هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: رسانه ی شنیداری جادوگران! | Jadoogaran Official Media
پیام زده شده در: ۳:۳۵ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
پایان نظرسنجی و اعلام نتیجه !

از تمامِ کسانی که در نظرسنجی شرکت کردن،بسیار تشکر میکنم.چه اونهایی که موافق بودن و چه اونهایی که حالا به هر دلیلی،نظرات دیگه ای داشتن و با این طرح مخالف بودن! درهرصورت اینکه توی نظرسنجی شرکت کردید،جای تقدیر داره.

اما قبل از اعلام هرنتیجه ای بگم که ایده ی رسانه،چندان جدیدی هم نبوده و قبلا در موردش بحث شده.جالب اینکه اون موقع واکنش اعضا مثبت تر از الان بوده! فقط کافیه پیام های تاپیک "رسانه ی سایت جادوگران (ورژن قدیمی)" رو مطالعه کنید و نگاهی به آمار نظرسنجی بندازید.

تصویر کوچک شده

همونطور که میبینید چنین طرحی در اون زمان با واکنش های بهتری مواجه بوده.البته میتونه دلایل زیادی هم داشته باشه! شاید فضایِ حاکم در اون موقع اینجور مسائل رو خیلی بیشتر میطلبیده.یا توضیحات بیشتر مسئول طرح باعث شده بچه ها بیشتر جذب طرح بشن.اما هرصورت نمی تونیم بگیم که اون موقع سایت فضای خیلی فعال تری داشته.چون مقایسه آمار شرکت کنندگان نظرسنجی رسانه ی فعلی و قدیمی،خلاف اینو ثابت میکنه!

البته اون طرح بنا به دلایلی که بنده ازش مطلع نیستم،اجرا نشد.ولی جالب اینجاست که طرح به نظر خیلی عظیـم تر از پروژه فعلی به نظر میرسه و با توجه به واکنش مثبت اعضا،بازهم اجرایی نشد.اما نتیجه رسانه ی فعلی ...

تصویر کوچک شده

با توجه به اینکه بیش از 65 درصد آراء (15 نفر) با طرح موافق بودن،ولی میزان قابل توجهی مخالف هم وجود داره (8 نفر)،کسانی که مخالف هستن میتونن تا پایان روز یکشنبه، شانزدهم اسفندماه (94/11/16) دلیل مخالفت ـشون رو به طور مفصل توضیح بدن و ارسال کنن تا در موردش بحث بشه.

درغیر اینصورت انتشار اولین شماره ی پادکست بعد از تاریخ تعیین شده قطعی خواهد شد.البته هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار تعیین نشده (چون هنوز مراحل ضبط انجام نشده) و حتی ممکنه یک ماه بعدش منتشر بشه! پس توصیه میکنم که مخالفان این طرح هرچه زودتر دلایلشونو بیان کنن.

با اجازه .. فعلن!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۴:۵۴:۰۸

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
تصویر کوچک شده

دوستان.. دوستان!
رسانه ی شنیداری سایت اگه قرار باشه به نتیجه ای برسه، نیازمند بیان نظر های همه ی شما عزیزانه!
پس دقت کنین، نظرتون رو بیان کنین! توی نظر سنجی بالای صفحه هم شرکت کنین تا بتونیم بهتر این قضیه رو جمع و جور کنیم به امید مرلین!

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۳:۲۷ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من جملاتتون رو نقل قول نمی کنم چون یه جورایی یادمه همیشه وقتی جنبش های خفن همراه با دعوا راه می افتاد،ملت چپ و راست همدیگرو نقل قول میکردن.

در مورد اون ۷ سال باید بگم که آخه جدا بخش اعظمی از خاطرات مونو تشکیل میده.هرگز جسارت نکردم که خدایی نکرده شما تجربه ـت از من کمتره اما جادوگران جوی داری که یه روز زودترم عضو شده باشی،بهش افتخار میکنی چون در جریان مسائل بیشتری بودی! معذرت میخوام اگه بیان کردنش ناراحتتون کرد.بزارید روی حساب کم عقلی بنده!

پرسش نظر لرد هم همین جنبه رو داشت.چون ایشون پیشکسوت سایت به حساب میان و خیلی قبل تر از ما که عضو کوچیک اینجاییم،بودن! شما هم فقط میگی معایب بیشتر بودن اما ذکرش نمیکنی خوب! اگه فکر میکنی که قراره کار پختگی کافی رو نداشته باشه و ۴ تا کودک میان حرف میزنن که شان بزرگان رو میاره پایین که خب این اولین پیش زمینه اشتباهتونه!

