هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برگزاري رول پلينگ ( احتياج به نظرات شما )
پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین
سلام

نقل قول:

اره شما درست مي گين اما تا حدي معقول .همون طور كه پرسي گفت وجود شكلك در يه سطح استاندارد خيلي خوبه ولي بيشتر از اون يكم اوس و بي مزه مي شه و باعث مي شه آدم به اين حالت در بياد:
اما استفاده نكردن از شكلك هم يه كم زيادي سخته و باعث مي شه كه هم نوشته طولاني بشه هم وقت بيشتر مصرف بشه و هم كه اصطحلاك كيبورد بره بالا

در این مورد باید بگم که نمایشنامه باید توصیف حالات داشته باشه ، اگه قرار باشه هی با شکلک منظور رو برسونی که نمیشه .
خیلی از دوستان هستن که عجله دارن و برای سریعتر تموم کردن رول خودشون از شکلک های زیادی استفاده میکنن ! اگر میخواهید رول بزنید وقت و حوصلتون رو بسنجید ، نه زیاد شدن پست رو ! من خیلی کم پست میزنم چون یا حوصلشو ندارم ، یا وقتش رو یا نمیتونم موضوعش رو ادامه بدم ، ولی خیلی از دوستان برای بالا رفتن پستشون هم که شده یه چیزی رو سره هم میکنن !

نقل قول:

دقيقا همينطوره ببينيد آدم مي ره برج وحشت يه پست وحشتي بزنه مي بينه چند نفر پست زدن كه همش يه موضوع رو پيگيري ميكنه و اگرم بپستي هزارتا ناظر پيدا مي شه كه اين چه كاري بود وهزارتا توهين و تحقير و تهديد ( كه همشونم با "ت" شروع مي شه) مي ري تو بانك مي گن اينجا فعلا قرق محفل و مرگ خوارها ست غير از اين اينجا نپستن ! هرجا بري يه جور ادا اطوار اونجا مي بيني بعد مي گن كه كسايي رو كه تو ايفاي نقش فعاليتشون كمه رو تو گروه هامون قبول نمي كنيم( مثلا محفل و الف.دال و مرگ خوارها و...) حالا شما بگو تكليف چيه ؟!؟هان هان هان
در مورد اون جريان فضاسازي و توصيفات هم بايد بگم كه يه سري گيرهاي الكي وجود داره مثلا اگه توصيفاتت خيلي خوب باشه و كامل و زياد ميگن كه طومار نوشتي و اين نوشتت فن فيكشنه اگه كم بنويسي ميگن ضعيفي خلاصه اينجا جريان ملا نصرالدين و پسرشو الاغشه(دور از جون شما ) هركاري كه بكني يه جوره آخرم معاوم نيست ما به ساز كي بايد برقصيم
يه چيز ديگه رو هم لازمه كه بگم اينه كه خيلي از اين تاپيكاهاي ايفاي نقش كارشون براي براي تازه واردامعلوم نيست مثلا كسي كه تازه بياد نمي دونه كه تو اين تاپيك بايد چه چيزايي بپسته و تو كل نمايشنامه هاش يه جور كژتابي وجود داره ( آخر سرهم كه يك پست بزني مي گن اينجوري نبود و اله بله جبمبله )

من شخصا این رو قبول دارم !
الان دیگه اکثر تاپیکها شده بین مرگخوارا و سفید ها و همشون هم با هم ربط دارن !
وقتی برای مرگخوارا درخواست دادم ، ولدمورت گفت که رول نویسیت کم هست ! اول اینکه بین سیاها و سفیدها رو در نظر نگرفته دوم اینکه رول های توی تالار خصوصی رو ندیده .
به هدویگ هم گفتم کجا رول بزنم انجمن های مختلفی رو گفت ولی وقتی دیدم موضوعات با هم ربط زیادی داشتن و بین سفیدها و سیاها بودن .

