هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
Re: بهترين نويسنده رول پلینگ
پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵
#1
به نظر من توماس جانسون!
نوشته هاي توماس عزيز جدا از قشنگ و جذاب بودنش چيزي دارد كه بيشتر نويسنده ها از آن استفاده نميكنند.اونم اينكه توماس از منابع متفاوت براي خلق نوشته خودش استفاده ميكند و بر اساس نكات گفته شده مينويسد كه به نظر من خيلي خيلي ارزش دارد و حتي از گفتن برداشت شدن نكاتي از كتابي ابا نداره.
پس با تشكر از ديگر نويسنده هاي خوبي كه داريم من به توماس جانسون عزيز راي ميدم.

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: بهترين نويسنده در بحثهای هری پاتری ( خارج رول پلینگ )
پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵
#2
سلامي ديگر!هنوز رهايي نيافتيم!فكر همه چي رو كرده بوديم تا به رستگاري برسيم الا اين يكي!
پس لطفا ما را نيز تحمل كنيد تا برويم!
خب من يه زماني يكي از ناظرين انجمن تالار اسرار,انجمني كه بحث هاي زيادي توش شكل گرفته و خواهد گرفت بودم و به خاطر همين از نزديك ميديدم كه كي فعاليت قشنگ داره و كي نداره!
در اينجا دو نفر رو معرفي ميكنم كه يكيش مارك ايوانز عزيز بود كه خوب فعاليتي ميكرد به نسبت و ديگري ايگور كاركاروف كه البته بيشتر در تالار اصلي بود.اما از نظر كيفيت ميتوان گفت كه هردو در يك حد بودند ولي از نظر ميزان فعاليت،به نظر من كه ايگور كاركاروف عزيز بيشتر فعاليت كرده است.
پس با تشكر از مارك ايوانز عزيز من به ايگور كاركاروف راي ميدهم

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: بهترين عضو تازه وارد
پیام زده شده در: ۳:۲۱ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵
#3
آرتيكوس همه كارش رو بست و تموم كرد الا يه كار!اونم راي دادن كه قولي هم داده بود كه ميده!الان هم به طرز عجيبي دمبم رو گرفتن گفتم از يه دور بزن و راي بده بعد برو هر كاري خواستي بكن!
پس اين است آرتيكوس كه راي ميدهد!

هدويگ..تنها جغد تمام دوران...هم دم هري!به به!ولي جدي هدويگ عزيز هميشه قشنگ كار كرده بود و كار خواهد كرد.اين است هدويگ نوك و پر طلائي!

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: ناظر ماه
پیام زده شده در: ۳:۱۱ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵
#4
آرتيكوس همه كارش رو بست و تموم كرد الا يه كار!اونم راي دادن كه قولي هم داده بود كه ميده!الان هم به طرز عجيبي دمبم رو گرفتن گفتم از يه دور بزن و راي بده بعد برو هر كاري خواستي بكن!
پس اين است آرتيكوس كه راي ميدهد!

هووووووووووم...ناظر ماه!
خب من دو نفر واقعا در نظارت جالب بود كارشون
اولي لرد بلرويج عزيز كه با راه اندازي جام جهاني مديريت و قدرت در ايجاد هماهنگي خودش را به طرز احسنت نشان داد.
و ديگري روبيوس هاگريد عزيز كه شهر لندن كه تا جايي كه من بودم داشت روش كارايي ميشد كه قشنگتر بشه و انجمن بيا تو جادوگر منتظريم كه ليست شخصيتهاي معروف توشه كه خدايي زحمت ميخواد.آلبوس عزيز كه اينهمه زحمت درست كردنش رو كشيد و نبايد هم گذاشت خراب بشه.

اين راي ميرود به .... وايسا!به....روبيوس هاگريد عزيز!


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۰:۵۴ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
#5
خداحافظ!

