هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدرسه هاگوارتز

لیگ کوییدیچ

صفحه‌ی اصلی انجمن‌ها


صفحه اصلی انجمن ها » همه پیام ها (roozbehqiasee@yahoo.com)Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۰:۵۸ دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۹
#1
1.نشانک به یک نام دیگر نیز معروف است آن نام چیست؟(5 نمره)
ققنوس ايرلندي !

2.آواز نشانک نشان از چیست؟(5 نمره)
بارش باران يهو !

3.رولی جدی بنویسید که مربوط به زمانی باشد که مردم فکر می کردند نشانک نشانه ی مرد است.این رول در مورد این باشد که کسی در یک روز زمستانی از میان لانه های نشانک ها رد می شود و با ترس خود در مقابل این آواز مقابله می کند و در نهایت متوجه می شود که این فرض اشتباه است.(20 نمره)

اگر تا ديروز از او درباره ي ايرلند نظرخواهي مي كردند بي شك آن را بهترين جاي دنيا ياد مي كرد ! كشوري زيبا با بار هاي گوناگون و زن هاي زيبا و سرگرمي هاي مختلف ! اما حالا كه خود را در دام جنگل هاي آن گرفتار مي ديد با خود مي گفت ايرلند آنققدرها هم زيبا نيست !
جنگل تاريك و سرد بود و هيچ جهنده اي در آن به چشم نمي خورد . ناگهان صدايي او را به خود آورد . سر تاس و بي مويش را به سرعت چرخاند . اين صدا به طرز عجيبي برايش آشنا بود ... اين همان صدا بود كه معشوقه اش براي آخرين بار شنيد ... معشوقه اي كه داغش در دل عاشق جوان ماند !
پرنده ي زيبا را در شاخه اي از درخت ديد . آواز پرنده زيبا بود و اگر مشنگي از آن اطراف مي گذشت محو آن مي شد و بيچاره نميدانست كه چه خواهد شد !!
نشانك از شاخه پريد و بر روي شانه اش نشست . حالا كه مي ديد آن پرنده آنقدرها هم ترسناك نبود ... ناگهان دردي در قفسه ي سينه ي خود حس كرد و سپس جسم بي جانش مانند پركاهي به زمين افتاد !

___________________________________________________

پي نوشت مهم : پروفسور عزيز ! با وجود اينكه شما در تكاليف آورده بوديد رولي بنويسيم كه در آن بي خطر بودن آواز نشانك را يادآور شويم من اين كار را نكردم ... در واقع نظر من با شما متفاوت است ... مادربزرگم با همين آواز جلوي چشمانم فوت كرد پس انتظار نداشته باشيد كه بگويم آواز آن فقط باران مي آورد ... آن روز هوا آفتابي بود !
در هر صورت به شما حق مي دهم اگر نمره ي كامل ندهيد ولي اين را وقتي متوجه ميشويد كه نشانك برايتان آواز بخواند !


ویرایش شده توسط سر کادوگان در تاریخ ۱۳۸۹/۱۰/۲۷ ۱:۰۰:۴۶

هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ جمعه ۲۴ دی ۱۳۸۹
#2
اوف باو امتحانا امون نميدن كه !

سالازار جان همينجا ازت معذرت ميخوام بابت بدقولي دوباره ام و اينكه ازت ميخوام براي اينكه ديگه كش پيدا نكنه اين مسابقه سيريوس رو برنده اعلام كني ! در واقع من انصراف دادم ! اصلا سيريوس رول نويسيشم بهتره!


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دوبله مفید جادوگران از هری پاتر 7 با همکاری اعضا
پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹
#3
ببين عزيز من اون صدايي كه از هدفون ضبط شه خيلي بي كيفيته ... مثلا صداي هري پاتر ميشه يچيزي تو مايه هاي صداي مخبر الدوله سر سعدي اونم با كلي خش و از ته چاه !!!

ولي در كل ما نيز پر مي كنيم ( رفاقتي !! )


سابقه:
ندارم !!!

سن :
بهمن شونزده سال !!!

آیا VOICE داريد ؟
آره ديگه !!!

یک نمونه از صدا برای دانلود.(مثلا 1 2 3 ) : الان نميتونم
با تدبر !!


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دوبله مفید جادوگران از هری پاتر 7 با همکاری اعضا
پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹
#4
خب ببين فينياس جان با پخم بهت توضيح دادم !!!

ما نميتونيم با اين اطلاعات محدود اين كارو انجام بديم ...

اول اينكه خوب بايد بريم يه جا جمع شيم ...!!!

