هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

اتمام رای گیری و اعلام نتایج
پیام زده شده در: ۰:۳۰ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴

ریموس  لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 245
آفلاین
بعد از ده روز نظرخواهی از مجموعه ی سایت برای انتخاب برترین نویسنده در قسمت ایفای نقش ، رای های جمع آوری شده بررسی و با قوانین انتخابات مطابقت داده شد.نتایج حاصله بدین شرح است :

رون ویزلی ، آلبوس دامبلدور و الستور مودی ، هر نفر دو رای صحیح

نارسیسا بلک ، پنچ رای صحیح

و لرد ولدمورت ، هفت رای صحیح

بر این اساس ، لرد ولدمورت و نارسیسا بلک برای نظرسنجی نهایی برگزیده می شوند

Re: بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

pensy

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۱ سه شنبه ۱ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۳۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
از هر جا مالفوی باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
نارسیسیا چون خیلی خوب می نویسه کم می نویسه ولی پر محتوا

عشق واژه ایست از جنس نور
که با دستی از جنس نور
بر صفحه ای از جنس نور
نوشته می شود
جبران خلیل جبران

خیلی دوست دارم دراکو :bigkiss:

پیام زده شده در: ۲:۵۹ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

کارداک دیربون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۰ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶
از ولايتمون!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
نظر من :ویکتور کرام و البوس دامبلدور(رهبر حذب محفل ققنوس)

هر دوی این عزیزان طنز رو به خوب در جا های از نوشتشون می یارن که ادم انتظار نداره(به قول معروف

شکار لحظه ها)

در هر صورت من پولمو می گیرم.....(شوخی کردم)

مردود

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۸ ۲۲:۴۷:۲۵

تصویر کوچک شده

بهترين نويسنده در رول پليينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
رای من لی جردن یا همون رون ویزلی سابقه.خیلی کم پست میزنه ولی پستاش واقعا عالیه.مخصوصا" چندتا پست اخیرش توی کلوپ جادوگران!من که مردم از خنده!رای من...رون ویزلی!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۹:۵۲ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
خوب بزارین فکر کنم
هولم نکنین
فکر کنم این برادر حمید یا الستور یا هر چی که هست خوب مینویسه
دلایل : من فقط با طنز حال میکنم و اینو بیشتر تو نمایش نامه های این الی خودمون میبینم
رولی که همش جدی باشه به درد نمیخوره چون من وارد سایت میشم تا یکم تفریح کنم دنبال این نیستم که شاهکار ادبی بخونم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
کی تونست سیاهارو جمع کنه؟ تنها لرد ولدمورت بود!
کی تونست سفیدارو جمع کنه؟ تنها دامبلدور بود!
نارسیسا مالفوی هم سبک جدی نمایشنامه رو اورد! واقعا از نارسیسا ممنون چون مثلا کسانی مثل من که طنز بلد نیستن می مونن چی بنویسن و حالا می تونن راه نارسیسا رو دنبال کنن واقعا اگر وقت داشتم حتما در تاپیک هاش و بعد نمایشنامه هاش رو ادامه می دادم ولی خب چون من در قسمت بهترین ایده به ناسیسا رای دادم بهتر دیدم اینجا یکی دیگه رو معرفی کنم
دامبلدور هم خیلی خوب بود ولی چون برای نظارت بهش رای دادم باز حق رو به شخص دیگه ای می دم !

ولی بگم از اول نظرم رو لردولدمورت بود چون واقعا از خودگذشتگی کرد که شخصیت ولدمورت رو گرفت و شخصیت خودساخته ی سرژ رو رها کرد بگم در دوران بی هدفی رولپلینگ با امدن ولدمورت به صحنه هایه سایت دوران طلایی شروع شد می شه بهترین رولهارو از سرژ دید زیباترین و همچنین لرد سرشار از ایده هستش و همیشه ایده هایه جدید رو به صحنه می یاره بازم می گم واقعا سخته لرد بودن واقعا کار سختیه فشار روی آدم زیاده کاراش زیر ذره بینه و من تبریک می گم که لرد تا به امروز تونسته برای جادوگران باقی بمونه و امیدوارم بعدشم بمونه و واقعا داشتن شخصیت مهم و بزرگ تو سایت و نگه داشتنش خیلی خیلی سخته ولی لرد تونست

لرد از اول ورودش با السامور خودشو در سیاه بودن نشون داد ولی میدون رو ازش گرفتن ولی حالا میدون رو بهش دادن و داره با تمامه جون و دلش کار می کنه

پس انتخاب من:

لرد ولدمورت

جا داره از بهترین ها یی که حالا در بین ما نیستن یادی بکنیم تا بدونن که هنوز راه اونا ادامه داره البته از اونایی هم که هستن یادی ازشون کردم

