هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ..:: تریبون آزاد ::..
پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
-آقا اونجا تريبون آزاد هست!؟اگر هست شماره يك راي فشار دهيد و در صورتي كه نيست شماره دو را !
-آقا مسخره كردي؟اينا تريبون هست و منم مسولشم!كاري داري بگو!
-هووووم...آها.فهميدم!آقا اين يارو كه دم از آسلام ميزنه اونجا هست؟اسمش رو دقيقا نميدونم!كولين؟كوكا كولا؟كاله؟آها فهميدم كالين!اين يارو اون طرف ها هست؟
-بلي هست!آيا با ايشون كاري داريد؟آخه خيلي پر طرفداره!همه از اين يارو كاركاروف بيزارن..بدبخت نميدونم چيكار كرده كه همه ازش زده شدن.
- !

10 دقيقه بعد!

- !
-همي آمدم..مرلين گاه كاري داشتم كه انجام شد مرلين رو شكر..آقا كاري با من داريد؟
-خب اومدي بوقي؟ببين من كاركاروفم!چند تا سوال دارم ازت ميپرسم درست تو ستادت جوابمو ميدي!

1-اول از همه اينكه شما چيكار كرديد كه همه كانديدا ها به نفعتان كنار ميكشن؟آيا اين انصاف هست كه با اين كار راي خودتون رو بالا ميبريد و اميد ما ها رو نابود ميكني؟انصافا وجداني هر جور حساب كني اين مردونگي نيست آخه داداش من!

2-چرا حتي كسي كه هنوز عضو ايفاي نقش نشده است رنك طرفداري شما رو تو امضاشون گذاشتن؟آيا شما و طرفدارتون راي جمع ميكنيد؟حيف كه پيش هركسي ميرم همه ازم رو برگردوندن.نميدونم دم اين انتخاباتي چي شده همه نا رفيق شدن.به هر حال ميخوام بدونم چجوري اين اعضا بيرون ايفاي نقش ازت طرفداري ميكنن؟(كاربر با شناسه :شاهزاده خالص!

لطفا بيا جواب اين سوالات رو جدي بده!به خدا طنز جواب ميدي نميفهميم كدوم جوابت واقعيه كدوم شوخي!جان اون مرلين كه ميپرستي بيا جدي جواب بده سوالات رو.

ايگور با ناراحتي گوشي رو سر جايش گذاشت و بر روي تختش شيرجه زد.حتي صداي آه تخت هم از آن همه نامردي كه دوستانش كرده بودن در آمده بود.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
بیانیه ی مشترک گراپ و آرشام

نقل قول:
به نام او که ریش را را آفرید تا از میانش مرلینی بر زمین ظاهر شود و با ذهن زیبای خود،نقش آفتابه را طراحی کند.
به نام آنکه آفتابه را مقدس کرد تا گراپی را به وصال رساند.

یاد کنید از او که عشق به گراپی را در دل کالین کریوی جوشاند و کالین پله های عرفان را دو تا یکی پیمود تا به عرش رسد و چهره ی گراپ را بر ماه ببیند.
و اینگونه بود که کالین یگانه مرد آسلام شد.

او که زیبایی بر جبینش موج میزند.آغوشش برای همه ی آسلامیون باز است و غیر آسلامیون نیر در صورت رضایت کتبی لیلی،میتوانند از آن بهره ببرند.

اینجانب آرشام به همراه رفیق و رقیب دیگرم(گراپی) ،کنار کشیدن خودمان را از انتخابات وزارت اعلام میکنیم.باشد که آسلام بر جامعه ی جادوگری حکم فرمایی کند و وزیری،دوران آستکبار مدیریت را به پایان رساند.
همچنین همه ی مدیران را به راه کالین دعوت میکنیم.

یا سپاس فراوان،آرشام و گراپ

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۵ ۱۴:۵۸:۳۷

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
تا کی باید وزیرامون انسان باشن؟
تا کی باید برای خودشون در برابر حیوانات تبعیض قائل بشن؟
تا کی ما حیوانات و عنکبوتیان باید جر این وزیران آدمی را بکشیم؟
مگر همین انسان ها نبودند که همیشه یک جور میگویند و سپس وقتی که در مسند قدرت هستند به زیر آنها میزنند؟
مثلماً غول مهربانی مانند گراپ هیچ وقت افتخار نخواهد داد و خود را از بین آدمیان نخواهد دانست ... اگر موفق نشدم فقط برای گراوپ کنار میکشم!( شاید هم برای کالین ! باید دید کدام یک یکی از معاونانش من خواهم بود )
ولی دیگر افراد ... کالین مرد آسلام ... ایگور ... آبرفورث و ... دیگر جمعی از دوستان ترجیحاً این بار میدان را به رسته جانوران بدهند تا بلکه تحولی در این وزارت انجام شود.

وقتی �

پیام زده شده در: ۹:۰۷ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
بنده یک سوال دارم از گراپ و کالین پیرامون آسلام
شمایان که مدعیان آسلامید،پاسخم را بدهید
آیا آسلام در دل است یا در آفتابه؟
اگر در دل است پس آفتابه چیست؟
اگر در آفتابه است،پس جنس آفتابه چه تاثیری در وجود بیشترش دارد که لفظ طلا از دهان شما نمی افتاد
تا چه زمانی از نا آگاهی جادوگران استفاده میکنید؟تا چه زمانی با اعتقادات جامعه بازی میکنید؟
آن آفتابه برای شما مهم تر است یا کلاه بوقی وزارت؟

قطعا مشخص است که گر به کلاه بوقی برسید،آفتابه را به جایگاه اصلیش میفرستید

و من شما را به راه راست هدایت میکنم.آن زمانی که سر بر بالشت میگذارید و خواب های ناآرام وجودتان را تسخیر میکند،به این بیاندیشید که از اعتقادات جادوگران نباید سواستفاده کرد.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۵ ۹:۰۹:۵۸

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

..:: تریبون آزاد ::..
پیام زده شده در: ۵:۴۷ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
قوانین تاپیک :

1- هدف از ایجاد این تاپیک فقط کل کل به روش مصالمت آمیز بوده . پس بیایید چهارچوب قوانین و اهداف اصلی را کنار نگذاریم و چون جانوران موذی به جان یکدیگر نیفتیم .

2- کاندیداها فقط میتوانند در اینجا پست بزنند و به ریش یکدیگر بخندند ، تا شش هاشون حال بیاد .... و روده هاشون جر بخوره .

3- کاندیداها با در نظر گرفتن اینکه هیچ چیزی جز یک تیکه رنک وسط نیست ، قبل از اینکه همدیگر را تیکه پاره کنند ، می توانند با همدیگر به بحث بشینند . پس بیایید کمی مهربان و با ادب باشیم که این شرط لازمه باقی ماندن پست شماست

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.