هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: پایگاه بسیج دانش‌آموزی هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۱:۴۲:۳۱ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
#1


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: سفر با زمان برگردان
پیام زده شده در: ۱۱:۴۱:۱۶ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
#2
- دوبار بچرخون پیری.
- خودمان بلدیم.

جوزفین به سختی تلاش می‌کرد تا نحوه کار با زمان برگردان را به مرلین یاد بده و همانقدر هم مرلین مقاومت می‌کرد.

- دِ اگه بلدی باید خلاف عقربه ها میچرخوندی. الان جهت عقربه ها چرخوندی.

مرلین واقعاً کار با زمان برگردان را بلد نبود. بهرحال پیامبری بود برای خودش و سفر در زمان برایش حکم آب خوردن داشت و هیچ وقت با این وسیله ها کار نکرده بود. ولی حالا که به دلائل نامعلومی عضو گروه بسیج شده بود، بلاجبار مجبور بود که از زمان برگردان استفاده کند.
و به همان دلائل نامعلوم جوزفین را انتخاب کرده تا به او یاد دهد که چگونه از این وسائل بی ارزش استفاده کند.

- می‌خواستیم تو را امتحان کنیم.
- بده من باو.

جوزفین- که دیگر ناخونی برای جویدن نداشت- زمان برگردان را از دست مرلین قاپ زد.

- گفتی کی؟
- سال 1183.

جوزفین نگاه دیگری به مرلین انداخت. یعنی مرلین ممکن بود اینقدر پیر باشد؟ پیامبر داستانهایی را تعریف می‌کرد که به قبل از پیدایش تاریخ برمی‌گشتند، پس سال 1183 احتمالاً جوان حساب می‌شده است!

- خو، خیلی باید بری عقب. من هیفده بار میچرخونم. حواست باشه برا برگشت باید 16 بار خلاف عقربه ها بچرخونی و بعدش کل زمون برگردون رو سر و ته کنی و اینبار 16 بار جهت عقربه ها بچرخونی. گرفتی چی شد؟
- بله.

جوزفین که مطمئن بود مرلین نفهمیده است، عملیات را روی زمان برگردان انجام داد و آن رو دور گردن مرلین انداخت.

- خدافظی. سوغاتی یادت نره!

***

- نکن!

مرلین درون غار تاریکی ایستاده بود. رو به رویش دو پسر جوان قرار داشتند که یکی از آنها روی زمین افتاده بود و صورتش غرق در خون بود.

- اینکار رو نکن تموچین!

دو پسر وحشت زده و با دهان های باز به مردی که تا لحظه پیش آنجا نبود نگاه می‌کردند. آن یکی که ایستاده بود سنگی در دست داشت که از آن خون می‌چکید.

- ایچ ساکارا مه فونی. یاکی مندی؟
- مشخصا از بچگی علاقه خاصی به جنگ داشتی. ولی باور کن کشتن برادرت توی این سن تو رو تبدیل به هیولایی می‌کنه که کابوس همه خواهی شد.

پسر سنگ به دست ادامه داد:
- سیمی شو. علبرده ثاثای.
- چی میگی زبون بسته؟

مرلین جلوتر آمد. پسر روی زمین کم کم به عقب می‌خزید اما برادر جوان ترش همچنان با چشم غره به مرلین نگاه می‌کرد. مرلین در یک حرکت انتحاری عصایش را که تا آن موقع پنهان بود از زیر ردایش بیرون کشید و بر فرق سر تموچین کوبید.

- بچه جون ما هادس را شکست دادیم. دیگر توی دماغو عددی نیستی.

مرلین دستانش را به سمت پسر دیگر دراز کرد تا کمکش کند از جایش بلند شود. تموچین بدون حرکت روی زمین افتاده بود.

- نیازی به تشکر نیست. خوشحالیم که دیگر کسی نام چنگیز را نخواهد شنید.

پسر دیگر اما بی توجه به مرلین و جنازه برادرش روی زمین بیرون دوید. صدای زنی بیرون از غار شنیده می‌شد که پسرانش را صدا میزد. مرلین به دهانه غار رفت تا از مناظر زیبایی که بیرون از غار بود لذت ببرد و کمی آفتاب بخورد.
زیر پایش دشت سرسبزی گسترده شده بود. پسر به سمت مادرش دوید و اورا در آغوش گرفت.
مادرش او را... تموچین خطاب کرد!