هری پاتر که واقعا رولهاشو دوست دارم جالب با فکر و کامل
(مودی/بلاتریکس/ آمبریج )سابق که واقعا در نوشتن و ایده دادن شاهکاری بوده و خودش مورج و بنیان گذار رولپلینگ بود کاش و ای کاش بود
دارک لرد سابق امپراطور که با دارک لرد خنده رو با خودش اورد و با امپراطور وحشت رو!
کرام که با هالی ویزارد دوران طلایی رو برای همه اورد
مرلین که هم طنز می نویسه و واقعا عالی کارشو تا به امروز ادامه داده می تونم بگم من هرچی از نمایشنامه نوشتن یاد گرفتم مرلین پایه هاشو گذاشته و چه فرد شایسته ای بود و هست
میرومگانگال که در ازدواجش با مودی خیلی سابق سایت ماجراها ساختن
کینگزلی که با وزیر شدنش و کودتا چه ایده ها که نیورد...
گیلدوری معروف برنده ی بهترین جایزه برای تنفس مصنوعی و رواج بی ناموسی و بی جامه پارتی که چقدر رول رو تکون داد
ونوس که با گردآوری ساحره ها چه جنگی رو شروع کرد
مازمولا که می تونم بگم فضاسازیش و بیان و توصیفاتش شاهکار بود و چقدر از ساحره ها دفاع کرد
آرتور ویزلی سابق که حالا یکسال و خورده ای رفته باید بگم با کودتایی که با کینگزلی راه انداختن سایت رو پوکوندن
چوچانگ همیشه در صحنه حاضر که کلکلاش تو نمایشنامه هاش چقدر جذاب بود
کالین کریوی که با مومن بازی هاش و ادامه دهنده ی راه دارک لرد چقدر بچه هارو خندوند
کریچر که در تالار عمومی ریونکلا با تشنه ی قدرت بودنش و نمایشنامه هاش و ایده هاش تحرکی برای رول تالار بود
هاگرید که با چه خالی می رفت چه دورانی اورد! بحث سیاسی آفتابه !
کاراگاه ققنوس که با نمایشنامه هاش از دید یک ققنوس چه جالب می نوشت و خودشو نخود هر آش می کرد
و تقریبا از عیدنوروز تا حالا تو ایام عید ما همزاد داشتیم که با خبراش در پیام امروز چه تحولی تو خبرگزاری راه انداخت و بعدشم برای تبلیغ کاندیداها
برادر حمید که ما بهش می گفتیم هوشنگ با امدن به صحنه ی رولپلینگ چقدر اصطلاح ریخت وسط
زاخی یک دست مرده که با خاله بازی هاش رول سایت رو نگه داشت حالا هم با دامبلدور داره رول رو می چرخونه
و سرژ که واقعا چهار نفر بودنش یک نو آوری بود و حالا انتخاب من همین شخصه
و اگر قابل بدونید خودم که هیچ کاره توی رولم! یک دختر ناز نازو و رومانتیک که بعضی وقتها از خشانت رگ پریزادیش اونو....

به هر حال خیلیا امدن و رفتن و خیلیا رفتن و دوباره امدن این خصوصیت یه سایته و همیشه چندین نفر بودن که با کارهاشون و رولهاشون زیباترین لحظه ها برامون در این جادوگران در این دنیای مجازی ساختن به یاد اوناهایی که رفتن این یادواره رو نوشتم با اینکه جاش اینجا نبود ولی چون در زمان اونها ترینهایی نبود گفتم حالا ازشون تقدیری بشه و بدونن که هنوز در یاد و خاطره ی ما هستن و با هر دوره یاد اونا برامون زنده می شه
امیدوارم یک روز همه ی اینا بیان و جمع بشن و با تازه واردها بهترین لحظات رو بسازن به امید آن روز

ویرایش شده توسط فلور دلاكور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۷ ۱:۱۶:۴۲

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

دابی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۱۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از زير ميز هاي غذا خوري تالار اصلي هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
هووووووووم ! راستش من اول موقعي كه پست هاي نارسيسا تويه حذب رو خوندم ميخواستم بهش راي بدم . بعد موقعي كه ولدمورت بي ناموس ! رو ديدم گفتن فقط ميلاد ! بعدشم ديدم ميلاد به سرژ راي ميده منم به سرژ راي ميدم .

قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي!
تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخرين نفس!
ميجنگيم ب

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
هوووم رای قبلی من به دلیل ننوشتن سه خط دلیل باطل به حساب میاد بنابراین دوباره مینویسم

نظر من بین لرد ولدمورت و نارسیسا بلک هستش چون هر کدومشون در سطحی که کار میکنن بسیار عالی هستن.پستهای لرد بیشتر در سبک طنزه یعنی نمیشه پستش بدون طنز باشه حتی اگه ته خشانت رو هم به کار برده باشه ردی از طنز در پستاش به چشم میخوره ولی پستهای نارسیسا با اینکه جدی هستند و طنز محدودی در اونها به کار رفته فوق العاده پرداخت شدند. چون فضا سازی و توصیف صحنه که یکی از دلایل زیبا کردن نوشته هست در پستهای ایشون به چشم میخوره و این ارزش مهمی برای پست به حساب میاد .

در آخر پس از تفکرات فراوان من به لرد ولدمورت رای میدم هر چند نارسیسا رو هم انتخابی شایسته میدونم ولی لرد رو انتخاب میکنم مخصوصا به خاطر رول زیباش در حذب که سبک فوق العاده ای داشت

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
منم به نارسیسا بلک رای میدم خیلی قشنگ مینویسه یا پست نمیزنه ولی وقتی که پست میزنه یک پست درست حسابی میزنه . واقعا پستاش قشنگه

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
بهترين رول نويس: نارسيسا بلك(مالفوي)
دليل: به نظر من، نارسيسا نمايشنامه هاش رو با اين كه جدي مي نويسه و طنز نداره، ولي خيلي جالب ادامه مي ده مال بقيه رو و جالب پيش مي بره... يعني بعضي ها مثل سرژ عزيز، توي طنزنويسي استادن ولي من با خوندن نمايشنامه هاي نارسيسا خيلي حال مي كنم....

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.