با تشکر

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۹:۲۹ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۵

ویزنگاموت

ادوارد بونز

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۴:۵۲
از اینوره!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 475
آفلاین
اره شما درست مي گين اما تا حدي معقول .همون طور كه پرسي گفت وجود شكلك در يه سطح استاندارد خيلي خوبه ولي بيشتر از اون يكم اوس و بي مزه مي شه و باعث مي شه آدم به اين حالت در بياد:
اما استفاده نكردن از شكلك هم يه كم زيادي سخته و باعث مي شه كه هم نوشته طولاني بشه هم وقت بيشتر مصرف بشه و هم كه اصطحلاك كيبورد بره بالا
همچنين كه درمواقعي اين شكلك بيشتر كاربرد داره تا به قول مايك لوري سه خط نوشته چون اين شكلكا يه جوري ديگه تقريبا جا افتاده و عضو جدا ناشدني نوشته هاي ماست
ها اي ... پرسي اين پست پايينت مثل بياموزيم كتاب زبان فارسي بود
به بخش بعدي توجه كنين:
نقل قول:

هريوي كثيف:
یه چیزاییه که همیشه باعث می شده من پست نزنم .

اول این که بعضیا میگن که نباید خودتون رو بندازید وسط داستان ؛ ولی ما توی قوانین سایت داریم که رول پلینگ یعنی کسی شخصیتی رو میگیره طبق اون شخصیت رفتار کنه و نمایشنامه بنویسه .
ولی الان ما خیلی کم تاپیک داریم که بشه از خودت بنویسی خودتو وارد داستان کنی و طبق شخصیتت رفتار کنی .
یه موضوع دیگه م اینکه وقتی همه خودشونو وارد داستان میکنن آد میمونه باید چی کار کنه ! واسه 40 نفر دیالوگ بنویسه !
اینه که آدم نمیدونه باید چی کار کنه .
من هنوز موفق نشدم که شخصیتم رو کامل کنم . شخصیتم رو هنوز نتونستم شکل بدم . ملت میگن برو پیام امروز ولی پیام امروز باید با خودت مصاحبه کنی که در واقع چیزی رو حل نمیکنه .

یکی دیگه صحنه سازیه ؛ که در بسیاری از مواقع اصلا لازم نیست .
برای مثال میگی چند نفر توی اتاق بودن و جلسه داشتن . مگه کسی هست که ندونه اتاق کنفرانس چه شکلیه ؟ اصلا چه فرقی میکنه که این اتاق چه شکلی باشه ؟
یا مثلا درو شیکست اومد تو . دیگه نمیخواد بگیم که در چوبی قدیمی را که به ظرافت با چوب گردو روی آن نقوش زیبای یک پری دریایی ترسیم شده بود کنده شد !

دقيقا همينطوره ببينيد آدم مي ره برج وحشت يه پست وحشتي بزنه مي بينه چند نفر پست زدن كه همش يه موضوع رو پيگيري ميكنه و اگرم بپستي هزارتا ناظر پيدا مي شه كه اين چه كاري بود وهزارتا توهين و تحقير و تهديد ( كه همشونم با "ت" شروع مي شه) مي ري تو بانك مي گن اينجا فعلا قرق محفل و مرگ خوارها ست غير از اين اينجا نپستن ! هرجا بري يه جور ادا اطوار اونجا مي بيني بعد مي گن كه كسايي رو كه تو ايفاي نقش فعاليتشون كمه رو تو گروه هامون قبول نمي كنيم( مثلا محفل و الف.دال و مرگ خوارها و...) حالا شما بگو تكليف چيه ؟!؟هان هان هان
در مورد اون جريان فضاسازي و توصيفات هم بايد بگم كه يه سري گيرهاي الكي وجود داره مثلا اگه توصيفاتت خيلي خوب باشه و كامل و زياد ميگن كه طومار نوشتي و اين نوشتت فن فيكشنه اگه كم بنويسي ميگن ضعيفي خلاصه اينجا جريان ملا نصرالدين و پسرشو الاغشه(دور از جون شما ) هركاري كه بكني يه جوره آخرم معاوم نيست ما به ساز كي بايد برقصيم
يه چيز ديگه رو هم لازمه كه بگم اينه كه خيلي از اين تاپيكاهاي ايفاي نقش كارشون براي براي تازه واردامعلوم نيست مثلا كسي كه تازه بياد نمي دونه كه تو اين تاپيك بايد چه چيزايي بپسته و تو كل نمايشنامه هاش يه جور كژتابي وجود داره ( آخر سرهم كه يك پست بزني مي گن اينجوري نبود و اله بله جبمبله )

