هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پیام امروز > کوچه دیاگون > پرورش مرگخواران آینده از کودکی، توسط مرگخواران بالغ حال

پرورش مرگخواران آینده از کودکی، توسط مرگخواران بالغ حال

ارسال شده توسط لینی وارنر در ۳۰ آذر ۱۳۹۷ | ( : 48)

به نظرتان بهترین زمان برای شکل‌گیری شخصیت و روحیات سیاه و مرگخوارانه چه وقت است؟ اگر پاسخ شما هم همچون لرد ولدمورت، "دوران کودکی" بوده است، پس شاید شما هم پتانسیل مرگخوار شدن را داشته باشید!

مرگخواران ماموریت یافته‌اند تا به مهد کودک دیاگون بروند و به کودکان راه و رسمشان را آموزش دهند. مرگخواران هرچند در تقابل با کودکان چندان موفق به نظر نمی‌رسند، اما هرکدام به راه و روش خودشان به آموزش آن‌ها می‌پردازند.

این‌که راه حل انتخابی آن‌ها تمرینات سخت بدنی است یا تماشای فیلم ترسناک یا گفتگو یا هزاران راه دیگر، تفاوتی ندارد و برای لرد تنها نتیجه نهایی است که اهمیت دارد.

حال مرگخواران کودکانشان را به خانه ریدل آورده‌اند تا لرد آن‌ها را بررسی کند و در مورد میزان سیاهی آن‌ها تصمیم بگیرد. موفقیت یا شکست هر مرگخوار، به واکنش کودکشان به سیاهی در مقابل لرد وابسته است.

اگر می‌خواهید ببینید کدام مرگخوار پرچم پیروزی را بلند می‌کند و کدام یک پذیرای شکست می‌شود، بیایید و به تماشای کودکانی که توسط مرگخواران آموزش دیده‌اند بپردازید!

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
تنها نظرهای کاربران عضو پذیرفته ‌شود
عنوان*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
پیام*
کد تایید*
{۰} + {۰} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.