هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی پلاکس بلک
پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱

لوسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۶ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 252
آفلاین
سرکار خانم پلاکس!
من خودم همیشه عاشق رنگ و نقاشی بودم! اگه قراره وزارتی رنگی رنگی بسازید منم رای میدم!

فقط یه سوال... آیا در دولت شما جایی برای محاسبات دقیق ریاضی و اعداد با تعداد زیادی اعشار و محاسبه ی دقیق عدد پی هم هستش؟

و اینکه قصد دارید چه سازمان های جدیدی رو تاسیس کنید؟

اصلا قصد دارید سازمان های جدید راه اندازی کنید یا گرد و خاک قبلی ها رو بگیرید؟

به هر حال، بریم وزراتو رنگ کنیییییم!!!
یه قلمو هم به من بدید بی زحمت!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱

رامودا سامرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۴۴:۱۰ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از قلب شکننده تر توی دنیا نیس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
سلام!
توی این ستاد، تابلوهای نقاشی زیبایی نصب شده بود. احساساتمو برانگیختن.

اگه توی خیابون برای بچه ها ایستگاه نقاشی با لوازم نقاشی رایگان بزنین، اونا خیلی خوشحال میشن. در این صورت منم رای میدم!

پسره ی خاله زنک!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
نقل قول:
نیکلاس وارد ستاد انتخاباتی پلاکس بلک شد که با جمعیتی از طرفداران او مواجه شد که جشن رنگ ها راه انداخته بودند و پودر های رنگی روی همدیگر میپاشیدند و با اهنگ میرقصیدند. چند تای آن ها حتی لباس هم به تن نداشتند و فکر کردند اگر خودشان را رنگ بزنند بدن لختشان معلوم نمیشود.

از توهینت ممنونم نیکلاس، اما وقتی پای هنر وسط باشه همه میدونن که این وصله ها به ما نمیچسبه.

نقل قول:
-حمایت کدومه؟ اصلا برنامه ای ارائه دادی که حمایت بکنم؟

برنامه مختصری که حتی اگه مفید هم نبود، به درد نخور نباشه، از هزاران برنامه بلند بالایی که ذره ای جذابیت ندارن بهتره. ولی خب عقل مردم به چشمشونه.

نقل قول:
پلاکس که عصبانیت نیکلاس را دید رفت دو تا قهوه ی فوری ریخت و با چوبدستی سریع آب را جوش آورد.

بازم این وصله ها به ما نمیچسبه، ما برای مهمون هامون فقط قهوه فرانسه دم میکنیم.

نقل قول:
و اگه نیست لطفا از رنگ ها برام صحبت کن تا ببینم ایده ای برای وزارت خونه است یا رنگی بودن قلب تو بوده که به انتخابات هم کشیده شده؟

چون جدی و بی شوخی اومدی، جدی و بی شوخی جواب میدم. منِ پلاکس بلک نقاشم، و هرچی تو سایت دارم از این سوژه است. پس قطعا وزارتم هم موازی با سوژه ام خواهد بود.

نقل قول:
چطور قراره این اتفاقات بیوفته؟ گرم نگه داشتن سوژه. این گرم نگه داشتن سوژه خیلی فکر جالبیه. برای مثال تعدادی معاون برای خودت انتخاب میکنی و موظف میشن که تاپیک های وزارت خونه حتما باید در بلوک سمت راست سایت دیده بشن و پایین نرن و همینطور وظیفه دارن تا در صورتی که دیدن سوژه ها دارن به سمت باقالی ها میرن اون هارو اصلاح کنن.

قرار نیست وزاتخونه سایت رو تسخیر کنه، منظور از گرم نگه داشتم سوژه ها، پایبندی به وظیفه نظارته. با سانسور بعضی چیزا آره، یه جورایی همین که گفتی.

نقل قول:
خوب گفتم؟ همین کار هارو میخواستی بکنی؟
خب به چیزی رو از قلم انداختی و اون هم مردم هستن. اگه قرار باشه تو و معاونینت همه ی کارهارو بکنین پس مردم چی؟ همش از خودت و وزارت خونه حرف میزنی. انگار از مردم میترسی یا خجالت میکشی.