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۴ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3757
آفلاین
سلام

الان میخوام یه بررسی کوتاهی روی پست مایک داشته باشیم ، درسته خیلی وقت از زمان زدن پست میگذره ولی الان بیش از همیشه به بررسی این موضوع احتیاج داره :

نقل قول:
خب من هم یه نظر میدم:

الان خیلی ها برای توصیف چهره یا رفتار کاراکترهای خود در نمایشنامه هاشون از شکلک استفاده می کنند اما من با
استفاده از شکلک مخافلم..

به نظر من باید جای گذاشتن یه شکلک توصیف چهره و حالت شخص را در سه خط توضیح بدیم نه با یک شکلک که یه حرف رو هم به زور میشه استفاده کنیم...

درسته !
در واقع الان برای توصیف حالات افراد و استفاده از آرایه های ادبی گوناگون از یک شکلک استفاده میکنند مثلا :

در با فشار زیادی باز و به دیوار برخورد کرد !
پرفسور کوییرل که بار دیگر استرس درونش ایجاد شده بود ، به سمت در برگشت و نگاه کرد :

تا این حد خوب هست ولی بعضیها :

در با فشار زیادی باز و به دیوار کوبیده شد !
پرفسور کوییرل که ترسیده بود برگشت و به این صورت به در نگاه کرد :

مورد اول مشکلی نداره و استفاده از 1 یا 2 شکلک مرتبط میتونه رول رو خیلی جذاب و جالب کنه ولی استفاده از مورد دوم که توی هر خط حد اقل 5 تا شکلک به کار رفته بین اعضا و بخصوص اعضای تازه وارد رایج شده !

به نظر شما بهتر نیست از مورد اولی که مثال زدم استفاده کنیم یا مثلا :

در با فشار زیادی به دیوار اصابت کرد !
پرفسور کوییرل که برای چندمین بار پیاپی وجودش را استرس فرا گرفته بود به سمت در برگشت و با چهره ای متعجب و پرسش گرانه به آن چشم دوخت !

امیدوارم کمی جا افتاده باشه !

با تشکر

ما شیفتگانِ خدمتیم ، نه تشنگانِ قدرت

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

مایک لوریold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 555
آفلاین
خب من هم یه نظر میدم:

الان خیلی ها برای توصیف چهره یا رفتار کاراکترهای خود در نمایشنامه هاشون از شکلک استفاده می کنند اما من با
استفاده از شکلک مخافلم..

به نظر من باید جای گذاشتن یه شکلک توصیف چهره و حالت شخص را در سه خط توضیح بدیم نه با یک شکلک که یه حرف رو هم به زور میشه استفاده کنیم...

همین

مایک لوری

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
نقل قول:

