هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مقاله‌ها :: اطلس هری پاتر: کی به کیه؟

کی به کیه : محفل ققنوس


محفل ققنوس
این مقاله با ترجمه من و ویراستاری دوست عزیزم تانکس تهیه شده  تصویر کوچک شده
 

محفل ققنوس

در دهه 1970، زمانی که ولدمورت برای اولین بار ظهور کرد، دامبلدور عده ای از جادوگران را برای جنگیدن با او گرد هم آورد. این جادوگران خودشان را اعضای محفل ققنوس نامیدند. این اعضا از طبقات مختلف مردم ، از جادوگر تا فشفشه(تردست) ، بودند. این انتخاب دقیقا نشان دهنده ی عقیده ی اصلی دامبلدور می باشد. وی بر خلاف ولدمورت که فقط افراد خون خالص مانند مالفوی ها و بلک ها را قبول دارد، عمل می کرد.
 
محفلی ها در ژوئن 1996 در سازمان اسرار با بعضی از مرگ خواران جنگیدند. گروه دیگری نیز وجود دارد که از دانش آموزان مختلف تشکیل شده که توسط هری رهبری می شوند و نام خودشان را ارتش دامبلدور گذاشتند. این گروه هم در نبرد ژوئن 1996 وجود داشتند و با اینکه چند نفر از این گروه به شدت زخمی شدند ولی خوشبختانه کسی را از دست ندادند.این در حالی است که  بسیاری از اعضای محفل ققنوس در اولین باری که ولدمورت به قدرت رسید ، کشته شدند.
 در ظهور مجدد ولدمورت نیز تا به حال عده ای کشته شده اند. به گفته رولینگ اوضاع بدتر از این هم می شود!


اعضای محفل ققنوس، شماره 12 میدان گریمولد را برای دفتر فرماندهی خود انتخاب کردند. این خانه قدیمی که در یک مایلی ایستگاه کینگز کراس واقع شده است توسط طلسم فیدیلس (راز داری) مخفی شده است. در آگوست 1995 هری برای مخفی شدن و کمک به محفل برای مدتی در این خانه اقامت کرد. (م.ق.3)
 

اعضای محفل ققنوس
 
اسنیپ  سوروس * Snape  Severus  سابقا یک مرگ خوار بود.وی، در چفت شدگی تخصص بسیاری دارد. او در دهه 1970 برای محفل، به قیمت از دست دادن جانش جاسوسی می کرد. هرگز در شماره 12 میدان گریمولد غذا نمی خورد.همچنین  او به هری چفت شدگی درس می دهد. (ج.آ.30 ، م.ق.4 ، م.ق.24)
 
بلک  سیریوس * Black  Sirius   به محفل اجازه استفاده کردن از خانه خودش، شماره 12 میدان گریمولد، را به عنوان دفتر فرماندهی داد. چون وزارت سحر و جادو به دنبال او بود، زیاد از خانه بیرون نمی آمد. او توسط دختر خاله اش، بلاتریکس لسترنج مرگ خوار، در سازمان اسرار کشته شد.
 
پادمور  استرجس * Podmore  Sturgis   جادوگری با چانه ای بزرگ و موهایی بور که دو سال از اسنیپ و والدین هری بزرگ تر است.او، جزو نگهبانان پیشتاز بود که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند. وی در 31 آگوست 1995 در ساعت 1 بعد از نیمه شب توسط جادوگر نگهبان ، اریک مانچ، به جرم تلاش برای باز کردن یک در محافظت شده (فوق سری) دستگیر شد. وی از اعتراف در برابر ویزنگاموت یا همان دیوان عالی جادوگران خودداری کرد و در 6 سپتامبر 1995 به شش ماه حبس در آزکابان محکوم شد. (م.ق.3 ، م.ق.14)
 