دوم اينكه امكانات و اينا مي خوايم ... بايد استوديو كرايه كنيم !!

يا اينكه فكرشو كردي ما چند تا بچه و نوجوون و جوونيم ؟! به نظرت كدوممون مي تونه صداي ولذمورت رو دوبله كنه ؟! كدوممون ميتونه صداي يه پير مرد و اينا رو در بياره ؟!

و يه عالمه مشكل ديگه كه سر اين راهه كلي طولانيه !!!


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دوبله مفید جادوگران از هری پاتر 7 با همکاری اعضا
پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۹
#5
كجا بيايم آقاي مدير ؟!

مگه همينجوريه كه ميگي بيايم دوبله ؟! ميدوني چقدر وسيله ميخوايم ؟! نكنه ميخواي با گوشي ضبط كنيم بعد با موو ميكر بذاريم روش ؟! !!!!


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۹
#6


طي يك اقدام عجيب و اينا دو نفر از سه نفر شركت كننده تو ايفا نيستن ...

در كل سالازار جان همه چيز ( از همون اولشم ) دست به دست هم داده بود اين برگذار نشه :دي ...

يا اينكه صبر كنيم تا دوباره بيان تو ايفا ...


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ جمعه ۲۶ آذر ۱۳۸۹
#7
شناسه ی نمایشی: پروفسور سر كادوگان ( ديگه دبيرم ديگه بايد پروفسور صدام كنن )

تجربه شما: تجربه ندارم ... كسب ميكنم !!

درس انتخابی: معجون سازي

توضیحات اضافی: اولين بارمه ولي خوب تمام سعيمو ميكنم !


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: گروه ضربت دیاگون
پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۹
#8
نام و نام خانوادگی:
سركادوگانم ديگه

لينك يكی از بهترين پست هايتان:
من كلا تو اين سايت يه پست رول دارم اونم كه خوبم نيست كه بگيم بهتريننظر شما در مورد رياست گروه، كينگزلی شكلبوت ( هر چی بيشتر پاچه خاری كنين، بيشتر مورد توجه قرار می گيرين. ): منو نگا پاچه خواري ؟!! ميزنم چپه شيا


ویرایش شده توسط سر کادوگان در تاریخ ۱۳۸۹/۹/۲۲ ۱۷:۲۹:۲۴

هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: استادیوم المپیک گوانگ ژو
پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ جمعه ۱۹ آذر ۱۳۸۹
#9
هواي گرم و خفه ي رختكن مانع از سوهلت تنفسم مي شد . سروش با سرخوشي از قهرماني سخن مي گفت و با اين كار به بچه ها انرژي مي داد ؛ اين توصيف خود او بود از اين كار !

بچه ها كه مي شد گفت به حرف هاي سروش ، حتي اندازه ي موهاي زاي بدنشان نيز اهميت نمي دادند ، كلافه و نگران ، بي سر و صدا رداي تيم را به تن مي كردند ؛ تا دقايقي ديگر ما ، تيم اميد ايران ، بر آسمان گوانگ ژو پرواز مي كرديم و فارغ بال از تمامي مشكلات به مسابقه مي پرداختيم .

دقيقه اي بعد از پوشيدن رداهايمان پشت سروش از رختكن خارج شده و به زمين زيباي كوييديچ ياماگوچي قدم مي گذاشتيم . برعكس ايران ، چين در اين چند ساله پيشرفت زيادي كرده بود و قدم گذاشتن درون همچون ورزشگاهي براي ما كه بهترين ورزشگاه كشورمان دروازه هاي مورب داشت افتخار بزرگي محسوب مي شد . با ورود ما ، تماشاچيان چيني با پرتابپوست مواد غذايي و ديگر وسايلي كه دم دستشان بود از ما پذيرايي كرده و فرهنگ خود را حسابي به رخمان كشيدند ؛ شايد بازي با كشور ميزبان در نيمه نهايي برايمان گران تمام مي شد .

اصغر پيش خانمي كه از ردايش به راحتي مي شد تشخيص داد كه داور بازيست ، ايستاد و ما در كنار او صف كشيده و به سرود احمقانه ي چيني هاي چشم بادامي نژاد پرست !! گوش داديم . چند دقيقه بعد سقلمه اي كه كيان ، دوازبان تيم ، به پهلويم زد باعث شد چرتم پاره شود . آن طور كه معلوم بود بالاخره سرودشان تمام شده و حالا نوبت ما بود كه دست بر سينه گذاشته و به سرود ملي كشورمان گوش كنيم .

