هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای ویزنگاموت
پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوب طرح دسته بندی به مرحله اجرا گذاشته میشه...
در آینده ای نه چندان دور لیست بلند بالایی که متشکل از افراد گروه هاست به افراد زیر زده میشه...
آناکین مونتانگ،آوریل،چوچانگ،مک بون پشمالو،بلیز زابینی

که جلوش دوتا رای هست که معلق به من و یکی از معاونام خواهد بود شما هم طبق همین مدل رای خودتون رو جلوش می نویسید و برای من پیام شخصی می کنید...

توجه داشته باشین ملاک رای شما باید با توجه به فعالیت در هاگوارتز و رول پلینگ و کوییدیچ باشه نه در تالار های خصوصی
15 نفرم با عنوان جادوگر قرن و یا پرفسور به فعالیت می پردازن که
اون عده در آینده ای نه چندان دور مشخص می شن

م به معنای ماگل
ف به معنای فشفشه
ج به معنای جادوگر

برای مثال

هافلپاف : ارنی مک میلان (م)(ف)
هافلپاف : لورا مدلی (ج)(ج)
هافلپاف : هانا آبوت(م)(ج)
هافلپاف : ‌هپزيبا اسميت (ج)(ج)

شما هم رای خودتون رو مقابل همین اسم ها با توجه به فعالیت شخص و نحوه رول نویسی برای من می فرستید...
در اخر جلوی هر اسم رای ها جمع میشه و رنک پایانی فرد در تاپیک مورد نظر برای امتیاز ها معلوم میشه...
جای هیچ اعتراضی به رنک گرفته نیست...
همچنین جای هیچ اعتراضی به این طرح...طرح به صورت استکبار اجرا میشه

با تشکر کیفسون ...تاپیک هم قفل شد :proctor:

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
خوب با توجه به پست وزير محترم، مثل اين كه حداقل اينجا جاي هيچ اعتراضي نيست...

من فقط يه مطلب تو اين طرح ِ امتياز دهي ديدم كه خواستم روشن شه. و اون اينه كه:

شما گفتي:
نقل قول:
گروهی که در 1 ماه اعضاش رو هم دیگه بیشترین امتیاز رو بیارن به کل اعضای گروه چه کسی فعالیت کرده چه نکرده 100 امتیاز داده میشه

و گروهی که کمترین امتیاز رو بیاره از همه اعضای گروهش 60 امتیاز کم میشه چه فعالیت کرده باشن چه نکرده باشن

خوب فكر نميكنم اين معيار خوبي باشه! چون مثلآ گروه گريف اعضاش از همه بيشتره و هرچقدر هم كه كم امتياز بگيرن، باز هم در مجموع (يا به قول شما "روي هم") امتيازشون خيلي زياد ميشه! يا مثلآ هافل خودمون كه اعضاش بيشتر از انگشتان دو دست نيست!! هرچقدر هم كه امتياز زيادي بگيرند، هيچ وقت به گروه هاي پر جمعيت نميتونه برسه! و اين معيار اصلآ معقول و عادلانه نيست. و در اون حق گروه كم جمعيت و در عين حال فعال هافلپاف ناديده گرفته شده و حق اين گروه قطعآ تضييع خواهد شد.
بنابراين اين معيار خوبي نميتونه باشه و به نظر اگر شما بر اين تبصره اصرار داريد ميشه اون رو اينجوري تصحيح كرد كه "مجموع امتيازات هر گروه در يك ماه، تقسيم بر تعداد اعضاش، هر گروهي كه بيشتر بود، 100 امتياز به همه اعضاي اون گروه داده بشه." و هم چنين براي كسر امتياز!

شما گفتي:
نقل قول:
گروهی که در ماه 6 نفرش بتونن از ماگل فشفشه شن به همه اعضای گروه 50 امتیاز تعلق می گیره(در یک زمان نه در 6 ماه مختلف تو اون ماه یه دفه 6 نفر تو یه گروه از ماگل بشن فشفشه)

و همین طور اگه 3 نفرش بتونن از فشفه بشن جادوگر 60 امتیاز کل گروه می گیرن...

