هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: اطلاعیه های مدیریت سایت
پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
#1
اطلاعیه ۷.۵

استعفاء از مدیریت سایت جادوگران


با سلام خدمت اعضای محترم سایت جادوگران

استعفای خودم از مدیریت سایت رو اعلام می کنم. از این پس لینی وارنر به طور کامل مدیریت سایت جادوگران را بر عهده خواهد گرفت. دسترسی کامل ایشان به سیستم مدیریت فنی سایت نیز فراهم شده است.

* محتوای این پست برای موسس سایت جادوگران ارسال شد.


با آرزوی توسعه روز افزون برای نخستین مرجع ایرانی هواداران هری پاتر


----------پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷
#2
سلام لودو

نقل قول:
شاید من تازه وارد هستم و با مواردی چنین آشنا نیستم ولی بنده در این هفته شاهد بودم ک نهایت آنلاین بودن عضو ها بالاخص ناظران و مدیران بشدت کم و کمتر میشه.


تابستونه و بعضی ها مسافرت.

نقل قول:
بیاید چالشی برای جوون تر ها و فعال تر ها فراهم کنید و مدیریتی از بخش های مختلف رو اهدا کنید...


انجمن ها که تکلیفش معلومه. در حال حاضر دو مدیر فعال برای بخش ایفای نقش داریم.
بقیه بخش ها هم امکان همکاری فراهم شده برای اعضا: همکاری با ما

معمولاً اگه کسی خیلی به طور مداوم و با کیفیت خوب در بخش های مختلف فعال باشه مورد توجه قرار می گیره و بهش پیشنهاد مدیریت اون بخش ها رو میدن. جدا از این، خیلی سخت گیری نشده اخیرا و نمیشه در انتخاب مدیران سایت. در نتیجه قبلا گفتم الانم میگم هر کسی هر وقتی پیشنهادات خوب و نوآوری ها و طرح های جدید داره برای سایت و فکر میکنه خودش نیازه باشه در سازماندهی طرح هاش، میتونه چه از طریق ارسال تیکت در بخش تماس با ما چه همینجا درخواست و استدلال خودشو به بحث بذاره. ما استقبال می کنیم.

مرسی


----------پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۹:۵۱ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
#3
فساد در بیت زوپس

در حالیکه این روزها ملت فهیم جامعه جادوگری توان اجاره و نه حتی خرید یک دکانی تاپیکی نقلی پقلی دو سه متری را هم ندارند، زوپس نشینان با خیال راحت در نقاب فرهنگ و هنر مشغول کار و کاسبی خودشان هستند. یکی از این مرفهین بی درد لایتینا فاسد (و نه فاست) است که معرف حضور کل جامعه جادوگری می باشد. این ساحره خبیث بیست و چهار ساعت هدفون به گوش گرفتند و با ترانه های مستهجن هوی متال هد می زنند. در این بی آبی که ملت تشنه اند و مجبورند با هزاران دوز و کلک و ورد و افسون، باتلاق های موردور را شیرین و تصفیه کنند، منبعی موثق از داخل خوابگاه مدیران گزارش داده که ایشان یک کارخانه تولید لوله را مدیریت می کنند و نوشابه هایی گازدار و رنگارنگ نظیر پفسی! کوکاگولاخ! و کانادا وت! را به وبسایت های بیگانه و معاند و ضد زوپسی همانند دمنتور، آردا، مرحوم افسانه ها، و آکادمی فانتزی لوله کشی کرده اند. یکی از مقامات سازمان آب گفته اند که « به مرلین ملت شاکی نمی شدند اگر ایشان به جای درینک های ضروری، فاضلاب جادوگران را به مقصد این پایگاه های دشمن لوله کشی می کردند. وی از از خوبی ملت فهیم جادوگر سوء استفاده کرده و باید به درگاه اهورازوپسا پاسخگو باشد.»