خیلی عالی میشه اگه کمی هم در مورد مردم صحبت کنی و بگی که از کجا میفهمی چی میخوان؟ چیا دوست دارن؟ و ایا از عملکردت راضی هستند یا خیر؟ ایا ایده هات رو میری توی تاپیک های قدیمی پیدا میکنی یا سعی میکنی نوآوری داشته باشی؟ الان وقتشه که اینهارو توضیح بدی.

من اهداف خودمو شرح میدم، باید اهداف اعضای سایت رو هم شرح بدم؟ من تو ذهن اعضا حضور دارم؟
اگه بازم منظورت اینه که من و کابینه میخوایم بشیم تنها اعضای فعال سایت اشتباه میکنی. نظارت یا همون گرم نگه داشتن سوژه‌ی تاپیک ها، یعنی تاپیک طوری باشه که اعضای سایت از بودن داخلش لذت ببرن، به غیر از آسایش و تفریح اعضا ما چه هدفی میتونیم داشته باشیم؟ اختلاس؟
درمورد ارتباط با اعضای سایت، من اگه روزی هرجایی از این سایت هر مکان دیگه ای مدیری، مسئولی چیزی بشم، اولین کاری که میکنم درست کردن راه ارتباطیه، و خداروشکر همه انجمن ها این تاپیک رو دارن. ما از طریق تاپیک ارتباط با وزیر، با اعضای سایت در ارتباط خواهیم بود.
و در مورد سوال آخرت، تعادل نیکلاس، هم تاپیک های قدیمی و هم ایده ها جدید رو باید داشته باشیم.

نقل قول:
معاونینت رو لطفا یکبار دیگر توضیح بده چطور انتخاب میکنی... ایا از قبل تو ذهنت هستن یا مثل لادیسلاو میخوای مسابقه ای راه بندازی و طبق اون رئیس های ازکابان و ... رو انتخاب کنی؟

قطعا مسابقه برگزار نمیکنم، قصدم اینه که از افرادی که من و همه میدونیم شرایط نظارت رو دارن دعوت کنم توی کابینه کنارم باشن.

نقل قول:
آیا برنامه ای برای سازمان فرهنگ و هنر جادوگری داری؟
آیا برنامه ای برای
+سازمان حمایت از ساحره ها
+دفتر حمایت از حیوانات جادویی
+مجلس و دادگاه

داری؟ اگر داری لطفا توضیح بده که چند تا رویداد یا حالا "مسابقه" خواهیم داشت؟

اگه قرار باشه توی این چند روز برنامه های جزئی برای تقریبا یکسال ریخته بشه(منظورم یکسال اوله و قصد ندارم بعد یکسال انصراف بدم)، مطمئنا به درد ماه های آینده با شرایط متفاوت ایفای نقش، نمیخوره. و برنامه‌ای اینقدر جامع تو چند روز، برنامه خوبی نمیشه. مطمئن باش.
نقل قول:

و اگر سرشون شلوغ شد و برای شش ماه متوالی هیچ رویدادی در سایت برگذار نکردن آمادگی برگذاری و جمع کردن ملت برای این مدت طولانی رو داری؟

راحت باش بابا، شیش ماه، دوسال، ده سال! شعار و دروغ و افسانه به هم نمیبافیم که این اعداد و ارقام رو بگیم، واقع نگر باشیم به نظرم، شخصی مثل وزیر به تنهایی نمیتونه سایت بگردونه و همیشه به حمایت مدیرا نیاز داره. مگر برای یک برنامه چند روزه یا مواقع خاص.

نقل قول:
به نظرت برای اهدافی که داری سخت ترین موانع چیا هستن؟ ایا میتونن جلوتو بگیرن یا موفق میشی؟

مهم ترین مانع برای من زندگی شخصی و خارج سایته، غیر از این هر مشکل دیگه ای حل میشه.
یه سری میگن وقتی یه سال پیش کاندید شدی مگه نمیدونستی نمیتونی از پس مسئولیت بربیای؟ خب معلومه که هیچکس از چند ماه بعد زندگیش خبر نداره. ما که از دنیا جادو و چوبدستی نیومدیم، ما هم زندگی میکنیم با اتفاقات غیر منتظره، خارج از برنامه، سخت، غیر قابل تحمل، ویران کننده! تا جایی که سختی زندگی مانع کارم توی وزارت نشه هستم و مشکلات رو حل میکنم.
البته که اولین مثالم برای این سختی مرگه!

