هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: چرا از انتشار "هری پاتر و فرزند نفرین شده" هیجان زده نشدیم؟
پیام زده شده در: ۰:۴۳ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
#1
نقل قول:
لوسیوس مالفوی old:

اما به دلیل کم توجهی سایت های فارسی مثل جادوگران بزرگ! این هیجانات زیاد هایپ نشدن به نظرم میشد کلی برنامه و خلاقیت ایجاد کرد تا ثابت بشه که هری پاتریست بودن گذشته ، حال و آینده ما نسل هری پاتریست ها و یک پیوندی بشه بین نسل جدید هری پاتر خوانها و نسل قدیم باز روز های گرمی را در سایت ایجاد کرد حتی اگر برای زمانی کوتاه بود ...


بسیار موافق!پاسخ به: بهترین نویسنده سال در ایفای نقش
پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#2
وی بسیار نامحسوس از زمان عضویتش تمام پست های قابل مشاهده را میخوانده تا با رای خویش بتواند سرنوشت جادوگران را تعیین کند.حضور ما در پای صندوق های رای چشم دشمن را کور می کند.اسامی زیادی در ذهنم گذر کردند(وندلین،سیوروس،وینکی،تدی،یوان،ویولت،تام،رودولف،پست نحوه برخورد ریتا)

وی همه ی سبک ها را دوست میدارد اما تد ریموس لوپین مشتی است بر دهان استکبار.من رای خویش را به ایشون اهدا میکنم.پاسخ به: بهترین ناظر سال
پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#3
به جان وی اینجا نمی خواستم رای بدهم.اینهمه ناظر خوب به چشمان بینای خویش ندیده بودیم.همگی را لایق می دانیم اما لینی وارنر همیشه باعث شده است تا تالار ریونکلاو فعال بماند و به راستی حضور فعالش در تک تک تاپیک ها احساس می شود.همچنین در مصرف آب تالار هم بسیار صرفه جو است! رای خویش را به لینی وارنر اهدا می کنم.پاسخ به: بهترین نویسنده در بحث های هری پاتری
پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#4
یادم است رسالت فرهنگنامه به دوش حضرت پروفسور کوییرل بود اما مدتی خبری از فرهنگنامه نبود تا اینکه این میرزا تام ریدل مسئولیت ش را دوباره به عهده گرفت.الان هم دوباره از اون پشت اشاره میکنند که تاپیک گریفندورسالاری و نشریه از حسنات ایشونه.ما نیز به تام ریدل رای می دهیم.

علاوه بر آب،درمصرف گاز هم صرفه جویی کنیم!پاسخ به: بهترین تازه وارد سال
پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#5
دای لوولین! این خوناشام عجب زود پیشرفت کننده ای هستش.البته از پشت اشاره می کنند که ریگولوس هم عضو توانایی می باشد اما من حضور دای رو بیشتر احساس کردم.

پیش به سوی خودکفایی و مصرف کمتر آب!پاسخ به: بهترین ایده سال
پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#6
به والله ما اومدیم رای بدیم تا نظام جادوگران پا برپا بمونه و به خودکفایی برسیم.ایده هارو تا جایی که در جریان می باشم،همشون خوب بودن.البته وی حضور نداشتم اما به گوش های کم شنوایمان می رسد.فرار از زندان ایده ی نوینی بود و بسی لذت بردیم.تاپیک مورد نظر تا چند روز برای عوام در دسترس نبود اصلا! به ویولت بودلر رای می دهیم چون بسیار ایده ش چون وار بود.البته تا همین چند لحظه قبل نمی دانستم این ایده ازآن ویولت است.پاسخ به: جادوگر سال
پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
#7
در خرابات میرفتم که ناگه کسی صدا زد ای وی به جادوگران بازگرد و من نیز همینطور همچون تسترال قبول کردم.حال وقتی بعد از سالیان میبینم هنوز هم لرد ولدمورت در حال فعالیت هستن و ذره ای هم کاستی پیدا نکرده اند،به ایشان رای می دهم.