تانکس  نیمفادورا * Tonks  Nymphadora  کارآگاه تازه کار. در 1995 مدرک کارآگاهی را گرفته است. او جوان (شاید فقط 6 سال از هری بزرگتر باشد) و دست و پا چلفتی (باعث افتادن همه چیز در سر راهش می شود و وردهای ساده ای مثل اسکورجیفای را هم نمی تواند اجرا کند) است ولی استعداد زیادی در تغییر شکل و جاسوسی دارد چون یک دگرگون نما است و می تواند خود را به شکل هر کس که بخواهد در بیاورد. او جوان تر از آن است که بتوان او را جزو اعضای محفل ققنوس سابق دانست. وی جزو نگهبانان پیشتاز بود که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند و عامل اصلی برای جاسوسی در داخل وزارت سحر و جادو ، برای محفل ققنوس است. در نبرد سازمان اسرار توسط بلاتریکس به شدت زخمی شد. (م.ق.3 ، م.ق.38)
 

جونز  هستیا * Jones Hestia  ساحره ای با مو های سیاه و گونه های قرمز که جزو نگهبانان پیشتاز بود.وی عضو جدید محفل ققنوس می باشد.
 
دیگل  دیدالوس * Diggle  Dedalus   جادوگر و  جزو نگهبانان پیشتاز، که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند. ظاهرا وی قبلا هم به صورت مخفیانه از هری مراقبت می کرده است.او یک کلاه سیلندری سبز رنگ به سر می گذارد ولی چون همیشه هیجان زده است، کلاهش از سرش می افتد. (س.ج.2 و 5 ، م.ق.3)

داج  الفیاس * Doge  Elphias  یک جادوگر پیر که صدای نازک و موهایی سفید دارد.وی جزو نگهبانان پیشتاز بود که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند. او در محفل ققنوس سابق نیز عضو بود و در آن زمان یک کلاه مسخره به سر می گذاشت. (م.ق.3 و 9)
 
دامبلدور  آبرفورث * Dumbledore  Aberforth   تنها زمانی که مودی آبرفورث را دید، هنگامی بود که اعضا می خواستند یک عکس دسته جمعی بگیرند، حدودا اواسط آگوست 1996 (م.ق.9)
 
دامبلدور  آلبوس پرسیوال ولفریک برایان * Dumbledore Albus Percival Wulfric Brian  مدیر مدرسه علوم و فنون جادویی هاگوارتز. موسس و رازدار محفل ققنوس. ناجی نبرد در سازمان اسرار (م.ق.3 و 37)
 
شکلبولت   کینگزلی * Shacklebolt  Kingsley  جادوگری با مقام و قدرت های عالی که مامور اصلی وزارتخانه برای ردیابی سیریوس بلک بود و همین خاطر توانست با کمک آرتور ویزلی این قضیه را منحرف کند تا از سیریوس محافظت کند. کینگزلی توسط فاج برای رسیدگی به « ارتش دامبلدور » و دستگیری دامبلدور انتخاب شده بود و عامل اصلی جلوگیری از اخراج هری از هاگوارتز به شمار می رود.وی جزو نگهبانان پیشتاز بود که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند. ظاهرا او با جیمز پاتر آشنایی داشته چون به اسم او در خانه ویزلی ها اشاره می کند. اشاره ای به اینکه وی جزو محفل سابق بوده نشده است. او در نبرد سازمان اسرار جنگید و دوئل سیریوس و بلاتریکس لسترنج را ادامه داد ولی بلاتریکس از چنگ وی فرار کرد. (م.ق.7 و 23 و 36)
 
 فیگ   آرابلا دورین * Figg Arabella Doreen   فشفشه (تردست) که با گربه هایش در ویستریا واک، دو خیابان دور تر از پریوت درایو، زندگی می کند. وی زمانی که هری در نزد دورسلی ها ست از طرف دامبلدور مراقب اوست. روزی که دیمنتور ها به هری در پریوت درایو حمله کردند او با ماندانگاس فلچر همکاری می کرد. (م.ق.2)

 فلچر  ماندانگاس "دانگ"  * Fletcher  Mundungus  Dung   بعضی اوقات به درد می خورد ولی کسی نیست که بتوان روی او حساب کرد. وی جزو محفل ققنوس سابق نبوده است. (م.ق.5)
 
 لوپین  ریموس * Lupin  Remus  گرگینه، جزو نگهبانان پیشتاز بود که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند. وجود او ضروری بود چون او تنها کسی بود که هری او را می شناخت و به او اعتماد داشت. به دلیل اینکه لوپین به خاطر وضعیت فعلی خود (گرگینه) نمی تواند کار عادی داشته باشد ، به طور تمام وقت مشغول انجام کارهای محفل است. او در شماره 12 میدان گریمولد زندگی می کند و در نبرد سازمان اسرار جنگید.

