هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: وظایف و اختیارات وزير
پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
به دلیل نداشتن وزیر سحر و جادو قفل شد....

بعدا در صورت برگزاری انتخابات تاپیک توسط خود وزیر باز میشه....

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

Re: انتخابات و وظايف وزير
پیام زده شده در: ۰:۰۲ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
مدير جووون بیا جلو ببینمت ! بیا جلو ... جلو ... جلو ...جلوتر

به عنوان وزير سابق میخوام بحث رو باز کنم ، بیا بشین کنارم کارت دارم !

خوب خوشبختانه خوشحالم که گويا دوره جدید انتخابات اندر احوالات برگزاری هست و به زودی یک انسان بسیار مخوف وزارتخونه رو به دست میگیره .
ولی قبل از اینکه وزیر جدید بخواد انتخاب بشه من وظیفه شرعی ، دینی و مردمی خودمه که بخوام بهش از همین الان کمک کنم.

تشويق نکنید خواهش میکنم !

من خودم وزير بودم و کشیدم که چه ظلماتیه واقعا وزارت ! به جوووون ققی که میخوام سر به تنش نباشه ( قابل توجه دوستان که مشکل ما حله ... حله آقا !! یه ماچ بده ققی جووونم ببینم )

این بحث رو من موظف هستم که شروع کنم تا بعد از یک سری بحث و گفتگوی صلح آمیز هسته ای به نتیجه برسیم تا وزير بدبخت یا خوشبخت آینده گیج نزنه مثل من .

من روی صحبتم با مدیراست و به خصوص کسایی که قبلا بودن و تازه اضافه نشدن چون باهاشون زياد سر و کله زدم ولی همه میتونن شرکت کنن تو بحث که بایدم بکنن !

اگر یادتون باشه من خودم یه مدت با شما سر و کله زدم تا اخرش یه وظیفه مشخص و تعريف شده برای وزير انتخاب بشه که به وزير بگیم فلانی تو وظیفت اینه ! باید فلان کار رو بکنی ؛ مسئولیتات ایناست .
من بدبخت فلک زده تازه دو ماه قبل سر یه موضوع که خودتون میدونید سرم به سنگ خورد و فهمیدم وزير رو پشمکی هم به حساب نمیارن تو این سایت .
بهتره یه سری قوانین همین الان که وزير مشخص نشده تعريف کنیم و به وزير بگیم ای بوووووقی کارت ایناست به عنوان وزير ، نه اینکه یه کلاه بوقی بندازيم تو کلش و بگیم به به چقد بهت میاد و خرش کنیم که تو وزيری !

بیاید بشینیم از الان یه سری وظایف مشخص برای وزير تعیین کنیم تا مشکلات دوره من پیش نیاد .

اون دسترسی رو هم سه روز به من دادید که دسترسی انجمنا بود و انگ خورد به دوران امتحانات این جانب و مجبور شدم به کوييرل بگم که برش داره تا برگردم و دوباره دسترسی رو بده که بعد کارایی که میخواستم تو رول پلینگ رو انجام بدم و بعد از برگشتنم هم نفهمیدم اصلا چی شد و اخرم دسترسیش رو ندیدیم والا .
چک و چونه این دسترسی رو ما زدیم و اخرم خیرش رو ندیدیم که یه روزم باهاش حال کنیم ؛ وزير بعدی قشنگ میاد از نو با دسترسی شروع میکنه و حالشو میبره .
وزير مردمی به خاطر همین کارا بهمون میگفتن دیگه .
به هر حال من به عنوان وزير اسبق نظرات شخصی خودم رو میدم که وزير بدون حمایت مديرا و دسترسی به انجمنهای رول یعنی پشمک تبريزی !
اگر میخواید بیست روز رول رو بخوابونید و پستهای « من رای میدهم ، تو رای میدهی » رو راه بندازيد و اخرش یه وزير که دسترسیش به حد یه ناظر انجمن وزارت باشه ، همون بهتر که انتخاباتی برگزار نشه و به صورت سومبولیک یه نفر رو که میخواید ناظر انجمن وزارت کنید رو وزير انتخاب کنید .
وزير باید اختیارات داشته باشه تا بتونه کار کنه ، وزيری که اختیار نداشته باشه همون بهتر که اصلا وجود نداشته باشه از نظر من.