ممنونم از سوالات مفیدت نیکلاس.

ویرایش شده توسط پلاکس بلک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۲۳:۰۳:۵۶

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
پلاکس تازه میخواست نفس راحتی بکشه و به خواب فرو بره که سایه سیاه رنگی رو جلوش دید. سایه سیاه جلوتر اومد و صورت دیانا در تاریکی شب دیده شد. دیانا رو کرد به پلاکس و گفت: وقت دیگه ای نمیتونستم بیام. میخواستم بدونم تاپیک هایی مثل موزه رول ها که مدت هاست فراموش شدن ولی جذابیت زیادی دارن رو چجوری می‌خواین برگردونین؟

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

هافلپاف

نیکلاس فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۲۵:۳۷ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از تارتاروس
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
هافلپاف
ناظر انجمن
پیام: 215
آفلاین
نیکلاس وارد ستاد انتخاباتی پلاکس بلک شد که با جمعیتی از طرفداران او مواجه شد که جشن رنگ ها راه انداخته بودند و پودر های رنگی روی همدیگر میپاشیدند و با اهنگ میرقصیدند. چند تای آن ها حتی لباس هم به تن نداشتند و فکر کردند اگر خودشان را رنگ بزنند بدن لختشان معلوم نمیشود.

-استغفرالمرلین. چه خبره اینجا؟ گولم ها اینارو بندازین بیرون ببینم.

گولم های خاکی نیکلاس که هرکدام سه متر قد داشتند به سمت مردم یورش بردند و آن هارا در دست هایشان مچاله کردند و به سبک خمیرِ بازی توی دستشان گرد کردند و مثل توپ بولینگ به بیرون ستاد پرتاب کردند.

-پلاکس که داشت وسط ان همه هیاهو دیوار ستاد را نقاشی میکشید. با ساکت شدن ستاد کنجکاو شد و برگشت که نیکلاس را با چند تا گولم خاکی رنگ غول اسا پشت سرش دید.

-اوه نیکلاس برای حمایت از من اومدی؟ چند تا رنگ خوب برای گولم هات سراغ دارم.
-حمایت کدومه؟ اصلا برنامه ای ارائه دادی که حمایت بکنم؟

پلاکس که عصبانیت نیکلاس را دید رفت دو تا قهوه ی فوری ریخت و با چوبدستی سریع آب را جوش آورد.

-خب بشین تا صحبت کنیم.

----

-سلام پلاکس بلک رنگی رنگی.

عجب فامیلی و صفتت به هم دیگه میان. کنجکاو شدم بدونم این قضیه ی رنگ ها چیه؟ حدس میزنم انقلاب رنگی رو شنیدی! ایا قراره خط مشی تو هم مثل انقلاب رنگی باشه و در آخر به سرنگونی مدیران ختم بشه؟ چون اگه اینطوره من پایه ام. ولی باید از قبل بدونم که واقعا همینه یا خیر.
و اگه نیست لطفا از رنگ ها برام صحبت کن تا ببینم ایده ای برای وزارت خونه است یا رنگی بودن قلب تو بوده که به انتخابات هم کشیده شده؟

بریم سراغ برنامه های وزارت خونه پلاکس...بذار ببینم...هوممم. برنامه هایی که ازشون صحبت کردی عبارتند از....

نقل قول:
(من و کابینه) می‌خوایم لرد رو صدر نشین وزارت خونه کنیم. اصلا لرد دستور بدن من خودم براشون چایی می‌ریزم.
همه اختیارات رو به لرد سیاه و جبهه سیاهی می‌دیم.
همه دیوار هارو با رنگ سبز سیاه میکنیم.
تو کل شهر نقاشی می‌کشیم.
دیوانه ساز هارو صورتی می‌کنیم.
وزارتخانه رو رنگ می‌کنیم!
ملتو رنگ می... نه دیگه، این نه.

پلاکس اگه این وزارت از آن تو شد و با لطف ملت ردای وزارت رو پوشیدی درست نیست که اون رو از تن دربیاری و به دیگری بپوشانی.