شماهم به من توجه نکردید! من میگم که ایفا کسایی رو داره که بخوان فعالش کنن.اما چون سایت غیر از ایفا جو فعال دیگه ای نداره دلیل میشه به امان خدا رهاش کنیم؟ اصلا الان مگه بحث حدف کردن و انتخاب بین یکی از این دو هستش؟ ایفا که فعالیت خودشو میکنه.من نمیدونم پادکست چطور میتونه آسیب بزنه به این قضیه!

ایفا چطور ممکنه فدای بقیه بخش های سایت بشه جدا؟ شما عقیدت اینکه اگه بقیه جاها فعال بشن،ایفا فدای اون بخش ها میشه؟الان خودتونم ذکر کردید که با پیش فرض اومدید جلو! لطفا پیش فرض هاتونو پشت در بزارید و با ذکر پرسش،خودتونو آگاه کنید.

الان ایده رول صوتی که یعنی مشکلی نداره؟من فکر کنم اتفاقا این حرکته که آسیب جدی رو وارد میکنه.

بحث های طولانی و الکی ممکنه بقیه رو هم گیج کنه.مهم اینکه لپ مطلب رو برسونیم! شاید گفته هام کمی تند به نظر برسه اما سعی میکنم صادقانه جواب بدم و اینکه واقعا ارزششو نداره.مرسی بازم!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۵ ۳:۳۱:۵۳

پیام زده شده در: ۳:۰۲ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
میشه نظر داد؟!

نقل قول:
شاید شما توی این چند وقت عضویتتون،تجربیاتتون از ۷ سالی که توی جادوگران بودم بیشتر شده باشه.بالاخره هرکسی یه IQ ـي خاصی داره و ماله ما پایینه متاسفانه!

شاید باورت نشه..ولی من پنج شیش ساعت دیگه امتحان خیلی سختی دارم...سوالا رو دارم...جوابا رو دارم...بازم نمیتونم اینقدر سخته نمیگریم...یا شاید مربوطه به همون آی کیویی که گفتیه!
پیشنهادم میکنم که این"7سال توی جادوگران بودن" رو بالای آواتارت بنویسی،هی تو زحمت نیوفتی خدایی!
مزاح کردم البته!

نقل قول:
لان اینهمه رادیو در سراسر جهان فعالیت میکنه،حرکت نوعی محسوب میشه؟بهشون به خاطر یکی بودنه محوریت کارشون،انگ و تهمت تقلید میزنن؟ اینکه چطور به این نتیجه رسیدین که سودی نداره واقعا جای تعجب داره.

اینطور به نتیجه رسیدم که مزایا و معایب این طرح رو توی یه ترازو خیالی قرار دادم،کفه ی معایب خیلی سنگین تر بود...از این لحاظ عرض کردم!

نقل قول:
ایفای نقش،فرهنگنامه،گالری،خبرهای مرتبط،نشریه،پادکست و تمام اینها هدفشون همینه! حالا هرکسی علاقه ی شخصی مربوط به یکی از اینها میشه.یه بخشی خیلی پرطرفداره چون جنبه غیرحقیقی و فان ـش بیشتره.یه جایی هم حوصله سربره! مثلا کسی که ۱۰۰۰ صفحه هم فرهنگنامه ترجمه کرده،به تعداد پست هاش یه دونه هم اضافه نمیشه! و شاید چنین عضوی همیشه از دیدگان مخفی بمونه.

به عرایض بنده در پست قبلی یحتمل توجه نکردی...گفتم که سایت جادو فعالیت خاصی غیر ایفای نقش نداره...کمبود هست یا نه اینکه فقط ما ایفای خفنی داریم،بحثم نیست...ولی باید قبول کنیم که اگه بخش های غیر ایفای نقش رو حذف کنیم،چند کاربر از دست میدیم،اگه همه رو نگه داریم،ایفا حذف کنیم،چند کاربر؟!
حرفم اینه...آیا نیاز داره اون بخش کوچیک از سایت که براش رادیو تدارک دیده بشه؟!نیاز پیشکش،ضرفیتش رو داره؟!

