هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ساخت تالار یادبودها
پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

پستهاي مربوط به سوابق چهار ترم اخير هاگوارتز در تاپيك تالار يادبودها فرستاده شدند . اين سوابق بعد از جستجوي كامل در تاپيك هاي دفتر مديريت ،‌ شرح امتيازات ،‌ تابلوي شني امتيازات ، انتقادات پيشنهادات نظرات ،‌ دفتر اساتيد ، نظر سنجي براي اساتيد نمونه و مسابقات هاگوارتز در انجمن زمين بازي كوييديچ نوشته شدند . كه در صورت وجود مشكل در اونها ميتونيد اطلاع بديد تا ويرايش بشن .

پست مربوط به ترم پنجم هم به زودي بصورت ناقص فرستاده ميشه و بعد از اتمام ترم تكميل ميشه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۲۲ یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

همونطور که در تالار یادبود ها و افتخارات ، در پست سوم میبینیم ، ترم دوم هاگوارتز یکی از سنگترین ترم ها بوده ، در نتیجه امکان اشکال در رتبه های این ترم وجود داره !

در مورد بازرسین : در این ترم پرفسور کوییرل 3 بازرس : استرجس ، ادوارد و اکتاویوس رو معرفی کردند ولی ، زمانی که داشتم پست های مربوط به ترم دوم رو در شرح امتیازات چک میکردم ، دولورس آمبریج و دالاهوف هم به عنوان بازرس هاگوارتز از گروه ها امتیاز کم کردند و امتیازاتشون هم لحاظ شده . و همینطور که چک کردم ، این دو شناسه ، شناسه قبلی و یا بعدی بازرسانی که معرفی شده بود هم نبودند ... در نتیجه من نامشون رو به عنوان بازرس عالی رتبه در لیست یادبودهای ترم دوم وارد کردم .

در مورد داورین : در این ترم داور کوییدیچ در تابلوی اعلانات معرفی نشد و داوران بصورت مخفی ، انتخاب شده و نتایج را در شرح امتیازات اعلام کردند ... با جستجویی که من در پست های ترم دوم داشتم ، چهار نفر : سدریک ، سرژ ، بیل و هرپو به عنوان داور بازی ها پست ارسال کرده بودند ، در نتیجه من این چهار نفر رو به عنوان داور معرفی کردم در یادبود ها و افتخارات .

در صورتی که اطلاع کاملی در مورد بازرسین و داورین در ترم دوم دارید ، و اطلاعاتی که در تالار یادبود ها ارسال شده مشکل داره ، در اینجا اطلاع بدید تا تصحیح بشن .
چرا که این اطلاعات به عنوان یادبود از ترم ها به جا میمونند و ما به اطلاعات صحیح و دقیق نیاز داریم تا این یادبود ها در نسل های آینده جادوگران به طور غلط منتقل نشه !

ممنون

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

ممنون از اطلاعت در این مورد ... باید بگم که در مورد مدیران درست گفتی ، گریفندور و مک گونگال به مدتی مدیر مدرسه بودند و ترم اول با مدیریت دامبلدور شروع شد ، ولی به این خاطر که زحمات این دو دوست نادیده گرفته نشه ، اسمشون به عنوان مدیر قرار گرفت ... چرا که به نوعی استارت ترم اول رو اونها زدند . البته در این مورد با پرفسور کوییرل هم صحبت شد .

مواردی که فعلا برای سه ترم بعد ناقص هست ، اسامی داوران کوییدیچ ترم دوم و سوم هست ... اگر کسی اطلاعی داره ، پیام شخصی بفرسته برام ممنون ... اگر هم نه مشکلی نیست ، با جستجو در شرح امتیازات پیدا میشه !

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بنا به اين موضوع كه افتخارات ملت و گروه ها در هاگوارتز در حال جمع آوردي شدن توسط پرسي ويزلي هست و تا كنون ترم اول هم كامل جمع آوري شده است،اگر مشكلي در پست ها ديديد اينجا ذكر كنيد و اگر موردي بود ميتونيد اينجا ذكر كنيد تا بعد از بررسي اون مورد هم وارد افتخارات بكنيم!

*هر موردي رو ذكر ميكنيد،بهتره كه با لينك باشه!ممنون از همكاري!
**پرسي ويزلي هم اگه نياز به كمكي چيزي داره،ميتونه اينجا از اعضا كمك بگيره

---------------------------
خب اول خودم:

پرسي يه اشتباه كردي تو جمع آوري ليست مديران ترم اول!