تصویر کوچک شده


جنایتکار بعدی مادام لسترنج هستند. این زوپس نشین کله سیم ظرفشویی که از حمایت خاص نیروهای تاریک و اسمشونبر نیز برخوردار می باشند، یک چاپخانه دارند اما مشخص نیست دقیقاً چه چیزی چاپ می کنند. برخی منابع مدعی شدند که وی علیه حکومت آسمانی فنگ کبیر اعلامیه چاپ می نمود، عده ای می گفتند کتاب داستان های خاک بر سری، حتی کتاب های چپ و مارکسیستی، اما افراد نزدیک به وی گفته اند که چاپخانه فقط کتاب کنکور و شازده کوشولو توزیع می کرده است. با این حال، خودش در اظهار نظری کوتاه مدعی شده که چاپخانه را شوهر مفقود الاثر گور به گوریش، رودولف، در دوره ی کوتاه حضورش در بیت زوپس تاسیس کرده و از آن تنها برای دفتر کاری جهت ثبت سفارش پایان نامه و پروژه سال آخری های هاگوارتز استفاده می کرده است.

تصویر کوچک شده


حتی پای بانو زلزله نیز که از خدمتگزاران بسیار بی حاشیه هافلپافی در میان زوپس نشینان محسوب می شد نیز به این لجنزار خوابگاه مدیران باز شده است. منابع خبری گزارش داده اند که وی در کار طراحی و تولید و انداختن قطعات مشنگی به جماعت بی سواد جادوگر بوده است. زمزمه هایی مبنی بر انداختن فراگیر نوار آتاری و سگا به عنوان سی دی پلی استیشن چهار بین نوجوانان ماگل دوست خانواده های جادوگری به گوش می رسد که احتمال می رود کار این بانوی خائن باشد.

تصویر کوچک شده


هاگزمید به مقصد وزارت

به دنبال انتشار اسناد این فساد فراگیر، فنگ کبیر، مکانیک مخ لس که شبانه روز عرق ریزان زیر جادوگران مشغول کار رو قطعات زنگ زده و کپک بسته زوپس است از سمت زوپس نشینی خود استعفا کرد و در حین خروج از کاخ مدیران در دهکده هاگزمید، سندی از وضعیت بحرانی جامعه جادوگری منتشر ساخت.

تصویر کوچک شده


اما این نقطه پایان خدمتگزاری های این توله سگ فرهیخته نبود. او که از مصاحبه با رسانه ها خودداری کرد، جامه دریده، لخت لخت و واق واق کنان راهی ساختمان متروک وزارت سحر و جادو در لندن شد و در سکوت مطلق کلاه گذاری نمود و اظهار کرد که در نقش وزیر با فساد سیستمیک زوپس نشینان مبارزه می کند. البته مشخص نشده است که وی چگونه و با کدام انتخابات ناگهانی میان اقشار انسانی یا حیوانی وزیر شده اما به عنوان نخستین وزیر سگ، در تطهیر جامعه از فساد مصمم به نظر می آید. به دنبال این تغییرات، بیت زوپس هم بیکار ننشسته است. رسانه های محلی خبر از ورود ناگهانی و بازگشت زوپس نشینان بازنشسته ای همانند "پشه آلوده حامل زیکا: لینی وارنر" و "گلدان بی کود: رز ویزلی " به بیت زوپس در هاگزمید داده اند. شایان ذکر است که این فسیل ها نیز مدتی با اتهام سازماندهی فساد و تقلب فراگیر در ترم گذشته مدرسه هاگوارتز مواجه بودند که نهایتا عفو عله ای شامل حال آنها شد.


----------پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
#4
مرورگری که استفاده کردم برای ویندوز:
Google Chrome
Version 67.0.3396.99 (Official Build) - 64bit

برای موبایل
Chrome
Version 67.0.3396.87

نقل قول:

۱- اومدن پی در پی اخطار زمان ارسال.
به طوری که من اگر لاگین کردم، پست رو ارسال کردم و خواستم ویرایش بزنم دوباره باید لاگین کنم. (تا وقتی که لاگین نکنم درست نمیشه.)

