هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

درباره ما > سایت جادوگران > مدیران سایت

مدیران سایت

ندا

مدیر کل

neda@jadoogaran.org

لینی وارنر

گاهی اوقات با خودم فکر می‌کنم آیا وقتی که از دوم راهنمایی تا به الان برای فعالیت توی این سایت گذاشتم تلف شده محسوب می‌شه یا نه؟ و هردفعه جواب قاطعم نه بود. چون جادوگران علاوه بر دوستان خوب و تداعی کردن یه جامعه‌ی کوچیک با تمام خوبی‌ها و بعضا بدی‌هاش که به رشدت کمک می‌کنه، به من چیزی داد که داشتنش واقعا غنیمته. فرهنگ کتاب‌خوانی و داستان‌نویسی. داشتن یه قلم خوب چیزی نیست که به راحتی بشه ازش گذشت.

آرین

مدیر انجمن، مدیر ایفای نقش

arian@jadoogaran.org

فنریر گری‌بک

بار اول که هری پاتر رو خوندم فکر نمیکردم بخوام جذبش بشم و به دنبال بقیه کتاباش توی اینترنت سرچ کنم. و خب... زمانی که سرچ کردم مستقیم به جادوگران هدایت شدم. فکر نمیکردم انقدر جذبم کنه. فکر نمیکردم حتی وقتی هری پاتر تموم شد هم با قدرت باقی بمونه. ولی همه این اتفاقا افتاد. و خب... هنوزم اینجاییم! نه به خاطر هری پاتر، بلکه به خاطر خود جادوگران.

علی

وب‌مستر

ali@jadoogaran.org

حسن مصطفی

یادمه روزهایی که درگیر کتابهای هری پاتر بودم پیش اومده بود که از وعده های غذایی خودم هم میزدم تا زودتر داستان رو بخونم. کتاب پر خاطره ای بود و مهم تر اینکه باعث شد این سایت و ایفای نقش و دوستی های فراسوی این سایت شکل بگیرن. سایت جادوگران باید تا جایی که کشش داره این دنیای شگفت انگیز رولینگ و سرگرمی ایفای نقش رو حمایت کنه برای نسل های بعدی...

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.