خوب، اين هم همون مشكل قبلي رو داره! اعضاي هافل خيلي كمن و به عنوان مثال اگه همشون با هم در يه ماه از موگل، فشفشه بشن، شايد مورد اول شامل حالشون بشه!! در غير اين صورت اين دو مورد فكر نميكنم هرگز شامل حال حداقل گروه هافل بشه!! در اين صورت هم من فكر ميكنم، اين دو تبصره فقط به نفع گروه هاي پر جمعيت تره و باز هم حقوق گروه كم جمعيتي مثل هافل در اين تبصره در نظر گرفته نشده.
براي اين مورد اگر مُصِر به حفظ اين دو تبصره هستي! باز هم من يه نظر دارم. شما ميتونيد يه نسبت تعيين كني! مثلآ بگي اگه تو يه ماه يك-بيستم اعضاي هر گروه از موگل به فشفشه ارتقا پيدا كنن، به كل اعضاي گروه 50 امتياز داده ميشه! همينطور براي فشقشه به جادوگر.
ولي باز هم فكر نميكنم، ايده ي خوبي باشه.

در كل من فكر ميكنم، حالا مورد اول (نقل قول اول) كه گفتم با اعمال اون تصحيح، بشه يه جورايي قبولش كرد. ولي مورد دوم (نقل قول دوم) رو بهتره حذف كنيد!

باتشكر

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
هوم ققنوس عزیز من هم منظورم افراد عضو ایفای نقش است بود!
-------------------------------------------------------------------------------
خوب بهتره افکار رو برای رسیدن به یک جمع بندی در مورد این طرح بازم ارزشی نکنیم ما مطمئنیم که ققی ملاک خوبی برای این انتخاب داره و مدیران هم بر این کار نظارت میکنند پس هیچ جای نگرانی نیست . من این رو به همه قول میدم که اعضا انتخابی از بهترین اعضا سایت هستن البته خوب سایت اعضا خوب زیاد داره و انتخاب هم محدود....

پس بحث سره انتخاب اعضا رو ادامه ندید گفتنی ها گفته شد...
------------------------------------------------------------------------------

هوم خوب ققنوس عزیز اگه کاری از دست کسی بر میاد بگو...
---------------------------------------------------------------

خوب راستی ققنوس عزیز طرح دادن شخصت ها به افراد مورد نظر چی شد پی گیر هستی؟
-----------------------------------------------------------

یه کار دیگه که میتونست به ایفای نقش کمک کنه کم کردن حجم تاپیک هاست... که فکرک نم ناظرا عزیز تو یه این یکی باید از خودشون خلاقیت نشون بدن

ببینید میشه با ادغام کردن تاپیک های هم از حجم تاپیک کم کرد اینجوری الان تاپیک ها زیادن و نسبت به این ایفا نقش مرده زیاد و اگه کم بشه خیلی بهتره
------------------------------------------------
اینم برای این که از خودم هنر به خرج دادم امضا

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶
از venus
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
ققی جون نطر و پیشنهاد آزاده یا نه

یواش یواش بایو فکر انجمن زیراب زنی ققی باشم

یادت باشه ما بهت رای دادیم و بهت اعتماد کردیم قرار نبود کج خلقی کنی

حالا بیخیال میشم نمیزنمت

ولی نظر دادن آزاده یا نه؟نظر درباره اصلاح ساختار پیشنهادت(دو فوریتی)

همیشه یه گیری وجود داره

Module Hammer System v. 4.0.0.118
Module Aftabeh System v. 3.0.2.512

مدیر سازمان معجون سازان قرن

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
انی مونی عزیز تو اصلا تو یه باغ دیگه ای تو هوا می زنی عمو جان من می خوام رول اصلی فعال شه به جای اینکه تو تالار خصوصی تون 10 تا بخوره تو رول ده تا بخوره اون ور 5 تا...
در ضمن من مشکلی ندارم با ماموریت اتفاقا خوب پست های ماموریت ها چون هماهنگ شده است نمره بالایی میگره و به نفع شماست اصلا سر در نمیارم مخالفتت سر چیه یک دفه هم گفتم دسترسی اونجا رو دادن و من همون طور که با بقیه انجمن ها رفتار می کنم با اونجا هم همین طور رفتار می کنم چون تافته جدا بافته نیست یه انجمنه که باید توش فعالیت شه در هر صورت هر وقت لرد دستور بده با اون انجمن کاری نداشته باشم من باهاش کاری ندارم...پس تا وقتی ولدی چیزی نگفته اون انجمن برام مثل بقیه انجمن های دیگس