یک سری نکات اضافه میکنم فقط در نمایشنامه یا داستان فضا سازی مهم نیست:
فضا سازی
شخصیت پردازی
موضوع و محتوا
پیام داستان (نه منظورم ارزش نه خودم پند اخلاقی)
نثر نویسنده
---------------
من نمیدونم چرا اسم پست ها شده نمایشنامه چرا نشدِ فیلم نامه؟
در هر صورت ما از پست ها نه فیلم خواهیم ساخت ( مگر در هالی ویزارد ) نه برای تئاتر فرستادِ میشن
پس از کاری که میکنیم یه تعریف درست داشت باشیم
اگر فضا سازی نباشد محیطی در ذهن خواننده شکل نمی گیرد و تاثیر اش بسیار پایین می آید و یکی از جذابیت های داستان حساب میشود ابر نویسنده هایی مانند تالکین این امر را بسیار مهم می داشتند، البته بیشتر وظیفه این کار را زننده تاپیک دارد و مطمئنا باید تمام کسایی که در آن تاپیک پست میزنند با فضا آشنا باشند.
شخصیت پردازی ما مطلقا شخصیت خودمان نیست کسانی که در داستان ما شخصیت شان شریک میشود.
یک مثال کوچک:
بعد از سال ها فرد را در کوچه باریکی که بن بست بود دودی که فضا به علت سوختن خانه ای در همان نزدیکی مانع میشد تا من به خوبی بتوانم او را ببینم اما مشخص بود چند فوت به قدش اضافه شدِ اما هنوز همان قدر لاغر بود پوستش سوخته بود خودم هم تعجب کردم که چه گونه بعد از این همه تغییرات توانستم بشناسمش. حتی اخلاقش تغییر کرد بود دیگر زیاد شاد به نظر نمی رسید بر صورتش به جای خنده ی همیشگی زخمی دیده میشد...
فضا : یک کوچه بن بست و دود گرفته
شخصیت پردازی : یک دوست قدیمی که هنوز لاغر مانده و بلند شدِ به جای خنده و شوخی های همیشگی اش زخمی بر صورتش دیده میشود (که نشان از در گیریِ)
موضوع : دیدن یک دوست قدیمی
پیام داستان : اخلاق آدم ها با گذشت سال ها عوض میشود انتظار نداشته باشید همیشه یک چهره همان طور بماند

رودلف عزيز تجربه شما برای همه ما ثابت شدس اما من کاملا با شما مخالفم! به چند دليل اساسی:

اول که زدن پست طولانی در رول پلينگ يک سايت شلوغ کار خيلی اشتباهيه چون ملت عضو ميشن و ميخوان خودشون وارد ايفای نقش کنن اما اينطوری نه تنها نميتونن اينکارو بکنن بلکه از سايت زده ميشن...چيزی که ما توی سايت ميبينيم نمايشنامه نيست صفحاتی از کتابه...مثل اينکه داری کتاب ميخونی و فقط فرقش اينه که اين کتابو افراد مختلف با سوژه های مختلف مينويسن. مهمترين تعرفه نمايشنامه بکاربردن فعلهای رمان حال هست و مشخصی ديگر پرداختن به ديالوگهای اشخاص نه شخصيت پردازی و فضا پردازی و پيام داستان!

بلند بودن نمايشنامه نه تنها نشونه خوب بودن اون نيست بلکه باعث قفل سايت ميشه درسته که شايد اين قفل به چشم نياد چون شما توی رول جا افتاديد اما فکر اون رول نويس جا نيفتاده رم بکنيد...

با اين روش ادامه دادن نمايشنامه ها سخته و به خاطر بلند بودنشون کسای که از اول سوژه باهاش نبودن حوصله خوندنشو ندارن. و نکته مهم ديگه ما اينجاييم که ساعاتی رو دور هم خوش باشيم و به نمايشنامه های هم بخنديم نه بفهميم که: اخلاق آدم ها با گذشت سال ها عوض میشود انتظار نداشته باشید همیشه یک چهره همان طور بماند!!!

اين طرز نمايشنامه به طرز فجيعی طنز رو از نمايشنامه ميگيره که اصلا جالب نيست و اما در مورد هالی ويزارد بهتره مشخصه های فيلم رو ببينيم: توی فيلم شخصيتهای رول بجای شخصيتهای ديگه ای کار ميکنن. حرکت دوربين بايد روش کار بشه. و در فيلم کسی نميتونه نمايشنامه شما رو ادامه بده! بين نمايشنامه و هالی ويزارد خيلی فرق هست! به هر حال من کاملا با حرفهای هرپوی عزيز موافقم و اميدوارم نظراتتون رو بخونم!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۱۰:۰۰ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

هرپوی کثیف old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۳ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۷
از یونان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 85
آفلاین
یه چیزاییه که همیشه باعث می شده من پست نزنم .

