هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۵۱ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۵
#1
سلام دوستان و مرسی از خوش آمد گویی تون

کرام جان یا بهتره بگم ولدی جان من همچینم بی خبر بی خبر نرفتم...قبل از اینکه که برم یه مدتی داد می زدم که آی ملت دارم می رم...به هر حال قبول دارم که باید بیشتر سر می زدم ولی خب گرفتاری روزگاره دیگه...چه میشه کرد

از کی تا حالا شدی ولدمورت؟ من همیشه می دونستم که جزو سیاه ها هستی ولی اینکه بری ولدی بشی دیگر بماند! راستی حالا که تو ولدی هستی...این تویی که بر علیه جادوگران شورش می کنی یا چی؟ حالا مدیران حق تو رو خوردن یا وضعیت به چه صورتیه؟

گیلیدی جان (ناهید!) از دیدن پیامت خوشحال شدم...می بینم که هنوزم چارمت رو از دست ندادی و همه دنبالت می کنن...البته شاید الان به دلایل دیگری باشه

و اما بگم که من هک بشم؟! حاشا و کلا! مگی هیچ وقت هک نمی شه...کسی حریفش نیس! هوممم...پس آخرش ایدز رو گرفتی ها...اشکال نداره بیا پیش خودم درستت می کنم!

علی جان بنده هم خوشحالم که برگشتم ولی بهتره خیلی امیدوار نباشیم...چون من اگه شانس بیارم اغلب فقط ویک اند ها می تونم به سایت سر بزنم...ولی خب همینم لذت بخشه من تو مسنجر هستم اگه خواستی بیا

فعلا من یه چرخی تو سایت بزنم ببینم چه خبره! کسی شیطونی نکنه ها!

راستی سوسک کو؟


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵
#2
درود بر دوستان قدیمی و سلام به اعضای جدید

می بینم که سایت هنوزم پا بر جاست که البته جای خوشحالی داره...یه سری تغییراتی هم در ظاهر سایت می بینم که جالبه و سایت رو زیبا تر کرده

اما از نظر محتوی بر طبق چیزایی که خوندم...ظاهرا سایت هنوز همون مشکلات قدیمی رو داره و هیچ تغییری از نظر محتوی نمی بینم

البته این مشکل همیشه بوده و فکر نمی کنم که کلا هم از بین بره!

به هر حال...فقط خواستم یه سری به سایت زده باشم و یه احوالپرسی از دوستان قدیمی کرده باشم.

در ضمن میشه یکی از دوستان خلاصه ای از چیزایی که در 8 ماه اخیر اتفاق افتاده رو بگه تا من ببینم چی به چیه...کی به کیه!

خوش بگذره!!!


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴
#3
واقعا حرفایی که هری زد زیبا بودن
حالا باز دوباره بیاد در مورد حقیقت و نمی دونم تابش خورشید حرف بزنید!!!

تا حالا این سوال براتون پیش نیومده که همین جناب لرد که این همه به قول خودش سایت براش مهمه و نمی دونم ایشون سازنده سایت بودن و حق ایشون پایمال شده!!! واقعا چه کاری برای سایت کردن؟ ها؟

به غیر از انتقاد کردن پی در پی از مدیران و مسخره کردن آن ها کار دیگه ای هم کرده؟ آیا ذره ای از اون زحماتی که مدیران برای این سایت کشیدن تا جادوگران رو به این مرحله برسونن رو برای سایت انجام داده؟؟ واقعا چه کاری برای سایت کرده؟

فقط فروم لرد حلقه ها رو احیا کرده...که همین طور که داریم می بینیم داره سقوط می کنه. برای دو ماه فعالیت کرد چون ایده ش تازه بود ولی بعد از اون دیگه نمی دونید چی کار کنید و به قول هری عزیز دارید خودتون رو به در و دیوار می زنید!

من نمی خواستم مسائل گذشته رو احیا کنم ولی مگه شما می ذارید؟! من به قول دارکی خواستم یه فرصت دیگه به شما بدم ولی مگه شما ازش درست استفاده می کنید؟!

