هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدرسه هاگوارتز

لیگ کوییدیچ
Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#1
منو مدیر کل کنین


!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#2
فقط برای این که ببینین من چقدر خفنم دو تا پست پشت سر هم می‌زنم.

در ضمن درباره دوران مدیریت پرسی ویزلی حرف‌های بسیاری دارم که اگه بهم بیش‌ترین از این فشار بیارین مجبور به افشاگری خواهم شد... چه بسیار پست‌های ما که به انحراف کشیده نشد... چه بسیار تنگ‌نظری‌ها... چه بسیار "سوژه جدید" که سوژه‌های ما گرفتار اون نشد. سواستفاده مالی، اداری و گدازه‌ای از قدرت. باندبازی، رانت‌خوار، پوپولیسم افراطی و بسیاری سنگ‌اندازی‌ها که به موقعش افشا خواهد شد.

آتشفشان برای همیشه پشت ابر نمی‌مونه


ویرایش:

از پشت صحنه اشاره کردن بیلی ویزلی بود. من نمی‌دونم برادر من خلاصه ویزلی بود. این خانواده هم کلا جمعیا بی‌بصیرتن و من فرقی بینشون نمی‌بینم. خلاصه که تنها راه نجات از وضعیت فعلی و نجات جادوگران اینه که من رو مدیریت کل کنید تا یک سری حرکات دموکراتیک به صورت پاکسازی نژادی انجام بدم.


ویرایش شده توسط لرد خیلی سیاه در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۱:۲۰:۴۷

!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#3
این درسته؟!‌ این اخلاقیه؟! این مودبانس؟! این قانونیه؟! این بود ارزش‌های دوران طلایی عله؟!

ای بشکنه این دست که نمک نداره. حیف اون همه ارشادی که من توی این سایت انجام دادم آخرش همش به اسم کالین کُرَوی تموم شد.

نقل قول:
همین آرشام است که پای امثال سرافینا را به سایت باز می کند تا ما باز هم شاهد همچین صحنه هایی باشیم اونوقت هرچقدر هم که ملت بلند فریاد بزنند آقا این شخصیت را بلاک کنید، کسی گوشش بدهکار نیست. این موضع گیری ها خوب نیست عزیزان من، فقط چون ققی میگوید فلان چیز خوب است معنیش این نیست که بد است، این ققی هم به ندرت صلاح سایت را در نظر می گیرد الان هم صلاح سایت مد نظرش است که می گوید آرشام را بلاک کنید. این آرشام دایره اطلاعاتش زیاد شده اسم و سن دافی های سایت را هم ماشاءالله مثل هلو می گیرد حالا فردا اینها را در قالب یک سند رو کند شما می خواهید چه کار کنید؟ پست پاک کنید که تا آخر عمر مضحکه باشید؟ نه آقا جان. بلاک کنید این دندان خراب را از ریشه بکنید برود. همیشه از قدیم گفته اند جواب خاله بازی را باید با رول بی ناموسی داد! ما تا پای جان برای مبارزه با فساد آرشام رول بی ناموسی می زنیم تا ریشه این موجود را برای همیشه از این مکان مقدس بکنیم و خیال خودمان و هر کسی که از قربانیان این موج فضاحت آرشامیسم بوده را راحت کنیم.


آقای هدی! این فقط نشانه حسادت شدید شماست. آرشام یک حقیقت همیشه زنده است. این جَوون از همون موقع که اومد و من زیر پر و بالش رو گرفتم شماها به تیپ، قیافه، متانت و قلم تکان‌دهندش حسدیتون می‌شد و هنوزم چش ندارین ببینین دافیا در کنار همین‌طور می‌جوشن. من هنوزم اکثر پست‌های زیبای یک خطی آرشام و پست‌های همش کپی پیست‌های پست‌های بقیش رو یادمه و باید بگم همش بی‌نظیر بود. حالا چون صرفا از شما جلو زده دارین سیاه‌نمایی می‌کنین که فولان.

بعدش هم برای مقابله با این جوان ساده رفتین حرکات حزبی و برانداز انجام دادین. من که قربانی جریان انحرافی مدیریت شدم و موجبات دلگیری پویان هم فراهم شد. ولی بدونین آرشام باقی می‌مونه. حتی اگر هم بلاکش کنین. حذفش کنین. تاریخ همیشه نام آرشام را به خاطر خواهد سپرد.

نقل قول:
حرف های شما درسته... اما من هم دیگه از حقم گذشتم... همه می دونن این سایت رو من و سعید ولدمورت تاسیس کردیم و هری از چنگ ما کشیدش بیرون... مدارکشم موجوده هری؟ بگـــــــم؟ بگـــــــــــــــــــــم؟


متاسفانه دروغ به یک اصل ناگسستنی از مدیریت سابق این سایت تبدیل شده! برای همه پرواضحه که سایت رو من ساختم و عله فقط کار فنیش رو انجام داد تا این که گرداب حوادث باعث شد تا ورق برگرده و به خاطر حفظ حقوق کاربران و مردم، من فدا بشم و در آتشفشان ولایت پاتر بسوزم. اون موقع که عله داشت دلایل اخراج منو توضیح می‌داد تو کجا بودی؟! اون موقع که من پرچم‌داری بی‌ناموسی در سایت بودم و با حمایت بی‌شائبه از گلیدی (ره) پرچم پیژامه‌پارتی مختلط رو بالا نگه داشته بودم شماها مشغول حزب‌بازی، شاخ‌بازی، (...)بازی بودین!


