هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲:۳۷ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
#1

به زودی در این مکان یک عدد کلاه جهت گروهبندی تازه واردین نصب می گردد! توضیحات تکمیلی در پست های بعد و قوانین ورود به ایفای نقش.


ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ ۲:۴۳:۳۹پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۳۸ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
#2
من یهو بر خودم لازم دیدم بیام جواب بدم

نقل قول:

لینی وارنر نوشته:
سلام!


میشه یه ذره سرعت رسیدگی به امورات انجمن کینگزکراسو بالاتر ببرین؟ به نظر من بخش ورود به ایفای نقش باید پرسرعت ترین بخش سایت باشه!

وقتی یه تازه وارد میبینه برای ورود به ایفای نقش باید این همه صبر کنه، چه فکری در مورد سایت میکنه؟ نظرات مثبتی نسبت به سایت پیدا میکنه یا منفی؟ خب نگاهش به بقیه جاها هم همینطور میشه! میگه الان وارد ایفا هم میشم وضع همینه!

خواهشا یکم سریع تر رسیدگی کنین! الان من یه نفرو به ایفای نقش دعوت کردم و از جمعه شروع کرده داره مراحلو طی میکنه هنوزه که هنوزه نتونسته وارد ایفا بشه و کارگاه گیر کرده! یعنی کار ورود یه تازه وارد به ایفای نقش واقعا باید یک هفته طول بکشه؟؟؟

پست بازی با کلماتش روز چهارم تایید شده، امروزم سومین روزیه که پست کارگاهشو فرستاده و هنوز هیچ تایید شد یا تایید نشدی دریافت نکرده!


لینی عزیز خوشحالم که توی این آشفته بازار و دعواهای مدیریتی تو به مشکلات کینگزکراس توجه داشتی و موضوع رو با مدیرا در میون گذاشتی.
حرف هایی که زدی واقعاً به حق بود و من به نوبه خودم به خاطر تأخیری که در رسیدگی به کینگزکراس پیش اومد عذرخواهی می کنم. واقعاً غیر قابل تحمله که یه عضو تازه وارد برای ورود به ایفای نقش بی دلیل معطل بشه.
من خودم برای ورود به ایفای نقش با شناسه لیلی حدود 1 ماه انتظار کشیدم و کاملاً درک می کنم انتظار چقدر می تونه سخت باشه.

این حرفها رو زدم که بدونی تأخیر پیش اومده در رسیدگی به کینگزکراس از روی بیخیالی و تنبلی نبوده.

من برای بخشی از این غیبت از انجمن مدیران مرخصی (!) گرفتم و بخش دیگه هم به خاطر گرفتاری های زندگی شخصی پیش اومد.

اما خوشحالم که الان هلگا هافلپاف عزیز در کینگزاکراس حضور داره و خوشبینانه امیدوارم دیگه مشکلاتی که در ماه گذشته شاهدش بودیم تکرار نشه.

اما با بخش آخر صحبت هات موافق نیستم.

نقل قول:
تازه قرار بود زیرش توضیحاتی در مورد متن داده بشه که مدتیه انجام نمیشه. یا خیلی وقتا تاییدیه داده شده اما یه روز بعد از تاییدیه توضیحات نمایشنامه وارد شده که دیگه عملا ممکنه طرف نره نگاه کنه ببینه اشکالاتش چی بوده.


لطفا به امورات تازه واردین بیشتر توجه کنین


تا اونجایی که من به خاطر دارم فقط دو بار ویرایش و توضیحات پست بعد از تأیید ارسال شده نه خیلی وقتا. اون دو بار هم قبل از تأیید در پیام شخصی به عضو تازه وارد اطلاع داده شده که ویرایش پستش به زودی ارسال می شه. بعد از ویرایش هم مجدداً یک پیام شخصی با لینک پست ویرایش شده برای شخص مورد نظر ارسال شده. و کل این موضوع هم صرفاً با هدف تسریع روند ورود افراد به ایفای نقش صورت گرفته.

اون چیزی که به عنوان ویرایش زیر پست ها دیده می شه فقط بخشی از توضیحاتیه که به تازه واردین در مورد پست هاشون داده می شه. برای کاربرانی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارن بیشتر این توضیحات از طریق پیام شخصی ارسال می شه.

بیشتر این کاربرها حتی بعد از ورود به افای نقش به مکاتباتشون در قالب پیام شخصی ادامه می دن که من معمولاً اون ها رو برای راهنمایی بیشتر به ویزنگاموت هدایت می کنم.