شما یه مسئول برای رول پلینگ سایت لازم داريد به خدا ... این رول پلینگ نیست که الان ما داریم ! خودمون رو گول نزنیم . دو تابستون قبلی که من و شما دیدیم اصلا قابل قیاس با رول پلینگ الان نبوده . باید یه خون جدید به این رول پلینگ بدید و یه نفر که مغز مديريتی داره واسه کمک به رول رو بالای سرش بذاريد .
وزير رو صرفا به انجمن خودش محدود نکنید ... وزير نماینده کل اعضای سایته ! از کاربر عادی گرفته تا شخص خود شما مديرا ! مگه غیر از اینکه شما هم تو انتخابش شرکت میکنید ؟ پس در واقع وزير نماینده کل این بیست هزار کاربر سایته و باید اختیار داشته باشه تا کار کنه .
نمیگم فرد اول سایت باشه که چیز مضحکی باشه و نمیگم بالاتر از شماها باشه که حرف چرتی زده باشم ولی بعد از شماها ( چند نفريد ؟ یک نفر بعد از شما ) لااقل باید به عنوان نماینده کل سایت دسترسی داشته باشه یا نه ؟!
شما مدير کل سایت ... شما مسئول همه چیز ! وزير کارش در مورد رول پلینگه و باید بتونه در سطح رول پلینگ کارهای خودش رو پیاده کنه . من خودم که تا قبل از این اختیاری نداشتم و زمانی هم داده شد که درست زمان غیبت من بود و بعد از اونم که گفتید مشکل داره و هنوز درست نشده که اصلا ببینیم دسترسیش چی هست و اخرشم که کفن پوش شدیم .
خیلی کارا میشه در مورد رول پلینگ انجام داد تا یه خون تازه بگیره . من خودم به شخصه همین جا به وزير اینده میگم همه جوره کمکش میگم و تمام برنامه هام رو در اختیارش میذارم تا بتونه يه تکونی به رول پلینگ بده ولی یکی بیاد کمک کنه به این وضعیت !

این تاپیک رو یادمه قبل از انتخابات دوره اول زدن و کلی بحث کردیم که وزير باید اختیار داشته باشه و اخرشم عملی نشد اما خوشبختانه الان دیگه وزیر نیستم که بگید به دنبال منافع خودت هستی .
باور کنید وزیری که تمام فکر و ذهنش کارای رول پلینگ باشه خیلی میتونه دقیقتر از شما که از تایید شناسه تا مقاله ها و هزار کار دیگه داريد و شاید زياد رول پلینگ و فعالیت بچه ها و ناظرا و اعضا تو مشتتون نباشه ، روی رول پلینگ اثر بذاره و هدایتش کنه .
یه نفر باید رول پلینگ به این عظمت رو که به نظرم دلیل اصلی جمع شدن و نگه داشتن ماست رو هدایت کنه و زير نظر داشته باشه . بیشتر سر و کار بچه ها به رول پلینگه یا گالری که یه نفر مشخصا مسئولش نیست اما گالری مسئول داره ( و بایدم داشته باشه ) .

یه وزير با برنامه برای وزارت انتخاب کنید و حمایتش کنید ببینید چی کار میکنه برای رول پلینگ سایت .

« این نیز شدنیست »

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

Re: وظایف و اختیارات وزير
پیام زده شده در: ۶:۵۴ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
از وزير چه انتظاراتی میره ؟؟
مسئولیتش چیه ؟ باید چی کار کنه ؟ در چه حد اثرگذاره ؟

اگر دوست داشتید نظرات خودتون رو هم بدید تا در این مورد ازش استفاده کنیم ...

