هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

[index]

جادوگران®:درباره

از جادوگران®، فرهنگ نامه هری پاتر.

index | تغییرات اخیر | ویرایش این صفحه | تاریخچهٔ صفحه | تعویض به حالت مدیا ویکی

نسخهٔ قابل چاپ | تکذیب‌نامه‌ها | سیاست حفظ اسرار

در مورد فرهنگ نامه هری پاتر:

فرهنگ نامه هری پاتر، دایرت المعارفی از اصطلاحات و تعریف های هری پاتری است که دارای سندیت و صحت کامل هستند و به صورت مرتب و دسته بندی شده قرار گرفته اند. به این منظور تمام افراد، مکان ها، طلسم ها و موارد دیگر که در کتاب ها یا مصاحبه های نویسنده به آنها اشاره شده در فرهنگ نامه گرد آوری میشوند تا مراجعه کنندگان بتوانند اطلاعات کامل و مستند و دقیقی در مورد هر فرد، مکان یا طلسم و ... به دست آورند و در موارد لزوم به آنها استناد کنند.

این فرهنگ نامه به صورت پایه ترجمه فارسی سایت انگلیسی فرهنگ نامه هری پاتر است. برای آشنایی با چگونگی بازدید و کار در فرهنگ نامه قوانین فرهنگ نامه را بخوانید.

+ از تاریخ 94/11/1 ، فرهنگنامه ی جادوگران از مرجع دیگری تحت عنوان Harry Potter Wikia به عنوان منبع مطالب جهت ترجمه ، استفاده کرد!

در مورد سایت جادوگران:

به صفحه روبرو مراجعه کنید: درباره سایت جادوگران

برگرفته از «http://www.jadoogaran.org/modules/mediawiki/index.php/%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%C2%AE:%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87»

این صفحه ۱٬۹۴۵ بار دیده شده است. این صفحه آخرین بار در ۰۱:۳۷, ۱۳ فوریه ۲۰۱۶ تغییر کرده است. محتویات تحت اجازه‌نامهٔ جادوگران® در دسترس است.


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.