- ای بابا. اشتباه زدیم که.

مرلین همانطور که به گندی که زده بود فکر می‌کرد زمان برگردان را از زیر لباس درآورد. حتما اشتباه شنیده بود و چنگیز واقعی پشت سرش بی جان روی کف غار افتاد بود. نه! امکان نداشت این بار هم اشتباه کرده باشد.

- خب. گفت چندبار بچرخونم. لعنت به شما ریونی ها که همه چیز را پیچیده می‌کنید.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۲۰:۴۲:۳۳ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
#3
چندین دقیقه ای بود که لرد روی نیمکت پارک نشسته بودند. به طرز عجیبی هیچ مرگخواری در دید ایشان نبود. لرد تنهای تنها نشسته و حتی نجینی هم دیگر در کنارش نبود.
یادآوری نجینی دوباره باعث شد تا لرد عصبانی بشن! بله! لرد که از غیبت کسی افسوس نمی‌خورن یا دلشون براش تنگ نمیشه؛ بلکه از دستش عصبانی می‌شدند!

هر چند دقیقه یکبار صدای جیغی به گوش می‌رسید. یحتمل بلاتریکس مشغول شکنجه کردن مرگخواران بود تا وظایفشون را به درستی انجام بدن. لرد بسیار از این رویه راضی بودن. همواره تمامی ماموریت ها به این منوال ختم به خیر می‌شد.

اما مورد عجیب تر این بود که لرد احساس می‌کرد که کسی علامت شوم را لمس کرده. چرا و به چه علت؟ آیا مرگخوارانی مشغول خیانت بودند؟ آیا چیزی را از لرد پنهان می‌کردند... ریشه افکار لرد با صدای جیغ دیگری پاره شد.

- بلاتریکس ما ضربه آخر را زد. احساس می‌کنیم که شیلا بوده است.

جادوگران در پارک با حیرت و ترس به این طرف و آن طرف می‌رفتند و گاهی که نگاهشان به لرد می‌خورد مبلغ را پرداخت و قبض را تحویل می‌گرفتند و مرلین هم با عصایش ارواح جدا شده از کالبد هایشان را جمع آوری می‌کرد.

لرد نفس عمیقی کشید و از جایش بلند شد. ردایش را صاف کرد. همواره از رودولف شنیده بود که "برخورد اول خیلی مهمه! "

- مایلیم زودتر با حیوان خانگی جدیدمون آشنا بشیم. پس این بلاتریکس کجاست؟

در گوشه دیگر پارک بلاتریکس، شیلا را روی زمین رها و کیفش را روی زمین خالی کرد. مارهای کوچک و بزرگ به سرعت روی زمین پخش شدند و به هرکس که می‌رسیدند نیشی را حواله اش می‌کردند.

- به سوی اربابم حرکت کنید!

و خب طبیعتاً مار ها از بلاتریکس فرمان نمی‌گرفتن!


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۹:۴۳:۱۰ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
#4
پاسخِ پرسش اول:

ابتدائاً خدمت جناب حسن مصطفی عرض می‌کنیم که تدریس ایشان به درد همان بادیه نشین های مصر می‌خورد نه لاکچری های لندن و حومه. ما پیامبریم، متوجه شو که نمیمیریم. حال اگر اصرار داری وصیت نامه ای تنظیم می‌کنیم برای آموزش به جوانان.

و اما بعد؛

به فینانوس، کارگزار مورد علاقه ام در بارگاه. همرزم عزیز، بعد از مرگم به داخل اتاق شخصیم برو(کلید را چند وقت پیش به خودت دادم) کمد سوم از راست. طبقه 38 ام یک پرونده محرمانه با جلد قرمز رنگ می‌بینی که بر روی آن نوشته شده است" متن مذاکرات سه جانبه مرلین، هِرا و پوسایدون". بدون آنکه بازش کنی سریعاً اقدام به سوزاندن آن کن!

به ادیسه، یار غار. از آن هنگام که پولیتیموس را به کمک یکدیگر شکست دادیم زمان زیادی می‌گذرد. لیک هیچگاه زمانه فرصت دوباره ای به ما نداد تا باری دیگر قدرت خود را به رخ جهانیان بکشیم. امیدوارم بعد از مرگ من، پرچمدار و میراث دار این قدرت الهی باشی.

