هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: میزگرد جادوگری
پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
1-پرسی عزیز شما در جریان ساخت هالی ویزارد نبودی و حق نداری بهترین تاپیک تاریخ سایت که بهترین پستا در اون وجود داره به خودت نسبت بدی....همه افراد میدونن زننده اون تاپیک من بودم و براش برنامه داشتم تا هالی ویزارد ، هالی ویزارد شده

بارون عزیز ، الان فکر میکنم همه میدونن که هالی ویزارد تاپیکیه که بیشتر از سایر تاپیک ها بهش علاقه مندم و خیلی برای پست هام تو اون تاپیک وقت میذارم ، من نگفتم که هالی ویزارد ایده بدی بودی ، یا برنامه هاش مشکل داشته یا غیره !

من فقط پست ها رو مثال زدم که دیالوگ نویسی بوده و اشارم به روالِ بهتر شدنِ سبک نوشتاری پست ها بوده .

نقل قول:
2-اون پستی که نقل قول کردی فیلم نبوده و اگر سر تیترشو بخونی نوشته(مکان:ساختمان مرکزی کرام پیکچرز دفتر ریاست) برای جذب مخاطب برای اون تاپیک ابتدا تصمیم گرفتم از حس ذاتی هر فردی برای بازیگری استفاده کنم و تمام صفحات اول هالی ویزارد برای انتخاب بازیگره و ربطی به نوشتن فیلم نداره ...تصمیمم بر این بوده که اول اینگونه جذب مخاطب کنم و بعد به نوشتن فیلم مشغول بشم

ما پست های زیادی میزنیم ، که همش هم فیلم نیست ، این چیزی که میگی یعنی پستی که فیلم نباشه باید دیالوگ نویسی باشه ؟! من هدفم از مثال زدن اون پست دیالوگ نویسی بودنش بود ! فرقی نمیکنه که حالا فیلم بوده ، مصاحبه بوده ، تبلیغ بوده ، تیتراژ بوده یا هر چیز دیگه

نقل قول:
3-از فیلمهای جدید خیلی تعریف کردی ولی به نظر من این فیلمهایی که نوشته شده" آشغالی" بیشتر نیست(نظر منه و قابل احترام!) و اگر در زمان اوج هالی ویزارد در زمان من زده میشد بدون شک پاک میشد
یادم هست بعضی از این دوستان که اداعای نوشتن میکنند، میخواستن از من مجوز استدیوی فیلمسازی بگیرند(همین چند سال پیش بود) و بنده به هیچ عنوان به دلیل ضعف نوشتارشون این اجازه رو بهشون ندادم(چون باید از نظر ساختار نوشتن اصلاح میشدن و سپس اجازه فعالیت در اونجا رو میگرفتن...گذشته رو از یاد نبرید خواهشا)

اولا اینکه شما بغیر از تک و توک پست های اونجا که به اون هم شک دارم ، پستِ دیگه ای تو اون تاپیک نمیخونی ، دوما شما از مسائل ِ سایت دوری ، مسلما وقتی هیچی از وضعیتِ فعلی سایت ندونی ، باید هم اون فیلم ها از نظرت جذابیتی نداشته باشن و آشغال باشن .

به نظر من هم اون پست های قدیمی ارزشی نداشتن و باید پاک میشدن ، اینکه گفتم اگر الان اون پست ها میخورد بلافاصله پاک میشد ، یعنی یه چیزی فراتر از آشغال ! و البته اینم نظر منه و قابل احترام !

من هیچ وقت نه ادعای نوشتن کردم ، نه خودم رو تو نوشتن از کسی بالاتر دونستم و نه چیزی حولِ محور این حرفا ! اینکه یه نفر میاد توی سایت انتظاری ازش نیست که در حدِ اسکار ِ هالی ویزارد !! بنویسه ! ولی وقتی مدتی میمونه توی سایت و فعالیت میکنه ، این انتظار ها خود به خود بوجود میاد .