گريفيندور و مك گوناگل يه نصف ترم رو مديريت كردن و بعدش هم ديگه همه چي تموم شد!يعني ترم اول ترمي هست كه دامبلدور شروع كرد و كوييرل تموم كرد.

يعني من يادم مياد كه يه مدتي گريفيندور سر نميزد به سايت و اينا و همينجوري مدرسه مونده بود رو هوا كه بعد از مدتي،اسكاور فعلي مدير شد و ترم رو دوباره شروع كرد.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۵۹ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اینجا خیلی کارش عقب افتاده پرفسور بهتر نیست کاره اینجا رو شروع کنیم .

من کم و بیش منظورتون رو متوجه شدم که میخواهید چیکار کنید . برای شروع کار هم اگه شما موافق باشید از قسمت ترین های سایت شروع کنیم که از اولین دوره چه کسی در چه قسمتی رنک گرفته .
برای پیشنهاد من اماده ام که همه کسانی که از اولین دوره رای گرفتن رو پیدا کنم و با توضیح براتون بفرستم .
و دلیل اینکه رای آوردن برای چه کاری بوده که انجام داده بودن و انتخاب شده بودن .
در باره عکس هم اگه منظورتون این هست که مثلا عکسی از صفحه سایت که ایده اون فرد رو نشون میده که من اینکار رو میتونم انجام بدم .

امیدوارم بیراهه نرفته باشم و منظورم رو متوجه شده باشید .
در هر صورت خیلی خوشحال میشم که بتونم کمکی بهتون بکنم .

با تشکر

همونطور که در پیام شخصی بهت گفتم تالار یادبودها فقط برای دانش آموزان هاگوارتز ساخته میشه تا زحماتشون در کلاسها و کوییدیچ از بین نره.ایشالله سعی میکنم کم کم با کمک اعضا برای ساختش اقدام کنیم.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۰ ۲۰:۳۰:۰۹

پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
توماس عزیز ممنون از پیشنهادت ولی فکر کنم متوجه کاری که ما میخوایم بکنیم نشدی.من نمیخوام مثلا شخصیت وزیر رو برای اعضا معرفی کنم که ایشون آقای فلانی هستند این پستاشونه یا قبلا چه شخصیتی داشتن.در اصل تالار یادبودها یه عکس و یه توصیح مختصر از شخصی هست که یه کاری برای سایت انجام داده در واقع برای رول پلینگ سایت و ما نمیخواییم کاری که ایشون کردن از یادمون بره دوست داریم اعضای جدید هم باهاشون آشنا بشن.حالا میتونه در مورد مدرسه باشه به عنوان استاد نمونه و یا حذب باشه زیاد فرقی نمیکه.
متاسفانه بدیل پاره ای از مشکلات و عدم همکاری اعضا فرصت نشد که تالار رو در این ماه بسازیم امیدوارم تا قبل از پایان تابستون کار ساخت تالار به اتمام برسه.
در مورد پیشنهادت هم در حال حاضر بدنبال یه اسکریپ که بدرد همچین کاری بخوره میگردیم که هنوز موفق نشدم اونی رو که میخوام پیدا کنیم در هر حال از پیشنهادت ممنون سعی میکنیم در جاهایه دیگه از اینکار استفاده کنیم.موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
پروفسور من یه پیشنهاد فنی برای کار دارم و اون هم اینه که این کار رو میشه با برنامه هایی مثل فلش هر عکس رو جوری برنامه ریزی کرد که با رفتن نشانه موس بر روش منویی شبیه به اونچه که شما طراحی کردید باز بشه و با کلیک روی توضیحات بیشتر صفحه ای مثل صفحات مقالات باز بشه و داخل اون منوی پروفایل توسعه یافته شخص و سوابق و توضیحات و کارهای مهمی که اون شخص انجام داده به همراه مثلا تمام آواتار هایی که داشته(توی این کار میلاد جان کمک زیادی میتونه بکنه ها)و پستهای سرنوشت سازش و مصاحبه ای با اون فرد انجام بگیره.همچنین به نظرم خیلی خوبه اگه لینک پست معرفی شخصیت اون فرد هم در صفحه مخصوص باشه تا بیشتر با شخصیت اون فرد(که ممکنه ساختگی باشه)آشنا شد.حتی میشه برای کسانی که شناسه های خودشون رو تعویض کردند هم شناسه(های)قبلی اضافه شه و در صورت امکان و وجود داشتن لینک پروفایل شناسه های قبلی هم باشه و توضیحاتی هم برای کارهایی که شناسه قبلی کرده بیاد.