کدوم وزيری میاد بگه بگید چی کار کنم واقعا ؟!

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۱ ۲:۳۹:۴۲

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۹:۱۶ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
هوووم...
به نظر من يكي از وظايف وزير مثل كتاب بايد اين باشه كه كارمنداي وزارتو خودش استخدام كنه يا اگه از كار اونا راضي نبود اونا رو اخراج و كس ديگه اي جايگزين كنه در واقع وزير بايد در وزارت سحر و جادو اختيار تام داشته باشه. مثلا ما توي وزارت تاپيكايي داريم مثل : باشگاه تفريحاتي وزارت خونه ، اداره رسيدگي بر جرايم جادويي ،‌ آزكابان ،‌ سازمان اجراي قوانين جادويي ، موسسه كاريابي و غيره به نظر من اختيار اين تاپيكا بايد از دست زننده تاپيك خارج بشه و به دست وزير بيفته و اونوقت وزيره كه مشخص ميكنه چه كسي مسئوليت اونجا رو بايد به عهده بگيره
من ميگم اون كارمندايي كه وزير براي جاهاي مختلف معين ميكنه
از فارغ التحصيلاي هاگوارتز باشن امسال ما توي هاگوارتز تمام كساني كه از تمام دروس نمره بالاي 15 رو بيارن فارغ التحصيل اعلام ميكنيم حالا اگه وزير كارمنداشو از اين افراد انتخاب كنه هم انگيزه براي اومدن به هاگوارتز و گرفتن نمره 15 بالا ميره هم به رول نزديكتر شديم . به نظر من خيلي به هاگوارتز كمك ميكنه!

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

بیگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۸ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۵۵ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸
از بعد از پل, دست راست دومين كوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
آقا! وزير ما! اصولا دستش باز نيست!
اينقدر باند بازي اون بالابالا ها هست كه يه وزير نمي تونه بياد بالا؟!
اصلا چه معني داره ما مدير داشته باشيم!
وقتي وزير رو تايين كردين خودش مدير ها رو تايين كنه!
گير نده به املاي من!
بحث اينكه قدرت عمل وزير در سايت پايينه!
يه ناظر بيشتر قدرت داره!
بايد اصلاحاتي در قوانين سايت به عمل بياد!
اون عده بيگناهي كه آيدي شون حذف شده!
كه من اسمشون رو زنداني سايتي ميذارم!
اون هايي كه سانسور مي شوند! اون ها بايد آزاد بشن!
من از همين جا اعلام مي كنم!
مديراني كه ناحق روي كار اومدن! وب مستر هايي كه حق مهمان ها رو مي خورن! بايد جلوشون گرفته اشه!
من خودم به شخصه گفتم: كانديد نمي شم! چون كه اگر به اجماع نرسيد من كانديد نمي شم! ولي نظرم رو گفتم!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
بله مرلین جان من قانع شدم!

راجر ما منظورمون از سرو سامون دادن به رول پلینگ اینه که مثلا پستهای بی ارزشی که زده میشن قبل از اینکه توسط ناظر پاک بشه بر اونها نظارت داشته مثلا تو دهکده ی هاگزمید وزیر میاد و یک مقرراتی رو تعیین میکنه که باید ملت طبق اون قوانین تو دهکده ی هاگزمید رفت و آمد کننند!
ناظر هم در واقع مجری این کار است یعنی وظیفه ی اجرای اون رو بر عهده داره!

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ببین همونطور که قبلا گفتم میخوام یکی باشه که ایفای نقش رو بتونه از اون بالا یه نگاهی بندازه و مشکلات کلیش رو پیدا کنه.. متنهای تاپیکا بیشتر دست خود اعضاست. بهرحال من با حرفهای شما قانع نشدم.. اگر کسی قانع شد لطفا در موردش توضیح بیشتری بده.