اگر این چیزی رو که در مورد استدیو و این ها گفتی مربوط به من هست که به خاطر حافظه ضعیفم یادم نمیاد ، ولی من تا الان هر وقت مصاحبه یا بحثی بوده به این اشاره کردم که من یه زمانی چقدر نویسنده ضعیفی بودم و توانایی نوشتن ِ یه رولِ ضعیف هم نداشتم ... ولی چیزی که اهمیت داره این هست که الان اعضا نمیرن پست های سالِ 84 من رو بخونن ! پست های فعلیم رو میخونن و فکر میکنم چیزی کمتر از نویسندگانی که فقط ادعای خوب نوشتن دارن و ما که پستی ندیدم ازشون داشته باشه .

نقل قول:
4-هر چیزی از روند تاریخی خودش برخورده، اگر الان دی وی دی بلو ریی وجود داره از صدقه سر گرامافونه! احترام از پیشکسوت واجبه و اگر فیلم های ابتدایی هالی ویزارد نبود اصلا فیلم های بعدی در کار نبود

بله احترام ِ پیشکسوت واجب هست ، چیزی که در مورد گرامافون و اینها هم گفتی درسته ، من هم بی احترامی ای به شما و ایده هالی ویزارد نکردم، مجددا میگم که هدف فقط مقایسه فیلم های قبلی با فیلم های جدید و سیر تکاملی پست ها بود .

ایرادی هم به شما وارد نیست که چرا اون پست ها دیالوگی بودن ، چون اون برای زمانِ خودش بوده ، و این پست ها برای زمانِ حاضر !

نقل قول:
5- به دلیل مشغله کاری، دیگر در سایت مدیریت و فعالیت نمیکنم ولی دلیلی نمیبینم به دلیل نبودن فردی،پستای فرد لگد مال بشه...مطمئنم اگر دوباره برگردم و فعالیت در هالی ویزارد انجام بدم دیگر کسی پستای بعضی از دوستان رو نخواهند خواند

بحثِ لگد مال شدن نیست ، بحثِ سیر تکاملی هست ، پست های رولِ آخرت رو هم خوندم و مسلمه که در حدِ پست های فعلی هستن ، من با نقل ِ قول اون پست نه هدفم زیر سوال بردنِ شما بود ، نه زیر سوال بردنِ هالی ویزارد ، مثالی هم که زدم ، مثالی هست که باید از شنیدنش خوشحال باشید که تو این مدت چقدر سطح ِ پست ها بالاتر رفته .

نقل قول:
6-منتظر عذر خواهی شما توسط پیام شخصی هستم

عذرخواهی چیزیه که اگر سو تفاهمی رخ داده باشه ، مطرح کردنش خیلی هم خوب هست ، و لازم نیست از طریق پیام شخصی و تو محیط ِ خصوصی باشه و کسی که یه چیزی میگه اگر درست باشه که فبها ، اگر هم اشتباه باشه باید جرات عذرخواهی کردنش رو توی جمع داشته باشه ، من چیزی نگفتم که نیازی به عذرخواهی داشته باشه ، ولی شما بد برداشت کردید و فکر میکنم سوتفاهم شده ، به خاطر بد مطرح کردنِ چیزی که مدِ نظرم بود و به اشتباه انداختنت ، عذرخواهی میکنم .

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم و سوتفاهم برطرف بشه .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
در آخر فیلچ پرچم سفید سر هم بندی شده ی صلحشو می زنه وسط میز و بدو بدو میره که برای بارون خون آلود هم آب قند بیاره!

اما خانوم نوریس تو دوربین نگاه میکنه ... و همه تو برق چشماش می بینند که این قضیه هنوز تموم نشده ...

پایان سوژه!