 مک گونگال  مینروا * McGonagall  Minerva  انیمایگس ( جانور نما )، استاد تغییر شکل و معاون اول مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز
 
مودی  الستور "مد آی"  * "Moody  Alastor "Mad-Eye  کارآگاه، وی اکنون بازنشسته است ولی به یکی از بهترین کارآگاه های زمان در وزارت سحر و جادو معروف است. او جزو محفل ققنوس سابق نیز بود. با اینکه وی حق استفاده از طلسم های نابخشودنی را داشت ولی هرگز شخصیت خودش را به اندازه مرگ خواران تنزل نداد و همیشه تا جایی که امکان داشت سعی میکرد آن ها را زنده دستگیر کند. او زخم های مختلفی برای اثبات این امر دارد! یکی از یادگاری هایی که مودی نگه می دارد، یک عکس قدیمی از اعضای محفل ققنوس سابق است. او جزو نگهبانان پیشتازی که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند نیز بود. وی در نبرد سازمان اسرار جنگید. (ج.آ.19 ، ج.آ.27 ، م.ق.3 ، م.ق.35)
 
 وینس  امیلین * Vance  Emmeline  یک ساحره باوقار. جزو نگهبانان پیشتازی که هری را از خانه ی دورسلی ها فراری دادند بود. (م.ق.3)

 ویزلی  آرتور Weasley  Arthur   به طور مخفیانه در داخل وزارت سحر و جادو افرادی را برای پیوستن به محفل ققنوس جمع میکند و اطلاعاتی هم برای محفل بدست می آورد. او توسط مار ولدمورت، هنگام مراقبت شبانه زخمی شد. (م.ق.5 و 21)
 
 ویزلی  بیل * Weasley  Bill   یک کار اداری در گرینگوتز در لندن گرفت تا بتواند در مواقع ضروری به محفل کمک کند. او با جن ها صحبت کرده و سعی می کند که تشخیص دهد آن ها طرفدار کدام جبهه هستند.
 
 ویزلی  چارلی * Weasley Charlie  با اژدهاها در رمانی مشغول به کار است و همچنین برای محفل ققنوس عضو جمع می کند.
 
 ویزلی  مالی * Weasley  Molly  مسئولیت مرتب کردن خانه شماره 12 گریمولد را بعد از اینکه محفل در آن جا ساکن شد، عهده دار شد.

هاگرید   روبیوس * Hagrid  Rubeus  نیمه غولی که با مادام ماکسیم به سراغ غول ها در کوه ها رفت.


اعضای محفل ققنوس در دهه 1970
 
کسانی که در بالا به آن ها اشاره نشد:
 
 بونز  ادگار * Bones Edgar  به همراه اغلب اعضای خانواده اش کشته شد. هاگرید آن ها را یکی از بهترین خانواده های جادویی می دانست.
 
 پاتر  لیلی و جیمز * Potter Lily and James  هر کدام به اندازه ای قدرتمند و مهم بودند که ولدمورت شخصا با آ نها مقابله کرد ولی توانستند سه بار از دست او فرار کنند. آ نها بدست شخص ولدمورت در 1981 در دهکده گودریک کشته شدند. (س.ج.1 ، م.ق.38)

 پتی گرو  پیتر * Pettigrew  Peter   چون کمی به ریموس شک داشتند، توسط سیریوس بلک ، پیتر را رازدار پاتر ها کردند. ولی پیتر از یک سال پیش به آنها خیانت کرده بود و به ولدمورت پیوسته بود و به عنوان جاسوس از طرف او در محفل کار می کرد. او به پاتر ها خیانت کرد و الان به عنوان یک مرگ خوار نزد ولدمورت کار می کند. (ز.آ.19 ، ج.آ.1 ، ج.آ.33 ، م.ق.3)
 
 پریوت   گیدئون و فابیان * Prewett  Gideon and Fabian  برادرانی که با پنج مرگ خوار از جمله آنتونین دالاهوف جنگیدند. مودی از آن ها بسیار تعریف می کند و هاگرید آن ها را از جادوگران عالی زمان می داند. (س.ج.4 ، م.ق.9 ، م.ق.25)