این موضوع رو چهار سال پیش در ایران تست کردم. یک سال بعدش که سه سال پیش بود شخصاً از اروپا بررسی کردم و همزمان دو نفر از مدیران وقت هم از ایران تست کردند. الان هم بعد از این چند سال از امریکای شمالی تست کردم. نتیجه همونه:

لینک

این بار حوصله ام نکشید تا بالای یک ساعت علافی در تاپیک رو شبیه سازی کنم (مثل حالت مطالعه رول های قبلی و نگارش رول در ادیتور پایین صفحه- مثلا حالتی که رفرش نمیدین به سایت و صفحه رو دارین میخونین و می نویسین فقط). همین بار هم تا 45 دقیقه رفتم و بدون بیرون افتادن از سایت با دسترسی کاربر عادی موندم و تونستم پست های تستی که دیدین رو بفرستم بعد از بازه های idle بودن که اشاره کردم در همون تاپیک.
ویرایش به همین صورت. بدون اشکال.

نقل قول:

۲- مشکل ورود به سایت.
تا وقتی که کش ها و کوکی ها رو پاک نکنم به سایت وارد نمیشه و توی صفحه ورود درجا میزنه.

این مساله واقعا از سایت نیست.

نقل قول:

۳- عدم توانایی استفاده از کد های رنگ، قلم و اندازه.
الان من خیلی وقته که نمیتونم از رنگ و اندازه و قلم استفاده کنم و برای اینکار باید برم پست یه بدبخت دیگه رو نقل کنم، کدشو کپی کنم و کد خودمو بذارم به جاش توی پست خودم.


ویدیو - ویندوز
ویدیو دوم - ویندوز
ویدیو سوم - موبایل
* تصور میشه که موبایل ها الان همه تاچ اسکرین باشن. در ادیتور موبایل در صورت استفاده از گوگل کروم، بعد از سلکت کردن تکست مورد نظر، تب سفید رنگ آزار دهنده کروم (برای سلکت آل و کپی پیست و غیره) ظاهر میشه. با این حال، به جای لمس کردن کوتاه قسمت های "اندازه" ، "فونت"، "رنگ"، انگشت رو حدود سه تا چهار ثانیه باید روی این قسمت ها (بستگی داره کدومو میخواین یکی رو یا هر سه تارو) نگه دارین. در این حالت ناحیه سلکت شده تکست باکس از focus خارج میشه و یک بار دیگه بعد اون چهار ثانیه لمس پایدار، اگر کوتاه در حد یه تاچ سریع فرضاً قسمت اندازه رو بزنید و مجددا لمسش کنید، باز میشه لیستش به صورت پاپ آپ. همونطور که در ویدیو می بینید. به مکث ها دقت کنید. در صورتی که تب آزار دهنده سفید رنگ کروم گاهی اوورلپ داره به آپشن های ادیتور، باید کمی زوم کنید یا صفحه رو روتیت کنید.

نقل قول:

۴- ارسال نشدن پیام شخصی.
پیام شخصی که اصلا ارسال نمیشه و با حذف کش و کوکی و اینا هم درست بشو نیست. باید برم کامپیوتر زو روشن کنم و اینا...


ویدیو - ویندوز
ویدیو - موبایل

نقل قول:

۵- جدیدا مشکلم یعنی پشکل چت باکس.
دیدین وقتی میخواین برین توی چت باکس اول باید یه اختیارات بزنین بعد صفحه وارد کردن شناسه و رمز و اینا میاد؟ اختیاراتو نمیتونم بزنم. اختیاراتو که میزنم کلا صفحه چت باکس میره.

