هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۲۳ جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳
#1
نام:آموس
نام خانوادگی:دیگوری
نژاد:اصیل زاده
سن:بین 55تا40
علایق:دیدن مسابقات مخصوصا کوییدیچ

مشخصات ضاهری:عینک میزند قد کمی کوتاه دستانی بزرگ و صورت کمی بزرگ
مشخصات کلی:پدر سدریک دیگوری.مهربان و به هر حال پسرش(سدریک دیگوری) افتخار می کند.او در حال حاضر همسری ندارد و دوست آقای ویزلی ویزلی(آرتور ویزلی)است.


تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی.


ویرایش شده توسط سيريوس بلك در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۳ ۱۸:۵۷:۱۶

زنده باد سوروس اسنیپ

تصویر کوچک شده


پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۹:۳۷ پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳
#2
سلام کلاه عزیز
من یک پسر 15 ساله هستم .کمی هم ترسو.کمی هم شوخ طبع و پشتکار فراوان دارم همیشه امید وارم و علاقم به گروه هافلپاف است رو حرفم هم وایمیستم.


زنده باد سوروس اسنیپ

تصویر کوچک شده


پاسخ به: کارگاه نمایشنامه نویسی
پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳
#3
پروفسور اسنیپ باردای بلند و سیاهش در حال راه رفتن در راه روه های هاگوارتز بود که چشمش به در نیمه باز افتاد و به داخل نگاه کرد.هری پاتر را دید که به آینه ای بلند با ترک هایی کوچک نگاه میکرد. اول فکر کرد که به داخل شود و هری را پیش دامبلدور ببرد ولی بعد تصمیمش عوض شد.فکر کرد که شاید به طور اتفاقی به آینه نگاه کند و آرزویش را ببیند پس به دخمه اش باز گشت.وارد دخمه اش شد و روی صندلی نشست و با خود فکر کرد:اگر به آینه نگاه کند یا آرام می شود یا عصبانی تر او بلند شد و به طرف اتاق رفت.
در را باز کرد به طرف آینه رفت اما ناگهان صدایی شنید.کسی داشت از آنجا رد می شد.او دامبلدور بود.او رد شد و اسنیپ نفس راحتی کشید.یه سمت آینه ی نفاق انگیز رفت و به آن نگاه کرد.لی لی پاتر را دید که با لبخندی دلنشین و چشم های زیبای بسته به او تکیه داده است....
-اسنیپ
ناگهان قلب اسنیپ درسینه فرو ریخت.دامبلدور آنجا بود.
-اشکال نداره سوروس هر کسی دوست داره بزرگترین آرزوش رو ببینه
-آره....بجز من
و باسرعت زیاد به دامبلدور شب بخیر گفت به دخمه اش باز گشت.


خب از قبلی بهتر بود. هر چند تغییراتش اندک بود و باز هم جای بیشتری واسه پرورش داشت.

با این حال، تایید شد!


سال اولیا از این طرف


ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱ ۲۳:۱۳:۱۱

زنده باد سوروس اسنیپ

تصویر کوچک شده


پاسخ به: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟چرا؟
پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳
#4
سحر و جادو صد در صد وجود داره و با اون چیزی که توی فیلم ها و کتاب ها هست فرق داره ولی به به گونه ی دیگری وجود داره.


زنده باد سوروس اسنیپ

تصویر کوچک شده


پاسخ به: کارگاه نمایشنامه نویسی
پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳
#5
پروفسور اسنیپ با ردای بلند سیاهش در حال پایین امدن از راهرو بود که در اتاقی را دید و به آرامی در را باز کرد اما بعد ایستاد.فکر کرد که اگر به آینه نگاه کند چه چیزی در انتظارش است برای همین با سرعت به دخمه اش باز گشت.او در فکر فرو رفت.در این فکر بود که آِیا کار درستی کرده؟ یا دارد از حقیقت فرار می کند.به این فکر می کرد که اگر کسی او را ببیند چه می شود؟
اما خودش می دانست که اینه آرزوی دیرینه اش را به او نشان می دهد.اینکه استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه شود هم آرزویی به آن بزرگی نبود.
اسنیپ بلند شد می دانست که دارد از حقیقتی بزرگ فرار می کند پس....به سمت در اتاق آیینه رفت و در را باز کرد.آیینه ای را دید که نصفش با پارچه ای پوشانده شده بود.به سمت او رفت و پارچه را برداشت.خوب به آ یینه ای که کمی شکسته بود نگاه کرد وخود را در کنار لی لی پاتر مادر هری پاتر دید که با چشم های بسته و خنده ای دلنشین به او تکیه داده است.اسنیپ افسوس می خورد که چرا آن شب زودتر به آنجا نرسید.اسنیپ آرام چشم هایش را بست و با اندوه غم و افسوس به دخمه اش بازگشت.


نمی دونم تایید کنم... یا نه...
ببین، نوشته خوب، نوشته ای هست که هم سوژه اش خوب پرورده شده باشه، یعنی خوب بال و پر گرفته باشه و هم توصیفات خوب و مناسب و به جایی داشته باشه. ملاک من برای تایید کردن، بجز یه سری چیز های دیگه، این دوتاست.

الان نوشته شما بد نیست، اما من فکر می کنم که اگر یک مقدار بیشتر روش کار کنی و یک نمایشنامه دیگه بنویسی، بهتره. حالا یا همینو تغییرش بده، یا کلا یکی دیگه بنویس.


پس فعلا تایید نشد!

و اما ازت چی میخوام:
دیالوگ مهم نیست. بستگی به خوده فرد داره. بعضیا جوری می نویسن که کلا نوشته شون به دیالوگ نیاز نداره. بیشتر توصیفیه متنشون. من میخوام روی همون توصیفات یک مقدار بیشتر کار کنی.

و مورد بعد اینکه سعی کن خلاقیت بیشتری در پرداختن سوژه به خرج بدی. نه اینکه اتفاقات عجیب غریب بیفته، ولی یه جوری که از این حالت یک نواخت خارج بشه. دو تا پست قبل از تو، نمایشنامه های خوبی هستن که هم می تونی برای ظاهر پستت هم محتواش، ازشون بهره ببری. نه اینکه بیای همونو بنویسیا! :)


سوالی داشتی از طریق پیغام شخصی می تونی بپرسی.


ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۱۸:۵۳:۴۶
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ ۱۸:۵۵:۵۱

زنده باد سوروس اسنیپ

تصویر کوچک شده


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.