 دربورن  کارادوک * Dearborn  Caradoc  شش ماه بعد از اینکه عکس محفل ققنوس را گرفتند ناپدید شد. بدن او هیچ وقت پیدا نشد. (م.ق.9)
 
 فنویک  بنجی  * Fenwick Benjy   کشته شده. فقط تکه هایی از او را توانستند پیدا کنند. (م.ق.9)
 
 لانگ باتم  فرانک و آلیس * Longbottom  Frank and Alice   کارآگاهان ، هر کدام آن قدر مهم و قدرتمند بودند که توانستند با شخص ولدمورت مقابله کنند و سه بار فرار کنند. آن ها توسط بلاتریکس لسترنج و بارتی کراوچ پسر، تا سر حد دیوانگی شکنجه دیدند و الان در بیمارستان سنت مانگو بستری می باشند. (ج.آ.30 ، م.ق.9 ، م.ق.38)
 
 مک کینون مالرن * McKinnon  Maelene  ساحره ، دو هفته بعد از گرفتن عکس از اعضای محفل ققنوس در کنار خانواده اش، توسط مرگ خواران کشته شد. (بر طبق گفته کاماروف، تراوس در میان مرگ خواران بود) هاگرید او را یکی از بهترین ساحره های زمان می دانست. (س.ج.4 ، ج.آ.30 ، م.ق.9)