اگه اخبار به روز،مقاله های بروز،فرهنگنامه پویا و غیره و غیره داشه باشیم عالیه...ولی من به شخصه و میدونم خیلی های دیگه حاضر نیستیم که "ایفای جادوگران" که نیاز به تعریف نداره رو فدای فی المثل "بحث هفته،گپ و گفتگو،خاطرات اعضای سایت،آخرین تغییرات و تحولات،مقالات برتر و خلاصه گل گفتن و گل شنفتن" بشه...چون میشه!

پیشنهاد من اینه که جدای از اینکه ببینم سایت رادیو داشته باشه یا نه،باس ببینیم که رادیو مفروض قراره چه چیزی داشته باشه؟!من الان شاید یه پیش زمینه اشتباهی دارم نسبت به رادیو(بر اساس اون چیزی که تابستون برای رادیو مطرح شد!)و شاید مثلا اگه بگی رادیو قراره دقیقا چیکار کنه،خودم از موافقاش بشم!

در ضمن...من رسانه شنیداری که نه....ولی یه ایده داشتم برای تاپیک رول صوتی!یعنی فکر نکن من بل کل با اضافه شدن چیزی به سایت مخالفم...ولی فکر میکنم،اگه اجازه داشته باشم فکر کنم البته،فکر کنم رادیو یه چیز نچسب از کار درخواهد اومد!

پیام زده شده در: ۲:۳۷ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
رودولفوی عزیز!

خب حداقلش شما نظر صادقانتنو گفتید.منم قصد ندارم به هیچ وجه من الوجوه نظرمو روی کرسی بشونم،خدا سرشاهده!شاید شما توی این چند وقت عضویتتون،تجربیاتتون از ۷ سالی که توی جادوگران بودم بیشتر شده باشه.بالاخره هرکسی یه IQ ـي خاصی داره و ماله ما پایینه متاسفانه!

الان اینهمه رادیو در سراسر جهان فعالیت میکنه،حرکت نوعی محسوب میشه؟بهشون به خاطر یکی بودنه محوریت کارشون،انگ و تهمت تقلید میزنن؟ اینکه چطور به این نتیجه رسیدین که سودی نداره واقعا جای تعجب داره.خب اگه از این دیدگاه نگاه کنیم ایفا چه سودی داره؟یا هر بخش دیگه ی مرتبط به هری پاتر!

خواهشا یه ذره از نقش تون بیاید بیرون و واقع گرایانه نگاه کنید.اصلا هدف از همه ی اینکارا چیه؟هری پاتر میخونیم که سرگرم بشیم و اگه خیلی بهش علاقه داریم،میایم اینجا که عاشقانه و با تمام وجود فعالیت کنیم.حالا توی این راه دوست داریم یکسری هارو هم علاقه مند و با خودمون هم جهت کنیم!

ایفای نقش،فرهنگنامه،گالری،خبرهای مرتبط،نشریه،پادکست و تمام اینها هدفشون همینه! حالا هرکسی علاقه ی شخصی مربوط به یکی از اینها میشه.یه بخشی خیلی پرطرفداره چون جنبه غیرحقیقی و فان ـش بیشتره.یه جایی هم حوصله سربره! مثلا کسی که ۱۰۰۰ صفحه هم فرهنگنامه ترجمه کرده،به تعداد پست هاش یه دونه هم اضافه نمیشه! و شاید چنین عضوی همیشه از دیدگان مخفی بمونه.

همه ی کارا حتما نباید جلوه ی نمایشی داشته باشه.الان شما اینقدری که همه چیزو به دید منفی نگاه کردید،پس دیگه باید در سایتو تخته کنیم بریم پی کارمون! در صورتی که باید همیشه توی چنین مواقعی مثبت نگاه کرد تا ببینیم نتیجه چه خواهد بود ...

ممنونم از شما که افتخار دادید تا نظرتون رو اعلام کنید!

پیام زده شده در: ۲:۱۴ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
بسم الله!

خب...یه عده از دوستان در جریانن تام عزیز...توی تابستون این ایده مطرح شد...خب یکمم دوستان رفتن جلو...ولی راستش به دلایلی که همه میدونن،به این نتیجه رسیدیم که این کار بالفرض(اینجوری مینوسن؟!) اگه ضرر نداشته باشه (که به نظر من داره!)واقعا هم سودی نداره...این حرکت پادکست قبلا توی سایتای دیگه اجرا شده...حتی حرکت نو و جدید هم محسوب نمیشه دیگه...فکر کنم شان جادوگران خیلی بیشتر از اینه که بعدها هرچند به اشتباه،به تقلید از یه سایت یا سایتای دیگه متهم بشه!

