هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: بيلبورد دياگون
پیام زده شده در: ۱۹:۲۶:۲۰ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹
#1
توجه!
توجه!


آتش بیناموسیتان را روشن کنید و به خیابان ها بیایید برای انتخاب بیناموس ترین وزیر تاریخ!


این جانب، پیوز هشتادو پنجم، فرزند پپیوز هشتادو پنجم فرزند پیوزو پولوی دوم اعلام میدارم: این دولت از آن جادوگران و ساحرگان عضو جنبش بیناموسیزمیست که امروز از ترس حکومت زوپس ظالم و دجال در تنگنا قرار گرفته و توان سخن گفتن را ندارند همانگونه که دیدید در ستاد ما جرات رفت و آمد نداشتند. برخیزید! آتش بیافروزید و در خیابان ها رژه بیناموسی بروید! مایو هاتان را ست کنید و با شعار "بیناموسیزم و برجسته بودن" کوچه هارا قرق کنید. بدانید و آگاه باشید که جادوگران و ساحرگان زیبا روی من! فردا که روز انتخابات باشد دقیقا روز شما خواهد بود!

و من الپپیوزوس التوفیق!

تصویر کوچک شده#بیناموسیزم و برجسته بودن!

دولت ارواح بنفش


تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۲:۰۶:۴۹ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹
#2
کتاب پیوز هشتادو پنجم، فرزند کنت منت پیوز هشتادو چهارم منتشر شد!!!


کتاب بیناموسیزم که کتابیست در وصف اعتقادت بیناموسی و دیروز توسط دکتر کنت منت پیوز هشتادو پنجم که این اواخر نامزد انتخاباتی وزارت نیز گشته است منتشر شد.
به مقدمه این کتاب یک هزارو سیصد صفحه ای میپردازیم.

تصویر کوچک شده


تعریف بیناموسیزم: بیناموس بودن یا بیناموسی نوشتن (برگرفته از کلمه ناموس که در عربی به معنای قانون میباشد. بی ناموسی در واقع به معنی بی قانون و بی مرز بودن است.) به جنبشی سیاسی-علمی-اقتصادی کلاسی. گفته می‌شود که از قرن هجدهم میلادی، بیشتر بر پایه اندیشه‌های پپیوزوس و پیوزالدوله حکیم شاهنشاهی دربار ایران مطرح است.

پپیوزوس برای تعریف فاصله و اختلاف خود با تفکر دینی مرلینی در قرن دهم عنوانی را که جنبش آسلامیست به خود داده بود، یعنی بیناموسیزم برگزیدند. هدف این جنبش سیاسی حذف اجبار در پوشش و آزادی طلبی در سایه نچرالیسم برای جادوگران و ساحرگان و برچیدن طبقات اجتماعی از طریق انقلاب بنفش است. این اعتقاد با عنوان حفاظت از نوامیس مردم در برابر چشم بد و رها نمودن آنان به شوآف نمودن پوست بدنشان، می‌کوشد تا با مایو و تخته شنا نبود هیچ فرقی در طبقات سیاسی را ترسیم کند.

بیناموسیزم شامل مخالفت با اقتدار سازمان نیافته یا هر گونه سازمان با ساختارهای تبعیضی جنسیتی در هر رابطه انسانی است و به سیستم دولت محدود نمی‌شود و به عنوان یک تئوری بی‌تعصب، بیناموسیزم تساوی در بسیاری از جریان‌های فکری را خواهان است.

برخی منشأ نظری بیناموسیزم را در کتاب وزارت از نیکولاس فیلامول زاده فرد اعلا می‌دانند که طبقه حاکمه هیچ امتیاز غیرمنطقی ندارد و برای دو گروه جادوگران و ساحرگان، نیکولاس فیلامول زاده فرد اعلا نظام اشتراکی، که نوعی نظام بیناموسیستی است را پیشنهاد می‌دهد. برخی دیگر می‌گویند «تعالیم انجیر در عهد عتیق که نوشته پپیوزوس اول میباشد، اولین مجموعه قوانین بیناموسیستی را تشریح کرده که از جمله آن‌ها حمایت از ساحرگان، بدهجابان و ضعفاست

به‌طورکلی با عصر رنسانس نخستین بیناموسیستها در آسیای میانه طرح آزادی پوشش و نبود هیچ اجباری در طرز فکری و بیقانونی را تشریح نمودند. در اروپا به‌خصوص در دو کشور فرانسه و انگلستان تفسیرهای متفاوتی از بیناموسیزم به منزله دو مکتب به منصه ظهور رسید: ابتدا در انگلستان ۱۸۲۷ مکتب پیوز اوون سی و دوم، در مقاله‌ای تحت عنوان «بیناموسیزم چیست؟» به سازماندهی اجتماعی، اقتصادی، پوششی، فرهنگی و سیاسی پرداخت و بعد در فرانسه در سال ۱۹۳۲ عقاید پیوزیمون مبتنی بر برخورد شدید با دین کذب مرلین و آسلام دروغیشان و مخالفت با نظام امپریالیسم پیشرفت چشمگیری نمود و طرفداران خاصی بدست آورد.

