هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

صفحه‌ی اصلی انجمن‌ها


صفحه اصلی انجمن ها » همه پیام ها (اسکورپیوس.مالفوی.)پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: ۱۳:۴۸:۰۵ سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
#1
اسکورپیوس در حالی که کار بانوی هافلپاف را انجام میداد به آن نگاه کرد. سخت ترین کارش درست کردن آواتار با سبک واقعی بود و او تمام تلاشش را کرده بود که آن را درست انجام داده باشد و بانوی هافلپاف از آن راضی باشد و او بتواند از او برای تبلیغ خود استفاده کند و به همین مشغول کارش شد تا آن را کامل کند.

- تموم شد.
اسکورپیوس امیدوار بود هلگا از کار او راضی باشد چرا که درست آواتارواقعی سخت است و خود اسکورپیوس هم آواتار انیمیشنی را بیشتر می‌پسندید و از آن استقبال می کرد. بهر حال باید صبر می کرد تا مشتری ویژه اش نظرش را راجب او بگوید پس دست بکار شد ؤ آواتار را داخل پلاستیک کرد و آماده شد تا آن را به مشتری بدهد.

***


بانو هلگا من با توجه به نکاتی که گفتی من یه تا آواتار برات آماده کردم! اما اگه از این ها خوشت نیومد بهم بگو که دوباره واست آماده کنم. خودم من بهت پیشنهاد آواتار انیمیشنی یا انیمه ای میکنم اما باز نظر خودته.

اولی - دومی - سومیپاسخ به: بنیاد مورخان
پیام زده شده در: ۶:۳۵:۲۸ سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
#2
این دوره از ترین‌های تالار خصوصی اسلایترین برگزار شد اما با توجه به تعداد کم شرکت کنندگان نتیجه ای در بر نداشت. (تابستان 1402)پاسخ به: جادوگر فصل
پیام زده شده در: ۱۳:۰۱:۳۷ یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
#3
امسال جادوگر های فصل خیلی خوبی داشتیم و همشون هم برای این رنک مناسب هستن، اما من رای خودمو به ولدمورت میدم چرا که بنظرم یکی از ستون های سایت هستن و در همه نوع کاری عالی عمل می کنند.پاسخ به: بهترین تازه‌وارد
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸:۳۹ یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
#4
من رای خودم رو به بندن اهدا میکنم!

بنظرم لیاقتشو داشت و من به عنوان ناظر گروه اسلایترین پیشرفتش رو از همون روز اول دنبال کردم و دیدم با هر پست پختگی اش بیشتر میشد و پست های باکیفیت تری میزد.پاسخ به: فعال‌ترین عضو
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶:۳۹ شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
#5
رای من لینی وارنر هست. تقریباً لینی بدون توجه به جثه ش همه جا در ایفای نقش رد بالش هست و میشه همه جا حضور فعال و سازنده شو حس کرد و برای همین رای من رو گرفته.پاسخ به: بهترین نویسنده
پیام زده شده در: ۱۶:۰۲:۲۵ شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
#6
با سلام و درود!
من رای خودمو میدم به ایوان روزیه! چون تمام پودر تقویت کننده استخوان هایش رو از من میخره. چون با وجود اینکه خیلی خوب مینویسه و فعال هم هست از شکلک در پست هاش استفاده نمی کنه و با این وجود پست های کیفیت بالایی دارن و همیشه باعث میشن من پست هاش رو دنبال کنم.پاسخ به: خورندگان معجون راستی
پیام زده شده در: ۱۵:۱۲:۳۴ شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
#7
سوالات من را به دست نینی کوچولو مو بلوند برسانید!

1. چرا اینقدر زود مرگخوارا شدی؟ تو الان نباید سوار روروئکت باشی و شیشه شیرت رو بخوری؟

2. بچه ها بیشتر به چی علاقه دارن؟ بیشتر چی رو میخرن؟

3. خودت هنوز میتونی پوشکت رو عوض کنی یا باید کمک بگیری؟

۴. اسباب بازی داری؟ اگه داری پس تو تالار گریفیندور بهت گیر نمیدند؟

۵. شایعه ای هست میگه بچه ها دلشون پاک هست و اصلا کار بد نمیکنن پس تو باید جاسوس محفل باشی؟

۶. عادت های بد داری؟ مثلاً تو خواب گریه می‌کنی و یا خودتو خیس میکنی؟ یا کارای دیگه؟

7. و سوال آخر چطور اجازه گرفتی جزو مرگخواران بشی؟ مگه نباید اول 18 سالت میشد؟
پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: ۱۳:۳۶:۳۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲
#8
اسکورپیوس در حالی با خستگی عرق هایش را پاک میکرد مشغول آماده کردن آواتار ها شد. هنوز اول کاری دو مشتری آمده بودند و اینطوری سرش را مشغول کرده بودند و او را به تکاپو انداخته بودند.

سفارش های دوریا را با تردید نگاه کرد امیدوار بود او از آواتار های او خوشش بیاید چرا که او مدت بسیار زیادی را مشغول طراحی کردن آواتار دوریا کرده بود و ویژگی هایی را به او اضافه کرده بود تا آواتارش را زیبا تر کند و از طرفی دیگر آواتار هیزل را نگاه کرد. دختران ریونکلاوی سخت پسند بودند و اسکورپیوس باید آواتار خوبی را هم به او تحویل میداد پس دست بکار شد و آواتار را برای مشتری ها آماده کرد.

***دوریا امیدوارم از آواتار هایی که برات دست کردم لذت ببری! نشستم و با توجه به نکاتی که گفتی دو تا آواتار برات آماده کردم.
آواتار اولی و آواتار دومی

و اما تو هیزل!

اولی!
دومی!
سومی!
چهارمی!

