هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

[index]

Fleur

از جادوگران®، فرهنگ نامه هری پاتر.

index | تغییرات اخیر | ویرایش این صفحه | تاریخچهٔ صفحه | تعویض به حالت مدیا ویکی

نسخهٔ قابل چاپ | تکذیب‌نامه‌ها | سیاست حفظ اسرار

فلور ایزابل دلاکور

تصویر:Fleur-lmr.jpg

تاریخچه در سال 1977 به دنیا آمد (تاریخ از زمانی که فلور در 17 سالگی در سال 1994 در جشن هالووین شرکت کرد ، زمانی که در مسابقه ی تری ویزارد شرکت کرد و توسط جام آتش انتخاب شد .(ج.آ.16)

نام فلور دلاکور "به معنای" گل درباری " طبق گفته ی رولینگ . جینی به او لقب ان دماغ داده بود . (ش.د.5)

تبار بخشی ازفلور ویلا است ( مادر بزرگش یکی از آن ها بود ج.آ.) ، با چشمان آبی ، موی صاف بلوند و دندان هایی فوق العاده سفید . صدای او خشن است .

پروفایل فلور دلاکور قهرمان مدرسه ی باکس بوباتون در سال 1994-1995 در مسابقه ی سه جادوگر بود .ج.آ.

فلور در ابتدا فردی مغرر و با حالتی کوچک پندارانه به دیگران بود. او در جشن یول بال در سال 1994 با راجر دیویس از گروه ریونکلاو شرکت کرد . او از هر چیز هاگوارتز انتقاد می کرد مثل غذا ها ، دکوراسیون و کافی نبودن بلندی صدا برای شنیده شدن در اطراف . او تقریبا در دو سال بعد قدری از انتقاد خود کاست . (ش.د.5)

پسران( مردان جوان ) به شدت دلربای او شدند اما دختر ها به خصوص هرمیون و جینی مقدار کمتری او را مورد تحسین قرار می دادند . او از زیبایی خودش و قدرتش در جذب مردان با خبر بود ; این کوچکترین قسمت از میراث ویلا اوست

فلور در تابستان 1995 در گرینگاتز در لندن به عنوان شغل موقت برای تقویت زبان انگلیسی شروع به کار کرد .فلور تا تابستان 1996 که با بیل نامزد کرد تقریبا یک سال بود که او را ملاقات می کرد .

وقتی که هری در تابستان 1996 برای زندگی کردن با ویزلی ها آمد پی برد که فلور برای دانستن در باره ی خویشاوندان همسر آینده اش نیز به انجا آمده .

ماه ها بعد وقتی بیل توسط فنریر گری بک گرگینه صدمه دید فلور هرکس را با بر سر حرفش بودن غافل گیر کرد و گفت که ازدواج با بیل آرزوی من است " من به مقدار کافی برای آر دویما زیبا آستم ، این طور فکر می کنم ! عروسی در محلی از بارو در 1997 برگزار شد در همان روز وزارت سحر و جادو توسط مرگ خوار ها سقوط کرد . بیل وفلور به خانه ی روستایی رفتند و به تعدادی از فراری ها و قربانی های مرگ خواران پناه دادند . (ی.م.25)

فلور و همسرش در مبارزه ی قلعه شجاعانه جنگیدند . وپس از آن زندگی جدیدی را بنا نهادند . بیل و فلور صاحب سه فرزند با نام های ویکتوریا ( در سالگرد جنگ به دنیا آمد ) ، دومینیکو و لویس هستند .

فلور در فیلم ها نقش فلور دلاکور در هری پاتر و جام آتش توسط کلمنس پوسی ایفا شده است .

منبع : [1]

برگرفته از «http://www.jadoogaran.org/modules/mediawiki/index.php/Fleur»

این صفحه ۲٬۵۵۰ بار دیده شده است. این صفحه آخرین بار در ۰۷:۲۰, ۷ آوریل ۲۰۰۸ تغییر کرده است. محتویات تحت اجازه‌نامهٔ جادوگران® در دسترس است.


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.