هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

درباره ما > سایت جادوگران > مدیران سایت

مدیران سایت

ندا

مدیر کل

neda@jadoogaran.org

لینی وارنر

گاهی اوقات با خودم فکر می‌کنم که آیا وقتی که از دوم راهنمایی تا به الان برای فعالیت توی این سایت گذاشتم تلف شده محسوب می‌شه یا نه؟ و هردفعه جواب قاطعم نه بود. چون جادوگران علاوه بر دوستان خوب و تداعی کردن یه جامعه‌ی کوچیک با تمام خوبی‌ها و بعضا بدی‌هاش که به رشدت کمک می‌کنه، به من چیزی داد که داشتنش واقعا غنیمته. فرهنگ کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی. داشتن یه قلم خوب چیزی نیست که به راحتی بشه ازش گذشت!

عباس

مترجم، مدیر داخلی

abbas@jadoogaran.org

روبیوس هاگرید

اینترنت همیشه برام فضای فوق‌العاده‌ای برای کسب اطلاعات و دسترسی به منابع مختلف فراهم کرد ولی هیچ‌وقت بهم تفریحی که حس کنم دور از اتلاف وقت باشه نداد. اما فعالیت توی این سایت تقریباً همون تفریحیه که سالم‌تر و به‌دردبخورتر بوده. من هم مثل خیلی‌های دیگه، هری پاتر رو به‌خاطر علاقه‌م به جادوگران دوست دارم نه جادوگران رو به‌خاطر علاقه‌م به هری پاتر.

آرین

مدیر انجمن، مدیر ایفای نقش

arian@jadoogaran.org

فنریر گری‌بک

...

مائده

مدیر انجمن، مدیر ایفای نقش

maaede@jadoogaran.org

سو لی

...

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.