 میدوز  دورکاس * Meadows Dorcas  وی توسط خود ولدمورت کشته شد. این نشانه قدرتمند بودن و مهم بودن این ساحره است. (م.ق.6 و 9)
قبلی « کی به کیه : مرگ خواران هري پاتر و خاطرات خاله پتونيا - فصل 2 » بعدی
API: RSS | RDF | ATOM
جادوگران®
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
raenaei
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۷/۲۲ ۱۶:۱۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۷/۲۲ ۱۶:۱۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۲/۱۳
از: سوسک می ترسم
پیام: 303
 Re: محفل ققنوس
با تشکر از شما که این مقاله خوب رو تهیه کردید.
lights_of2000
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۳/۷ ۱۰:۰۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۳/۷ ۱۰:۰۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۱۲/۹
از:
پیام: 240
 Re: بی نهایت عالی بود.
خیلی جالب بود . احسنتم . خوشمان آمد !
explode
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱۲/۲۹ ۱۸:۴۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱۲/۲۹ ۱۸:۴۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۱۱/۱۷
از: نا كجا اباد!!
پیام: 421
 Re: کی به کیه : محفل ققنوس
با اينكه نخواندم
ولي بسياااااااااااااااااار عاليييييييييييييي بود
rozalinda
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱۲/۲۹ ۱۰:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱۲/۲۹ ۱۰:۲۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۶/۶
از: خوابگاه دختران گریفیندور
پیام: 15
 عالی بود
مرسی عالی بود . دستتون درد نکنه هم تو هم تانکس
فاطمه خانوم
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۹/۱۹ ۱۵:۰۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۹/۱۹ ۱۵:۰۹
عضویت از: ۱۳۸۵/۷/۲۵
از: ناکجا اباد
پیام: 173
 عالیییییییییییییییی!!!
مثل بقیه می گم عالی بود!!!!!!!!
خسته نباشی!!!!!!!!!!
2000
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۲۲:۰۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۲۲:۰۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۲/۳۰
از: همان جا
پیام: 88
 محفل
عااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللی
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود
کتی بل
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۱۱:۴۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۱۱:۴۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۵/۲۹
از:
پیام: 2
 خسته نباشی
واقعا عالی بود.دستت درد نکنه!
فکر می کنم تمام شخصیت ها تو ذهنم مرور شد.
بازم میگم مرسی!!!
narenji
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۱۰:۴۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۱۵ ۱۰:۴۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۶/۳
از: دریاچه ی سکوت
پیام: 62
 khoob bood
maghalat kheili khoob bood maloome roosh kheili vaght gozashti.dastet dard nakone
فایزه
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۸:۴۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۸:۴۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۵/۳
از: خوابگاه پسرانه هافلپاف
پیام: 24
 آفرین
اطلاعات جالبی دادی . فقط می تونم بگم ایول.
aftab jan
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۵:۱۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۵:۱۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۴/۵
از: توي قفسم ، هر جايي كه رون باشه
پیام: 43
 خيلي باحال بود
عالي بود ممنون خيلي چيزا دستگيرم شد مقاله ي مفيدي بود از شما كه واسش زحمت كشيديد متشكرم
tahere
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۹:۱۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۹:۱۹
عضویت از: ۱۳۸۵/۴/۷
از: سنـــــــت..مانگــــــــــو
پیام: 235
 20
in vagean aali bood
notron
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۷ ۶:۵۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۷ ۶:۵۱
عضویت از: ۱۳۸۵/۳/۲۲
از: وسط اتم
پیام: 54
 من الان باید چی بگم؟
می تونم بگم کارت خوب بود.دست درد نکنه
دست درد نکنه
دست درد نکنه
یه باره دیگه دست درد نکنه
professor_snape
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱ ۱۸:۵۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱ ۱۸:۵۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۴/۲۱
از: خانه ی شماره ی12 گریمولد پلیس
پیام: 127
 Re: اول
اینم بمونه
professor_snape
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱ ۱۸:۵۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۵/۱ ۱۸:۵۲
عضویت از: ۱۳۸۵/۴/۲۱
از: خانه ی شماره ی12 گریمولد پلیس
پیام: 127
 اول
مرثی که اسم منو اول نوشتی
Roham
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۲۶ ۱۶:۵۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۲۶ ۱۶:۵۴
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۱۸
از: سرزمین میانه
پیام: 43
 نظر
بسیار زیبا عالی و آموزنده بود. خیلی ممنون.
Aripotter
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۱۱ ۱۷:۱۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۱۱ ۱۷:۱۰
عضویت از: ۱۳۸۴/۹/۱۶
از: ناکجا آباد
پیام: 402
 مرسی
ایول خیلی باحال بود حذشو بردم
مرسی
دست تمام دست اندرکاران عزیز درد نکنه
sorena
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۱۱ ۱۵:۵۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۱۱ ۱۵:۵۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۱۱/۱
از: اتاق خون محفل
پیام: 3124
 محفل!؟
عالییی بود.دستتون درد نکنه
mahdis1212
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۹ ۲۱:۰۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۹ ۲۱:۰۱
عضویت از: ۱۳۸۵/۲/۱۹
از: خوابگاه دختران گريفيندور
پیام: 21
 Re: صثقفغع‌طزرذدظ
مقاله ي قبلي رو كه خوندم گفته بود بلاتريس لسترج بلك دختر عموي سيرييوسه شمام كه گفتيد دختر خالشه اما تو كتاب گفته دختر دايي شه ! من كه گيج شدم!
shadmehr
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۶ ۱۷:۱۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۴/۶ ۱۷:۱۷
عضویت از: ۱۳۸۵/۱/۲۳
از: آمپول می ترسم !!
پیام: 649
 صثقفغع‌طزرذدظ
خيلي خوب بود مرسي
hp25000
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۳/۲۶ ۱۸:۰۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۳/۲۶ ۱۸:۰۰
عضویت از: ۱۳۸۴/۸/۵
از:
پیام: 390
 محفل
خیلی عالیست.بازم ادامه بدیم.
thesolarsystem
