هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۰:۴۸ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۰
#1
نام : واگاواگا
شغل : خودفروخته و مزدور دست های پشت پرده، ردبول خور حذب
معرفی شخصیت :
واگاواگا یا به قول بچه های محل وُگی قپونی یک گرگینه ی خودفروخته و جیره خوار حذب و ققی ماذمور است ، وی در یکی از سلولهای زندان آزکابان از مادری گرگینه به شهرت نَن جون و پدری دومبول صفت دیده به جهان گشود ، وی ذاتاً دستمالداری قهار بود و بطور کلی عوضی می نمود ! وی که همه روزه دستمالداری زندان بان و رئیس زندان پیشه کرده بود و حتی از راپورت نَن جون به رئیس زندان هم دریغ نکرد و به سرعت مدارج خودفروختگی طی و خیلی زود به دلیل حسن رفتار به معاونت زندان و دستمالداری اول رئیس آزکابان رسید ، اما به مرور زمان و به بلوغ رسیدن وُگی حالات گرگینگی در وی پدیدار شد و بعلت خطرات جانبی و حساسیت شغل دستمالداری او را از زندان اخراج و گیلیدی جوان را به جای او منصوب کردند که از همانجا کینه ای در دل وُگی افتاد و از گیلیدی کمی دلگیر شد و دشمنی بین این دو از آن زمان شکل گرفت ، وی در اوج فلاکت و بدبختی به زندگی خود ادامه داد و با کمک عده ای اراذل و اوباش و با استفاده از قدرت گرگینگی خود کوچه می بست و میدون قرق می کرد تا اینکه شهرت وی به گوش عوامل پشت پرده رسید و به نوکری و جیره خواری ایشان درآمد و در زمان کودتای وزارت از موقعیت استفاده و با همراه شدن و ذوب نمایی در آرمانهای حذب در شکل گیری کودتا با نفله کردن تعداد زیادی از جوانان حامی گیلیدی و ایجاد رعب و وحشت در میان آنها نقشی بسزا ایفا و انتقامی سخت از دشمن دیرینه ی خود گرفت . وی در حال حاضر ضمن حفظ مقام دستمالداری سران حذب ، نقش چماقدار اعظم و فرمانده ی نیروی سرکوبگری و سخنگوی ارشد سازمان قپونی بری و کیپگری اطلاعات حذب را نیز در اختیار دارد و به طور کلی فُش خور حذب و نقش لولو سر خرمن ِ حذب بر عهده وی است .
از خصوصیات رفتاری وی اینچونین باید گفت که مثلاً بعد از کشتار شونصد دانش آموز هاگوارتز در شلوغی های شونزده آگوست با تحویل دادن لبخندی ملیح و ارائه آمار نفله شدن شونصد تن از عوامل خودفروخته از دستگیری هزار و شونصد نفر دیگر نیز خبر میداد و با همان لبخند عید سعید کریسمس را در شبکه ی جی تی وی به خانواده ی همان هزار و شونصد نفر دستگیر شده تبریک میگفت و از نرفتن تیم ملی کوییدیچ به جام جهانی با لبخند ابراز تاسف میکرد !
وی بطور کلی مخالف تنفس ساحره ها بوده و از وجود وُلدی پرستان در شهر ابراز نگرانی کرده و همچنان لبخند زد !
وی بخاطر وجود عده ی کثیری از دستهای پشت پرده و سران حذب و بخاطر سهولت در ذوب شدگی در آرمانهای ایشان با درخواست کتبی خواستار صدور تردد آزاد در تالار خصوصی گروه ریونکلاو شد


ویرایش شده توسط واگا واگا در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۷ ۰:۵۴:۴۶

تصویر کوچک شده


Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۹۰
#2
آقا ممد سرژ تانکیان اینام گرفته شده یا چی ؟ :))


تصویر کوچک شده


Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۰
#3
نام : ممد سرژ
نام خانوادگی : تانکیان اینا!
گروه ریون
شخصیت : یک شخصیت هری پاتری در قرن پنجم

من در همینجا از دوستان و برادران دعوت میکنم در یک حرکت نمادین همگی شناسه شون رو به سرژ تانکیان تغییر بدن تا همگی از این نماد بر علیه شناسه های غیر هری پاتری استفاده کرده و آرمانهای وب مستری و مادر کابل شبکه اینترنت رو ارج بنهیم!