به لردولدمورت، ارباب یگانه. هرچند که فرصت خدمت گذاری در محضر شما بسیار کوتاه بود ولی شیرینی آن بیشتر از زمان دویست ساله ای بود که در قصر فراعنه مصر گذراندم. امیدوارم خدمات اینجانب اولاً مقام الهی و دوماً شما را راضی و خشنود کرده باشد.

هیچ حقی هم برگردن کسی نداریم. بلکه این جهانیان هستند که وام دار ما می‌باشند.
در پناه مرلین بعدی.

پاسخ پرسش دوم:

ای نابخرد!
مردم در این مواقع به ما و ریش ما متوسل می‌شوند. حال از ما می‌پرسی ما چه می‌کنیم؟
ما اصلا این نیروی G را احساس نمی‌کنیم. یعنی می‌کنیم اما در شرایط و حالات دیگه ای که نمی‌شود اینجا ذکر کرد.
ما هروقت اراده کنیم بر خلاف نیروی جاذبه عروج کرده و به ملکوت می‌رویم. آن هم بدون استفاده از وسائلی چون جارو. حال یک خرابی جزئی نمی‌تواند مانع از آن شود که بر G غلبه کنیم. بهرحال پیامبری چیزی گفتن.
نابخرد.

پاسخ پرسش سوم:

ما در هر سه حالت همچین شمایلی داریم. به همان علت که گفتیم خرابی جارو برای ما شوخی بیمزه ای بیش نیست. اینکه چرا چشمانمان قرمز است هم به استاد درس پرواز ربطی ندارد.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: دارالمجانین لندن
پیام زده شده در: ۱۹:۰۹:۰۹ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
#5
خلاصه: لرد ولدمورت مغازه ای باز کرده تا در اون مرگخوارهاش رو بفروش برسونه، ولی کارش زیاد رونق نداره! مرگخوارها یا فروش نمیرن و یا وقتی فروش رفتن، پس داده میشن! لرد تصمیم میگیره که اعضا ی بدن مرگخوارها رو دربیاره و بفروشه اما این کار هم زیاد با موفقیت پیش نمیره. لرد تصمیم می گیره نصف یکی از مرگخوارها رو بفروشه. لرد تام رو نصف کرده و نصفه پایین را به بانو مروپ دادند تا باهاش برن خرید. حالا یک مشتری می‌خواهد نصف بالایی را بخرد!

***- 600 تا بده مشتری شیم.

لرد دیگر از چک و چانه زدن خسته شده بود. وقت ایشان مطمئناً بیشتر از 50 گالیونی که سر تام مذاکره می‌شد ارزش داشت.

- قبوله!

تام با چهره ای مبهوت به لرد نگاه می‌کرد. باورش نمی‌شد که لرد با فروش او موافقت کرده. هرچه باشد او مرگخوار خوبی بود... بود؟
این فروش ضربه سهمیگی را به تام وارد کرد. او به درون خودش فرو رفت. آیا در تمام این مدت درست فکر می‌کرد که مرگخوار خوبی است یا این فقط یک توهم شیرین بوده است. شاید لرد همواره درصدد خلاصی از او بودند. پرسش های عمیقی در درون تام مشغول شکل گرفتن بودند. فلسفه زندگی او چه بود؟ آیا برای آن به دنیا آمده بود که مرگخوار شود؟ آیا این فروش مسیر زندگی او را عوض می‌کرد و بالاخره هدفی برای زنده بودن به او می‌داد؟

تام داشت مراحل خودشناسی سجراط را طی می‌کرد. فی الواقع حتی نزدیک بود از بالاترین پله های فلسفه و خودآگاهی نیز بالا رود؛ ولی کارتنی که روی سر او کشید شده و بعد صدای نوار چسب به این پیشرفت حیرت انگیز خاتمه دادند.

- خب دیگه. جعبه رو تحویل گرفتی. حالا برو بیرون ماگل کثیف.

لرد در حالی که گالیون ها را می‌شمرد- و بسیار هم راضی بود- به فنریر اشاره کرد تا مشتری را در کمال احترام تا بیرون مشایعت کند.