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۲۷ ۱۱:۲۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۲۷ ۱۱:۲۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۱/۲۴
از: Hogsmeade
پیام: 30
 Re: کی به کیه : محفل ققنوس
اول سلام
خیلی جالب بود مخصوصا از این خوشم اومد که واقعا وقت گذاشتید . مرسی
sara sadeghi
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۱۲ ۱۱:۴۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۱۲ ۱۱:۴۴
عضویت از: ۱۳۸۵/۲/۳
از: گروه گريفيندور
پیام: 8
 Re: کی به کیه : محفل ققنوس
به نظر من هم خيلي خوب بود.آخه از بين اين چند تا مقاله كه اين چند روز خوندم و همه بي سر و ته بودن ولي اين واقعاً مطالب جالبي داشت
princesoft
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۱۱ ۲۱:۱۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۲/۱۱ ۲۱:۱۹
عضویت از: ۱۳۸۵/۱/۷
از: یه جای خوب توی هاگوارت
پیام: 95
 Re: کی به کیه : محفل ققنوس
سلام
دستت درد نكنه خيلى باحال بود
من كه هم استفاده كردم هم كف!!!!!!!!!!
باز هم مى كم خســـــــــــــــــــته نباشيد
harryj00n
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱/۱۴ ۲۲:۵۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱/۱۴ ۲۲:۵۹
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۳۰
از: تالار قحط النساء گریف!
پیام: 1541
 کی به کیه : محفل ققنوس
خیلی عالی بود!
واقعا استفاده کردم!
dvd
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱/۱۳ ۲۱:۳۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۵/۱/۱۳ ۲۱:۳۶
عضویت از: ۱۳۸۵/۱/۱۳
از:
پیام: 3
 Re: عالى
خیلی عالی و کامل بود.ممنونم.
Betty
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۲۹ ۲:۱۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۲۹ ۲:۱۹
عضویت از: ۱۳۸۴/۳/۲۶
از: محله قدیس های مرگبار
پیام: 14
 عالى
جالب بود و خواندنى خوب هم توشته و ويرايش شده بود
ممنونم عزيز
SHAGGY_MEISAM
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۱۲ ۱۷:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۱۲ ۱۷:۲۷
عضویت از: ۱۳۸۴/۹/۲۰
از: bestwizards.com
پیام: 403
 دمت گرم
باحال بود
voltan
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۱۷:۱۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۱۷:۱۸
عضویت از: ۱۳۸۳/۶/۷
از: 127.0.0.1
پیام: 1403
 درد
خیلی خوب بود دستت درد نکنه
y13
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۰۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۰۲
عضویت از: ۱۳۸۴/۱۱/۲۸
از: جنگل ممنوعه
پیام: 2
 Re: محفل ققنوس
y13
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۵۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۲۹ ۱۳:۵۱
عضویت از: ۱۳۸۴/۱۱/۲۸
از: جنگل ممنوعه
پیام: 2
 محفل ققنوس
اين همه آدم ولي عرضه هيچ كاري ندارن جالب بود
zzpater
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۲۱:۲۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۲۱:۲۳
عضویت از: ۱۳۸۴/۲/۲۴
از: در آغوش سلنا
پیام: 256
 GOOD
خيلي عالي نوشته بودي ممنون
AAAAA
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۹ ۱۵:۰۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۱/۹ ۱۵:۰۰
عضویت از: ۱۳۸۴/۱۰/۲۲
از:
پیام: 13
 Re: محفل ققنوس
Bazam az in kara bokon!!!!
lord harry
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۹:۵۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۹:۵۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۸/۲۳
از: نمودار ناپذیر
پیام: 63
 نظر
مقاله خوب و کاملی بود من که از خواندنش لذت بردم .
gairosh
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ ۲۳:۴۴
عضویت از: ۱۳۸۴/۶/۱۵
از:
پیام: 3
 با حاله
من وقتي محفل ققنوس تموم نكرده بودم(البته من يكم كتاب دير خوندم)فكر ميكردم خانوم وئزلي مثل شخصيت فيلم كنستانتين اون خانومه قدرت جادويي خودشو انكار مكرده ولي خانوم رولينگ اينو تكذيب كرد .
خيلي خوب بود
harryj00n
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۹/۲ ۹:۵۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۹/۲ ۹:۵۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۳۰
از: تالار قحط النساء گریف!
پیام: 1541
 ايول بابااااا
بازم ميگم خيلي خيلي توپ بود :bigkiss:
برد پیت
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۹/۱ ۲۲:۴۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۹/۱ ۲۲:۴۱
عضویت از: ۱۳۸۴/۳/۵
از: کوهستان اشباح
پیام: 123
 عالی
من که واقعا کف کردم!!شما رو نمیدونم
عالی بود
MIKE_L
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۸/۳۰ ۱۶:۱۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۸/۳۰ ۱۶:۱۴
عضویت از: ۱۳۸۴/۸/۱۳
از: هاگزمید
پیام: 555
 خوب
مقاله ای بسیار عالی و خوب بود. توضیحات کامل داشت. بی نظیر بود. من لذت بردم.
ژان
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۷/۲۷ ۱۵:۳۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۷/۲۷ ۱۵:۳۸
عضویت از: ۱۳۸۴/۴/۱۲
از:
پیام: 442
 محفل ققنوس ...
واقعا عالی بود
فرد ويزلي
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۳۰ ۱۴:۵۱  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۳۰ ۱۴:۵۱
عضویت از: ۱۳۸۴/۴/۲۳
از: بارو
پیام: 271
 واقعا عالي بود...
واقعا عالي بود...
horcruxes
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۹ ۱۶:۴۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۹ ۱۶:۴۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۶/۱۶
از: سرزمین جاودانه
پیام: 103
 محفل ققنوس
این مقاله چیزهای تازه ی زیادی داشت و واقعا جالب بود من که بعضی قسمتهاشو اصلا نمیدونستم
HGH
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۸ ۵:۰۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۸ ۵:۰۹
عضویت از: ۱۳۸۴/۴/۸
از:
پیام: 275
 Re: محفل ققنوس
قدرت خداوند!...مثال زدنی.....تحسین برانگیز....شدیدا روی این مقاله کار شده!..
harry_blood
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۲ ۱۷:۵۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۱۲ ۱۷:۵۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۲۲
از: قصر خانواده مالفوی
پیام: 812
 جالب بود
خوب پس اين محفل دره پيد اينجوري تشكيل شده خوب قشنگ بود از هر دوتونم ممنون
harryj00n
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۱۰:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۱۰:۲۷
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۳۰
از: تالار قحط النساء گریف!
پیام: 1541
 Re: محفل ققنوس
بازم اگه دارين بدين