ویرایش شده توسط برادر حمید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۲۲:۵۳:۳۴
ویرایش شده توسط ممد سرژ تانکیان اینا! در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۲۳:۰۷:۳۶

تصویر کوچک شده


Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۰
#4
بنا به اسرار یاران گمنام و چندی از این دست بنده با اینکه به طور اخص علاقه ای به این تاپیک منحوس و پر از خاطرات دردآور نداشتم بنا بر صلاح آرمانها و ارزشهای حذب برای آخرین بار شخصیت خودم رو معرفی کرده و امید است مسئولین محترم کوییرل بازی در نیاورده و با وجود شناسه ای بسان سرژ که همیشه سپر بلای شناسه ی بنده در این تاپیک بود و فلواقع تاثیری روی منطق افلاطونی کوییرل نمیداشتن و ایشان بکلی با اصل این شخصیت و خود بنده مشکل داشتند از تایید کردن و ارائه دسترسی این شخصیت به ایفای نقش جلوگیری نکرده و راه مک گونگال فقید در پیش بگیرند!

نام : برادر حمید قزوینی نور دوست
شغل : مختلس بودجه های کلفت وزارتخانه سحر و جادو از مبالغ اختلاس شده ی سایرین
شخصیت : وی از کودکی از سایر کودکان متمایز برشمرده میشد و بطور خاصی مدارج ترقی در علم و ورزش و دیگر مسائل را به سرعت در خانه ی این عمو و آن خاله طی نمود تا در نوجوانی برای مسئولیت هایی که بزرگان در نظر گرفته بودند توانایی های لازم را داشته باشد ! هر روزی که او بزرگتر میشد یکی از پسران محله کمتر میشد و کم کم نسل محله ی او منقرض شد و برای ادامه ی بقا مجبور به ترک دیار و راهی بیابان های اطراف قزوین شد ، در آنجا و در اوج ناامیدی از ادامه ی بقا بدون پسر بچه موجودی سیاه روی و از جنس غیرانسانی دید که بخاطر فشار های روحی وارده چشم بر واقعیت فرو بست و چنان شد که نباید میشد و خود را در مخمصه ای بس هولناک انداخت ! او که پرید ولی موجود سیاه چرخید و خواست بپیچد ولی برادر حمید نپیچید و خلاصه زمانی که چشم باز کرد خود را در سیاه چاله های اجنه دید و با رای دادگاه لاحه وی به قصاص محکوم و بعلت تجارب گذشته به خوبی عمل قصاص را به جا آورد و همگان را به تحسین خویش واداشت و از آنجا شد که وی به خدمات ارزنده ای از این دست در میان ایشان به مدارج بالای مدیریتی و حکومتی برسید و سرانجام به عنوان کنسول ویژه ی حکومتی به لندن اعزام و برای تحقیق و توسعه ی روابط فی ما بین ، خود را در هاگوارتز تلپ کرد و کسی نبود که از مقاصد شوم ایشان آگاهی نداشته باشد ... البته قبل از اینکه....

این داستان ادامه دارد!