- تام را که نصف کردیم. ایده بعدی فروش چیست و چه کسی می‌خواهد با به فروش رسیدنش به ما خدمت کند؟


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: کلاس طلسم‌های باستانی
پیام زده شده در: ۱۶:۴۱:۱۸ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
#6
پاسخِ پرسش اول:

از ان جهت که ما خودمان خیلی باستانی هستیم از قبل بر این طلسم احاطه داشتیم و برای حل مشکلات متعدد خود از آن استفاده می‌کردیم.
به عنوان نمونه، هنگامی که یکی از ملکه های ماگلی به نام الیزابت دوم در سال 1992 با مشکل های متعددی مانند طلاق پسرش، طلاق دخترش، پرتاب تخم مرغ به سمتش و... دست و پنجه نرم می‌کرد، ما بر آن شدیم که به او امید به زندگی دهیم زیرا یکی از اشخاصی است که حضوراً از نیروی جادویی ما بهره برده است و همچنین شخص تاثیرگذاری در دنیای ماگلی به شمار می‌آید.
پس از این طلسم استفاده کردیم و بعد از چند روز کاخ وینزر در آتش سوخت.
نتیجه بسیار رضایت بخش بود. زیرا ملکه به درگاه ما دعا می‌کرد که روز آتش سوزی در آن کاخ نبوده و زنده مانده است. اثر آن طلسم و کار ما تا به امروز پابرجاست.

پاسخ پرسش دوم:

کاربرد؟ این طلسم سراسر کاربرد است. شما در هر موقعیتی می‌توانید از این طلسم استفاده کنید. در دوئل، در آشپزی، در مواقع حمل و نقل، در...
بله! درست شنیدید. در حمل و نقل هم می‌توانید از آن استفاده کنید. بدین صورت که اگه بخواهید از کوچه دیاگون به دهکده هاگزمید بروید طلسم را اجرا کرده و آنگاه بی‌شمار احتمال از حالات مختلف انتقال خواهید داشت.
ممکن است یک رمزتاز از آسمان روی سرتان بیوفتد، یا مغازه ای که درآن هستید به صورت ناگهانی آتش بگیرد و همزمان از آسمان پودر پرواز شروع به باریدن کند و شما به صورت خودکار به یکی از مغازه های هاگزمید، که آن هم در حال سوختن است، منتقل شوید.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: كلاس گیاهشناسی
پیام زده شده در: ۰:۰۳:۱۶ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
#7
پاسخِ پرسش اول:

ما چه رفتاری با او داریم؟ بهتر است بپرسید او چه رفتاری با ما دارد! بهرحال ما پیامبر هستیم و مقام و منزلتمان اجازه نمی‌دهد که بخواهیم تیتیش به نانای یک گیاه بگذاریم. گذاشتیمش بر روی طاقچه ای که در بارگاه داشتیم. دقیقاً در انتهای سالن اصلی که بتواند از تمام محیط سالن تاثر بگیرد.
متاسفانه به علت ازدیاد حالت های مختلفی که در بارگاه جاری است گیاهِ ما مدتی را به حالت ارور 404 گذراند و بعد از آن به گونه ای منفجر شد که گمان کردیم زئوس دوباره به بارگاه حمله کرده است.

پاسخ پرسش دوم:

همانطور که بیان کردیم به علت اتفاقات متعددی که در آنِ واحد در سالن اصلی بارگاه رخ می‌دهد، گیاه ما بعد از انفجار برگ های متفاوتی را به نمایش گذاشت. یک برگ به رنگ سیاه و به شکل قلب درآمد که متوجه شدیم بلاتریکس دوباره یک نفر را به خاطر لرد شکنجه کرده و فرد مشکنّج(مورد شکنجه واقع شده) فریادی کشیده و از ساحت مقدس ما طلب کمک کرده است.
برگ دیگری حالت پشمکی داشت و به شکل یک نوار دراز سفید رنگ رشد کرد. حدس می‌زنیم کسی دوباره در ریش های دامبلدور گم شده بوده و باز هم از ساحت مقدس ما راهی را برای خروج طلب کرده است.
برگ دیگری به شکل یک ماسک درآمد. این نیز به علت آن بود که دوباره بلای جرونا شدت گرفته و مردم برای کادر درمان دعا و طلب خیر و همچنین پیروزی کردند.
برگ آخر هم شبیه پیژامه ما بود. دوباره یک نفر آن را قسم داده.

پاسخ پرسش سوم:

ما را با این سن مجبور کردید که نقاشی بکشیم.
همانطور که می‌بینید ماسک و ریش در سمت راست روییده اند و قلب و پیژامه ما در سمت چپ. چیه؟ بله، ما موقع خواب پیژامه راه راه می‌پوشیم.