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
اهم اهم !
به عنوان ویزیر صلاح دونستم که به بحث خاتمه بدم .
اول از همه هم به پویان هم به آرش میگم که جمع بستن درست نیست .
لحنامونم درست کنیم باور کنی بهتره .
اگر پستهای اول هالی ویزارد نبود الان هم فیلمی نبود .
اگر اعضای سال 82 83 نبودن الان هم عضوی نبود .
ولی خب یه چیزی هم هست به عنوان سیر تکامل .
اگه تو چیزی پیشرفت نباشه که هیچی !
هووم احترام پیشکسوتم خب لازمه و پر و بال دادن به حدیدا هم بازم لازمه .

من میگم بحثو تموم کنیم بهتره احترام ها هم حفظ شه !

ویزیر

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب با سلام!
قصد من ایجاد دعوای دوباره نیست.....و من خیلی خوشحالم که دوستان به توافق دست یافتند!
کاریم به این ندارم که کی تازه وارد و کی قدیمیه
ولی در نبودن من یکسری اراجیف گفته شده که باید از خودم دفاع کنم و چون از چنین پستی خبر نداشتم و توسط دوستانی مطلع شدم حق خودم میبینم که چند خطی توضیح بدم:

اول دوست دارم دوستان نقل قول زیر رو بخونن

نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
یا یک پست از تاپیک هالی ویزارد از ویکتور کرام ( بارون خون آلود فعلی ) که در 21 شهریور 83 زده شده نقل میکنم :
نقل قول:

مکان:ساختمان مرکزی کرام پیکچرز دفتر ریاست
زمان:9:30 شنبه صبح
موضوع: انتخاب بازیگر
-------------------------------
در باز میشود و مازامولا وارد اتاق میشود
کرام :اسم؟
مازامولا: مازامولا
کرام:فامیل؟
مازامولا:مازامولا
کرام:مگه میشه؟
مازامولا:چرا نشه؟
کرام:هیچی،تحصیلات؟
مازامولا:سال پنجم
کرام :سابقه فیلمسازی داری؟
مازامولا :اره مثل چو چند وقتیه آرتورو رو فیلم کردم خودشم نمیدونه هنوز

کرام :پس خوب فیلم میسازید؟
مازامولا:بله من حرفه ایم
کرام:بازیگری چی؟
مازامولا:یعنی شما اسم مازا مولا رو نشنیدید؟
کرام:نه چرا باید شنیده باشم؟
مازامولا:من تو تموم اروپا معروفم چطور نشنیدید؟
کرام:خوب اسم یه فیلمی که توش بازی کردیو بگو؟
مازمولا:(به من میگن مازامولا)
کرام : فیلمش معروفه؟
مازامولا:بله معروفه چون از زندگی من ساختنش
کرام:مگه شما کی هستید؟
مازامولا:من یکی از رئوس مثلث ترسناکم
کرام: :مثلث چی؟
مازامولا:من و آرتور ویزلی و کالین کریوی
کرام:حالا چیش ترسناکه؟
مازامولا:هیچی فقط خواستیم به مرگخوارا توپ بزنیم
کرام: یه بازی کنید
مازامولا: ای آرتور از تمام احساسم به تو میگویم که با تمام وجود از تو حمایت میکنم وزیر آیندم
کرام :خواهر وزیر فقط کینگزلیه اینجا بحثهای سیاسی نداریم جواب شما رو تا پنج شنبه میدم
مازامولا:ممنون
ای برادر و از اتاق میره بیرون

اما صحبتهای من سر نوشته بعد از نقل قول پریسیه:
این پست شاید اون موقع خیلی خوب بوده باشه و ملت بگن ایول به فیلمسازیش ! ولی الان این پست زده بشه ، در جا پاک میشه ! چرا ؟ چون دیالوگ نویسیه ! چون هیچ جذابیتی نداره ! ولی حالا الان شما برو فیلم های هالی ویزارد رو بخون ، ببین چقدر فرق کردن ، یه سری هاشون انقدر جالب و خوبن که وقتی بخونی یک ساعت از خنده رو زمین غلت میزنی ! پستای خودمو کاری ندارم اصلا ، این همه ملت پست زدن ، مثلا پست های تره ور عزیز