کار میکنه و مشکلی نداره. البته چت باکس کلا به سیستم سایت مربوط نیست و ارورهای احتمالیش از دست مدیران اینجا خارجه. ولی بررسی کردم. کار میکرد. تیک گزینه "در حالت وارد شده بمان" رو اگه بزنی اصولا لاگ آوت نمیشی مگر اینکه مرورگرت رو مدام گرد گیری کنی.

---
جواب بقیه هم فکر کنم در اینجا پیدا بشه. ف.ی.ل.ت.ر شکن هاتون رو ببندین. کروم استفاده کنید. چیز دیگه ای ندارم توصیه کنم. چون هیچ کدوم از این اشکالات رو مواجه نشدم. با حداقل دسترسی هم تست کردم.


ویرایش شده توسط فنگold در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۲:۰۷:۴۴

----------پاسخ به: تست
پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
#5
تست چهارم
45 دقیقه بعد از پست دوم
اکانت فاقد فعالیت در سایر صفحات سایت
45 دقیقه در حالت idle داخل تاپیک
سطح کاربر: کاربر عضو (عادی)


----------پاسخ به: تست
پیام زده شده در: ۹:۵۷ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
#6
تست سوم
30 دقیقه بعد از پست دوم
اکانت فاقد فعالیت در سایر صفحات سایت
30 دقیقه در حالت idle داخل تاپیک
سطح کاربر: کاربر عضو (عادی)


----------پاسخ به: تست
پیام زده شده در: ۹:۲۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
#7
تست دوم
14 دقیقه بعد از پست اول
اکانت فاقد فعالیت در سایر صفحات سایت
14 دقیقه در حالت idle داخل تاپیک
سطح کاربر: کاربر عضو (عادی)


----------تست
پیام زده شده در: ۹:۱۲ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷
#8
تست اول


----------پاسخ به: خاطرات مرگ خواران
پیام زده شده در: ۹:۱۷ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
#9
- خلوخولولخخخخخ خووویفسس
- My tea's gone cold I'm wondering why I
- خووووووفف پتو پی پتی پتی پووو پتو.. عه هاپ (عه گوجه های پیتزا!)
- Got out of bed at all The morning rain clouds up my window
- هووومم ووواااف پتی پتی پتو خله له لوووف عه واق واق وات؟ (عه عکسای اما واتسون؟)
- And I can't see at all And even if I could it'll all be gray
- پووووووااااف...پتو پتو پتو
- Put your picture on my wall It reminds me, that it's not so bad It's not so bad
- هاپ هاپ وااااق هاپ هاپ هاپ هاپ هاپ هاپ هاپ هاپ (بیا. تموم شد)

صدای دلنشین خواننده در رادیو که فضای ملکوتی به کلبه هگرید بخشیده، لابلای پارس های ممتد سگ محو و رشته افکار مثلث ثابت کلبه دوستان درخت شاد جر واجر میشه. هوریس در نقش مبل لبه پنجره نشسته و از ترکیب بوی خاک و بارون لذت می بره. رودولف هم روی هوریس لمیده و چوبدستیش رو گذاشته رو حالت مادون قرمز و زل زده به برج ریونکلاو در جستجوی دختری در برج.

- دنبال چی میگردی توی برج نصفه شبی؟ خوابن همه رودی.
- بهرحال ممکنه یه با کمالاتی بیدار باشه. نباید هیچ فرصتی رو از دست داد. فردایی می افتی می میری، اون دنیا مرلین گور به گوری ازت میپرسه دیدی چی خلق کردم؟ بگی نه چوبدستی میکنه تو فوم و اسفنجت. باید دیده باشی بگی به به..اره..چه چیزی بود..تبارک المرلین احسن الخالقین!
- خعله خب. بسه دیگه بلند شو به چپم لم بده. چرم راستم میخاره. پاشو.
- ببند باو. تو چرمت کجا بود. پارچه هم نیستی. گونی برنج. سیم خاردار از تو نرم تره. مرتیکه ی صندلی گاری!