الحق که مدیران سایت رو دلسرد می کنید. مدیرانی که این همه برای شما زحمت کشیدن. بعد یه نفر بدون اینکه از جایی خبر داشته باشه میاد و زحماتشون رو زیر سوال می بره. واقعا جای تاسف داره.


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
#4
دوستان تازه وارد
لطفا برای آشنایی بیشتر با نحوه عضو شدن چگونه عضو شوم؟ را بخوانید.

در ضمن اگر مشکلی دارید از تماس با ما استفاده کنید. لطفا اینجا مشکلات خودتون رو مطرح نکنید.

در مورد دریافت فایل ها هم شما باید عضو سایت باشید و وقتی که لوگ این کردید می تونید فایل ها رو دریافت کنید. فایل ها به صورت pdf هستند بنابراین شما باید برنامه مناسب را داشته باشید.


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
#5
راستش من هر وقت جواب سوسک یا ویچ کینگ عزیز رو دادم بدون هیچ کینه بوده و مشکلاتی که در قدیم بوده رو فراموش کرده بودم. جواب هایی که من تا حالا دادم همه از طرف خودم بوده و بی کینه! بلکه فقط به عنوان یکی از مدیران سایت داشتم اشاره می کردم که در حال حاضر چنین امکانی برای لوتر نیست.

نقل قول:
اينکه به رسميت شناختن يک نفر دليلی بر به رسميت شناختن تمام همکارانشه مطلقا نظر شخصی شماست و لاغير


در حقیقت ویچ کینگ عزیز این تنها نظر من نیست و نظر همه مدیران جادوگران هست. اگر باور نداری می تونی از تک تک اون ها سوال کنی.

با حرفای دارک لرد عزیز هم موافقم. همان طور که ایشون هم اشاره کردن در حال حاضر دادن این امکانات به لوتر غیر منطقی به نظر میرسه. راستش شما اگر فکر می کنید که کارهایی که ما می کنیم بچه بازی به حساب می یاد و زیاد از دنیای هری پاتر خوشتون نمی یاد خب چرا یک سایت تخصصی برای لوتر راه نمی دازید؟ مطمئنم که سایت باز کردن با مرور زمان ساده تر هم شده.

اونجا اقلا می تونید راحت تر باشید. البته این طور برداشت نکنید که من از خدامه دوستان لوتری برن. خیر! من فقط دارم می گم که اگر این دو چیز رو از هم جدا کنیم خیلی بهتره. جادوگران یه سایت تخصصی هری پاتر هست و گسترش بیش از حد لوتر در آن به این تخصصی بودن لطمه می زنه. پس چه بهتر که به جای یه سایت شلوغ، دو تا سایت تخصصی داشته باشیم که اقلا اهداف در این سایت ها مشخص باشه.

اگر هم در باز کردن سایت موفق شدید و سایت تخصصی تون پر بار شد حتی می تونیم تعویض لوگو کنیم. به نظر شخصی خودم گذاشتن لوگوهای همدیگه در سایت های هم مشکلی نداره. البته تاکید می کنم که نظر بقیه مدیران جادوگران هم بسیار مهمه.

نقل قول:
و البته مسلم بدونيد کافيه يک سايت هری پاتری ديگه علم بشه تا اعضای خوب هری پاتر هم به اين جرگه بپيوندند!


شما خیال می کنید که باز شدن یه سایت دیگه برای هری پاتر ما رو ناراحت می کنه؟؟ نه خیر...خیلی هم خوشحال می شیم. یعنی اگه سایتی دیگه درباره هری پاتر باشه ما باید دشمنشون بشیم؟ مگه الان سایت ماگل نت و لیکیکدرون با هم دشمن هستن؟ البته که نه
اتفاقا اگر سایت هری پاتر دیگه ای هم باز بشه و به موفقیت های جادوگران هم برسه ما خوشحال می شیم که با اون سایت همکاری کنیم. بنابراین خیال نکنید که وجود یه سایت دیگه در باره هری پاتر تهدیدی برای ما به حساب میاد!

نقل قول:
اگر كسي ندونه فكر مي كنه اين امكانات چي هست؟ چهار تا امكانات بسيار ساده. هيچ مشكلي هم فراهم نمي كنه. ولي مديران دارن لج مي كنن.