1-پرسی عزیز شما در جریان ساخت هالی ویزارد نبودی و حق نداری بهترین تاپیک تاریخ سایت که بهترین پستا در اون وجود داره به خودت نسبت بدی....همه افراد میدونن زننده اون تاپیک من بودم و براش برنامه داشتم تا هالی ویزارد ، هالی ویزارد شده

2-اون پستی که نقل قول کردی فیلم نبوده و اگر سر تیترشو بخونی نوشته(مکان:ساختمان مرکزی کرام پیکچرز دفتر ریاست)
برای جذب مخاطب برای اون تاپیک ابتدا تصمیم گرفتم از حس ذاتی هر فردی برای بازیگری استفاده کنم و تمام صفحات اول هالی ویزارد برای انتخاب بازیگره و ربطی به نوشتن فیلم نداره ...تصمیمم بر این بوده که اول اینگونه جذب مخاطب کنم و بعد به نوشتن فیلم مشغول بشم

اگر ببینی همه افراد بعد از پست من به اون سبک نوشتن چون اون پستا بیشتر حالت مصاحبه گزینشی داشتن

3-از فیلمهای جدید خیلی تعریف کردی ولی به نظر من این فیلمهایی که نوشته شده" آشغالی" بیشتر نیست(نظر منه و قابل احترام!) و اگر در زمان اوج هالی ویزارد در زمان من زده میشد بدون شک پاک میشد
یادم هست بعضی از این دوستان که اداعای نوشتن میکنند، میخواستن از من مجوز استدیوی فیلمسازی بگیرند(همین چند سال پیش بود) و بنده به هیچ عنوان به دلیل ضعف نوشتارشون این اجازه رو بهشون ندادم(چون باید از نظر ساختار نوشتن اصلاح میشدن و سپس اجازه فعالیت در اونجا رو میگرفتن...گذشته رو از یاد نبرید خواهشا)

4-هر چیزی از روند تاریخی خودش برخورده، اگر الان دی وی دی بلو ریی وجود داره از صدقه سر گرامافونه!
احترام از پیشکسوت واجبه و اگر فیلم های ابتدایی هالی ویزارد نبود اصلا فیلم های بعدی در کار نبود

5- به دلیل مشغله کاری، دیگر در سایت مدیریت و فعالیت نمیکنم ولی دلیلی نمیبینم به دلیل نبودن فردی،پستای فرد لگد مال بشه...مطمئنم اگر دوباره برگردم و فعالیت در هالی ویزارد انجام بدم دیگر کسی پستای بعضی از دوستان رو نخواهند خواند

6-منتظر عذر خواهی شما توسط پیام شخصی هستم

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۳ ۱۶:۳۹:۲۰
ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۳ ۱۶:۴۲:۲۷

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مرسی پرسی جون ... کلا اون لوگوی امضاتم برداری من دیگه خیلی خوشحال میشم!!!

خب پس داریم به این نتیجه می رسیم که کنار هم بنویسیم ، تا ببینیم چی میشه!

شخصا خوشحالم!!! دیگه کی موافقه همکاری کنه ؟

من کم کم دارم از سفیر صلح بودن خوشم میاد!

ارزشی قوزدار

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

خب ، من قبلا گفتم که خیلی خوبه که سبک هاتون رو به ما نزدیک کنید و بنویسید ، طوری که هم ما لذت ببریم از خوندنشون و هم شما ؛ در کل پستهاتون رو که توی حمام مختلط دیدم ، خوب بود و به نظرم خیلی راحت میتونن نزدیک بشن بهم سبک ها !