وی به طرز مشکوکی مایل بود در خوابگاه گروه ریون کلاو به تحقیق و توسعه بپردازد ( انتخاب گروه )


سلام
برادر حمید عزیز
در حال حاضر همه شناسه های عضو ایفای نقش هری پاتری هستند و اینکه فقط شناسه شما غیر هری پاتری باشه همونطور که حتما خودتون درک میکنید درست نیست. لطفا یک شخصیت انتخاب کنید و اونو معرفی کنید.
ممنون


اِ کوییرل !! خودتی عزیزم؟! :)))


ویرایش شده توسط برادر حمید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۱۵:۱۵:۱۱
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۱۹:۲۱:۰۴
ویرایش شده توسط برادر حمید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۲۲:۴۱:۲۴
ویرایش شده توسط برادر حمید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۲۲:۴۳:۴۰
ویرایش شده توسط برادر حمید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۴ ۲۲:۴۶:۴۲

تصویر کوچک شده


Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱:۴۸ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۰
#5
آنتونی همونطور که می تونی تو تالار ریون ببینی ما یک مبحث بنیادینی داشتیم به اسم صد و یک راه برای ذله کردن کریچر! شما رو دعوت میکنم به جای این مباحث دیپلماتیک و باکلاسانه به ارزش های ریونی بها بدی و سعی کنی جای این حرفا یکم بچزونیش بخندیم! :دی

در خصوص نحوه ی دسترسی به ایفای نقش هم من ترجیح میدم بلاک بشم ولی دیگه نرم تو اون تاپیک منزجر کننده ! اینقدر که کوییرل منو فرستاد اونجا من بعید میدونم کاربر دیگه ای رفته باشه اونجا !

در آخر هم اینکه بنده عدد 1 رو به حرمت برادرم ققی نثار روح جانگوز آن حضرت میکنم لذا آنطور باشد که این حضرت والا بدانند که چه کسانی ایشان را آدم کردند و آنطور نکنند که ما خوشمان نیاید ! و در راه خوشی ما بکنند و بخورند و بیاشامند و چیزی در این مسیر ایشان را لحظه ای از خدمت به آرمان های گیلیدی فقید و حاجی و حذب غافل نکند که اگر بکند ما ایشان را با گراوپی محشور خواهیم ساخت !


تصویر کوچک شده


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#6
نقل قول:
رادر حمید من از نحوه بر خورد شما با کاربر آرنولد نه کمی بلکه بسیار دلگیر شدم ایشون صحبت جدی کردن و شما ایشون رو دلگیر کردید...برادر حمید شما همه رو دلگیر کردید آیا این بود آن آسلامی که شما انجایش رو نورانی کردید؟


برادر گرامی شما هم مارو دلگیر کردید و شما فکر کردی کی هستی؟
من مدارکی دال بر خیانت شما به همین کاربرانی دارم که شما اینطور ریاکارانه قصد در حمایت ظاهری ازشون دارید و به همین دو روزی که روزه گرفتم قسم که من شمارو افشا خواهم کرد !
شما همان کسی بودید که در انتخابات مردمی وزارت با تقلب و توطئه ددمنشناناه ! با حقوق این کاربران به بازی های خالوی و زن عمویی پرداختین! بعد در سرکوب روز چند شنبه ی خونین دستور بلاک چندین تن از معترضین و منتقدین ارزشمند سایت رو به مقامات دست نشوندتون دادین و لابی ها که نکردید ! مدارکی هم در رابطه با فساد اخلاقی شما در همین کیف وجود داره که رو نخواهم کرد مگر آنجایی که احساس کنم باید رو کنم! تذکر آخر بنده به کسانی که احساس میکنند این حرکت های به ظاهر مردمی به نفع ایشان هست این است که این همدلی که دارد از بین می رود دودش اول به چشم خودتان میرود و آنطور نباشید که از این گسست ها دشمن بخواهد سوء استفاده بکند و این اتحاد باید به هر قیمتی حفظ بشود و نکنید آقا ! نکنید ! این ماشین لباسشویی را خودتان روشن کردید ! ولی نکنید!


تصویر کوچک شده


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#7
نقل قول:
برادر حمید واقعا می فهمی داری چی میگی؟ اگه می فهمی و مارو چیز فرض کردی اصلا انتظارشو از شما نداشتم. اگه نمی فهمی که بازم انتظارشو نداشتم. جالبه این اعضای قدیمی یهو میان تو سایت بعد یه جایی خارج ایفا رو قرق می کنن بعدشم ....


