هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

درباره ما > سایت جادوگران > مدیران سایت

مدیران سایت

ندا

مدیر کل

neda@jadoogaran.org

لینی وارنر

گاهی اوقات با خودم فکر می‌کنم آیا وقتی که از دوم راهنمایی تا به الان برای فعالیت توی این سایت گذاشتم تلف شده محسوب می‌شه یا نه؟ و هردفعه جواب قاطعم نه بود. چون جادوگران علاوه بر دوستان خوب و تداعی کردن یه جامعه‌ی کوچیک با تمام خوبی‌ها و بعضا بدی‌هاش که به رشدت کمک می‌کنه، به من چیزی داد که داشتنش واقعا غنیمته. فرهنگ کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی. داشتن یه قلم خوب چیزی نیست که به راحتی بشه ازش گذشت.

عباس

مترجم، مدیر داخلی

abbas@jadoogaran.org

روبیوس هاگرید

اینترنت همیشه برام فضای فوق‌العاده‌ای برای کسب اطلاعات و دسترسی به منابع مختلف فراهم کرد ولی هیچ‌وقت بهم تفریحی که حس کنم دور از اتلاف وقت باشه نداد. اما فعالیت توی این سایت تقریباً همون تفریحیه که سالم‌تر و به‌دردبخورتر بوده. من هم مثل خیلی‌های دیگه، هری پاتر رو به‌خاطر علاقه‌م به جادوگران دوست دارم نه جادوگران رو به‌خاطر علاقه‌م به هری پاتر.

آرین

مدیر انجمن، مدیر ایفای نقش

arian@jadoogaran.org

فنریر گری‌بک

بار اول که هری پاتر رو خوندم فکر نمیکردم بخوام جذبش بشم و به دنبال بقیه کتاباش توی اینترنت سرچ کنم. و خب... زمانی که سرچ کردم مستقیم به جادوگران هدایت شدم. فکر نمیکردم انقدر جذبم کنه. فکر نمیکردم حتی وقتی هری پاتر تموم شد هم با قدرت باقی بمونه. ولی همه این اتفاقا افتاد. و خب... هنوزم اینجاییم! نه به خاطر هری پاتر، بلکه به خاطر خود جادوگران.

مائده

مدیر انجمن، مدیر ایفای نقش

maaede@jadoogaran.org

سو لی

ورود به دنیای جادویی هری پاتر برام لذت بخش و هیجان انگیز بود. به خصوص وقتی که برای بار اول خوندمش. تفاوت بزرگش با اینجا همینه. هر بار که وارد جادوگران میشی، بیشتر از قبل جذبت می کنه؛ توی دلت پررنگ تر میشه و با ارزش تر. به نظر من افرادی که این ارزش رو به جادوگران بخشیدن، دلیل موندگار شدنش هستن. نه فقط هری پاتر!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.