اول این که بعضیا میگن که نباید خودتون رو بندازید وسط داستان ؛ ولی ما توی قوانین سایت داریم که رول پلینگ یعنی کسی شخصیتی رو میگیره طبق اون شخصیت رفتار کنه و نمایشنامه بنویسه .
ولی الان ما خیلی کم تاپیک داریم که بشه از خودت بنویسی خودتو وارد داستان کنی و طبق شخصیتت رفتار کنی .
یه موضوع دیگه م اینکه وقتی همه خودشونو وارد داستان میکنن آد میمونه باید چی کار کنه ! واسه 40 نفر دیالوگ بنویسه !
اینه که آدم نمیدونه باید چی کار کنه .
من هنوز موفق نشدم که شخصیتم رو کامل کنم . شخصیتم رو هنوز نتونستم شکل بدم . ملت میگن برو پیام امروز ولی پیام امروز باید با خودت مصاحبه کنی که در واقع چیزی رو حل نمیکنه .

یکی دیگه صحنه سازیه ؛ که در بسیاری از مواقع اصلا لازم نیست .
برای مثال میگی چند نفر توی اتاق بودن و جلسه داشتن . مگه کسی هست که ندونه اتاق کنفرانس چه شکلیه ؟ اصلا چه فرقی میکنه که این اتاق چه شکلی باشه ؟
یا مثلا درو شیکست اومد تو . دیگه نمیخواد بگیم که در چوبی قدیمی را که به ظرافت با چوب گردو روی آن نقوش زیبای یک پری دریایی ترسیم شده بود کنده شد !

پیام زده شده در: ۱:۳۸ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴

ایلیدان

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 376
آفلاین
یک نکته رو متذکر میشم که تاپیک به مطلقا برای کسی نیست
زننده تاپیک صاحاب تاپیک نیست
تاپیک به معنای موضوع است و زننده تاپیک کسی که موضوع را مطرح کردِ نه بیشتر پس کسی حق ندارد در سایت برای کسی مرز تعیین کند. مگر این که ناظر یا مدیران صلاح بدونند معیار انتخاب هم نمیتواند خارج از قوانین و اساس نامه ای باشد که در سایت ذکر شده است!
---------------
یک سری نکات اضافه میکنم فقط در نمایشنامه یا داستان فضا سازی مهم نیست:
فضا سازی
شخصیت پردازی
موضوع و محتوا
پیام داستان (نه منظورم ارزش نه خودم پند اخلاقی)
نثر نویسنده
---------------
من نمیدونم چرا اسم پست ها شده نمایشنامه چرا نشدِ فیلم نامه؟
در هر صورت ما از پست ها نه فیلم خواهیم ساخت ( مگر در هالی ویزارد ) نه برای تئاتر فرستادِ میشن
پس از کاری که میکنیم یه تعریف درست داشت باشیم
اگر فضا سازی نباشد محیطی در ذهن خواننده شکل نمی گیرد و تاثیر اش بسیار پایین می آید و یکی از جذابیت های داستان حساب میشود ابر نویسنده هایی مانند تالکین این امر را بسیار مهم می داشتند، البته بیشتر وظیفه این کار را زننده تاپیک دارد و مطمئنا باید تمام کسایی که در آن تاپیک پست میزنند با فضا آشنا باشند.
شخصیت پردازی ما مطلقا شخصیت خودمان نیست کسانی که در داستان ما شخصیت شان شریک میشود.
یک مثال کوچک:
بعد از سال ها فرد را در کوچه باریکی که بن بست بود دودی که فضا به علت سوختن خانه ای در همان نزدیکی مانع میشد تا من به خوبی بتوانم او را ببینم اما مشخص بود چند فوت به قدش اضافه شدِ اما هنوز همان قدر لاغر بود پوستش سوخته بود خودم هم تعجب کردم که چه گونه بعد از این همه تغییرات توانستم بشناسمش. حتی اخلاقش تغییر کرد بود دیگر زیاد شاد به نظر نمی رسید بر صورتش به جای خنده ی همیشگی زخمی دیده میشد...
فضا : یک کوچه بن بست و دود گرفته
شخصیت پردازی : یک دوست قدیمی که هنوز لاغر مانده و بلند شدِ به جای خنده و شوخی های همیشگی اش زخمی بر صورتش دیده میشود (که نشان از در گیریِ)
موضوع : دیدن یک دوست قدیمی
پیام داستان : اخلاق آدم ها با گذشت سال ها عوض میشود انتظار نداشته باشید همیشه یک چهره همان طور بماند
=====
دوستانی که میخوان اعتراض کنن که من کجا بودم همین حوالی به اندازه خودم تو این سایت پست زدم و فکر نمیکنم دوباره هم پست بزنم فقط هم نظر خودم را گفتم که از تجربه های خودم بودِ

