هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

پیام امروز > کوچه دیاگون > مجموعه تفريحي مادام رزمرتا میزبان لرد ولدمورت و مرگخوارانش!

مجموعه تفريحي مادام رزمرتا میزبان لرد ولدمورت و مرگخوارانش!

ارسال شده توسط لینی وارنر در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ( : 175)

مجموعه‌ی تفریحاتی مادام رزمرتا تصمیم گرفته است تا دوباره آغاز به کار کند و فراخوانی برای افتتاحش صادر کرده است که از قضا به گوش لرد ولدمورت نیز رسیده است. لرد که بدش نمی‌آید کمی تفریح کند، همراه مرگخوارانش تصمیم می‌گیرد تا به آنجا برود.

سوروس اسنیپ و هکتور دگورث گرنجر که اولی در توانایی بالایی‌اش در معجون‌سازی مشهور است و دومی در عملکردهای خارج از انتظار معجون‌هایش، زودتر به آنجا فرستاده می‌شوند تا پیش از رسیدن لرد از وجود تفریحات مفرح در آنجا اطمینان حاصل کنند.

اما حالا لرد و سایر مرگخوارانش به مجموعه رسیده‌اند و نه خبری از افتتاحیه است و نه دو مرگخوار مذکور. در حالی که علف‌های زیر پای لرد بیش از پیش از شدت انتظار رو به رشد است، هکتور و اسنیپ که چند ماگل برای شکنجه و تفریح لرد محیا کرده‌اند، متوجه تاخیرشان می‌شوند.

از طرف دیگر به نظر می‌آید ممکن است بزودی پای محفل ققنوس نیز باز شود. زیرا خبر حضور لرد و مرگخوارانش به گوش اعضای محفل ققنوس رسیده است.

نظر شما چیست؟ آیا هکتور و اسنیپ موفق می‌شوند به لرد برسند و او را به اندازه کافی مفرح کنند و این‌گونه تاخیر خود را توجیه کنند؟ محفل ققنوس چه؟ تصمیم می‌گیرند بیایند و غوغایی با مرگخواران به پا کنند یا دور از معرکه ماندن و رها کردن مرگخواران به حال خود را ترجیح می‌دهند؟ مادام رزمرتا و افتتاحیه‌ش چه می‌شود؟

( : 0) مشاهده خبر در فرمت PDF چاپ خبر

 
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
ارسال نظر
شرایط نظر*
تنها نظرهای کاربران عضو پذیرفته ‌شود
عنوان*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
پیام*
کد تایید*
{۶} - {۲} = ?  
نتیجه این عبارت را وارد کنید
حداکثر تعداد تلاش برای ارسال: 10 مرتبه

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.