نظر مرگ خوارا هم اگه اینه باید با لرد به توافق برسن...من در مورد تاپیک های دیگه از مدیر انجمن دستور می گیرم که دسترسی داشته باشم یا نه در مورد این انجمنم مدیران انجمن و لرد متاسفانه پس نمی تونم فقط به نظر مرگ خوارا تکیه کنم

پس صریح دریافتی فعلا اون انجمن جزو برنامه ما حساب میشه

بلیز جان
در این مورد هایی که گفتم نگفتم موافقم یا مخالفت خودتون رو اعلام کنید گفتم اجرا میشه و فقط شما در جریان قضیه قرار گرفتید...
از ناظر خواهش میشه همکاری شه اگه بخواین ساز مخالف از الان بزنین نمیشه...چون هدف فعال کردن رول پلینگه نه دعوا

در ضمن فکر می کنم با ایگور که صحبت می کردم از این طرح بدش نیومده بود اونم اسلیه در هر صورت ناظران تالار بهتره کمک کنن در هر صورت خوب بازم می تونه اهمتی نداشته باشه شما فعالیتی نکنید امتیاز از گروه خودتون کم میشه

لوسیوس عزیز این رنک ها فقط برای اعضای ایفای نقشه که گفتم الان داریم با کمک هاگرید درست می کنیم برای کل کاربران سایت نیست چون وظیفه من فعال کردن ایفای نقشه

توماس عزیزاینجا خیلی چیزا الان بر اساس کتاب پیش نمیره امید وارم این مضوع رو درک کرده باشید که قصد من فعال کردن و بهتر کردن ایفای نقشه می تونم چهار تا گروه بزنم همین اعضا رو بریزم توش بکنم ای بی سی دی ولی خوب چون نه مرض دارم نه علافم از همین گروه های هاگوارتز استفاده می کنم
و همون طور که گفتم افتخار نیست که تو تالار خصوصی ما بیشتر پست می خوره تو مال شما بیشتر می خوره بیاید کمک کنید رول اصلی بیشتر و بهتر پست بخوره...
در مورد کادر بنده...
دقیقا این کادر اول چیز دیگه ای بود بلیز زابینی کوییرل و دامبلدور توش بودن اما اومدم مثل کابینه یک کشور رفتار کردم هرکی پیروز میشه با توجه به کار فرقه خودش و هماهنگی که از قبل داشته کارو بهتر انجام می دن
مهم راحت بودن من با این گروهه که همه شون اگه درست نگاه کنیم دستی در رول نویسی دارن تجربه دارن و واسه خودشون کسی هستن به قول بچه ها گفتنی
پس دقیقا حذب بود و من به خاطر راحتی این گروه رو انتخاب کردم...

کارکاروف عزیز جوابی جز جواب توماس پس برای شما ندارم لطفا پست بیهوده نزنین

از اینجا به بعدم بحث منحرفه دوستان قرار نشد شما راجب طرح من بحث کنید قرار شد اگه جاییش نا مفهوم بود بپرسید و در مورد چیزایی که قراره به رول اضافه شه و کمک کنه صحبت کنیم حرف در مورد کادر من و طرح ممنوع چون من می تونستم با کاربرا درمیون نذارم و با اختیاری که به عنوان وزیر دارم اجرا کنم
اگر بحثی هنوز در مورد اینکه کاری چیزی هست که به رول کمک کنه در اینجا مطرح کنید و
اگر از کادر من و طرح های من شاکی هستید در نحوه برخورد به مدیران شکایت کنید
این تاپیک جای بحث نیست جای رفع و رجوع کردن مشکلاته کمک به رول و زنده کردن ایفای نقش مرده...
بعضی از دوستان عادت کردن همیشه به فکر حاشیه باشن...
در هر صورت بحثی راجب غیر از کمک به رول و پیشنهاد برای رول باشه پاک میشه می تونید نحوه بر خورد حرف بزنید اونم نه با من با خودتون و با مدیران
چون من بدون توجه به حاشیه کارم رو انجام می دم(پس یعنی طرح اجرا میشه)
ققی کیفسون

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نقل قول:
راجه به انتخاب اعضای ویزنگاموت گفتی.
خب مهمترین معیار انتخاب اعضای ویزنگاموت از نظر وزیر حال اول از همه اینه که عضو حذب باشه و دوم اینکه یه عضو مهم توی ریونکلا.ققی عزیز کسی رو غیر از اینا لایق و با عرضه و کارآمد نمیدونه.