نقل قول:
هدف بنده تمرکز هرچه بهتر روی تاپیک های وزارتخونه است. با نظارت خوب میشه تاپیک هایی که میتونن بهترین سوژه هارو داشته باشن اما دارن خاک میخورن دوباره وارد عرصه کرد. مدیریت باید درحدی باشه که با گرم نگه داشتن سوژه تاپیک های خوب، بشن پاتوق ملت. حواسمونو بدیم به انجمن وزارتخونه و زیر انجمن آزکابان چون میتونن خیلی مفید باشن برای سایت.
به نظر من یکی از مهم ترین وظایف وزاتخونه پرشور نگه داشتن سایت تو روزهایی هست که هیچ اتفاق خاصی نمیوفته، ترم نیست، کوییدیچ برگزار نمیشه،‌ چالش خاصی برگزار نمیشه؛ وزارتخونه میتونه این روزهای خلوت سایت رو با چالش ها و اتفاقات باحال به خاک و خون بکشه. پس این چالش ها هم جز اهداف من و کابینه محترم و محترمه می‌باشد.
خلاصه، بیایم وزارتخانه رو بسازیم و نریم، کجا بریم؟ موندگاریم.

چطور قراره این اتفاقات بیوفته؟ گرم نگه داشتن سوژه. این گرم نگه داشتن سوژه خیلی فکر جالبیه. برای مثال تعدادی معاون برای خودت انتخاب میکنی و موظف میشن که تاپیک های وزارت خونه حتما باید در بلوک سمت راست سایت دیده بشن و پایین نرن و همینطور وظیفه دارن تا در صورتی که دیدن سوژه ها دارن به سمت باقالی ها میرن اون هارو اصلاح کنن.

خوب گفتم؟ همین کار هارو میخواستی بکنی؟
خب به چیزی رو از قلم انداختی و اون هم مردم هستن. اگه قرار باشه تو و معاونینت همه ی کارهارو بکنین پس مردم چی؟ همش از خودت و وزارت خونه حرف میزنی. انگار از مردم میترسی یا خجالت میکشی.

خیلی عالی میشه اگه کمی هم در مورد مردم صحبت کنی و بگی که از کجا میفهمی چی میخوان؟ چیا دوست دارن؟ و ایا از عملکردت راضی هستند یا خیر؟ ایا ایده هات رو میری توی تاپیک های قدیمی پیدا میکنی یا سعی میکنی نوآوری داشته باشی؟ الان وقتشه که اینهارو توضیح بدی.

معاونینت رو لطفا یکبار دیگر توضیح بده چطور انتخاب میکنی... ایا از قبل تو ذهنت هستن یا مثل لادیسلاو میخوای مسابقه ای راه بندازی و طبق اون رئیس های ازکابان و ... رو انتخاب کنی؟

آیا برنامه ای برای سازمان فرهنگ و هنر جادوگری داری؟
آیا برنامه ای برای
+سازمان حمایت از ساحره ها
+دفتر حمایت از حیوانات جادویی
+مجلس و دادگاه

داری؟ اگر داری لطفا توضیح بده که چند تا رویداد یا حالا "مسابقه" خواهیم داشت؟

گفته بودی تمام قدرتت رو میگذاری روی وزارت خونه، نه کل ایفای نقش و همینطور گفته بودی که دوست داری وقتی فعالیت کنی که رویداد های دیگه در سایت فعال نیست.

کار سایت تقریبا اینجوریه که یا وزارت خونه برنامه ترتیب میده... یا مدیران... یا ناظر های گروه های شخصی... یا رئیس جبهه های تاریکی و روشنایی... ناظر ها و رئیس ها که تاپیک های خصوصی خودشون رو دارن. میمونی تو و مدیران... آیا فعالیت تو نیازمند اینه که مدیران رویدادی برگذار نکنن؟ و اگر سرشون شلوغ شد و برای شش ماه متوالی هیچ رویدادی در سایت برگذار نکردن آمادگی برگذاری و جمع کردن ملت برای این مدت طولانی رو داری؟

به نظرت برای اهدافی که داری سخت ترین موانع چیا هستن؟ ایا میتونن جلوتو بگیرن یا موفق میشی؟
اگر وزیر شدی... دوست داری وزیر بعدی چه چیزی از نحوه ی وزارت تو بیاموزه؟

ممنون از وقتی که دادی...