هگرید بی توجه به نزاع مضحک دوستان های ش، بعد از ورانداز مجدد پوستر مادام ماکیسم نصب بر دیوار کلبه ش، آخرین تکه کیک شادی رو لومبوند و از پشت میز بلند شد. یه گوله کاغذ از وسط کتاب "جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها" نوشته نیوت اسکمندر ویرایش و ترجمه پروفسور راعفی کور رو در نقش دستمال اسکاور کَند و به سمت تالار اندیشه و فنگ رفت.

اینجا خواننده رول کنجکاو میشه که آیا کلبه هگرید هیچگاه چنین تالاری داشت یا نه. در نتیجه به دنبال نگرانی طرفداران حقوق اقلیت ها در مجموعه هری پاتر، مکاتبه ای با خانم رولینگ داشتم من باب این موضوع خطیر. ایشون در جواب برای من نوشتند که به دلیل متابولیسم بسیار آهسته و طولانی غول ها، معماری و نقشه کشی صحیحی در نظر نگرفتند هیچ وقت برای این کلبه و هگر هفته ای یه بار می رفت تالار اساتید داخل قلعه و در سایر موارد اضطراری مثل حضور مهمان و خجالت و غیره، به گلدون و باغچه و نهایتا سوند بسنده می کرده. بنده هم در جواب تشکر کردم و براشون نوشتم: تصویر کوچک شده


به هر جهت، هاگرید میره انتهای توله سگشو مثه آینه برق بندازه که یهو متوجه علامت شوم جمجمه و مار مرگخواران میشه که با جوهر خونین روی صندوقچه اسرار حیوان خالکوبی شده.

در کلبه دوستان شاد با لگدی باز میشه و فنگ به همراه پتو و تشک خوابش اینطوری شوت میشه وسط باغچه بارون زده قاطی کدوها و گل و لای.

- وات ده هاپ؟
- دیگه میخواستی چی بشه؟ این بود مزد زحمات من؟ توله سگ واسه من مرگخوار شده. چه غلطا !
- واق هاپ بابا! هاپتیکه واقر وافر هاپطور شده. هاپ هاپ هوریس رودی...واااق
- تو کارای بزرگا دخالت نکن. هوریس و رودی مرده خور به دنیا اومدن. تو خیانت کردی پدر سگ. برو گمشو پیش تام.
- واق واق

هگرید برای چند ثانیه میره داخل کلبه اش و میاد بیرون و استخوون فنگو پرت میکنه تو صورتش ولی به خاطر بارون و سرعت باد و تداخلاتی جادویی در نیروی گرانش میاد میخوره یه جای دیگه حیوان اما به دلایل مسائل اخلاقی جوجه هایی به شکل استخوون فقط بالای سر سگ بی زبان می چرخن چند ثانیه ای. در و پنجره کلبه با تق و توق های محکمی بسته میشن و سگ بی پناه زیر رگبار بارون توی تاریکی شب تنها می مونه.

- وااااااق هاااااپ (هنگلتون دربست)

تسترالی میاد توی باغچه وایسته اما ترمزش بریده و توی جنگل ممنوعه متوقف میشه. میاد دنده عقب بر می گرده و سگو سوار میکنه و میره.


صبح روز بعد

سگ مفلوک و آغشته به لجن، در حالیکه استخوونی به دهن داره و پتوش رو پیچیده دورش آروم آروم به باغچه خونه ریدل ها نزدیک میشه، جایی که یه گلدون مدفون تو کودهای گاومیشی باقی مانده از دوره وزیر باروفیو داره با یه مگس شبه پیکسی کشتی می گیره و یه سوسک بور و بلوند سعی داره جداشون کنه.