نه عزیز من
ما لج نمی کنیم. در ضمن شما این امکانات رو ساده حساب می کنید که البته به چشم شما هم ساده هستن. ولی از دیدگاه ما فرق می کنه. اولش فروم خواستید بهتون دادیم. بعد بلاک خواستید اونم دادیم. بعد در مقالات و گالری شاخه خواستید اونو دادیم. (البته بعدا به دلایلی مقالات لغو شد که خودمم نمی دونم چرا) نکته اخلاقی اینجاس که یواش یواش با این کارا سایت از حالت تخصصی بیرون میاد و ما نمی خوایم چنین اتفاقی بیفته. حالا اگه شما اسم این رو بذارید لج بازی، این دیگه منطق شماست.

امیدوارم که مسائل رو روشن کرده باشم که چرا مدیران جادوگران با دادن امکانات بیشتر موافق نیستند. از جناب دارک لرد هم به خاطر توضیحاتشون متشکرم.


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴
#6
ای بابا زبونتو گاز بگیر سوسک جان!
موندید یعنی چی؟! پاشید برید!

در ضمن بذارید یه نکته رو واضح کنم. دارک لرد عزیز یکی از مدیران جادوگران هستند و همه مدیران جادوگران با هم کار می کنن و هماهنگ هستند. اگر شما یکی رو به رسمیت می شناسید باید همه مدیران رو به رسمیت بشناسید و اگه یکی از مدیران رو قبول ندارید یعنی هیچ کدام رو قبول ندارید!

همچنین باز تکرار می کنم که گفتن اینکه بخش لوتر مستقل هست اشتباهه! تا زمانی که لوتر در جادوگران هست از قوانین جادوگران پیروی خواهد کرد.

هر وقت (ان شا ا... به زودی) از جادوگران رفتید می تونید تا دلتون می خواد قوانین "منصفانه" و بر اساس "عدل" وضع کنید.
موفق باشید


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴
#7
سرژ عزیز
فکر کنم قبلا راجع به موضوع بحث شده باشه. فکر نمی کنم امکان چنین کاری وجود داشته باشه. اگه به هر کسی نظارت تاپیک خودش رو بدیم انجمن ها خیلی بی نظم میشه. ممکنه نسبت به یه تاپیک سلیقه های بسیار زیادی باشه و این برای یه انجمن اصلا مناسب نیست. در حال حاضر هر انجمنی تقریبا دو تا ناظر داره و به نظر من این تعداد خیلی مناسب تر باشه تا اینکه بخوایم 20 نفر رو ناظر یه انجمن بکنیم. می دونم که گفتی فقط نظارت اون تاپیک ولی فکر نکنم این کارو از نظر فنی بشه انجام داد.

ناتریشای عزیز
هوممم...نه فکر نکنم ما یه همچین رسمی داشته باشیم! ولی خب برای اینکه شما شناخته شده باشید باید در انجمن ها فعالیت مفید بکنید. پیام های جالب بفرستید و در بحث ها شرکت کنید. تنها اون موقع هست که بچه ها به شما توجه می کنن. اگر شما فعالیتی نکنید بچه ها چطور شما رو بشناسن؟ پس این مسئله به شما و به فعالیت مفیدتون بر می گرده

در مورد لوتر
به نظر من گفتن اینکه این قسمت به صورت مستقل فعالیت می کنه درست نیست. ما گفتیم که ناظران اختیار تام دارن ولی در چارچوب قوانین سایت! تا زمانی که بخش لوتر در جادوگران باشه مطمئنا باید از قوانین جادوگران هم پیروی کنه.

در ضمن اگه درست متوجه شدم ظاهرا قراره که لوتری های عزیز از سایت برن...خب در این صورت فکر نمی کنم دیگه بحث کردن راجع به این قضیه فایده ای داشته باشه...چون به هر حال دارن میرن!
فقط به قول شاعر:
هر چه سریع تر بهتر!