دارم میام لک لک...

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۸:۲۱:۲۲
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 235
آفلاین
کراواتش را صاف کرده، عینک آفتابی زده و وارد ستاد میشود. به همه لبخند میزند و زیر چشمی اسباب پذیرایی را زیر نظر میگرد.

کمی بعد بنر بزرگی را باز کرده و روی بزرگترین دیوار ستاد چسبانده و با صدای بلند فریاد زده:

رای ما رای ما پلاکس خوش رنگ ما

سرکار خانم بلک باشد که در طی سال آینده با شما وزارت رنگارنگی رو تجربه کنیم.

از فاز آدم حسابی بودن بیرون آمده و خودمانی میشود.
ساندیس و تیتاب که کم نیومده؟! تو انبار پره، خواستی بگو فراهم کنیم و اگه کاری داشتی بگو سه سوته در خدمتیم!
همین دیگه!
روونافظ!

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۱۲:۵۱ جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
خانم رنگی جنگلی!

کتی!

نقل قول:
آیا این شایعه ای که میگه قراره به تمام سلایق احترام بگذارید درسته؟
آیا درسته میخواید حیوانات رو از چنگال ظالم انسان ها آزاد کنید؟
اعم از پیکسی ها، پشمالو ها و غیره؟

به همه سلایقِ در جهت سیاهی و رنگ احترام میذاریم.
همه حیوانات مفلوک رو اعم از موش و گربه و بخصوص ققنوس از چنگ همه انسان های ظالم بخصوص محفلی ها رها میکنیم.
برای پیکسی ها شهر میسازیم و اداره رسیدگی به امور پیکسی شهر رو تاسیس میکنیم.
برای پشمالو ها عمارت وسیعی در نظر میگیریم.
دیوان حقوق حیوانات رو راه اندازی میکنیم.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
خانم رنگی جنگلی!

آیا این شایعه ای که میگه قراره به تمام سلایق احترام بگذارید درسته؟
آیا درسته میخواید حیوانات رو از چنگال ظالم انسان ها آزاد کنید؟
اعم از پیکسی ها، پشمالو ها و غیره؟

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سوزان!
نقل قول:
ایا شایعات درباره تمیز کردن و رنگ و رو دادن به در و دیوار هاگوارتز درسته؟ ایا شما برنامه ای در خصوص رنگ کردن دیوار های قدیمی هاگوارتز هم دارید؟

راستش من فقط میتونم یه صحبت با مدیر ترتیب و ازش بخوام بهمون اجازه بده اونجارو هم رنگ کنیم. کیه که نخواد؟

دیانااا خوش اومدی!
نقل قول:
سلام. من کاری ندارم فقط میخواستم بپرسم که میشه لطفاً توی رنگی که به دیوارا میزنین از سفید استفاده نکنین؟
فکر کنم رنگ سیاه کافیه و میشه بین خون آشاما و جادوگرا صلح ابدی برقرار کنین؟ همین. کار دیگه ای ندارم. امیدوارم موفق باشید.

البته منم با شما موافقم، بالاتر از سیاهی که رنگی نیست!
چطوره دیوانه ساز هارو اخراج کنیم جاشون خون‌آشام بیاریم؟ خیلی بامزه میشه.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ پنجشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
طبق معمول گوشه ای توی سایه وایساد و جلو نیومد. بعد از اینکه هوا تقریبا تاریک شد و بیشتر جادوگرا از اونجا رفتن، با قدم های شمرده جلو اومد و با لحن همیشگی اش خیلی آروم رو به پلاکس بلک گفت: سلام. من کاری ندارم فقط میخواستم بپرسم که میشه لطفاً توی رنگی که به دیوارا میزنین از سفید استفاده نکنین؟
نقل قول:

پلاکس بلک نوشته:
دولت ما دولت صلح و رنگ و سیاهیه.

فکر کنم رنگ سیاه کافیه و میشه بین خون آشاما و جادوگرا صلح ابدی برقرار کنین؟ همین. کار دیگه ای ندارم. امیدوارم موفق باشید.
بعد آروم و بی صدا تبدیل به خفاش شد و از اونجا دور شد تا خون مورد نیازش رو پیدا کنه.

ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۳ ۲۳:۴۶:۱۵

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.