نقل قول:
در مورد کابینه ققی کاملا حق با توماس هست.
یک سری حذبی و ریونکلایی رو شما برداشتی گذاشتی تو کابینت ولی چون دیگه نبود هدویگ هم گذاشتید.
یعنی تو کابینه شما نباید یک اسلیترینی یا یک گریفیندوری و یا یک هافلپافی باشه؟

نقل قول:
اولا از همه در مورد همکاران شماست .خوب واقعا این جای سواله که چرا از گروه ها ی دیگه کسی واقعا بین همکار های شما نیست واقعا کسی که بشه گفت نماینده ی واقعی گروه های هافل یا گیرف یا اسلی بین شما نیست . همینطور مرگخوار و محفلی. همه ی اعضای گروه شما یا جز حذب هستن یا رینو که خوب اگه قرار باشه این دوستان فقط نظر دهنده باشن و قدرت تصمیم گیری دست این ها باشه واقعا رول سایت تبدیل میشه به گروه رینو و حذب یعنی رول هری پاتری نمیشه یا پیشرفت نمکینه این حذب و گروه رینو که پیشرفت میکنه

دوستان عزیز ،
اول من یه چیزی رو بیان کنم ، خودتون چند تا پست آخر رو نگاه کنید !
این تاپیک برای نظر دادن در مورد برنامه ها بود ، نه پریدن و گرفتن پاچه ی وزیر !
لطفا کمی ملایم تر برخورد کنین .

در ضمن ، همیشه یه نکته رو به خاطر داشته باشین !

انتخاب کردن ، خیلی سخته . چون به این معنیه که باید از بین چند تا گزینه ی مختلف ، یه نفر رو انتخاب کنی !

دارم کلی خدمتتون عرض می کنم . شما نمی دونم از چی ناراحتین ! خب گروه ها زیاده ، ولی انتخاب ها کم .
اگر بخواد همین طوری ادامه پیدا کنه ، مطمئنن از هدف خودمون که ارتقای سطح رول هستش دور خواهیم شد و بیشتر میریم به سمت جبهه گیری .

نتیجه ی این جبهه گیری هم نه تنها به خود ما ، بلکه به رول سایت صدمه میزنه . در نتیجه کسانی که اصلا توی این بحث شرکت هم نکردند ، ضربه خواهند خورد .

ققی عزیز ، وزیر محترم قبل از برگذاری رای گیری ها توی فکر انتخاب معاونینشون بودن !
همون طور که خودم در حالی که چندان امیدی به پیروزی نداشتم ، ولی معاونینم رو انتخاب کرده بودم !

خب ، این دیگه تقصیره منه که رفتم ریون ، نه شخص دیگه ای !
مطمئنن هیچ کس نمی تونست جلوی من رو برای رفتن به ریون بگیره . من به عنوان معاون وزیر انتخاب شدم ، نه شناسه م !

می تونم هر جای دیگه ای کارم رو دنبال کنم ، بدون هر گونه توضیحی در این مورد . ولی وقتی شما تقصیر رو سریع و بدون فکر گردن کس دیگه ای می ندازین ، مجبورم بیام و این جا اعلام کنم !

من کاری به فنگ ندارم ، ایشون مطمئنن از اعضای قوی و برجسته ی رول پلینگ هستن . من در مورد خودم صحبت می کنم ، من هنوزم مرگ خوارم ، هنوزم توی فعالیتشون شرکت می کنم ، پس مرگ خوارا اعتراضی نمی تونن داشته باشن در حالت معمول !
می مونه محفلی ها ، خب دوستان ، ما در رول مخالف هم دیگه هستیم . ولی یه هدف داریم ، دلیل نمیشه اگر مثلا یکی از معاونین از محفل نبود ، دیگه محفل اصلا توی رول پلینگ کمرنگ بشه !!
حضور مرگ خوارا و محفل رو نمیشه هیچ وقت از رول پلینگ کمرنگ کرد .