harryj00n
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۱۰:۲۴  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۱۰:۲۴
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۳۰
از: تالار قحط النساء گریف!
پیام: 1541
 Re: محفل ققنوس
هر روز بهتر از ديروز


:bigkiss: :bigkiss: :bigkiss:
shnhp
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۸:۵۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۶/۶ ۸:۵۲
عضویت از: ۱۳۸۴/۲/۱۱
از: میدان گریمولند
پیام: 15
 بی نهایت عالی بود.
باید بگم از فوق العاده بودن هم گذشته.
تعریف دیگه ای هم نمی تونم بگم.
رز سیاه
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۵/۲۳ ۱:۵۶  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۵/۲۳ ۱:۵۶
عضویت از: ۱۳۸۴/۵/۵
از: کوه قاف - مکان زندگی سیمرغ
پیام: 10
 لرد سایروس
فوق العاده اس
فرد ويزلي
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۵/۱۹ ۱۱:۴۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۵/۱۹ ۱۱:۴۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۴/۲۳
از: بارو
پیام: 271
 Re: نظر من
واقعا عالي بود...
evil
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۹ ۱۸:۳۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۴/۹ ۱۸:۳۲
عضویت از: ۱۳۸۴/۲/۲
از: قبرستان ليتل هنگلتون
پیام: 55
 نظر من
خیلی خوب بود
عکس اولش هم جالب بود
tonks
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۲۸ ۱۳:۰۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۵/۱۵ ۹:۲۶
عضویت از: ۱۳۸۳/۵/۱۵
از: همونجایی که دلبر خونه داره
پیام: 149
 محفل ققنوس
خیلی کامل و جامع بود!
خوشم اومد
عالی بود......
:bigkiss:
espawn
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۱۶ ۱۴:۱۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۱۶ ۱۴:۱۵
عضویت از: ۱۳۸۴/۱/۲۳
از: معلوم نیست کجام
پیام: 39
 محفل ققنوس
خوشم اومد
در کل خوب بود
زحمتتون عالی بود
darkness
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۱۳ ۱۳:۲۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۱۳ ۱۳:۲۸
عضویت از: ۱۳۸۴/۳/۷
از: تالار راونکلا
پیام: 255
 Re: محفل ققنوس
بد نبود
camelia
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۶ ۷:۳۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۶ ۷:۳۸
عضویت از: ۱۳۸۳/۱۲/۱۸
از: دره گودریک
پیام: 93
 Re: محفل ققنوس
آفرین خیلی جالب و کامل بود
SOOOSK
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۶ ۷:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۳/۶ ۷:۳۸
عضویت از: ۱۳۸۳/۵/۱۴
از: چاه فاضلاب
پیام: 718
 Re: محفل ققنوس
جالب بود. ولي به جز كينگزلي و مودي و تانكس كه توضيحات كاملي داده بود بقيه نيم خط هم نميشد. مثلا هاگريد: نيمه غولي كه با ماكسيم رفت به دنبال غولها. اين رو ديگه عمه من هم ميدونه.
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۱۲ ۱۸:۲۹  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۱۲ ۱۸:۲۹
عضویت از:
از:
پیام:
 Re: محفل ققنوس
واقعا بي نظير بود ! والا من كه بشينم كل محفل ققنوسو 10 بار بخونم همچين اسامي پيدا نميكنم ! واقعا جالب بود .
پاتریشیا
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۱۰ ۱۵:۱۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۱۰ ۱۵:۱۰
عضویت از: ۱۳۸۴/۱/۱
از: ارتش سیاه
پیام: 170
 Re: محفل ققنوس
بهتر و کاملتر از همیشه
مک گونگال
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۹ ۱۴:۲۷  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۹ ۱۴:۲۷
عضویت از: ۱۳۸۲/۱۲/۲۳
از: هاگوارتز
پیام: 896
 Re: محفل ققنوس
برای اینکه در اون زمان سیریوس خیال می کرد که لوپین جاسوس ولدمورت در محفل ققنوس هست.