يهو تلويزيون روشن ميشه و آهنگ "بوي يوسف" پخش ميشه و بعد تصوير آشناي آرتيكوس دامبلدور در زمان سخنراني كانديداي وزارتيش نشون داده ميشه كه اين چهره غيور و تازه وارد پرور آن موقع چه خفن سخنراني ميكرده...
بعد تصوير مجري برنامه به همان شيوه انتحاري هميشگي بر روي صفحه تلويزيون ظاهر ميشه و اون لبخند مليح رو بر لب ميراند و شروع به صحبت ميكند:
-سلام به بينندگان عزيز!اميدوارم عصر خوبي را تا اكنون داشته بوده باشيد!همانطور كه ميدانيد آرتيكوس دامبلدور،جد جد جد جد آلبوس دامبلدور حاضر،تصميم دوباره به سفر به زمان را گرفته است و اكنون از تمام سمت هايي كه داشته است استفاء داده و آماده سفر است.
آرتيكوس دامبلدور ظاهر شده در زمان ما در 13 آذر ماه سال 1384 شمسي بوده است.او در ابتداي ورود قدرت والاي ارزشي بودن را به همگان نشان داد و هفت تاپيك مختلف را در تالار معروف اسرار ارائه داد كه هيچ كدام آنها مجوز از خان آنجا،جيمز پاتر عزيز،نداشت.به اين ترتيب همه آنها به جز يك يا دو مورد به شدت رستگار شدند.اما آرتيكوس عزيز به بحث ادامه داد تا اينكه توانست شهرت بسيار اندكي در بحث ها بدست آورد.بعد او با قدرت و قوه آرتيكوسي وارد دنياي جادويي،دنياي ايفاي نقش،شد.او در ابتدا براي پيشرفت در كارها و رسيدن به رستگاري مطلق،به چوبدستي فروشي پروفسور كوييرل عزيز رفت و چوبدستي خود را كه از جنس چوب بلوط و داراي عصاره ارواح مطهر است به او داد تا تغيير شود.با تغيير شگفت آوري كه صورت گرفته بود آرتيكوس توانست به سرعت پله هاي ترقي را بپيمايد.او ابتدا در خواست تا وارد جريانهاي مغازه شوخي ويزلي بشود ولي در اين عمر شكست عجيبي خورد.اما او راه را پيمود و ابتدا به گزارشگري كارهاي اداره مبارزه با سواستفاده از اشياء مشنگي شد و بعد از آن توانست مهمانخانه پاتيل درزدار را بزند كه در ابتدا با استقبال شديدي مواجه شد.
سپس او با همان حالت انتحاري معروف وارد محفل ققنوس شد تا بتواند به نوه نوه نوه نوه اش در نابودي سياهي كمك كند و در اينجا شهرت كوچكي نيز در نويسندگي بدست آورد.او هميشه سوداي وزارت را در ذهن ميپرورانده است كه در زمستان سال 1384 شمسي به اين فرصت دست ميابد تا بتواند با ديگر رقباي سرسختش بتواند به مبارزه براي بدست آوردن وزارت بپردازد.او با اينكه در اين امر شكست فجيعي خورد و دراكو مالفوي عزيز به عنوان وزارت رسيد،اما به اين وسيله به طور كامل در كل سايت شناخته شد.بعد از آن او باز از فعاليت باز نايستاد و پيشنهادهاي مختلفي به مسئولان وزارت ارائه داد كه از جمله آنها تقويم جادويي و يا ايده اوليه مسابقات كوييديچ بوده است.او سرانجام توانست در وزارت،پس از تلاش فراوان,ارتش وزارت سحر و جادو را بوجود آورد كه يك بار در جنگ با سياهي شركت جسته است و اكنون به خاطر دستخوش شدن اتفاقات مختلف به شدت از فعاليتش كم شده است.او سپس با راي ملت عزيز جادوگر و ساحره به مقام "بهترين عضو تازه وارد" دست ميابد.او چندي بعد از دستيابي به اين مقام،توانست به فرماندهي ارتش قدرتمند وايت تورنادو،ارتش خصوصي گريفيندور،از طرف بيل ويزلي عزيز دست يابد كه افتخاري عظيمي بود.او سپس توانست به خان تالار اسرار،تالاري كه از اول از آنجا برخواسته بود شود و به فعاليت خاني خود با همكاري جميز پاتر عزيز بپردازد.او همچنين به عنوان يك مترجم براي فرهنگ نوين جادوگري به نام "پاتروپديا" انجام وظيفه كرد.
اما اكنون همانطور كه گفته شد،او از همه مقامهاي خود استفاء داده و آماده سفر شده است.ما توانستيم قبل از سفرش توانستيم با او مصاحبه اي ترتيب بدهيم تا از علت اين سفر متوجه شويم...خب آرتيكوس جان ميخوايد كمي از اين سفر خودتون براي ما توضيح بديد؟