نقل قول:
مسائلی مثلٍ بحث هفته،گپ و گفتگو،خاطرات اعضای سایت،آخرین تغییرات و تحولات،مقالات برتر

ببین...ما واقعا به رادیو نیاز نداریم...مقالات که نداریم...بحث هفته هم حاضرم سر سبیلام شرط ببندم که آخرش دعوا میشه()و رسما فقط حاشیه اس،گفتگو هم همین قلم پر به زور داره فعالیت میکنه،آخرین تحولات هم تاپیکش سالی یه بار پست میخوره،احمدالله زیاد تغییر تحول نداریم....واقعا چیز اضافی و به قول معروف نچسبیه پس این رادیو!
سایت ما هم اگه نگیم همه اش،نود درصدش برای ایفای نقش و به خاطر ایفاس...وقتی حرکتی ممکنه آسیب بزنه به ایفا که مجبور به حذف بخش ایفا،بخش اصلی سایت(شما بخون تنها بخش و بهترین بخش)از رادیو بشه،خب چه کاریه؟!

به نظر بنده ی خفن(چیه؟!فکر کردین رودولف میگه به خودش حقیر؟!عمرناش!)واقعا "جدا بیهوده است،پروژه همینجا کنسل بشه"!
البته عرض کردم...نظر شخصیه ها...از طرف هیچکی هم حرف نزدم!

همین...و مرسی بابت پیگیر بودنت برای بهتر شدن سایت!

ویراش:عه؟!نباید پست میزدم؟!فقط تو نظر سنجی باس شرکت میکردم؟!اگه اینجوریه شرمنده...یکی بیاد پست رو پاک کنه بعدا اگه نباید پست میخورد!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۵ ۲:۱۸:۳۹

پیام زده شده در: ۱:۵۱ دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اول اینکه سلام!

خب من فکر میکنم این موضوع "رسانه ی شنیداری" یه کمی حاشیه دار شد که حالا یا به خاطر کج فهمی های من بوده یا برخی سوء تفاهمات! درهرصورت من عذرخواهی میکنم.قبل از اینکه چنین تاپیکی زده بشه،چندین بار این موضوع توی شبکه های اجتماعی مطرح شد و با برخی مدیران در میون گذاشته شد.جدا از استقبال بعضی از اعضا،مخالفتی دیده نشد!

اما عده ای فرمودند که لرد با این قضیه موافق نیستن و من سعی کردم نظر ایشونو که یکی از اعضای با تجربه و به نوعی اسطوره سایت به حساب میان بپرسم.ایشون هم گفتند که در برخی از سایتهای مشابه این قضیه به شدت لوث بوده و همینطور جادوی ایفای نقش از بین میره.من هم فعلا تصمیم گرفتم خبری از ایفای نقش در پادکست ها نباشه و به سایر موضوعات بپردازیم.این موضوع رو هم به سمع ایشون رسوندم.

مسائلی مثلٍ بحث هفته،گپ و گفتگو،خاطرات اعضای سایت،آخرین تغییرات و تحولات،مقالات برتر و خلاصه گل گفتن و گل شنفتن!

الان هم تصمیم گرفته شد تا ببینیم اینکار چند نفر موافق و مخالف داره تا اگه جدا بیهوده است،پروژه همینجا کنسل بشه.به هرحال هرکاری که استارتش زده میشه،هدفش ایجاد جو صمیمی تر و فعالیت بیشتر بچه هاست.ما هم پیرو حرف شماییم!

تصمیم با شماست!

رسانه ی شنیداری جادوگران! | Jadoogaran Official Media
پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

رسانه ی شنیداری جادوگران در زمینه ی تمامی مسائل مربوط به این نام،بزودی شروع به فعالیت خواهد کرد .. ! (این تاپیک تنها و صرفا جهت اطلاع رسانی نیست بلکه برای بحث و گفتگو پیرامون مشکلات،مخالفت ها و نظرات گرمتان پس از انتشار پادکست است!)

در صورت تمایل به همکاری و آشنایی با شرایط، از طریق پیام شخصی با من ارتباط برقرار کنید.
با اجازه .. فعلن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.