هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: کدومیک از وسایل جادویی هری پاتر رو میخوایین داشته باشین؟ چرا؟
پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳
#1
ردا و کلاه هاگوارتز!پاسخ به: اعضاي سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳
#2
سلام نمی دونم پی شد ولی بالاخره تصمیم گرفتم که خودم رو معرفی کنم من هم ملیکا هستم 15ساله از 12 سالگی به اتفاق یکی از اشنا هامون با هری پاتر اشنا شدم و خب یه مدت بد جوری تو نخش بودم مثلا چوبدستی داشتم(هنوز هم دارم) ردا داشتم کلاه داشتم و ... اصلا دنیایی بو واسه خودش دیگه ایفای نقش پنه لوپه رو بر عهده دارم دانش اموز باهوش ریونکلا
از اشنایی با شما خوشبختمپاسخ به: نظرتون درباره ی ویزلی ها
پیام زده شده در: ۰:۰۶ جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳
#3
اصلا اینکه من به هری پاتر علاقه مند شدم به خاطر فرد و جرج که عضوی از این خانواده باشن بود
من از رون جینی پرسی متنفرم(ببخشید بچه ها)
از ارتور و چارلی و مالی نه خوشم میاد نه بدم میاد.
و عاااااااااااااااااااشق فرد و جرجمپاسخ به: کدوم مهم تره؟ عشق ،امید ،ایمان
پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳
#4
به نظر من نظرات دوستان درست بود اره این سه تا مکمل همدیگه ان ولی به نظر من امید پایه و اساس می تونه باشهپاسخ به: اگه مي رفتيد هاگوارتز و وقتي مي رسيديد مي گفتن اشتباه شده و بايد برگرديد چيكار مي كرديد؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳
#5
من یا اونی که این حرف رو زده زنده به گور می کردم تا صداش در نیاد یا به عنوان دستیار فیلچ یا هاگرید در هاگوارتز مشغول به کار میشدمپاسخ به: کجای کتاب واقعا اشکتون در اومد؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳
#6
من ادمی هستم که توی بدترین شرایط هم گریه نمی کنم اما از دست دادن فررررررررررررررررررررررد و لوپین وتانکس و کالین قلبم رو واقعا شکون اون روز انقدر به جی کی رولینگ فحش دادم که اگه میشنید سکته میکردپاسخ به: سئوالی که دوست داشتید در پایان کتاب 7 پاسخ داده شود ولی نشد چه بود؟
پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
#7
دالاهوف
دامبلدور در قبال غیب کردن اون معجون هیچ کاری انجام نداد فقط حدس زد که نمیشه این کار رو انجام بده تاز اونا میتونستن یه ظرف درست کنن تا اون مایع رو توش بریزنپاسخ به: کدام موجود جادویی از همه قوی تر و جالب تر به نظر میرسد؟ چرا؟
پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
#8
شیمر ها و شیردال ها و به قول کالین باسیلیسکپاسخ به: سئوالی که دوست داشتید در پایان کتاب 7 پاسخ داده شود ولی نشد چه بود؟
پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
#9
اون معجون درون اون جامی که از جان پیچ محافظت میکرد در هر صورت باید خالی می شد من می خواستم بدونم چرا با وردی که اسنیپ پاتیل بچه ها رو تمیز میکرد اون معجون رو از بین نبردن؟پاسخ به: چه چیزی بدتر از مرگ وجود داره؟
پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳
#10
خوار شدن خفیف شدن تحقیر شدن و از دست دادان عزیزانهرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.