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۲۳:۳۵ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

ماندانگاس فلچر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۹ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۳ دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۶
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
خب خوشحالم كه موضوع حل شد
نه بابا با زاخي هيچ طوري نشدم نه يه خورده نه دو خورده نه سه خورده
مازا خانوم عزيزم هم از اولش درست توضيح داد ولي يه مشكلي وجود داشت اونم اين بود كه يه دفه همه ريختن اينجا و فكر كردن كه اينجا تاپيك نحوه ي برخورده و شروع به دعوا كردن كه همون وضع پيش اومد!

در مورد اون پستت هم كه بعد از پست گل دختر بود، شاخ در آوردم فكر كردم اشتباه ميبينم! كه ويرايشش كردم!

اميدوارم ديگه از اين مشكلات پيش نياد كه بخوايم با هم اينجوري كنيم

ماندانگاس در حالي كه اشك چشاشو پر كرده از تاپيك ميره بيرون و آهنگ او او او وو اوو ( همون كه موقع پخش فوتبال ميزنن ) از اسپيكر هاي تاپيك پخش ميشه و همه براش گوجه فرنگي پرت ميكنن...چيز ..نه .. تشويقش ميكنن چه رويايي... يه دفه مامانش ميگه پاشو ديگه رويا بسه

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 532
آفلاین
دايي:كسي نميگه شما بهترين نويسنده نيستي

دايي جان...دايي عزيزم.اگر اون رنك رو ميبيني كه نوشته بهترين نويسنده بايد بگم كه من خودمو لايق اين نميدونم و كلا به غير از رون ويزلي هيچ كسي رو لايق اين نميدونم.
جان من پستامو ميخوني؟بخدا فكر نميكردم كه پستام بخوني...اخه همه مجبوري براي اينكه تو جريان تاپيك باشن زوري پستامو تحمل ميكنن...اقا من انرژي گرفتم خفن

خب وقتي ادم حرف منطقي ميشنوه ممكن نيست قبول نكنه.منم الان كاملا قانع شدم با حرف هاي دايي...يه چيز سربسته از اول مازمولا گفت خب مشخصه كه سوء تفاهم ايجاد ميشه
ممنون از دايي كه خوب توضيح داد...اينقدر خوب توضيح داد كه مني كه هيچي نوفهمم فهميدم.

دايي:درگيري با كمك اينكه ساحره ها هيچي نوفهمن ولي جادوگرا آخرِ مخ و آي كيو هستن

من امكان نداره همچين كاري كرده باشم.خوبه ايكيو خودم و ققي رو همون اول پست نشون دادم همون قضيه فلترون و اينكه مثلا فقط ما نوك بينيمونو ميبينيم(كه ققي البته نوك نوكشو ميبينه ) و اينكه فلور سدريك رو گول زد كلا اينكه مثلا ساحره ها ايكيو بالا هستن ارواح جدم.ديگه چطوري ميگفتم؟نميتونم قربون صدقشون برم كه.