ما بکلی از قدیم الایام نفهم بودیم و بلکی شعور نمیداشتیم و همگی با عقده ای بودن ما آشنایی کامل داشتند ولی در رابطه با حرکت فعلی ما شما اطلاع کافی ندارین و ما شما رو به این طریق از این مسیر کنونی دفع میکنیم تا از شما و دیگر کاربران عزیز در مقابل این دسیسه های دشمن غاصب محافظت کرده و بکنیم!

من از اینکه مدیریت مارو هنوز بلاک نکرده کمی دلگیر شدم و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع هستم! مارو وادار به انجام حرکات بی ناموسی و استفاده از میله تخت و دخول به خوابگاه مدیران نکنید!


تصویر کوچک شده


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
#8
نقل قول:
نه عزیزم تنها راه نجات جادوگران رول پلینگ دوباره تمام اعضای قدیمی و جدیدش در کنار همه. این پست کاملا جدی بود. هر کسی هم ناراحت شد بشه تا یکم بهش بربخوره که یه بوقی مثل من این حرفو بهش می زنه واقعا برای جادوگران متاسفم که همچین اعضای قدیمی داشته چی فک می کردیم چی بودین شماها.


ای وایی چی ؟! ماشین لباسشوییو خودت روشن میکنی؟! نه نه نه نه!

نقل قول:
من میگم بریم فروم قدح اندیشه، تاپیک تالار یادبود، اونجا دیگه امکان قفل شدن نیست...


نظر من با نظر شما در نزدیکی خوبی بسر میبره خواهر بلا و در اینجا بودن چهره ی پلید مارو خوب نشون نمیده و با قواعد و اصول و ارزش های ما که همانا نابودی این سایت هست همخونی نداره زیراکه اینجا خیلی تو چشیم و ما بلکل آدم دست های پشت پرده بازی بودیم و هستیم و از این حرکات در ملاء عام زدن کلهم به ما سازگاری نداره!

من کاری به کسی ندارم ولی همه مطلع بودند که سایت رو من خودم بهمراه پسرم حمید کوچولو ساختیم که قصه ش رو همتون خوندین و نتیجه گرفتین که چاقویی که می خواین باهاش سر پسرتون رو ببرین همیشه می تونه تیز تر هم باشه و شما به تیزی هیچ چاقویی دلخوش نکنید !

در آخر هم باید بگم چنانچه ببینم عده ای فریب خورده و خودفروخته که پاشون رو به این صحن باز کردند اداعاهای کذبی مبنی بر مادر کابل شبکه ی اینترنت بودن یا بابای زوپیس قهرمان بودن بکنند ، کمی ازشون دلگیر خواهم شد!


ویرایش شده توسط امریک پلید در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۲۳ ۱۴:۰۶:۲۵

تصویر کوچک شده


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۳:۵۱ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
#9
نقل قول:
این چه مدیریتیه که الان چند روزه آرشام چپ راست به ما فحش میده و رسیدگی نمی شه به خداوندی خدا ، به همین دو روزی که روزه گرفتم قسم اگه آرشام رو بلاک نکنین من دیگه پامو تو این سایت نمی ذارم


همونطور که برادر ققی اشاره کردند این رفتار مدیریت شایسته نیست و بکلی خارج از آنچیزیست که نظر ما به آن چیزی که باید نزدیک تر باشد بخواهد باشد یا شود!