دوربين بر روي آرتيكوس دامبلدور كه كنار آن مجري با لبخند مليح نشسته بود زووم شد.آرتيكوس كمي مكث كرد و گفت:
-من از زمان ظهورم در اين زمان و مكان،ميدونستم كه زمان من براي بودن در اين زمان محدود است و قصد سفر را از آن روز اول داشته ام.اكنون زمان حركت به زمان ديگر رسيده است و بايد رفت تا بتوانم براي اتفاقهاي آينده آماده بشم!
مجري برنامه باز ميپرسد:
-آيا ممكن است بار ديگر به اين زمان بازگرديد؟
آرتيكوس در جواب گفت:
-بله!من از بودن در اين زمان خوشحال بودم و دوست داشتم كه مجبور به سفر نبودم...اما مجبورم.
مجري براي بار ديگر گفت:
-آيا صحبت ديگري داريد كه با ما و بينندگان عزيز داشته باشيد؟
آرتيكوس صورتش رو به سمت دوربين برميگردونه و با لحني تشكرانه ميگه:
-فقط ميخوام از همه دوستاني كه در زماني بودم بهم كمك كردند و يا با من بودند مثل بليد,آلبوس دامبلدور,دراكو مالفوي,لرد ولدمورت,پروفسور كوييرل,توماس جانسون,بيل ويزلي,مريدانوس,رومسا,استرجس پادمور،سرژ،دارن اليور فلامل, رونان, آوريل, روبيوس هاگريد،هدويگ,آرشام,سارا و ليلي اوانز,بلرويچ عزيز و بقيه دوستان كه شرمنده كه اسمشون رو الان به خاطر نميارم تشكر كنم.از شما نيز به خاطر اين مصاحبه و وقت برنامه تشكر ميكنم.خداحافظ!

ناگهان در اطراف آرتيكوس باد شديدي بوجود آمد و لحظه اي بعد،مانند اينكه آن باد مخلوطي از گازهاي آتش زا بوده باشد آتش گرفت.آن گردباد آتش همچنان به در اطراف آرتيكوس ميچرخيد تا اينكه هيچ تصويري از آرتيكوس باقي نماند.
دقيقه اي بعد،آتش به آرامي از چرخيدن ايستاد و از بين رفت.اما در ميان آن هيچ كس نبود.آرتيكوس ناپديد شده بود.
مجري برنامه خواست چيزي بگويد ولي چيزي نگفت و فقط نگاهش را به دوربين و جايي كه آرتيكوس نشسته بود حركت ميداد.

لحظه اي بعد،جز صفحه شطرنجي تلويزيون چيزي قابل تشخيص نبود.