!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲:۰۶ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۰
#4
وبا ایز کامینگ خیلی خوب بود :))))

ولی در هر صورت من مخالف باز شدن شناسه آرشام هستم :-/ گفته باشم! یعنی چه ایشون حالا نوجونه دلیل نمیشه این‌طوری برخورد کنه با مدیریت ارشد.


!ASLAMIOUS Baby!


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#5
آقا رسیدگی کنید!


!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#6
پیرمرد من خوشتیپ‌تره! وفادار هم بوده به زنش! روشن‌فکر هم بوده اومده کافه راز با وجود این که می‌دونه چیپس و پنیرش گرونه و ۸ هزار تومنه اسپرسو سفارش داده بوده و داشته روزنامه کیهان می‌خونده.

بچه‌ها هم می‌تونن شهادت بدن که تو محل هم شناخته شدس و رو سر کسی تف نمی‌اندازه. اون خشونت هم صرفا اتفاقی بوده و به خاطر همسایه بدی بوده که مرد مشکوک ناشناس داشته و این نشون میده حتی اونم بی‌تقصیره

در پایان اگه تحقیقات محلی کنیم معلوم میشه مرد مشکوک ناشناس عصبانی بوده چون وقتی داشته رد می‌شده پیرمرد تو روش تف انداخته بوده!


!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#7
نقل قول:
یعنی جدی فکر میکنی در برابر قلم و نویسندگی من اصلا حرفی برای گفتن داری؟ میخای هزار تا داستان کوتاه برات بیارم ببینی کی بلده بنویسه و کی گدازه اتشفشانه؟ تو تنها هنری که داشتی همین بود که هی میومدی پلک میزدی می گفتی کل سوژه نابود، میومدی از مدیریتت سواستفاده می کردی پستای منو پاک می کردی الکی الکی دارک دارکی بهت گفتن، فکر کردی سایت واسه توه؟


برو بابا! تو پیرمردت حتی نمی‌تونه تو کاغذ تف کنه! مال من توی دید ۳۶۰ درجه پنجره رو خورد می‌کنه! خودت مقایسه کن!


!ASLAMIOUS Baby!


Re: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#8
مرد مخفی در حالی که داشت با همسایه‌اش به سختی مشاجره می‌کرد در کافه راز را شکست و وارد شد و به اطراف نگاه کرد و بعد چون دلش خنک نشده بود معجون یک پیرمرد بدبخت را که آن‌جا نشسته بود برداشته و به طرف پنجره پرتاب کرد. لیوان معجون پرواز کنان پنجره را منفجر کرده و از پنجره خارج شد و سپس در حین خارج شدن از پنجره همین‌طور که داشت از پنجره خارج می‌شد با شدت بسیار شدیدی به سر یه بازرس ردیاب موجودات جادویی برخورد کرد که باعث شد سر بازرس از تن او جدا شود و داخل جوی آب بر روی تکه کاغذی که آن جا ولو بود بیوفتد.

با تشکر
این بود داستان من
:D

اول باید بهتون خوش آمد بگم بابت بازگشت مجددتون به سایت. اگه هدفتون از زدن این پست اینه که دوباره به ایفا برگردید شما نیاز به تایید در بازی با کلمات ندارید کافیه در تاپیک معرفی شخصیت پست بزنید. شما قبل از پیدایش ما در سایت وجود داشتید و مربوط به دوران اولیه حیات جادوگران میشوید(شاید دایناسورها:دی)

آورین... آورین...


ویرایش شده توسط لرد خیلی سیاه در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۹ ۲۲:۳۵:۰۸
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۹ ۲۲:۵۴:۰۴
ویرایش شده توسط لرد خیلی سیاه در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۹ ۲۳:۱۷:۵۲

!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#9
تم اول سایت اولا سیاه بود. بعدش مملی جون بهترین مدیر (البته بعد از پویان عزیز) اون رو طراحی کرده بود. تو داشتی اون موقع به همه ثابت می‌کردی که هیچ ایده جدیدی واسه رول پلینگ نداری و فقط چپ می‌رفتی راست می‌رفتی به همه اجی مجی لاترجی می‌زدی.

در حالی که من! من ِبزرگ! من‌ ِاستعداد بی‌پایان داشتم ایده‌های بی‌نظیری مثل دفتر تمجید از مدیریت کل سایت، انجمن حمایت ساحره‌های از شخصیت بزرگ مدیریت کل سایت و چگونه من موفق شدم نظر مثبت جناب مدیر را جلب کنیم رو پی می‌گرفتم.

بعدش تو چی؟‌ داشتی با این امثال این هگرید اینا پیژامه‌پارتی شرکت می‌کردی! اون‌قدر شورش رو درآوردین که من رو مجبور کردین همچون یک پیامبر از طرف خداوندگار علی کبیر (گدازه‌اش پایدار) نازل بشم و هدایتتون کنم.


!ASLAMIOUS Baby!


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۰
#10
آخه بچه پرروها من بودم که شخصیت همه شما رو ساختم. من بودم که شماها رو پیدا کردم. آوردم این‌جا جمع کردم. رول‌پلنگ خود منم. اسم کوچیکم ایفائه. فامیلم هم نقشه! در مقابل آتشفشان داستان‌سرایی من شماها در حد آتیش کبریت هم نیستین! من هاریکینم! کاترینام! سونامیم! تا حالام بهتون لطف کردم اجازه دادم پست‌های بسیار زیبای من رو ادامه بدین.
اگه بیش‌تر از این سر صدا کنین می‌گم بیگانه از روتون فیلم بسازه!


!ASLAMIOUS Baby!


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.