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۸:۴۹ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۴

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
مشكل اينجاست. وقتي همه‌ي وظايف رو دوش اونه. چه دليلي داره دخالت نكنه

از ديده‌ي مثبت؟ تا جايي كه من مي‌دونم (كسي به خودش نگيره‌ها) قانون رو براي اين ميزارن كه نقضش كنن. (حالا شما بگو نه ولي دور و برت رو نگاه كن ببين چند نفر اين كار رو مي‌كنن). با هر چيز جديدي يه گروهي هم مخالف مي‌شن ديگه

يكي از وظايفش اگه درست يادم باشه اين بود كه تو تاپيك ها نظم رو برقرار كنه. حالا اول بايد بگين چه نوع نظمي! از نظر اين كه ملت همديگه رو نكشن. يا فقط سروسامون بده؟
من مشكلم اينه

!

پیام زده شده در: ۸:۴۴ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۸۴

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
من اجازه هست يه چيزي بگم؟ ها اگه هم نيست مي‌گم اگه نبود پاك كنين
----------
من با انتخاب وزير و اينا مخالفم

اينطوري اصلا نظم بهم مي‌خوره. حداقلش اينه كه شما بايد مثل كتاب ها عمل كنين ديگه! نه؟ انتخاب اين شكلي وزير يه جور كار اشتباهيه

شما اگه بخواين وزير انتخاب كنين. اين شخص وظيفه‌اش چيه؟ مي‌تونه در همه كار دخالت كنه. مگه دامبلدور تو كتاب نگفته بود كه وزير حق دخالت در هاگوارتز رو نداره؟

وزير بايد صلح رو هم برقرار كنه! مگه نه؟ اون وقت همه غير از گروه خودش بايد برن كنار! چون مي‌شه با همه مخالف!

اگه اين‌شكلي باشه شما بايد براي هر گروهي يه نفر انتخاب كنين. چون اگه نه اين شكلي كلا هيجان سايت از بين مي‌ره

يا اينكه وزير انتخاب كنين ولي چند تا از قسمت‌ها توي محدوديت دخالتش نباشه

!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
من با حرفاي مينروا موافقم!

وزير بايد ناظر تمام فروم رول فقط رول باشه...تمام مواردي كه سوروس ذكر كرد با نظارت حل ميشه...اما فروم هر ناظر در اختيار خودشه و اينكه وزير چون ناظر تمام رول هست بياد دخالت مستقيم بكنه...در واقع اگر توي يكي از فروم رول پلينگ بحثي پيش اومد كه در راستاي اهداف وزارت نبود اونوقت وزير بايد دخلت كنه...
پس :
من خودم نتيجه گرفتم كه وزير بايد اهداف مشخصي داشته باشه و اونا رو اعلام كنه و اگر در انجمني از اونا پيروي نشد اونوقت تذكر بده!
اما در مورد تبليغات! پوستر هاي تبليغاتي ميتونه توي همون پيام امروز زده بشه ولي يه پيشنهاد ديگه دارم! اينكه براي كانديدا ها ستاد انتخاباتي تشكلي بشه يعني يه تاپيك با عنوان ستاد انتخاباتي فلاني! كه ميتونه توش تبليغ كنه پوستر هاي جديدشو بذاره و غيره...درضمن ميشه توي جادوگر تي وي هم برنامه هاي ويژه اي باشه همونطور كه دنيس گفت!
اين طرح اسنيپ هم جالبه! مدال مرلين! ميشه روش كار كرد و اين اختيار رو هم به وزير داد كه به انتخاب خودش مدال مرلين بده! اما بايد روش بحث بشه چون معايبي هم داره...

ويرايش :
يه مساله كه من همين الان تو پست اسنيپ ديدم!
اينكه وزير بخواد براي هاگوارتز مامور بفرسته و كارهاي مدير رو گوشزد كنه ميشه همون دخالت! البته اين به انتخاب خود وزيره ميتونه مامور بفرسته ميتونه نفرسته اما من كلا مخالفم با اين كار چون اين به طورغير مستقيم ميشه دخالت در فروم!

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.