جنبش بنفش نیز، به سلسله اقداماتی اطلاق می‌شود که در آن معترضان در اطراف سال های 1999 تا 2001 بر اساس اختلاف شدید تفکری میان جبهه های مرگخواران و محفلیان انجام دادند که متاسفانه نام اعضای آن جنبش نیز حتی از یاد ها رفته و آنقدر در بایکوت خبری بود که حتی حرکات این جنبش نیز در خاطر مردم نمانده. امروزه این جنبش تحت تاثیر ترکیب گشتن با اعتقادات فرقه ای بیناموسیزم رنگ و لعاب تازه تری گرفته و قوی تر از قبل آماده انجام هرگونه تحرکات سیاسی بر علیه دو جبهه سیاه و سفید میباشد که این خود یک ایدئولوژی انتقام جویی از خون کسانیست که به خاطر درگیری این دو گروه با اینکه حتی اعلام طرفداری ننموده بودند اما به شحادت رسیدند.


#بیناموسیزم و برجسته بودن!

دولت ارواح بنفش


تصویر کوچک شده


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲:۴۴:۳۳ شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
#3
مرد تنهای شب... مرد تنهای روز حتی... او فردی بود با مهر خموشی بر لب، وی حتی مهر روشنی هم بر لب داشت. در گوشه گوشه سولاخ های لا دیوار هاگوارتز، یک موجود با بعدی نامتعارف و دور از علم زندگی میکرد. موجودی که در جسمش چیزی جز کرم مشاهده نمیشود. بله، او همان است، همانی که به خباثتش میشناسندش. آزاردهنده و مستهجن. مردی که صبح تا شب به لهو لعب میپرداخت. مردی عیاش و کلاه بردار. مردم نمیدانند او مرد است یا زن، چون مشخص نیست واقعا، او نه ریش دارد و نه سیبیل. چیز های دیگشم معلوم نیست اصلا... عموما او را به خاطر صدایش به مرد بودن میشناسند. بعضی ها میگویند او یک جن است، چون این همه کرم در یک موجودی با جنس غیرجامد ناممکن بوده و بی سابقه است. ولی آنان نمیدانند که این مرد با همه موجودات جامد و مایع و گاز فرق دارد.

بگذارید بهتر بگویم، جامد با ذوب شدن تبدیل به مایع میشود و با بخار شدن تبدیل به گاز، گاز با میعان شدن تبدیل به مایع میشود و با تبرید تبدیل به جامد. ولی او به هیچ چیز تبدیل نمیشد. بلکه کرمی را به کرمی دیگر فرود می آورد و باعث ازدواج این دو میشد. (نظریه علمی پایستگی پیوز)

بعضی دیگر اما همچنان باور دارند که او یک روح است، روحی تنها و بی کس، که با اینکه خیلی با کس است، ولی اورا به بی کس بودن میشناسند و هرروز اعلامیه میزنند که به دنبال کسی برای دلداری دادن به این روح بیچاره.

اگر تا به اینجای ماجرا متوجه نشدید که این فرد کیست خب تبریک میگویم شما نیاز به هویج دارید. زیرا کمی بالاتر نام شناسه را لو داده و اذعان داشتم خدمتتون که نامم پیوز است.
پیوز روحیست تنها، که هرروز به دنبال شهلا میگردد و میخواهد به او صد گالیون بدهد خداوکیلی ولی گیرش نمیاید. برای همین ناموص ویزارد هارا مورد خشونت کلامی قرار میدهد زیرا احساس میکند مردی که بهتر فحش دهد جذاب تراست و بانوان زیباروی ویزاردة به سمت او گرایش پیدا میکنند. اورا قدیم ها به مردم آزاری و حالا که آمار طلاق و نیاز های مردان جامعه بالا رفته اورا به ناموص آزاری میشناسند.

او به مانند سر نیکولاس و هف جد وی که روح های باشرفی بودند نیست. او با تسبیح خود سر کوچه پس کوچه های هاگزمید می ایستد و دختران مردم را دید میزند. قبل از مرگش به او حتی چوب دستی نداده بودند زیرا او عادت داشت تا چوب درون آستین مردم کند. مردمی که اورا دیده اند ادعا میکنند که او چشم هایی درشت و بیرون زده، موهایی شلخته و رنگی بنفش دارد. ولی زر میزنند! رنگ او اتفاقا کاملا هم سفید است. (وی معتقد است که رنگ سفید نشانه نژاد برتر است و ادعا دارد که خود از این نژاد بیرون آمده! ینی واقعا بنفشه!!!)

او لب ندارد و دندان های پوسیده اش تا به بزرگراه همت نیز میرسد. کلاهی بوقی بر سر داشته و در آسمان میشیند که چیز عجیبی نیست، روحه خب!

وی همچنین بسیار گند دماغ و مزخرف است، نمیدانیم چگونه اورا به گروه گریفیندور راه داده اند... با او صمیمی نشوید وگرنه شبانه به خوابتان آمده و عمه شمارا با یک صلوات راهی خانه بخت میکند. باور کنید، پیوز همین حوالیست!


بازگشت همه به سوی اوست، بعد از حدود چند اکانت قبلی بر میگردم به حقیقت خودم
شناسه آخری که داشتم ...تایید شد.


ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۱ ۱۵:۰۸:۳۸

#بیناموسیزم و برجسته بودن!

دولت ارواح بنفش


تصویر کوچک شده


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.