هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۶
#1
ای داد!!بالاخره تصمیم بگیرید !می شه بی مجوز تاپیک زد یا نه !آدم فقط علاف می شه! هی تاپیک می فرستیم 2 دققه بعدش پاک می شه! یک باره تاپیک رو ببندید ! بعد بگید ملت ایده هاشون رو به شما بگن شما تاپیک رو بسازید بقیه روش نظر بدن !!این جوری تو این شش روز شاید ملت کم تر سر کار برن!!
آخه مگه هری پاتر دیگه چیه که هی تاپیک هاش رو بر می دارید!؟(البته اگر مشکل سرور دارین می تونید بگید که کمتر تاپیک بزنن!)Re: آخرين جاودانه ساز
پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
#2
سلام
من می گم اگر قرار باشه دم باریک دینش رو به هری بده دو حالت بیشتر نداره!! یا باید گری بک رو با اون دست نقرهای بکشه یا اگر نجینی جان پیچ باشه (که من شک دارم) اون نابود کنه!ام نمی دونم آخرین جان پیچ نجینی یا ...!؟ به هر حال 7 روز مونده!!!Re: اسنیپ مرموزترین شخصیت داستان
پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
#3
سلام
من از اسنیپ خوشم نمی یاد حالا می خوا د خوب باشه می خواد بد باشه!!!
اما این که مرموزه خوب یک جورایی می شه این رو گفت که چون هنوز معلوم نیست کدوم طرفی جاسوس دو جانبه است ولی به نظر من به این نمی گن مرموز ! من فکر می کنم مرموز ترین شخصیت کتاب های هری پاتر دامبلدور که اصلا معلوم نیست کیه چی فکر می کنه می خواد چه کار کنه! بعد از اونم فکر کنم باید منتظر برادرش باشیم که من می گم اونم همین جوریه!ام اسنیپ مطمئنا با فاش شدن هویتش دیگه نمیشه بهش گفت مرموز!!!Re: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره؟
پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
#4
سلام
یک حدس هایی می شه زد ولی زیاد نمی شه روش حساب کرد! مطمئنا این چیزی که بدتر از مرگ است انقدر ترسناک هست که دامبلدور می خواست ولدی رو به اون دچار کنه چون خودش می گه "تنها کشتن تو من رو راضی نمی کنه! "و این کار فقط از یک جادوگر قدرتند بر می اومده و اون تنها دابلدور بوده وگرنه ولدی از کسای دیگه ای هم می ترسید! و اگر فرض کنیم اون طلسمی که دامبلدور تو وزارتخونه به کاربرد باعث این چیز بدتر از مرگ باشه خیلی قوی بوده چون به قول اسنیپ باعث ضعیف تر شدن دامبی شده بود( بقیه طلسم ها فقط تغییر شکل بود) ولی خوب نمی دونم که جور چیزی می تونه باشه اما فکر کنم دامبی با همین وسیله گراندوالد رو شکست داده بود!و هری هم باید اون رو یاد بگیره تا بتونه به ولدی غلبه کنه!!Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶
#5
سلام
این ناظران محترم منصفانه نظارت نمی کنن! پست های اعضا معمولی و تازه رو (هر چی که باشه خوب وبد هم نداره!) همش پاک میکنند! ولی بعضی از پست ها که سر و ته نداره(به چه دلیل...بماند) همین جوری می مونه!
لطفا رسیدگی کنین!!!


ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۳۸:۵۵
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۴۰:۵۸


Re: قدرتمند ترین جادوگرهای زنده ی حال حاظر چه کسایی اند؟
پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶
#6
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

قدرتمندترین جادوگران به ترتیب :

1- لرد ولدمورت : قدرتمندترین جادوگر قرن که تنها از دامبلدور میترسید !

2- سوروس اسنیپ : یکی از مرگخواران و یکی از اعضای محفل ققنوس که یکی از بزرگترین جادوگران بعد از دامبلدور و ولدمورت به شمار میره ، و دانش زیادی در جادو و جادوهای سیاه داره و همونطور که دیدیم دانش خودش رو با ساختن ورد های سیاه نشون داده و ساخت ورد کار هر کسی نیست !

3- الستور مودی : مودی یکی از آرورهای بازنشسته وزارت سحر و جادو هست که قدرت زیادی داره و قدرتش رو با به دام انداختن ده ها مجرم سیاه به اثبات رسونده !

4- روفوس اسکریمجیور : یکی دیگه از قدرتمندترین جادوگران هست ، متذکر میشم که وزیر سحر و جادو یکی از بهترین و قدرتمند ترین جادوگرانه

5- هوریس اسلاگهورن : یکی از جادوگران مسن ولی پر قدرت ، که هم اطلاعات زیادی داره و هم سرعت عمل کافی ، سرعت عملش در کتاب شش برای بر هم ریختن خونش مشاهده شد و اطلاعاتش هم در کتاب ششم در زمینه هورکراکسس مطرح کرد !

6- مینروا مک گونگال : مینروا هم یکی از جادوگران ماهر و با تجربست که قدرت زیادی برای مبارزه داره و به دلیل قدرتمند بودنش مدیریت هاگوارتز رو داره و قبلا به عنوان معاون فعالیت میکرده !