به هر حال لازم دونستم یکسری توضیحات در مورد عملکرد کینگزکراس در چند ماه اخیر اینجا ارائه کنم تا ابهامی برای دوستان باقی نمونه.

البته کاری که من به عنوان ناظر انجمن کینگزکراس انجام می دم در مقابل ارزشی که جادوگران و اعضای خوبش دارن کاملاً بی ارزشه، اما دوست دارم بدونید کم کاری ها و تأخیر ها اجتناب ناپذیر بوده.

بازم از لینی به خاطر اشاره به این موضوع ممنونم و امیدوارم با اضافه شدن همکاران جدید به جمع مدیران سایت، دیگه با اینجور مشکلات مواجح نباشیم.
پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۰:۳۴ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
#3
کلمات جدید:

بهترین، خورشید، دستمزد، اتاق، بی هدف، پیر، نویسنده، آخر، جارو، سال نو

لطفاً برای ورود به ایفای نقش یک داستان کوتاه با استفاده از کلمات ذکر شده بنویسید. (استفاده از 7 کلمه از 10 کلمه ارائه شده الزامیست.)

نکته مهم: حتماً کلمات رو در داستانتون بولد کنید یا با رنگ متفاوت مشخص کنید. از این به بعد داستان هایی که کلمات در اون ها مشخص نشده باشه به هیچ وجه تأیید نخواهند شد.

موفق باشید.
پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲
#4
منم با نظر دالاهوف در مورد اینکه مدیر انجمن به ویژه مدیر ایفای نقش بهتره توی انجمن ها فعال باشه موافقم.

اما خب پست زدن و فعالیت توی انجمن زوری نیست چه برای اعضا چه برای مدیرا. اما اگه یه نفر یا چند نفر باشن که بیان اعلام کنن دوست دارن انجمن رو فعال کنن و حاضرن برای اینکار وقت بذارن و در عین حال فکر می کنن با داشتن یکسری دسترسی ها مثل دسترسی مدیریت و نظارت بهتر و راحت تر می تونن این فعالیت رو انجام بدن، به نظر من باید این دسترسی ها بهشون داده بشه.

اون پیشنهاد مدیر دوره ای برای انجمن هم فکر خوبیه و می تونه باعث رقابت بشه.

حقیقتش من در مورد فعالیت سایر مدیرای انجمن چیزی نمی دونم چون تنها بخش سایت رو که فرصت می کنم بخونم بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسیه.
فقط می خواستم بگم کم کاری من در انجمن های دیگه به جز کینگزکراس رو به حساب کم کاری تیم مدیریت انجمن نذارید. فعالیت من در حد ناظر انجمن کینگزکراسه نه بیشتر و فکر کنم فقط به خاطر گیس سفیدمه که عنوان مدیر رو یدک می کشم
پاسخ به: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۴:۱۵ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
#5
8->

meanwhile ناظر بیا منو پاک کن. ناظر بیا منو ویرایش کن. ولفی بیا منو بخور

هی وای من... خانم مدیر.. منور فرمودین... این جیمز کوش؟ پسر.. بپر یه چایی واسه خانوم بریز...


ویرایش شده توسط تد ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۲۲:۰۵:۱۰پاسخ به: کارگاه نمایشنامه نویسی
پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲
#6
بالاخره انتظارها به پایان رسید!

این هم از عکس جدید:
تصویر کوچک شده


برای ورود به ایفای نقش باید یه نمایشنامه یا داستان کوتاه بر مبنای این عکس بنویسید.
موضوع عکس هم که مشخصه: هری ، رون و آرگوس فلیچ توی دخمه اسنیپ.


ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۴ ۲۰:۲۰:۰۷پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲
#7


پاسخ به: کارگاه نمایشنامه نویسی
پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲
#8


پاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲
#9


پاسخ به: گفتگو با ناظرين انجمن كينگزكراس
پیام زده شده در: ۱:۳۸ یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲
#10
نقل قول:

A.N نوشته:
ببخشید من یه سوال دارم چند وقت نیایم شناسه ایفای نقشمون حذف میشه؟


قانون کلی به این صورته که اگه 1 ماه توی تاپیک های ایفای نقش فعالیتی نداشته باشید از ایفای نقش خارج می شید و شخصیتتون به متقاضی جدید داده می شه. البته بعضاً استثنائاتی هم برای این قانون وجود داره.
هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.