من از اینکه با هم بنویسیم حمایت میکنم ، همینطور از اعضای این گروه

( ضمنا بزودی میایم تو حمام مختلط وزارت ، مینویسیم سوژه های بیناموسی ، کلی هم میخندیم ، اصلا هم اهمیت نمیدیم که مدیرا چی میگن ، کاملا ارزشی عمل میکنیم )

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
من با سبک واحد توی سایت به شدت مخالفم .
در مورد حرفام هم همین الان بگم من هیچ ادعایی درابره ی رول هام ندارم .
اگه من وزیرم دلیل نیست که رول خدایی دارم .
شاید دلیلش اینه که یه کمی قدرت مدیریت دارم و رفتارم با بچه ها خوب بووده که رو دوستی بهم رای دادن (!) .
اولی که وارد سایت شدم از نوشتن هیچی نمیدونستم جز انشا تو مدرسه .
می دیدم جو طنزه منم طنز می زدم ولی خیلی مسخره خیلی راحت گند میزدم به سوژه ها که نا خود آگاه پستام ندیده گرفته می شد . ولی هیچ کس بهم توهین نمی کرد . هیچ کس پستمو پاک نمی کرد .
من هم دوره ی چو چانگ و مک بون فعلی بودم . با وارد شدن به قلعه و دوئل با شوالیه و اینا و کمک بچه ها خصوصا چو نوشتنم بهتر شد .
احساس کردم نوشتن یه طنز که مفهوم داشته باشه سخته سبک جدی رو انتخاب کردم . یه کم توش راحت تر بودم تواناییم هم بیشتر بود .
تو تالار خصوصی گریف هم در جدی تقریبا خیلی خوب شده بودم طوری که دو دوره رنک بهترین نویسنده رو تو حضور افرادی مثه آنیتا هدویگ و خیلی خوب های دیگه گرفتم که یه روز باورش برای خودم سخت بود . کم کم تو تاپیکهای گریف طنز نوشتم چون هنوز جرعت طنز نوشتن بیرون تالار رو هم نداشتم و کم کم تو طنز هم بهتر شدم و اومدم بیرون تالار هم نوشتم .
سبک واحد یه چیزه مسخره است .
رول پلینگ هیچ جا به نظرم ثبت نشده که نباید فقط دیالوگ نویسی باشه !
چه ایراد داره یه پست دیالوگ نویسی باشه و آدم از خوندنش قه قهه بزنه ؟!
اتفاقا من پستی رو که 1000 خط فضاسازی رو داشته باشه و یه ذره حال نکنم باهاش چه جدی و چه طنز چند تا بوق حواله ی نویسندش میکنم !
قانون نیومده که یه پست حتما فضاسازی داشته باشه یا حتما بیشتر از 20 خط باشه و اینا .
در کل من میگم ارزشی ها اصلا هم ارزشی نیستند و تو سایت خیلی هم عالی می نویسند . حالا شاید با این حرفم خیلی ها مقابلم جبهه بگیرند .
ولی از خیلی از ماها که رسمی مینویسیم ارزشی ها بهتر می نویسند .

موفق باشید .

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب ...

ملت بیاین برای همزیستی مسالمت آمیز پیشنهاد بدین !

ثابت کنید همتون به سن شعور رسیدید ( این سن برای هر کسی متفاوته!) ! کل کل کردن خیلی حال میده باشه ، منم قبول دارم ، ولی حال این که مثل چندتا آدم معقول با هم کنار بیایم بیشتره!

بذارید ثابت کنیم که در رول هم می تونیم به اندازه ی کل کل کردن فعال باشیم!

فقط یه چیزی ! ابرفورٍث قید اون تاپیکی رو که گفتی رو بزن! یا قفل می مونه یا من کلا حالت منطقی ! و مهربون ! و پدرانه ی الانم رو از دست میدم!

حرفت هم نهایت توهینه ! یعنی من فقط به خاطر شناسم ارزش برگشتن به سایتو داشتم ؟ حالا اگه اون شناسه رو نداشته باشم برم گم شم ؟

به به!

برگردیم به پیشنهاد های خودم!