ویرایش شده توسط آرتيكوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۰ ۱:۱۴:۱۹

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۵:۱۷ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۸۵
#6
همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره !
هووم...پروفسور قربونت ما نيز اين درس رو نداشتيم!اصلا دانش آموز نبوديم قبلا!پس يه كپي رو از ما قبول كن:
گرفتن فال با کارت!
فال چای
فال قهوه
تعبیر خواب
پیشگویی به استفاده از وسایلی مانند گوی!
کف بینی
پیشگویی از روی ستارگان
فال عشق با کارت گرفتن

من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.از ديد طالع بيني هندي شما:
مردي با ذوق، هنر دوست و غير حسود و كمي بد قول است.طبيعت نا آرام و رفتار غير قابل پيش بيني دارد.او خوش صحبت و مردم دار است. به مهماني رفتن و مهماني دادن و با مردم جوشيدن را دوست مي دارد. هم صحبت خوبي است.لحن كلامش آن چنان صادقانه و نگاهش بسيار صميمي است.او عقيده اش رو به سرعت عوض ميكند.مرد متولد خرداد علاقه دارد كه مرموز جلوه كند و چندگانگي خلقي و روحي او نيز ناشي از همين رمز و راز است.شما با متولدين فصل پاييز بهترين سازگاري را داريد،به خصوص آذرماهيان عزيز اما توصيه ميشود از متولدين دي ماه پرهيز كنيد.

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۴:۵۲ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۸۵
#7
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟10 امتیاز
ابتدايي ترين چيزي كه باعث محدود شدن تاريخ نويسان ميشود دسترسي نداشتن به زمان گذشته است.درست است كه زمان برگردان ميتواند آنها را به عقب برگرداند ولي مشكل اينكه استفاده از زمان برگردان محدوديت دارد و به هر كسي داده نميشود و اينكه زمان برگردان ممكن است فرد تاريخ نويس را به زماني كه خواهان آن است برنگرداند.
بعد در صورتي كه دولت با استكبار قرارداد بسته باشه,تاريخ نويس بايد سعي كنه از قسمتهاي بد و تاريخي آن فاكتور بزرگي بگيره كه همين باعث ميشه كه تاريخ نويسان بد از او كه از كتاب او به عنوان منبع استفاده ميكنند دچار اشتباه شديدي شوند و يك قسمت از تاريخ به طور كامل پاك ميشود.

پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟(درباره اش 3 خط توضیح بدید)5 امتیاز
من نيستم؟!!خب بر طبق تاريخ مسن ترين جادوگر در حال حاضر نيكلاس فلامل است كه بيشتر از 650 سال عمر دارد.اين عمر طولاني را از سنگ جاودانگي به دست آورده است كه در چند ساله اخير از بين رفته است ولي همچنان اكسير ذخيره براي چند سال ديگر نيز دارند.نيكلاس فلامل تنها سازنده زنده سنگ جاودانگي است.

یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟از روی من کپی نکنید
عصر جادوي باستان...اجازه بدهيد به زمان مجازات آدم و حوا به خاطر خوردن سيب ممنوع شده برگردم.آن سيب جادويي بوده است و باعث شد كه خوردنهاي آن قدرت جادويي يابند.بعد از تولد چهار فرزندشان،يك دخترشان داراي قدرت جادويي شد و از آن به بعد قدرت جادويي بيشتر در جنس مونث تشكيل شد.به خاطر همين است كه ماگلها جادوگري را بيشتر جادو را در ساحره ها متجلي ميكنند اما اين قدرت كارايي خاصي در آن زمان به جز جذابيت فوق العاده و خواندن افكار ديگران و پيشگويي مبتدي نبوده است.در زمان داوود پيغمبر جادوي غلبه گرماي آتش بوجود آمد.در زمان زردشت چگونه يك آتش جادويي را به شكلهاي مختلف بوجود آوردن كشف شد و به خاطر همين است كه زردشتي ها آتش را مقدس ميدارند.در زمان حضرت موسي جابجايي اشياء و تغيير شكل اشياي ابتدايي مانند تبديل عصا به مار كه حضرت موسي انجام ميداد و جادوهاي حفاظتي در اين زمان بوجود آمد.به زمان حضرت عيسي ميرسيم،در اين زمان جادوهاي پديداري اشيا به صورت عجيب پيشرفته بوجود آمد.علاوه بر آن جادوي بازگشت روح به بدن فرد كه به پشتوانه فوق فوق فوق العاده قوي(كاينات فقط اين قدرت را به افراد منتخب اعطا ميكنند) نياز دارد بوجود آمد.بعد به زمان حضرت محمد ميرسيم،در آن زمان جادوي قدرت كلام و نفوذ آن در قلب و همچنين جادوي حافظه بسيار پيشرفت ميكند.
حالا من مثل هرميون يه چند خطي بيشتر نوشتم...پس استاد جان گير نديد لطفا!