مرا چون نکنید!پاسخ به: خانه ی سالمندان!!
پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
#8
هنوز دود ملایمی توی فضا جریان داشت و جو رو معنوی کرده بود.مورفین بیدی نبود که با این بادها به لرزش در بیاد و به دود عادت داشت اما بقیه کاملا تحت تاثیر قرار گرفته بودن.تراورز جلوتر از هاگرید حرکت میکرد و تسبیح در دست به سمت سرژ می رفت.با لبخند پلیدی به هاگرید نگاه کرد و گفت:
-حاجی اینو بگیریم دیگه مثلثمون تکمیله!

سرژ خود را کاملا در محاصره ی انقلابیان یافت و شروع به خواندن اشهدش کرد اما این هاگرید بود که لحظه ای متوجه ی اشتباه شان شد.خودش را جلوی تراورز انداخت و با عصبانیت گفت:
-جون طو اگه بظارم به ظور کصی رو کپچر کنی.ما برای برخواصتن علیه دیکتاتورشیپ و آوردن دموکراصی انقلاب کردیم!
-ما به هرچه حضرت وی فرمودند،عمل می کنیم.فهمیدی نره غول؟ یکی بده اون تسبیح رو.

علماء که کم کم میانشان اختلاف افتاده بود به درون گونی مراجعه کردند تا نظر حضرت وی را بپرسند.تراورز که از هواداران سرسخت این شخصیت ناشناس بود،اول کلام باز کرد و نظر وی را جویا شد:
-یا وی(شع)! فرمانتان چیست؟ دیکتاتورشیپ یا دموکراسی؟
-دیکتا .. توراسی!

هاگرید و تراورز: آری! اینگونه عمل می کنیم، تلفیقی!

البته منظور وی این نبود اما به هرحال به نوعی جان سالمندان را نجات داد چون تراورز و هاگرید تصمیم گرفتند،در صحن علنی خانه ی سالمندان حضور یابند و سخنرانی کنند بلکه اینگونه سالمندان را با خود هم جهت کنند.پس فعلا سرژ نجات پیدا کرد و از سوژه به بیرون ناک اوت شد.حال سخنرانی حضرات آغاز شده بود!

---

شع: شت علیهم!


ویرایش شده توسط هرپوی کثیف در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ ۱۹:۴۶:۰۰


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴
#9
نام: هرپوی کثیف

مکان زندگی: یونان باستان کثیف

گروه: راونکلاو !

جنسیت: مرد کثیف

رنگ مو: سفید کثیف

رنگ چشمان: زرد کثیف

وفاداری: جادوی سیاه کثیف

هرپوی کثیف یک جادوگر حبیث است که در دوران یونان باستان می زیسته.او را به عنوان قدیمی ترین جادوگر سیاه تاریک می شناسند.همچنین او را خالق و پرورش دهنده باسیلیسک و اولین جادوگری که هورکراکس ساخت،می نامند.حتی به زبان مارها سخن می گفته (Parselmouths) ولی خب جبر روزگار مارو انداخت راونکلاو.

به طور خلاصه از او به عنوان یکی از بزرگترین و اولین جادوگران سیاه،مار زبان،سازنده باسیلیسک و بسیاری از وردها و طلسم های نفرین شده می نامند.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.


ویرایش شده توسط Revolution در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۷ ۱۷:۲۳:۴۳
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۷ ۲۰:۳۹:۰۸


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۷:۰۶ پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴
#10
یک عدد سوال.آیا امکان انتخاب شخصیت خارج از کتاب وجود دارد؟مثلا یک وی مثلا! شخصیت هرپوی کثیف به ما نزدیک است اما نمی شود تمیزش کنیم؟هرپوی تمیز!


خیر! شخصیت‌های خارج از کتاب تایید نمی‌شن. شخصیتای کتاب هم امکان چنین تغییری تو اسمشون ندارن.
تنها امکان موجود اینه که شخصیتی که فامیل نداره یا شخصیتی که اسم نداره انتخاب کنی و چیزی که می‌خوای رو در بخش جامونده بهش اضافه کنی. البته در محدوده ممکن!


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۰:۱۶:۲۲


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.