من چند تا پیشنهاد دارم! برای این که کنار بیایم!

1- تو سوژه های هم دیگه پست نزنیم ، یعنی ما هر تاپیکی رو صبر می کنیم شما پست پایان سوژه رو بزنید ، بعد ما سوژه ی خودمون رو میزنیم ، البته شما خواستید می تونید بیاید وسط سوژه های ما ، فکر نمی کنم ارزشی ها مشکلی داشته باشند ! (نداریم دیگه ، نه؟)

2 - می تونیم خودمون رو مجبور کنیم که رول های هم دیگه رو ادامه بدیم ، بله سخته اولش ، ولی خب ، این که شما میگید بیاید به سبک ما بنویسید یهو نمی شه ، مدل نوشتن ما بعد از این همه سال دو روزه عوض نمی شه !
در کنار هم سوژه های همو ادامه بدیم شاید ناخود آگاه به یه تعادل سبکی برسیم ...؟

3 - این دعوا رو ادامه بدیم ، بعد چند نفر از ما بلاک شند ، ما از سایت می ریم ، ولی چون عاشق نوشتن در کنار همدیگه ایم چند ماه دیگه برمی گردیم و باز هم روز از نو!

شما هم نظر بدید ! زود باشید !

ارزشی قوزدار

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
آرگوس این "نفهمیدی" یه ذره پذیرشش واسه من ثقیله کاش این آخر کاری نمیگفتیش!!!

جالب شد، پس در این صورت بله، من خودم از شما خواستم در سایت باشید، اما با همون شناسه قبلی. چرا چون وجهه اون شناسه اجازه نمیداد که شما با این طرز برخورد رو اتخاذ کنید!

بله قدیمی ها خیلی خوبه که بیان الان دوباره، اما بیان در کنار جدیدا!
در اسرع وقت تو مسنجر منتظرتونم تا در مورد تکلیف یکی از تایپیک های قدیمیتون هم با هم صحبت کنیم دوست عزیز.

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ریگولوس به آرگوس نگاه محبت آمیزی!!!می ندازه و بلند میشه

من با آرگوس موافقم،بحث رو جمع کنیم...فقط به هوکی یه چیز کوچک بگم..خوب دوست عزیزم، اگه ایفای نقش اولیه از گرایشات ذهنی من بوده و شما این رو مطمئنا به عنوان نکته ی منفی یا ایراد داری گفتی، اگر اینطور باشه، پس ماله شما غیر ذهنی بوده دیگه! غیر از اینه؟؟
بعدشم، جواب سوالتون، برداشت ذهنی هر شخصی که بهش بگی ایفای نقش، در اولین گام همینه. یا اگر رفته بوده باشه سایت های رول پلیینگ خارجی( به عنوان نمونه،نه الگوی کامل ) رو نگاه کرده باشه.
خیلی کوتاه گفتم، که بحث جمع بشه...مرسی.

به ابرفورث هم میگم که عصبانی نباش! هیچ کسی با شخص شما، خصومت نداره و فقط و فقط این صحبت ها برای تموم شدن این بحث برای همیشه اش.
بعدشم اساس نامه ما، بعد از اون پست زده شده! اساس نامه ما هم تهدید نیست.

اساس نامه ما دقیقا همین چیزایی که ما داریم میگیم، به طور خلاصه شده.

پست من رو هنوز جواب ندادید..چون مهمه برای جمع بندی.

خوب شما از ارزشی ها چه توقعی دارید؟
تا ما هم توقعاتمون رو بگیم.
به قول مرلین عزیز هر کسی حق داره اینجا فعالیت کنه.
تا وقتی ما قوانین رو نقض نکردیم، ایفای نقش ما سبک خودمون هیچ مشکلی نداره.
پس اگر ما پست کوتاه، تک خطی و یا بد بزنیم...از نظر قوانین مشکلی نیست. این رو مد نظر داشته باشید.

ریگولوس می شینه

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.