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۴:۵۲ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۸۵
#8
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟10 امتیاز
ابتدايي ترين چيزي كه باعث محدود شدن تاريخ نويسان ميشود دسترسي نداشتن به زمان گذشته است.درست است كه زمان برگردان ميتواند آنها را به عقب برگرداند ولي مشكل اينكه استفاده از زمان برگردان محدوديت دارد و به هر كسي داده نميشود و اينكه زمان برگردان ممكن است فرد تاريخ نويس را به زماني كه خواهان آن است برنگرداند.
بعد در صورتي كه دولت با استكبار قرارداد بسته باشه,تاريخ نويس بايد سعي كنه از قسمتهاي بد و تاريخي آن فاكتور بزرگي بگيره كه همين باعث ميشه كه تاريخ نويسان بد از او كه از كتاب او به عنوان منبع استفاده ميكنند دچار اشتباه شديدي شوند و يك قسمت از تاريخ به طور كامل پاك ميشود.

پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟(درباره اش 3 خط توضیح بدید)5 امتیاز
من نيستم؟!!خب بر طبق تاريخ مسن ترين جادوگر در حال حاضر نيكلاس فلامل است كه بيشتر از 650 سال عمر دارد.اين عمر طولاني را از سنگ جاودانگي به دست آورده است كه در چند ساله اخير از بين رفته است ولي همچنان اكسير ذخيره براي چند سال ديگر نيز دارند.نيكلاس فلامل تنها سازنده زنده سنگ جاودانگي است.

یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟از روی من کپی نکنید
عصر جادوي باستان...اجازه بدهيد به زمان مجازات آدم و حوا به خاطر خوردن سيب ممنوع شده برگردم.آن سيب جادويي بوده است و باعث شد كه خوردنهاي آن قدرت جادويي يابند.بعد از تولد چهار فرزندشان،يك دخترشان داراي قدرت جادويي شد و از آن به بعد قدرت جادويي بيشتر در جنس مونث تشكيل شد.به خاطر همين است كه ماگلها جادوگري را بيشتر جادو را در ساحره ها متجلي ميكنند اما اين قدرت كارايي خاصي در آن زمان به جز جذابيت فوق العاده و خواندن افكار ديگران و پيشگويي مبتدي نبوده است.در زمان داوود پيغمبر جادوي غلبه گرماي آتش بوجود آمد.در زمان زردشت چگونه يك آتش جادويي را به شكلهاي مختلف بوجود آوردن كشف شد و به خاطر همين است كه زردشتي ها آتش را مقدس ميدارند.در زمان حضرت موسي جابجايي اشياء و تغيير شكل اشياي ابتدايي مانند تبديل عصا به مار كه حضرت موسي انجام ميداد و جادوهاي حفاظتي در اين زمان بوجود آمد.به زمان حضرت عيسي ميرسيم،در اين زمان جادوهاي پديداري اشيا به صورت عجيب پيشرفته بوجود آمد.علاوه بر آن جادوي بازگشت روح به بدن فرد كه به پشتوانه فوق فوق فوق العاده قوي(كاينات فقط اين قدرت را به افراد منتخب اعطا ميكنند) نياز دارد بوجود آمد.بعد به زمان حضرت محمد ميرسيم،در آن زمان جادوي قدرت كلام و نفوذ آن در قلب و همچنين جادوي حافظه بسيار پيشرفت ميكند.
حالا من مثل هرميون يه چند خطي بيشتر نوشتم...پس استاد جان گير نديد لطفا!