اینا با لباس آبی درست کردم بخاطر اینکه ریونی هستی و بقیه ویژگی ها رو هم طبق میل خودت درست کردم. پشت دوتا هم هاگوارتز رو گذاشتم. امیدوارم خوشت بیاد.پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: ۲۰:۵۳:۰۶ دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲
#9
اسکورپیوس در حالی با تردید به سفارش دوریا نگاه می کرد سرتکان داد. سفارش دوریا بسیار سخت بود و عرق اسکورپیوس را در آورده بود. بهر حال اسکورپیوس مطمئن بود دوریا از آواتاری که او برایش آماده کرده بود خوشش می آمد. او برای دوریا چندین آواتار درست کرده بود و امیدوار بود زحمت اش کافی باشد.
اسکورپیوس آواتار ها را درون کیسه ریخت. آواتار ها آنقدر زیاد بودند که چندین کیسه پر شد. اسکورپیوس کیسه آواتار ها را به چوب رخت آویز کرد تا دوریا از راه برسد.

***


دوریا از اونجایی که من مطمئن نبودم چی میخوای چندین آواتار برات آماده کردم تا انتخاب کنی! هر کدوم رو خواستی بهم بگو تا برای گذاشتن روی پروفایلت درستش کنم.

این - این - این - این - این - این - و آخری

امیدوارم خوشت اومده باشه! اگه از بین اینا تصویری به دلت نیومد بهم جزییات بیشتری بده تا آواتار بهتری بهت بدم.پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: ۱۶:۵۶:۴۶ دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲
#10
اسکورپیوس در حالی که تابلوی مغازه اش را تمیز می کرد عرقش را پاک کرد. کار سختی داشت و حقوق خوبی را نتوانسته بود به دست بیاورد و حالا هم فقط باید زحمت می کشید. اسکورپیوس آدم زحمت کشی نبود و زحمت را دوست نداشت و برایش سوال بود چرا آدم باید تحمل سختی می کرد تا به هدفش برسد و آیا این کار لازم بود. این سوالاتی بودند که اسکورپیوس از خود می پرسید و دنبال جوابشان می گشت که با وارد شدن اولین مشتری فعلا از رسیدن به سوالاتش منصرف شد و توجه اش را به درخواست مشتری داد.

- ببخشید! یه آواتار میخواستم؟ اصلا آواتار خوبی ندارم و آواتار بدرد بخوری رو هم پیدا نمی کنم! شما یه آواتار مناسب دارید به من بفروشید؟
- آواتار نداریم ولی کلی چیز دیگه هست اگه بخواین برام بیارم؟
- نه ممنون.

سپس رفت. اسکورپیوس کلی چیز دیگر داشت اما مشتری اش فقط آواتار میخواست و چیزی دیگری برایش مهم نبود. اسکورپیوس دوباره به فکر رفت تا به مشغله هایش فکر کند که مشتری دیگری وارد مغازه شد و اسکورپیوس دوباره از فکر کردنش منصرف شد تا به مشتری تازه اش سرویس دهد.

- ببخشید آقا آواتار دارین؟ یه آواتار مناسب رو لازم دارم؟
- نه.
- بوممممممم.

این مشتری حتی پاسخش را هم نداده بود و با عصبانیت در را به هم کوبیده و رفت بود. اسکورپیوس با خودش فکر چرا تمام مشتری هایش از امروز به دنبال آواتار می گردند و چیز دیگری نمی خریدند که جرقه در ذهنش شکوفا شد. شاید باید آواتار فروشی باز می کرد و کاسبی اش را دوباره راه می انداخت. آن طوری هم نیازی به زحمت زیاد نداشت و هم پول خوبی گیرش می آمد.


***سلام بر مردم غیرتمند جادوگران!

از اونجایی که پیدا کردن یه آواتار برای شما سخت بود و نایاب با ویژگی های شخصیتی شما بود من تصمیم گرفتم این مشکل رو حلی کنم و راه شما رو آسان بکنم!
پس اگه دنبال آواتار مناسب با شخصیت خودتون می گردید با اومدن به این تاپیک و مطرح کردن درخواستتون در قابل یک رول و گفتن ویژگی های آواتار تون اون رو از من دریافت میکنید.

ولی باید این نکات رو رعایت کنید.


نکته 1: حتما در قالب رول باشه و گرنه سفارش پذیرفته نیست. ( سبک رول مهم نیست)
نکته 2: اگه عجله ای چیزی دارین بگین که زودتر تحویل بدم ولی حداکثرش یه هفته طول میکشه.
نکته 4: من اندازه‎ی آواتار ها رو درست میکنم پس نیازی به تغییر اندازه از جانب شما نیست و شما راحت با دانلود کردن آواتاری که من براتون درست میکنم میتونید اونو درجا استفاده کنید.
نکته 5: یه سری نکات درباره آواتارهای سفارشی هست که میگم و شما اونو یه جوری تو رولتون ذکر کنید.


نکات:

1. سبک آواتارتون کدوم باشه؟
1) واقعی (مثال) 2) انیمه کارتونی ) انمیشینی (مثال)

2. آواتار رنگی/سیاه و سفید باشد.(اگر میخواهید سیاه و سفید باشد سوال بعدی را جواب ندهید.)

3. مشخصات آواتار:
رنگ چشم:
رنگ مو:
رنگ پوست:
رنگ لباس:

۴. مکان آواتار.(میخواهید در مکانی سر سبز یا جهنم باشد؟) به انتخاب خودتان

۵. وسیله در دست! (مثل آواتار من که کیسه سکه داخل دسته.)

۶. نوع لباس یا رنگ لباس دلخواه شما!

تمامویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۶ ۱۷:۰۰:۰۳
ویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۶ ۱۷:۰۱:۰۷


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.