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۷:۳۰ شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۴
#8
هوم در مورد نل پارکر

ضمن تایید حرفای کرام عزیز اضافه می کنم که البته ذکر اینکه در چه گروهی می خواهید باشید ضروری نیست. ممکنه بعضی از دوستان نخوان که در تالار های خصوصی فعالیت داشته باشن و فقط می خوان به انجمن هایی مثل هاگزمید و دیاگون و لندن دسترسی داشته باشن. بنابراین به نظر من نبودن در یکی از گروه های هاگوارتز هیچ اشکالی نداره و این رو شورای ویزنگاموت باید متوجه شه.

اگر چه همانطور که کرام اشاره کردند کمی تازه کار هستند و ممکنه اشتباهاتی از این قبیل رخ بده. بهش حتما باید رسیدگی بشه.

امای عزیز
مهمان های سایت فقط در انجمن پیشنهاد ها می توانند پست بزنن و متاسفانه چون این تاپیک در این انجمن هست بعضی از مهمان ها تونستند که اونجا پست بزنند. به هر حال من از مدیران انجمن می خوام که این تاپیک رو به یه انجمن مناسب منتقل کنن و یا اگر دیدن مناسب نیست حذف کنن

کوییرل عزیز
فکر می کنم قبلا هم گفتم که این جور تخلافات رو در تاپیک تخلافات گزارش بدید لطفا! هر حرفی رو باید یه جای مشخصی زد. اینجا جالی مطرح کردن این مسائل نیست. و البته همانطور که کرام گفت بهتره به این اشخاص بیمار توجه ای نکنی!

در مورد پست جناب چرچیل
می بینم که خیلی وقت گذاشتن برای پستشون که البته خوبه. من هنوز هم می موندم که نیم ساعت سوسک تموم نشده؟! شاید زمان سوسکی فرق میکنه!

من خودم شخصا علاقه ای به ادامه این بحث ندارم چون قبلا هم نظراتم رو گفتم و فکر هم نکنم که عوض شه. پس خودتون رو خسته نکنید. مگر اینکه اکثریت مدیران نظرشون با لوتر موافق باشه، اون وقته که من هم تصمیمم عوض میشه.


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۰:۲۸ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴
#9
دوست عزیز سام وایز
مگه ما داریم لج بازی می کنیم؟ ما داریم منطقی حرف می زنیم. نمی دونم شما این گفته ها رو از کجا میارید! البته نظریه ها موجوده!

به نظر من هری عزیز خیلی واضح روشن کردند که دلیل مخالفت مدیران چیه. فعلا حرف دیگه ای ندارم که به گفته هاشون اضافه کنم. حالا اگه بعد از حرفای منطقی هری شما باز بخواید اصرار کنید به اون میگن لجبازی!

پروفسور کويیرل
به اون مورد رسیدگی شد. فکر می کنم دارکی عزیز یه تاپیکی زده که در آن تخلافاتی مثل این رو میشه توش گزارش داد. بهتره به اونجا مراجعه کنید

با تشکر


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۴
#10
خب دوستان
من قسمت نظر ها رو در اخبار هم غیر فعال کردم. به خواسته مدیران عزیز و به خاطر اینکه بعضی ها ظرفیت نگه داشتن محتویات کتاب 6 رو ندارن که جای تاسف داره!

و اما در مورد بخش لوتر
ما از همون اول که اون فروم رو زدیم قرار بود که موقت باشه و بعد از فعال شدن برداشته بشه. من شخصا با دادن امکانات بیشتر به لوتر موافق نیستم. مدیران دیگه هم می تونن نظر خودشون رو مطرح کنن. قبلا هم بار ها و بارها سر مسئله تخصصی ماندن سایت بحث شده. پس زیاد وارد جزیات نمی شم. فقط می گم که سایت جادوگران همین قدر که می بینید به لوتر امکانات میده. اگر احساس می کنید که این امکانات شما را راضی نمی کنه پیشنهاد می کنم که به سایتی برید که نیازهای شما را ارضا کنه.

سر وینستون چرچیل عزیز
من زیاد به قسمت لوتر آشنا نیستم ولی حتما باید یه تاپیکی برای گفتگو با ناظران اونجا باشه که شما بتونید حرفتون رو بزنید. اگر نبود از ناظر اون انجمن بخواهید که چنین تاپیکی رو بزنن و به در خواست شما رسیدگی کنن

موفق باشید


Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.