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بله منم تقویم جادویی رو دیدم ولی تالار یادبودها یه چیز کاملا متفاوتی هستش.قراره اسامی اعضا بصورت تابلوی بر روی بکران قرار بگیره که با کلیکروی اون اطلاعات و کارهایی رو که انجام دادن نشون بده.این مثال رو تو انجمن مدیران زدم فکر کنم برای تفهیم همه اعضا اینجام بزارم بد نباشه:

قرار شد اون چیزی که من تو ذهنم هست رو اجرا کنم تا اصلا بینیم میشه یا نه.خب من میخوام تمام تصاویر جادوگران درواقع اونایی که برای هاگوارتز و یا قسمتهای دیگه سایت ایده دادن یا ... تصاویرشون هر کدوم در یک بلاک قرار بگیره (شکل شماره یک) و با کلیک روی اونها اطلاعات رو به ما نشون بده (شکل شماره دو)
من بیشتر دلم میخواد بصورت قاب عکس در کنار هم قرار بگیرند و با جابجای کردم نوار پایین صفحه عکسهای قبلی یا بعدی رو دید البته اینم میشه که مثل گالری ها همشون کنار هم قرار بگیرند.
این عکساهایی رو که گذاشتم خیلی کوچیکن من میخوام تقریبا عکسها دو برابر ایناها باشن.

من تو پست اولم توضیح دادم که میخوام چطوری باشه من منظورم این مثالهایه که شما زدی در مورد ترینها و یا کرام نبود.من اسم افرادی مثل کینزلی که یه مدت وزیر سحر رو جادو بودن و یا اعضای حذب و یا بنیانگذاران ارتش الف دال رو در هاگوارتز میخوام.این چیزایی که شما گفتی بهتره در تقویم جادویی قرار بگیره تا در تالار یادبودها
در مورد سوالتون هم باید بگم من میخواستم اینکار قبل از تابستون تموم بشه در واقع یه محیطی باشه برای دانش آموزان هاگوارتز .اگه انجمن پیشنهادات رو خونده باشی متوجه منظورم میشی ولی فکر کنم حالا حالا ها کار داره مدتش رو نمیتونم بگم.

تالار یادبودها
پیام زده شده در: ۰:۲۳ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
هووووم....خیلی ببخشید که اینجا چیزی غیر از اسم دادن برای کمک مینویسم!

فقط میخواستم بگم که در مورد تقویم جادوگری که چو هم گفت دقیقا در مورد سایت داشت یه همچین کارایی میکرد!

من فکر میکنم باید چهارچوب کار مشخص بشه!
یعنی مثلا تقویم جادوگری به همه چیز کار داشت!

مثلا یه چیزای مشخص برای تالار یادبود های سایت داشته باشیم!
به نظر من نمیخواد خیلی هم چیزای سنگینی باشه و پروژه رو الکی سنگین کنیم!

فقط کسایی که کارای خیلی مهمی برای سایت انجام دادن!
یه مثال میزنم:

تابستون 84 بود که نه وب مستری در سایت فعال بود و نه مدیر انجمنی!
سایت در حال فرو پاشیدن بود!
فکر کنم یادتونه!
اون موقع کرام اومد و سایت رو نجات داد یه جورایی...البته قبلش خب سایت توسط ناظرا میچرخید...ولی کرام با اومدنش دقیقا دوران اوج سایت رو شروع کرد!!

یه همچین چیزایی!
و مثلا ترین ها!

به طور مثال من اصلا اولین ترین سایت یادم نیست...خیلی دوست دارم که تحقیق بکنیم در مورد اولین ترین سایت و بفهمم که اولین ترین کیا ترین شد!

البته اینا مثال بود!

به نظرم بهتره اول چهارچوب رو برای ما مشخص کنید پروفسور کوییرل!

چون که ممکنه من یه چیزایی پیدا کنم که مدنظر شما برای تالار یادبود ها نباشه!

در ضمن یه چیزای قدیمی سایت هم نمیشه لینکاشون رو پیدا کرد!

به هر حال تصمیم با شماست!!

پی نوشت: در کل من یک سوال هم داشتم که: پروفسور میخواین این پروژه کی تموم بشه؟...اگر تابستون هم ادامه داشته باشه من خیلی خوب میتونم کمکتون کنم...یعنی خب تابستون همیشه هستیم تو سایت!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۸ ۰:۲۹:۱۴

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: تالار یادبودها
پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
کوییرل عزیز وقتی وزیر میخواست تقویم جادویی درست کنه رفتیم یه عالمه از اینجور تاریخا پیدا کردیم ولی متاسفانه لینک ندارن...در هر حال گفتم که میشه لینک اینارو پیدا کرد

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.