در مورد گروه ها ، این دیگه حسیه که عموما به وجود میاد ! ما دشمن که نیستم ، هر چند در رول مخالف همدیگه باشیم !

امیدوارم دیگه وقت گران بهای خودتون رو برای نوشتن این که آی چرا معاونا هر دو تاشون از ریونن ، چرا فلانی که ریونیه شده فلان کاره ، چرا ویزنگاموت این طوریه و صحبت هایی از این دست نذارید و به جای اون رول بزنید و به پیشرفت ، اون چیزی که می خوایم ، نزدیک تر بشید !

همین دیگه ، صحبتی ندارم . فقط می خواستم بگم که بهتره قبل از زدن هر پستی ، یک کمی روی اون فکر کنیم !
پست زیاد کردن کاری نداره ، اثر این پست ولی تا همیشه می مونه

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
خوب توماس عزیز ببین همین الان هم شاید یکی از اعضا خیلی اقدیمی سایت بیاد و در امتیازاها رنک ماگل بگیره شاید خوده من بله بهتره این کار انجام بشه فقط قدیمی جدید ملاک نیست ویلیام ادوارم الان قدیمی... منم الان میشه گفت قدیمی هستم ولی آیا لایق رول پلینگ هستم ؟ یا لایق فشفشه بودن؟ پس به نظر من هر کسی که رنکش ماگل هست باید وارد ایفای نقش اصلی نشه جهت اطلاعات بیشتر به پست قبلی من در همین تاپیک مراجعه شود.

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
با سلام

راستش گفتم قبل از اینکه شروع کنید به جواب دادن دو تا نکته ی دیگه رو هم اضافه کنم

اولا از همه در مورد همکاران شماست .خوب واقعا این جای سواله که چرا از گروه ها ی دیگه کسی واقعا بین همکار های شما نیست واقعا کسی که بشه گفت نماینده ی واقعی گروه های هافل یا گیرف یا اسلی بین شما نیست . همینطور مرگخوار و محفلی. همه ی اعضای گروه شما یا جز حذب هستن یا رینو که خوب اگه قرار باشه این دوستان فقط نظر دهنده باشن و قدرت تصمیم گیری دست این ها باشه واقعا رول سایت تبدیل میشه به گروه رینو و حذب یعنی رول هری پاتری نمیشه یا پیشرفت نمکینه این حذب و گروه رینو که پیشرفت میکنه
من دقیقا میدونم شما به هیچ وجه قصد انجام این کار رو ندارین ولی خوب تمام افراد عضو حذب و رینو هستن و این دو گروه هم واقعها عالیه پس طبیعی که این دوستان همون روشی رو توی کل رول پیدا کنن (غریضی یا اختیاری) که جای دیگه امتحان شده و جواب داده و در ظاهر هم این کار خیلی خوبه ولی خوب باید توجه داشته باشین گروه های دیگه هم در حد خودشون واقعا الان در بهترین شرایط هستن همینطور مرگخوار ها و محفل و شاید اگه این کار به این شکل انجام بشه ممکنه باعث بشه شیوه ی کار شما به بقیه گروه های سایت تحمیل بشه ( به طور ناخواسته) و یا اینکه خیلی ها فکر کنن داره این اتفاق می افته

______________________________________________-

در مورد امتیاز دهی
باز هم من نظر خودم رو میگم
به نظر من اصلا این کار رو نکنید
بگذارین رک بهتون بگم . هیچ کدوم از ناظر های گروه ها حاظر نمیشن این کار رو بکنن ( حد اقل اسلی و گیریف و هافل اینطورن) در ضمن توی انجمن های زیر سایه و محفل و خانه ی ریدل هم که مربوط به مرگخوار ها و محفلی هاست این کار انجام نمیشه

و اگه دقت کرده باشین این دو قسمت دقیقا دو سوم رول سایت هستن و دو سوم پست ها هم اینجا میخوره که خود این واقعیت یه سری دردسر های هم به دنبال داره

اول اینکه کسای که بیشتر تو ی این بخش ها فعالن حقشون خورده میشه چون هیچ کس نمیتونه همه جا فعال باشه