- رز! اعصابمو خرد کردی. باور کن این دفعه نیشت میزنما. عه.
- بیا شهدمو بخور باو!
- دوستان! دوستان! زشته باور کنید. الان ارباب میاد می بینه.
- شهدتو سالهاست میخورم خودت خبر نداری!
- حشره بی خاصیت. همیشه انگلی زندگی کردی و میکنی. گلبرگم دهنت. کودم تو حلقت. نیشتو میکنم تو گلدونم. کرمم بخوردش.
- هر کی هم نکنه. نیش گذاشتم. بکش کنار ریتا بذار من اینو سوراخ سوراخ کنم. ریشه ش دراز شده شاخ بازی در میاره واسم.

فنگ زیر بارش کود و گلبرگ و بال سوسک و نیش پیکسی که یادآور خاطرات دوران جنگ بودن، از کنار باغچه دوان داون رد میشه و خودشو جلوی در خونه ریدل ها میرسونه. قدش نمیرسه به دستگیره در ولی در قبلش خود به خود وا میشه و نجینی، مار غول پیکر لرد می خزه بیرون!

- فیس فیس ! فس فاس ! (مگه پاپا نگفت ماموریتت کلبه صاحبت هست؟ هان؟ بخورمت الان؟)
- واق واق واق (واستا عقب تا ازت تسبیح درست نکردم دختره ی نخ. فقط به اربابم جواب پس میدم)

و بساطشو ول کرد رو زمین و جلوی ماری که دورش تند تند می خزید و سعی داشت خودشو دورش گره بزنه شروع کرد به گارد گرفتن که یهو لرد ولدمورت با لباس خواب بین چارچوب در ظاهر میشه. خمیازه ای میکشه و به فنگ زل میزنه.

- وااااااااااااق (سرورم! ارباب تولدتون مبارک! براتون کادو آوردم)
- هیس. بحثو عوض نکن سگ مزاحم. چرا اینجا اومدی؟ مگه ماموریت مادام العمر با حقوق دائمی ندادم بهت که از هاگوارتز و صاحب محفلی ت به ما گزارش بدی؟
- هاپ هاپ هاپ هاپ (عفو بفرمایید ارباب. لو رفتم. خالکوبیم رو دید)
- میدونستم هیچ کاری ازت بر نمیاد. حالا چی آوردی برام کادو؟

فنگ تکونی به خودش میده و پتو آبی دورش کنار میره: تصویر کوچک شده


- کادوی ما، خودتی؟!
- هاپ هاپ!

لرد سیاه تکه چوبی از ناکجا فرا میخونه و با پرتابی جادویی شوتش میکنه در مزرعه ای در دوردست ها که تصادفا لوکیشن حنا در مزرعه بوده و پاکوتاه، سگ حنا چوبو ور میداره و فنگ نا امید و دست خالی برمیگرده. فرسخ ها دورتر، نیمه غول کنار کلبه اش روی نیمکتی سنگی نشسته و داره سلفی ها خودش با سگ خائنش رو میندازه توی شعله های آتیشی که رودولف داره روش سوسیس گربه ی مربوط به رول اخیر دوئلش با مودی رو می پزه.


ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲ ۹:۲۹:۰۸
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲ ۹:۳۰:۴۹
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲ ۹:۵۵:۵۳

----------پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۵۵ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
#10
١-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
واق واق!

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
هاپ هاپ!

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
وات ده واق؟

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
واق: هاپ!

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
واقیدن!

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
واقاداهاپادرا!

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
واق بک! واق بک!

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
واقیده!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
جا واقی، جا هاپی، هاپدون، واقدون، واق کش، هاپ کش، واقمال، واق شور، هاپ بندفنگ!

كاملا با جوابتون به سوال دو موافقم. دقيقا همينطوره!
هاپ بند؟... هاپدون؟

تشريف بياريد داخل. نجينى منتظر ديدن هاپ بكتونه!
تاييد شد.


ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۲۹ ۱۰:۴۰:۲۲

----------هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.