به نظرم مراسم مسخره اي مي آمد و تنها كسي كه با افتخار سينه را سپر كرده و سرود ملي را زمزمه مي كرد سروش ، پسر خل وضع و جوگير تيم ، بود .

پس از اتمام مراسم هاي بيهوده و مسخره در حالي كه توسط دختران چيني زيبايي ساپورت مي شديم وسط زمين رفته و با سوت داور از زمين كنده شديم . از هر چه كه بگذريم چين اين دو برتري را نسبت به ما داشت : زمين كوييديچ و دختران بلا نسبت محجبه !!

توپ ها رها شدند و هر يك از بچه ها سرجاي خود قرار گرفت .

همانطور كه انتظار مي رفت بازي چيني ها فوق العاده بود ؛ آخر آنها كودكان خود را از چهار سالگي به غنا ، مهد كوييديچ جهان ، مي فرستادند تا آموزش هاي لازم را براي آينده كسب كنند .

چند دقيقه اي از شروع بازي گذشته بود و با وجود بازي فوق العاده ي چيني ها چيزي كه ما آن را شانس خطاب مي كرديم باعث شده بود تا ده امتياز جلو باشيم . مهاجمي كه به سختي مي شد از حرف هاي گزارشگر چيني فهميد كه نامش "چينگ مونگ سونگ ويك ميگ " است يا " چينگ ميك سونگ ايل " به نسبت بهترين بازيكن چين بود و در مقايسه با او بهترين بازيكن تيم ما ، سروش ، همان موهاي زايد بدن را به يادمان مي آورد !!

او با قدرت تمام سرخگون را در دستش گرفت و به سمت دروازه هاي ما حركت كرد . چماغ خود را بالا گرفتم تا بازدارنده اي را به سمتش هدايت كنم ولي بازدارنده به شدت مي جنبيد ؛ زودتر از آن كه بفهمم آن بازدارنده طلسم شده است به سرم برخورد كرد و درد شديدي تمام بدنم را فرا گرفت . آن بازيكن چيني هم به سمت حلقه ي ما رفت و گگل را به ثمر رساند .

از جاي زخمم خوني نمي آمد ولي به شدت درد مي كرد و همه چيز را دو تا مي ديدم ، سرم گيج مي رفت و هر آن امكان داشت از روي جارو به زمين بيفتم . در عين حال نمي خواستم آن بازي مهم را از دست دهم و داور يا بازيكنان هم تيمي متوجه آن ضربه نشده بودند ؛ پس تصميم گرفتم همانگونه به بازي ادامه دهم .

در عرض چند دقيقه گل هاي زيادي وارد دروازه هايمان شد و سروش كه از دهانش فحش در نمي آمد مرا تهديد كرد كه اگر به اينگونه بازي كردن ادامه دهم مرا (...) !!

در خط جستجو نيز سروش بهتر از من كار نكرده بود . او هفت بار گوي زرين را پس زده و نتوانسته بود آن را بگيرد . حداقلش اين بود كه او روي جارو تلوتلو نمي خورد و همه چيز را دو تا نمي ديد .

يكي از مهاجمان چيني به طرفم مي آمد . چماغ را آماده كردم تا بازدارنده را به سمتش پرتاب كنم ولي اتفاقي كه افتاد باعث شد گزارشگر ميكروفون را انداخته و جيغ بكشد . تمام تماشاچيان جيغ مي كشيدند و از شدت وحشت ورزشگاه را تخليه مي كردند . شدت ضربه آنقدر محكم بود كه سر ورزشكار چيني را دو نيم كرده بود !!

*****

سه سال از آن ماجرا مي گذرد و من هنوز در زندان هستم . هر روز سر نماز گريه مي كنم و از بخت بدم مي نالم . پس از آن واقعه تمام كشور هاي دنيا ايران را تحريم كرده بودند و به ايراني ها لقب تروريست مي دادند . من نيز به حبس ابد محكوم شده ام و حالا كه اين را برايتان مي نويسم از كرده ام پشيمانم . اينجا نيمچه خوراكي به ما مي دهند كه اغلب گوشت (...) حيوانات لزجي است كه در ايران خورده نمي شوند . چه كنيم ديگر اين چيني ها همه چيز مي خورند .


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


Re: خوش قیافه ترین بازیگر در فیلم های هری پاتر
پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۹
#10
به نظرم بازيگر نقش ولدمورت خيلي قشنگه ... چرا توي گزينه ها نيست ؟!

خوب حالا كه اينطوره من به سدريك راي ميدم .


هلگا معتقد بود ...

« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی [color=009900]نجابت و وقار[/c


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.