هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
#1
نام:الیزابت امکاپا

گروه:ریونکلاو

نژاد:اصیل زاده (آریایی)

جنسیت:دختر

متولد
:22 ژانویه 2001

سن:20

پاترونس:ققنوس

شغل
:دانش آموز هاگوارتز

جارو:نیمبوس 4030

چوب دستی:رنگ قهوه ای-چوب درخت راش-27 سانت-بسیار انعطاف پذیر.

حیوان خانگی
:گربه

بوگارت
:دیوانه ساز ها

محل زندگی
:پاریس

ظاهر
:صورتی گرد و سفید با موهای قهوه ای روشن لخت. رنگ چشمانش آبی روشنه. همیشه صورتی میپوشه و همیشه مرلین آراسته در اماکن ظاهر میشه.عکس من

اخلاق
:همیشه می خنده و همه رو به خنده وادار می کنه و شوخ طبعی زیادی داره ولی صدای خیلی جیغ جیغویی داره ، امان از وقتی که عصبانی بشه . با پسرا زیاد گرم می گیره و با همه سریع دوست میشه. باهوشه و اکثر اوقات یه کتاب توی دستشه . مهربونه و همیشه دلسوز بقیه هست ولی گاهی اوقات شر میشه و به قول ضرب المثل مشنگ ها از دیوار راست میره بالا.

علایق:عاشق ماجراجویی و ریسک کردنه و انجام کارهای خطرناکه. دوست داره تنهایی به موفقیت برسه. عاشق دور زدن قانونه. دیوانه موسیقی و اکثر ساز ها رو بلده. رقص رو خیلی دوست داره و رقصنده خوبی هم هست . عاشق کتابه و بیشتر وقتش رو توی کتاب خونه می گذرونه . عاشق رنگ صورتی و همه وسایلش صورتی.

زندگی:الیزابت به عنوان یک اصیل زاده در سال 2001 در شهر پاریس به دنیا آمد. مادر او آماندا و پدر او مایکل بود. مادربزرگ او میراندا نام داشت و توانایی تبدیل شدن به روباه رو داشت و این توانایی به نوه ی او یعنی الیزابت ارث رسیده بود. او از همان اول اهل ریسک و خطر بود و زندگی عالی و اشرافی ای داشت تا اینکه در سن 11 سالگی به هاگوارتز اومد تا به رویاها و جاه طلبی های بزرگش دست پیداکنه.


تایید شد!
خوش اومدی.


ویرایش شده توسط nasy در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۱ ۱۵:۱۷:۱۱
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۹:۴۷:۵۸

NOBLE


پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
#2
سلام کلاه عزیز
خب اومدم خودمو معرفی کنم
من به گفته بقیه باهوشم و سرم هم همیشه توی کتابه
کمی شجاعم
کمی مغرور و دردسر ساز هستم

ولی به نظر خودم اگر برم توی ریونکلاو خیلی برام بهتره و خودم هم عاشق این گروه هستم
خواهش می کنم من رو بفرست توی ریونکلاو

1-ریونکلاو
2-ریونکلاو(اگر یک وقتی مرلینی نکرده تصمیم گرفتی بری سراغ گزینه3 بدون یا خودمو می کشم یا تو رو )
3-اسلیترین


NOBLE


پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
#3
تصویر شماره 3 کارگاه داستان نویسیماریا مثل همیشه درحال پرسه زدن در گوشه و کنار قلعه بود. این کار هر شب اون پس از خاموشی بود. همینطور که به این طرف و اونطرف سرک می کشید صدایی به گوشش رسید. صدا واضح نبود و بیشتر به گریه شباهت داشت دنبال صدا گشت تا اینکه به انباری مخروبه ای رسید بار اولی بود که به اینجا می آمد به همین دلیل براش جالب بود.

جلوتر رفت و صدا نزدیک تر شد با هر قدم او صدا نزدیک تر به گوش می رسید جلوتر رفت تا اینکه با صحنه ای که رو برویش دید و صاحب صدا در جا خشکش زد. یعنی واقعیت داشت؟ یعنی صاحب صدا پروفسور اسنیپ مغرور و ترسناک بود؟ آن هم جلوی آینه نفاق انگیز؟

باور نکردنی بود. اسنیپ لا به لای گریه های خود چیز هایی می گفت. ماریا گوش های خود را تیز کرد تا بشنود.

-چرا....چرا این اتفاقات افتاد؟....چرا باید هری پاتر باشه؟...چرا باید اون کسی باشه که رنگ چشم های تو رو داره؟....چراااااا؟...

ماریا گیج تر از همیشه بود. معنی حرف های اسنیپ رو نمی فهمید. پروفسور مگه چه چیز یا کسی را درون آینه دیده بود که اینجوری آشفته شده بود.

-من....من...نمی گذارم لیلی نمی گذارم دست لرد به هری برسه. نمی گذارم مرگ تو بی دلیل بوده باشه....من کمکش می کنم....من به هری کمک می کنم لیلی عزیزم....

ماریا از جای خود بلند شد و به سمت خوابگاه گریفیندور رفت. باید این موضوع رو به هری می گفت. باید به او کمک می کرد. مثل همیشه...


احیانا از اعضای قدیمی نیستی؟ چون اینتر ها و شکل دیالوگ نویسی رو رعايت کردی. اگر قدیمی هستی فقط کافیه یه جغد به مدیرا بفرستی یا بلیت بزنی و اطلاع بدی تا مستقیم بری برای معرفی شخصیت.
در غیر این صورت...

تایید شد!

مرحله بعد: کلاه گروهبندی


ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۸ ۲:۱۹:۱۲

NOBLE


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.