سلام
خوب حتما!دامبلدور(اگه یه جورایی نمرده باشه هنوز!!!اگه..)
خود دامبلدور می گه که هری تنها کسی که می تونه ولدی رو شکست بده تو کتاب 6 در فصل جان پیچ ها می گه اون خیلی قدرت منده!
نفر بعدی (که من دوست دارم باشه) آبرفورث برادر دامبلدور !
بعدشم که لرد ولدی!
این که پرسی می گه اسکریم جیور چون وزیر قویه درست نیست چون فاج همچین قدرتمند نبود (شاید سیاست مدار تر بود!!!شاید...) اما خود دامبی می گه اسکریم جیور قدرتمنده!
مکگونگال هم همچین قدرت فوق العاده ای نداره(هم تو دعوا سال پنجم برای دفاع از هاگرید کم اورد!هم تو سال ششم چنان قدرتمند ظاهر نشد!) فکر نمی کنم بیشتر از اینم ببینیمش!
در مورد اسلاگهورن من فکر می کنم باید چیزای بیشتری از اون ببینیم چون نقشش با توجه به اطلاعات پیش زمینه کلی که کتاب بهمون می ده خیلی کم رنگه!
درمورد اسنیپ هم فکر نکنم اون چنان قدرت مند باشه(دوست ندارم باشه!!) ولی خوب نمی شه دست کم گرفتش!
اما به نظرم کلا تو دنیای جادویی تا جادوگر به سن رشد کامل (قانونی) نرسه تمام توانایی هاش رشد نمیکنه(به جر ولدی) برا همین امیدوارم یک چیز فوق العاده در مورد هری و رون ببیینم!! همش شانس میارن کار خاصی نمی کنن !
امیدوارم دوقلو ها هم یک چیزی بجز شوخی از خودشمون نشون بدن(بعد از فروختن اون پودر به مالفوی)
در مورد مودی ! اون قبلا خیلی قدرت داشته اما دیگه اون جوری نیست(تو وزارت خونه کم آورد) اما من موندم تو کتاب ششم اون کجا بوده! چون فقط تو مراسم خاکسپاری یه قسمت می بینیمش!


در ضمن خواهش می کنم یکم توضیح بدید چرا می گید قوین! به چندتا اسم اکتفا نکنید


ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۴۳:۴۱
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۲ ۱۹:۴۷:۰۶


Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
#7
sسلام
چرا قدرتمند ترین جادوگرهای زنده ی حال حاظر چه کسایی اند؟ بسته شده!؟؟ تو قدح اندیشه!؟

این تاپیک اولا قفل نشده . دوما برای فروم قدح اندیشه است نه تالار اسرار !


ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۱ ۱۵:۲۶:۵۰


Re: آخرين جاودانه ساز
پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
#8
سلام
آخرین جاودانه سارر مال رونکلاو برای همین رولینگ هنوز اونو معرفی نکرده( توی جادوگر ماه ) حتما اون شی ئی که اون داره مهم بوده وگرنه نشونش می داد! گریفندور فقط همون شمشیرو داشته (و شاید یه حیوان که بعدا به هری می رسه!)اما این که اون چی بوده نمی دونم!Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
#9
سلام
شما که همه پست ها رو قفل کردید اگر نباید اعضا جدید پست بدن خب بگید علاف نشیم!!! حد اقل بگید برا چی قفل شدن *همون جا قفل می کنید*


عزیز من!اولا تاپیکت هدفش نا مشخص بود!دوما همینجا برای تاپیکت باید مجوز میگرفتی!فعلا هم قفل شده بعد از مشورت با ناظر دیگر نتیجه اعلام میشود!
در ضمن همه حق پست زدن دارند!عضو جدید که رو سر ما جا داره!

با این حساب(مجوز گرفتن...) برا چی عنوان را باز گذاشتی در ضمن دلیل ندادی که این دو عنوان من چی چیش مشکل داشته (به غیر از مجوز نداشتن)در ضمن نمی دونم منظور تون از هدف چیه!؟ هدف همینه دیگه این همه پست دیگه می ذارن منظورشون چیه مثال بزن لطفا!


ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۴۶:۴۷
ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۴۸:۲۶
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۵۱:۲۳
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۷:۵۲:۴۱
ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۹ ۱۸:۲۴:۵۹


Re: دامبلدور مار زبانه؟
پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶
#10
سلام
همونطور که می دونیم خود دامبلدور گفت تو کتاب 6:
یعنی : در میان جادوگران خوب هم مارزبان هایی هستند ! در ضمن قبلا هم اشاره کردم البته دقیقا نمی دونم کجای کتاب 4ولی گفته بود که می شه زبان های جادویی را با جادو یاد گرفت مثل بارتی کراچ !!! و مطمئنا دامبلدور این نوع جادو را بلد بود مثل زبان دریاییدیگه لازم نبود انگلیسی اش رو بنویسی . اینجا انجمن فارسی زبان است .

.


ویرایش شده توسط mamnoon در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۸ ۱۸:۳۲:۳۹
ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۸ ۱۹:۳۸:۰۳


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.