پاسخ پرسش چهارم:

آنطور که از شواهد و قرائن به دست آمده است ما می‌توانیم از این گیاه در بارگاه استفاده های مفیدی کنیم. می‌توانیم تعدیل نیرو کرده و به جای کارگزاران گیاه بکاریم. اینگونه نه تنها گزارشات بدون غلط املایی و اشتباه به دست ما می‌رسند، بلکه لازم نیست هر ماه چندین گونی گالیون حقوق بدهیم. درود بر شما پروفسور لی. از ایده شما استفاده خواهیم کرد.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۷:۳۲:۴۴ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹
#8
رفت و آمد های مرموز در بارگاه ملکوتی


خبرنگار پیام امروز گزارش می‌دهد:
همزمان که به ساعات منتهی به شروع رای گیری انتخابات وزارت سحر و جادو نزدیک می‌شویم، تنش ها و هیجانات اوج می‌گیرند. هر هشت کاندیدا بشدت تحت نظر هستند و هرگونه حرکت از جانب آنها توسط خبرنگاران و مردم عادی ثبت و ضبط می‌شود.

اما مورد عجیب امروز رفت و آمد های مکرر به درگاه ورودی بارگاه ملکوتی، واقع در شهر لندن بوده است. مرلین که شهردار لندن نیز است به تازگی اقدام به بازکردن یک شعبه جدید از بارگاه بر روی زمین کرده است تا با احتساب شعبه خانه ریدل، اکنون 2 راه دسترسی به بارگاه ملکوتی بر روی کره خاکی موجود باشد.

این گذرگاه که از ابتدای انتخابات افتتاح شده است به شدت تحت مراقبت و محافظت کارگزاران محافظتی مرلین می‌باشد. اما از ابتدای امروز صبح و همزمان با صدور اعلامیه جدید ستاد برگزاری، ماشین های اسکورت در چندین نوبت از طریق این گذرگاه به بارگاه ملکوتی مراجعت کرده اند.

از هویت افراد داخل ماشین اطلاعی در دسترس نیست اما چندین منبع ناشناس ادعا می‌کنند که دیگر کاندیدای اسلام گرای این دوره، یعنی حاجی تراورز، اقدام به برگزاری چندین جلسه با مرلین کرده است.

به نظر می‌آید این دو کاندیدا روز به روز به یکدیگر نزدیک تر می‌شوند و بر سر مسائل دینی-مذهبی به توافقاتی رسیده اند. حال باید دید در این ساعات پایانی فعالیت ستاد های انتخاباتی چه تصمیمی از جانب این دو اتخاذ می‌شود.

پایان گزارش.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۱۹:۰۵:۰۸ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹
#9
- با سلام خدمت بینندگان عزیز. امروز در خدمت یکی از کاندیداهای وزارت سحر و جادو هستیم. خوش آمدید جناب پیامبر.

دوربین کم کم از صورت کک مکی مجری(که احتمالا یکی از ویزلی هاست) فاصله گرفت و قاب را طوری تنظیم کرد تا هم مرلین و هم مجری را درون تصویر داشته باشد.
استودیو خبر ویژه دکور جدیدی را به مناسبت شروع انتخابات برگزیده بود. کلاه های وزارت از سقف آویزان شده بودند و تم سیاه پشت زمینه خبر از حضور یک مرگخوار در برنامه می‌داد.

- سلام و درود خداوند بر رهروان حقیقی بنده.
- جناب مرلین، یک مقدار در مورد لباستون توضیح می‌دید؟

مرلین همان ردای خاکستری کهنه و پاره را پوشیده بود. عصایش را به صندلی تکیه داده بود و کلاهش در کنار لیوان آب بر روی میز قرار داشت.

- چه توضیحی؟ این همان لباسی است که بنده همیشه می‌پوشم. ما هیچ بیت المالی را خرج مصارف شخصی نمی‌کنیم. از دار دنیای فانی ما فقط همین لباس را داریم و حوله ای که هربار استحمام می‌کنیم از آن استفاده می‌شود. برخی فکر می‌کنند ما در بارگاه روی کوهی از طلا نشسته ایم. خب این تصور غلطی است. ملت ما بهتر می‌داند.

مجری از تصور اینکه حوله و لباسی هزاران سال در حال استفاده شدن هستند چهره اش را در هم کشید.