دوم نمیشه کسی رو مجبور کرد که جایی پست بزنه طرف خودش باید از پست زدن لذت ببره

سوم به فرض که با این کار اون بخش رول که مد نظر شماست فعال شد ولی با توجه به این واقعیت که هر مسی زمان محدودی رو برای این سایت میگذاره من میتونم به شما بگم که اون دو بخش دیگه عملا غیر فعال شده یعنی شما یه بخش رو درست میکنید ولی دو تا بخش خراب میشه

به نظر من برای فعال کردن رول باید سوژه های جالب زد چیزی که آدم واقعا لذت ببره توش پست بزنه الان توی تالار های خصوصی شاید اینجوری باشه توی محفل و مرگخوار ها هم تقریبا اینجوریه ولی توی رول این موضوع نیست
واقعا تاپیک ها خسته کننده تر شدن

تنها راه فعال کردنش هم وارد کردن سوژه ی جدیده که سوژه رو هم آدم جدید میاره که باز میرسیم به این بحث که آدم جدید نمیاد تو رول چون رول هری پاتری نیست

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
منم کاملا به توماس موافقم!
تالار های خصوصی اصلا نباید ربطی به وزارت داشته باشند.شما یک امتیاز دهی برقرار کردی و اصلا مربوط به تالار های خصوصی نمیشه.
اگر شما موافق کشوندن رول به سمت هری پاتر و کتاب هاش هستید پس این موضوع امتیاز دهی تو تالار ها رو منتفی کنید.مدیر مدرسه فقط حق داره برای گروه ها برنامه ریزی کنه و نه وزارت
------------
در مورد کابینه ققی کاملا حق با توماس هست.
یک سری حذبی و ریونکلایی رو شما برداشتی گذاشتی تو کابینت ولی چون دیگه نبود هدویگ هم گذاشتید.
یعنی تو کابینه شما نباید یک اسلیترینی یا یک گریفیندوری و یا یک هافلپافی باشه؟هاگرید،توماس،بلیز و استرجس از کسانی هستند که واقعا فعلا جز بهترین های سایت هستند.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
من با اینکه ناظر تالار خصوصی نیستم اما به عنوان یکی از افرادی که خیلی توی تالار خصوصی فعاله باید یه سری چیزا رو بگم.
امتیاز دهی توی تالار ها کار بسیار اشتباهی هستش.اگه اینجوری بشه دخالت وزارت توی تالار خصوصی به حساب میاد که کاملا ضد کتابه و باز هم روز از نو...
چون طبق کتاب مدیریت هاگوارتز هست که با وزارت طرفه و طرفه تالار های خصوصی فقط مدیریت مدرسس.پس وزیر کوچکترین دخالت مستقیمی توی تالار ها نداره.
بعد از اون هم با حرف آناکین موافقم.تالار های خصوصی از رول پلینگ معمولی خیلی فعال تره.به عناون مثال یک بار در تاپیک مکانهای اهریمنی گریفندور حدود یک صفحه و نیم پست برای رزرو خورد که افراد باید حداقل یه روز و نیم توی نوبت میموندن و اگر هم قوانینی برای تاپیک وضع نمیشد حالا حالا ها باید رزرو میشد.میانگین پست خوردن توی تالار های خصوصی در معمولی ترین حالت حدود 18 تا 24 پست(حساب کردم) در روز هستش که حدود 10 پست بیشتر از حالت معمولی رول پلینگ هست.

در جواب به لوسیوس عزیز باید بگم که کاملا با حرفش برای تقسیم دسترسی ها مخالفم.چون گفتی اعضای تازه وارد.اما ممکنه به عللی به یه نفر نسبتا قدیمی مثل من هم درجه ماگل رو بدن.آیا اون موقع هم باید آموزی رول نویسی برای اعضای تازه وارد گذاشت؟
اونجوری که معلومه شما هنوز هم دارین به قوانین صد سال پیش ویزنگاموت فکر میکنین.

راجه به انتخاب اعضای ویزنگاموت گفتی.
خب مهمترین معیار انتخاب اعضای ویزنگاموت از نظر وزیر حال اول از همه اینه که عضو حذب باشه و دوم اینکه یه عضو مهم توی ریونکلا.ققی عزیز کسی رو غیر از اینا لایق و با عرضه و کارآمد نمیدونه.

امیدوارم از لحن نسبتا غیر صمیمانه من ناراحت نشده باشین.ناراحتی وزارت چیز خوبی نیست.

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.