سیریوس به پیتر موش مرده، هیچ شکی نداشت برای همین اونو راز دار پاتر ها کرد. ولی خب در اشتباه بود!
اندرومیدا
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۹ ۱۴:۱۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۹ ۱۴:۱۰
عضویت از: ۱۳۸۳/۶/۲
از: معلوم نیست!دوره گردم!
پیام: 665
 Re: محفل ققنوس
بیش از عالی بود.
راستی چرا به لوپین شک داشتند؟؟؟
irmtfan
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۶ ۷:۲۵  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۶ ۷:۲۵
عضویت از: ۱۳۸۲/۱۰/۱۳
از: پریوت درایو - شماره 4
پیام: 3125
 Re: محفل ققنوس
بسیار عالی بود مخصوصا مودیش
saeed-mfp
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۲ ۱۹:۵۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۲/۲ ۱۹:۵۸
عضویت از: ۱۳۸۴/۱/۴
از: برج گریفندور
پیام: 32
 محفل........
عالی بود با اینکه کامل نخوندمش

فلوردلاكور
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۳۱ ۱۸:۵۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۳۱ ۱۸:۵۸
عضویت از: ۱۳۸۳/۴/۷
از: پاریس
پیام: 973
 Re: محفل ققنوس
خانم فینگ فشفشه است ولی چطور تو محفل هستش؟ البته خب اون موقع که دیوانه سازها امدن تونست کاری بکنه ولی چطور تو محفله؟ من که تا حالا تو محفل ندیدمش!
Comwow
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۱۶:۱۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۱۶:۱۳
عضویت از: ۱۳۸۳/۱۱/۲۰
از: برزخ
پیام: 380
 Re: محفل ققنوس
من هم خیلی چیز ها راجع به اعضای محفل یاد گرفتم

معلومه مگی و تانکس خیلی زحمت کشیدن
Comwow
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۱۶:۱۰  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۱۶:۱۰
عضویت از: ۱۳۸۳/۱۱/۲۰
از: برزخ
پیام: 380
 Re: محفل ققنوس
من هم خیلی چیز ها راجع به اعضای محفل یاد گرفتم

معلومه مگی و تانکس خیلی زحمت کشیدن
مک گونگال
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۶:۳۸  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۴/۱/۲۸ ۶:۳۸
عضویت از: ۱۳۸۲/۱۲/۲۳
از: هاگوارتز
پیام: 896
 محفل ققنوس
هوممم
این پر بیننده ترین مقاله در کی به کیه؟ هست در حالی که کسی نظری نداده!

من خودم شخصا خیلی راجع به کینگزلی و مودی چیز یاد گرفتم. نمی دوستم چنین شخصیت قوی دارن!

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.