- خب بهتره که زودتر از این سوال رد شیم و به جزئیات نپردازیم. شما به تازگی برنامه های خود را برای وزارت اعلام کردید. مشتاقانه آماده شنیدن توضیحات تکمیلی شما هستیم.
- ما برای توضیح برنامه هایمان به اینجا نیامده ایم.
- خب چرا اینجا هستید؟

دوربین مجری را ایگنور و روی مرلین زوم کرد.

- ما اینجاییم تا برخی مسائل را شفاف کنیم. همانطور که قبلا هم گفته ایم دوران بخند و بزن و دررو تمام شده است. زیر سایه عدالت الهی مو را از ماست بیرون می‌کشیم.

صدای مجری خارج از کادر شنیده شد که گفت:
- یعنی چی؟
- یعنی اینکه آقای حسن مصطفی با پشتوانه مدیریت وارد انتخابات شود و تصور کند که کاری به او نداریم وهمی بیش نیست.

مرلین از جیب ردایش عکسی را درآورد و رو به دوربین نشان داد.

- بینندگان محترم این عکس را ببینند. چند روز گذشته بنده میزبان دختری به نام "جازمین" بودم که ادعا داشت اغفال شده است. او با گریه و زاری پیش من آمده بود و از فردی به نام حسن شکایت می‌کرد. ما پیگیر موضوع شدیم و توانستیم این عکس را، که توسط دوربین های ترافیکی قاهره ثبت شده، پیدا کنیم. مشخصاً جناب مصطفی اقدام به اغفال این دختر کرده. فقط پروردگار می‌داند چند دختر معصوم دیگر گول این خنده ها را خوردند و با او به غار رفته و شروع به ...
- بله متشکرم از جناب مرلین. متاسفانه اگر بیشتر از این به جزئیات بپردازیم قیلتر خواهیم شد.
- ولی ما هنوز نگفتیم جازمین چگونه با...

دوربین کلوزآپ مجری را نشان داد و تیتراژ پایانی برنامه در پس زمینه شروع به نواختن کرد.

- منتظر دفاعیات آقای مصطفی هستیم....
- تازه نگفتیم دختر طفل معصوم اعتراف کرده که قد و طول حسن خیلی کوچیک بو...
- بینندگان عزیز تا برنامه ای دیگر بدرود.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: ویلای بزرگ آباء و اجدادی بلک !
پیام زده شده در: ۱۶:۱۶:۰۶ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
#10
خلاصه:
فنریر قراره زن بگیره! بهش یه دفترچه دادن که عکس ساحره ها توش هست. عکس اول توسط بانو مروپ و به خاطر تشخیص دادن وجود خشونت در او مردود شد. حالا فنریر مونده و عکس دوم که چندان باب سلیقه او نیست!
***


مروپ همچنان چمدان به دست به فنریر نگاه می‌کرد.

- بجنب گرگینه. میخواهی مادر ما را راهی خانه سالمندان کنی؟

البته که فنریر قصد انجام همچین کاری را نداشت. مطمئناً آخرین چیزی که هر مرگخوار می‌خواست آن بود که باعث رفتن بانو مروپ به خانه سالمندان شود.
فنریر همچنان به عکس نگاه می‌کرد. کم کم آماده می‌شد تا "بله" را بگوید. فقط یک معجزه میتوانست نجاتش دهد.

- بده من اونو!

رودولف دیگر طاقت نداشت. عکس صفحه اول را از توی دماغش خارج کرده و به سمت فنریر و دفترچه هجوم برد. هر جوری که بود می‌خواست این گنجینه ارزشمند را بدست بیاره.
فنریر از هم از مرلین خواسته دفترچه را با اولین حمله تقدیم رودولف کرد.

- چه می‌کنید؟

رودولف دفترچه را به سینه اش چسبانده بود و با قمه هایش از آن محافظت می‌کرد.

- ارباب. اجازه بدید به جای این فنریر نالایق من یه سروسامونی بگیرم.

لرد نمیخواست این کار را بکند. بلاتریکس چوبدستی اش را کشیده بود و از طرفی امر همایونی ارباب مبنی بر زن گرفتن فنریر نباید پایمال می‌شد.

- مادر؟ این قمه کش را منصرف کنید.
- رودولف مامان باید یا عکس دوم رو انتخاب کنه یا دفترچه رو پس بده.


شروع و پایان با ماست!


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.