در ضمن در همینجا بعلت مشاهده برخی صحنه های ددمنشنانه ای که دیدم و دیالوگ های سخیفی که به دهان هویت موقت بنده گذاشتند و بطور کلی اصلیت و حقانیت بنده رو زیر سوال بردند چند تن از ناآگاهانی که به خامی تن به خواسته های دشمن دادند و البته بنده ایشان را مقصر اصلی نمی دانم ! این علتی در پس پرده دارد و دستهای کثیف پشت پرده این موقعیت کنونی را برای ما رقم زده که بنده در پس این چهره ی کنونی خار و خفیف بشوم و عده ای جوان ناآگاه به مسائل ناخواسته به همراهی دسیسه های دشمنان در بیایند!
به همین علت بنده در همینجا اعلام ظهور دوباره کرده و به تمام یاران گمنام خودم که در سرتاسر این فروم به انتظار چنین روزی جمعه هایی خون گریه کردند و چه ها و چه ها ! که بگذریم ! اعلام وجود میکنم و دعوت میکنم که شرف یاب حضور شوند و آنجایشان را نورانی تر از همیشه که بودند بسازند!
و یادآوری بکنم که برادر حمید آن چیزی نیست که بخواهید با آن خاله بازی یا بازی های سخیفی از این دست بکنید!
من در همین لحظه خواهان بازگرداندن هویت واقعی خودم از سوی مقامات و تدارک یک تریبون در فضای آزاد جهت دفاع از حق تضییع شده ی خودم و برادران خودم در حذب هستم!
لاکن آنطور نباشد که یک عده دست نشانده بخواهند تداخل کنند و یا به کارشکنی بپردازند و این فضایی که باید باشد ، باید آزاد باشد و هرکس هر چه خواست بکند مگر آنجایی که من احساس کنم طور دیگری باید باشد که در زمان لازم حس خواهم کرد.
اما نکته ی دیگر اینکه من دسترسی دوباره به فضای ایفای نقش و تالار خصوصی ریون رو از مسئولین خواهانم و اینگونه که ما برویم بیاییم ببینیم که بکلی دسترسی ها را از ما گرفتید نشان دهنده ی خیلی چیزهاست و بطور کلی یادآور خصومت های شخصی شما با اصل ما و آرمانهای ما و کاربران آگاه به خیلی چیزهای اینطوریست !
و بنده در خصوص فتنه ی نوپا و هرچند بی اساس و خُردی که بتازگی پا گرفته و به نام آرشام در حال دست درازی به شعور و فهم و حریم های قابل احترام کاربران سایت هستش باید عرض کنم این خودفروختگی ها از سالیان پیش و در گذر تاریخی سپری شده ی ما همواره بوده و با وجود دشمنی های پس پرده و از عوامل بیگانه ای که چشم دیدن سعادت و سروری کاربران این سایت را ندارند همواره در مسیر تجلی و ترقی شما خواهد بود و بنده لزومی به آگاه کردن شما عزیزانم ندیدم لاکن جنانچه احساس کنم این عامل دست نشانده ی بی ارزش و خار بخواهد خللی در این چشم انداز ایجاد کند دست اورا از اینجا یا شایدم از اینجا قطع کنم و یا بیشتر حتی!
من همینجا حجت بر شما مسئولین تمام کردم و انتظار من از شما اینست که برخوردی هوشمندانه ، صحیح و درخور آنچه باید باشد بکنید و آنطور نباشد که ما طور دیگری بشویم و شما طوری دیگر!


تصویر کوچک شده


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
#10
من برگشتم فقط برای اعتراض به یک چیز و اونم اینه که چه دلیلی داره کاربرایی که کمتر از سیصد تا پست دارن اجازه ی شرکت توی سمج رو نداشته باشن در حالی که دومبول خودش بر این حرفش واقفه که پست زیاد نشانه و میزان خوبی برای سنجش کاربران نیست وگرنه نصف پستای دومبول شدیداً ارزشی و بدون محتواست!
در مورد شناسه آرشام هم باید بگم که نظر بنده به نظر ققی نزدیک تره مگر آنجایی که حس کنم آرشام از نظر رفتار به آرمانهای حاجی دارک لرد و برادر حمید نزدیک شده !


تصویر کوچک شده


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.