مرسي آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۳:۰۰ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
#9
1- گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!
-هووم...حال نداشتم باب!... يه طلسم عجق وجق بهمون داد كه اجراش كنيم...چي بود...ها!مكستيل!اي بابا من چوبدستي دستم نيست،پس چرا تو توي اين هاله گير كردي؟!هووم...اين است آرتيكوس كه بدون چوبدستي جادو ميكند!خلاصه من اين طلسم رو بلد نبودم!مشقهامو خوب نوشتم...نوه نوه نوه ام بهم جايزه داد...يه رستگاري دومبولي داد!
-هوووي...آرتي داري با كي حرف ميزني؟كسي كه اينجا نيست!
مامان آرتي از ميان دري بهش نگاه ميكرد و آرتي...يك عروسك اژدها دستش گرفته بود و دور آن اژدها،خط ماژيكي نقره اي رنگ كشيده شده بود.
مامان آرتي در حالي كه سرش رو به حالت نااميدي تكان ميداد گفت:
-آخ كه چقدر خله اين بچه!مرلينم!يه پول به من بده...يه رستگاري به اين!ببينيم آدم ميشه يا نه!
در اينجا بود كه آرتيكوس غرق در ناراحتي،در دل گفت:
-اگر دو دقيقه دير ميومدي خودم رستگار ميشدم!چرا مامان ها اينجوري حال آدم رو ميگيرن؟!
در اينجا به پايان اين ماجرا ميرسيم!

2- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.
به لاتین: Peludp
به فارسی: پلودو
معنی: پرمو
این طلسم برای رویش موهای زائد در بدن شخص طلسم شده به کار میره...نکته اینه که باعث رویش مو به اندازه طبیعی نمیشه ...بلکه برای رویش موی زائد در تمام بدن و به صورت غیرطبیعی میشه...روی بازوها...صورت...پاها...مثل یه گوریل
نحوه اجرا: فقط باید چوبدستی به طرف شخص باشه بعد دست رو از آرنج خم کرده. 90 درجه به بالا و محکم بیاد پایین...و و رد هم دقیقا باید بین زمان اومدن پایین دست گفته بشه...

3- مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته ، که 15 امتیاز داره.هووم...قبل از مرلين آيا جادوگري بوده كه بخوايم در مورد شكل زندگي آن و شكل جادوهاي آن بحث كنيم؟!!


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


Re: كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۲:۳۵ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
#10
1-رشد ترمیمی چیست؟
رشد ترميمي به رشدي ميگويند كه همه موجودات اعم از انسان و گياه براي ترميم قسمتهاي آسيب ديده خود بر مي آيند.اين كاملا به طور طبيعي ميباشد و هيچ فرقي در بين گياهان غير جادويي و يا جادويي از اين نظر نيست.فقط در ترميم بايد قسمت هاي ريز كه به نام سلول براي ماگلها شناخته ميشود،بايد تمام خاصيتهاي جادويي خود را در هنگام ترميم به سلولهاي تازه اضافه شود.

2-بهترین راه برای نگهداری گیاه فلارین چیست؟در کدام مکان بهتر رشد میکند؟
اين گياه مانند كاكتوكس به آب(البته با محلول هاي ديگر جادويي) كمي احتياج دارد و بهتر است در مقابل آفتاب قرار داده شود،اين كار هم باعث پرورش بهتر گياه و همچنين باعث قدرتمند و اثر بخش تر شدن ماده كهربايي درون غده هاي آن ميشود.

3-فایده کاهو جادویی چیست؟(نوع دریایی ان)
كاهوي جادويي در دو حالت استفاده ميشود:
1.در حالت خشك شده و خرد شده آن،براي معجونهاي خواب و بيهوشي كاربرد دارد.
2.خشك نشده آن بسيار لزج است و باعث ميشود كه با خوردن آن هر موجودي مانند ماهيان داراي آبشش شود.
لازم به ذكر است كه در دو حالت اين ماده داراي مزه بسيار بدي است.

مرسي
آرتيكوس دامبلدور


آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.