هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مقاله‌ها :: اطلس هری پاتر

ایگور کارکاروف


http://www.nasubionna.net

*کوتاهی مطلب فقط به دلیل کم بودن مطلب در مورد ایگور کارکاروف است.

شما از کارکاروف چه میدانید؟اگر او را کم میشناسید بهتر است این مطلب را تا آخر بخوانید!

ایگور کارکاروف  مدیر مدرسه جادوگری دارمسترانگ* بود(مدرسه در مکانی بسیار سرد قرار دارد، مکانی نامشخص ناشی از پنهان کاری وسیع و راز آلود بودن کارکاروف)ایگور ظاهری سرد و خشک دارد.البته فقط در مقابل ویکتور کرام،نماینده مدرسه اش و قهرمان کوییدیچ جهان و برخی اشخاص در شرایط خاصی،برخوردش گرم به نظر میرسد.اما به نظر نمی رسد ویکتور از این بابت خوشحال باشد البته این را هم گفت که ویکتور به ندرت در مقابل چیزی خوشحال می شود.بگذریم... .کارکاروف تا حدودی به بیماری بدبینی**  و سوءظن شدید دچار بود. هنگامی که نام هری پاتر از جام آتش بیرون آمد، او از اینکه دامبلدور اجازه داد چنین امری اتفاق بیفتد شدیدا عصبانی شد و در نتیجه به هری برای کاری که بر عهده اش قرار گرفته بود،هشدار داد.

اگرچه این رفتار به هیچ وجه دور از ذهن نبود-آخر او یک مرگخوار بود-او یک خیانتکار بود چون وقتی دستگیر شد،نام تمام مرگخواران را برای آزادی خود لو داد و به این دلیل حمایت ولدومورت از او کاهش یافت.

در چهارمین سال حضور هری در هاگوارتز،بازوی او و اسنیپ دچار سوزش شد به هراس افتاد چون میدانست بازگشت ولدومورت حتمی و بسیار نزدیک است.به همین دلیل به شمال گریخت و هیچ تردیدی نداشت که توسط دوستان و رییس قبلیش تنبیه خواهد شد.او یقین داشت به خاطر گناهانش عاقبت گرفتار خواهد شد اگرچه جسد او را در ششمین سال هری پاتر پیدا کردند.

-----------------------
* Durmstrang
 paranoid
**

قبلی « گنجینه راونکلاو! داستان تالاب مرگ (فصل اول) » بعدی
API: RSS | RDF | ATOM
جادوگران®
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
dove
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۱/۱۲ ۱۹:۰۲  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۸۶/۱/۱۲ ۱۹:۰۲
عضویت از: ۱۳۸۵/۴/۱۹
از: همین دوروبرا
پیام: 90
 Re: ایگور کارکاروف
خوب بود ولی می تونست عالی باشه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.