فقط دايي جان...يخورده با زاخي ما يخورده يخورده دوخورده شدي ها.از طرفدار هاي جادوگرش بگزريم..اين زاخي دل همه ساحره هاي سايت رو برده...يموقع ميريزن سرت نفس برات نميزارنا ...( جديدا حزب به نظارت هم گيزر ميده...اگر از نظارت سير شدي بازم به يكي از اعضاي حزب گيزر بده تا راحتت كنيم ....باگومبااااا)

________

مازمول جان.چون گفتي ديگه اينجا پست نميزني من اينو ميگم كه نتوني دفاع كني و من هم حال كنم هم تو حرص بخوري(شوخي كردما...فردا نيا بگو من فحش دادم)

در مورد شناسه قبلي من گفتي كه اون زمان كه من داشتم ارزشي بازي در مياوردم(كه همچنان هم همينم و خواهم بود) و شما داشتي تو زز پست ميزدي بايد بگم كه حيف مديرا وب مسترها ناظرا زدن همه اثار ادبي منو شپلخ كردن وگر نه برات از همه پستام با السامور مثال ميارودم(البته فقط يك پستم با روماسلا توي اموزش جادوي سياه فكر كنم هست.اگر بخواي برات اينجا نقل قول ميكنم) كه اون زمان من اوج فضا سازي بودم هميني كه شما داري ميگي كه مثلا ادم بايد فضا سازي كنه...يادمه كه شكنجه گاه يك پست طولاني زده بودم كه توش يك شكنجه گاه جديد درست كرده بودم(خب.اوايل عضويتيم بود و نميدونستم كه كجا بايد چطوري پست بزنم و هنوزم نميدونم ولي با راهنمايي بزرگاي سايت من هم بايد بالاخره بعد از يك سال و خورده اي عضويت راه بيافتم ديگه) با توصيف صحنه هاي خودم يك فضاييي مدور با نور سبز كه پر از ميزه و افراد سياه اونجا در حال استراحت و گفتگو هستند.اطراف پر در كه در هر در محلي براي شكنجه هاي مختلفه... در هاي بي انتها كه افراد سفيد رو در انها مي انداختند و هي راه فراري نداشتند چون هر دري رو باز ميكردن به همون اتاقي كه بودند ميرسيدند...يك در ديگه كه كاملا كره اي بود.و غيره...پس بدون مني كه اون موقع هم پشيز بودم و الانم پشيزي نيستم و نخواهم بود فضا سازي بلد بودم و هستم (دامبل گفت كه چون مديرا و كلا اعضا خاطره خوشي از السامور ندارن منم ادامه ندم..ولي من طاقت نياوردم كه شصيت اصليم رو مسخره كنن...البته ديگه ادامه نميدم) و اگر شما مازمول جان.از اول مثل دايي توضيح ميدادي مطمئن باش ما هم قبول ميكرديم و يا پست نميزديم يا ميزديم و سعي ميكرديم با معيار هاي اون تاپيك جور در بياد.با كسي كه دعوا نداريم؟
___
داي پيام شخصي خرابه اينجا بهت ميگم:اون پستم كه بعد از پست گل دختر بود چون حرصم گرفته بود از ايكه اينقدر عضو شدن راحته براي همين اينو زدم كه الان هم معذرت ميخوام

سرژ خود در گير

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

مریدانوس

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
" سلام ! "
منم فکر می کنم بهتره یه جا باشه که همه بتونن نوشته هاشونو تقویت کنن ! که تا یه چیزی می گن قدیمی ترا بمبارونشون نکنن !
شاید اگه به همون آخر استعداد های الآن اگه فضا داده نمی شد الآن این نبودند !
در ضمن با رومسا هم موافقم که می گه باید این عضو گیری ها حد و مرز داشته باشه و تو خود گریفیندور خبری ازون نباشه !
و اینکه نوشته ها قبل از عمومی شدن توی تالار اختصاصی نقد و تکمیل بشه !

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۲۰:۲۵:۰۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.