هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
راهنمایی برای نوشتن فن فیکیشن
پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
#1
سلام دوستان سپهر هستم ۱۵ ساله چند وقتی هست دنبال نوشتن داستانی درباره دنیای هری پاتر در کشور ایران هستم .من خلاصه داستان رو مینویسم اگر انتقاد یا پیشنهادی درباره ی ویرایش این داستان دارید خواهشا و خواهشا سکوت نکنید و کمکم کنید خب بریم سر اصل مطلب:
چند شیمی دان بزرگ ایرانی در قرون پیش تصمیم به ساخت نوعی اشیا (شیپور احضار کنند طلایی) میگیرند . اما پس از ساخت آن ، یکی از آنها پشیمان شده زیرا میترسد به دست افراد پلید و در نتیجه سو استفاده از آن شود. بنابرین میخواهد هر چه سریع تر شیپور را نابود کند. کیمیا گران دیگر سعی میکنند جلوی او را بگیرند . در نتیجه پس از جدال فراوان طلسمی به صورت ناخوداگاه روی شیپور انجام میگیرد و شیپور نوعی مکانیزم دفاعی از خود تولید کرده و تبدیل به موجودی آزاد میشود. در نتیجه با ایجاد یک زمین لرزه عظیم (خراسان ؛763میلادی)
در جایی گم میشود و تمام شیمی دان هایی که این شیپور را ساختند و بسیاری از مردم در اثر این زمین لرزه نابود میشوند. به دلیل عدم وجود مورخ ها روایات ضعیفی از این حادثه در دنیای جادویی پخش میشود و عده ی کمی (مانند نیکلاس فلامل) آن را در کتب خود روایت میکنند. اما پس. از سال ها (سال ۲۰۱۸ یعنی پس از کشته شدن ولدومورت) جسمی شبیه این شیپور توسط مشنگ ها پیدا میشود و در موزه ی موسیقی در شهر تهران به عنوان اولین ساز دهانی ایرانی شناخته میشود. اما مشنگ ها و حتی تعدادی از جادوگر ها نمیدانند که این شیپور میتواند یک بلای دیگر ایجاد کند . پس از گذشت چند روز عده ای از جادوگران پلید و باهوش تصمیم به گرفتن و استفاده از شیپور دارند. کارن مرداویج،کاراگاه ایرانی انگلیسی تصمیم میگیرد که نگذارد که زلزله ای دوباره ایجاد شود . در این میان جدال ها و داستان های مهیج و زیادی بین جادوگران اتفاق می افتد زیرا گروه خیلی زیادی از جادوگران (حتی مرگ خواران) به دنبال تنها احضار کننده ی جهان هستند...

دوستان خواهشا کمکم کنید و فقط تماشا کننده نباشید اگر نظری دارید حتما برای بهبود به من اعلام کنید خیلی ممنون.هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.