هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضاي سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
خوب من محمد حسین رضازاده هستم و حدود دوساله با جادوگران و هری پاتر آشنا شدم آشناییم با این سایت هم از طریق مجله دنیای تصویر بود.و اینکه 13 سالمه و در زمینه شعر فعالیت دارم و در رول پلینگ استعداد ندارم. حدود ده شناسه دیگر هم دارم.

[img al

Re: اعضاي سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۲ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
من كتي بل هستم .
علاقه هام در زمينه هاي تخيلي و علمي و تاريخي واقتصادي و...!
من در زمينه ورزشي و علمي مهارت دارم.
اول فيلم هري پاترو ديدم و تازه از امسال دارم كتاباشو ومي خونم كه اونارم دوستم به من پيشنهاد كرد.اما الان خيلي خيلي هري پاترو كتاباشو وفيلماشو دوست دارم.

Re: اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
من یه نگاهی به لیست معرفی کردم دیدم قبلا توش اینکارو کردم اما به جون خودم مال خود من نیست. شاید مال دوره نقاحت باشه.
به هر حال:
من ایلیا هستم. یاسی هم صدام می کنن. کسایی که اسم منو حدس بزنن جایزه دارن. 15 سالمه 20 روز دیگه میرم تو 16. تو نویسنده ها نه اما تو بازگیها از خارجی ها خوشم میاد. مثلا همین کسایی که آقا بنیامین معرفی کرده بجز زنا همشون رو دوست دارم. تو مرند زندگی می کنم. اصلیت خوی دارم. سال اول دبیرستان از معلم اجتماعی بدم میاد. و یه کمی هم بگ نگی مخم تاب داره. از خواننده ها زیاد خوشم نمیاد اما به هر حال ما هم آدمیم. ( الان بعضیا میگن شک داریم. )
به هر حال در پاسخ به یکی از افراد نژاد پرستی که تو همین زیر نوشته بود پسرا اندازه نمک مخ دارن باید بگم که ما اون نمک رو از دغز دختر استخراج کردیم دیدیم ید نداره کمی هم بهش ید اضافه کردبم تا به درد رشد مغز بخوره. ( من از تجربی خوشم میاد )
خوندن هری پاترو از سال 80 شروع کردم تا الان هم هر کدوم از کتابا رو 6 تا 7 بار دوره کردم.

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
سلام"
معرفی سیخی چنده ؟ همون asl plz دیگه؟ (16/teh/M )
اسمم علیرضا ست، اهل تهرانم ،روز گارم بد نیست دوم دبیرستانم اونم از نوع ریاضی ،دیگه... عاشق سه تا چیزم: هری پاتر/ اما اوتسون /قرمه سبزی(البته فقط دستپخت مامانم ) .درسمم زیاد خوب نیست.امیدم فقط به ریاضی و فیزیکه، از دین و زندگی (همون دینی خودمون) متنفرم. از خوننده ها هم فقط:System of A Down/Night wish/Metallica خوشم میاد.
بازیگر مرد : نیکلاس کیج / رابرت دنیرو / جیم کری / راسل کرو / بوروس ویلیس / براد پیت
بازیکر زن : کیت بلانچت / آنجلینا جولی / نیکل کیدمن /جودی فاستر / جولیا رابرتز
رنگ : فقط آبی
تیم فوتبال: استقلال/ MAN.UTD

می گویند شیشه ها احساس ندارند
ولی وقتی روی شیشه ی بخار گرفته ای نوشتم دوستت دارم
آرام آرام گریست.....!

اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

parisa

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۳ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵
از too rakht khab
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلام من پريسا هستم و فكر كنم از همه كوچيكتر باشم.من 12 سالمه و عاشق شكيرا هستم.درسم خوبه و از رياضي خوشم مياد.تا بعد

فارسي شد!(از اين به بعد حتما فارسي تايپ نماييد!)(ناظر-دامبلدور)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۲۲:۴۹:۵۳

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

ارغوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از در محله ی نیوکراس جنوب لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
سلام من ارغوانم 16 سالمه رشته ریاضی(البته اصلا خر خون نیستم تهران پارس زندگه میکنم مدرسه شایستگان هم میرم من از 8 سالگی هری خوندم از بازی گرها ریچارد گر......بن استیلر....جان تراولتا ....خوشم میاد لانم در اخراجی به سر می برم (1 روزه) چون رو صندلی معلم چسب ریختم (خیلی حال داد) عاشقه برنامه اپرا هستم پیانو دوست دارم و با عرضه معذرت ....مغز همه پسرا از نمک درست شده و از پشه هم کمتر می فهمن

زنده باد جی.کی.رولینگ

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سلام.من شادی 15 هستم.اول دبیرستان و با اجازه تون شاگرد اول هم هستم.ولی خرخون نیستم.با گل دختر موافقم و منم از ریاضی بیشتر از درسای دیگه خوشم می آد.از لوس بازی های دخترانه هم بدم می آد و شیطون ترین فرد کلاس هستم.
هری پاترو برای سرگرمی دوست دارم.قبلا اصلا بهش علاقه نداشتم.کتاب 5 رو فقط خوندم و بعد 6 .سایت جادوگران رو هم 2 ساله می شناسم .عضو هم شدم ولی به دلایلی پی گیری نکردم و عضو رسمی نشدم ولی حالا هستم و از آشناییتون خوش وقتم.
با تشکر
LILI EVANS

اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

hanie

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از bolgharestan
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام من هانيه هستم.....15 سالمه.....تازه عضو شدم
تهران هستم.....و از اينكه فارسي تايپ نميكنم عذر ميخوام.....سعي ميكنم در اسرع وقت به اين موضوع رسيدگي كنم اميدوارم اين سايت هميشه همين جوري گرم باشه.....قربونه شما
فعلا.....

فارسي شد!(ناظر-دامبلدور)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۲۲:۴۳:۳۷

ghorbane shoma

پیام زده شده در: ۸:۲۰ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

به تو هیییییییییچ ربطی نداره!

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۵
از اتاقم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
سلام!من اسمم ملیکاست!اهل تبریز هستم!14یا15 سالمه!از درس خوندن متنفرممعمولا کل روز رو به کارایه دیگه مشغولم و اخر شب تا ساعت 3 بیدار می مونم و درس می خونم!نصفه عمرم رو پشت کامپیوتر گذروندم! بعد دیگه؟؟؟؟؟
موزیکم دوست دارم!!!درسم خوبه!!از ریاضی بیشتر از بقیه ی درسا خوشم می یاد!من از وقتی که اولین کتاب هری پاتر به ایران اومد جذبش شدم!!!!همین دیگه اگه سوالی داشتین در خدمتم!!!راستی یه چیز دیگه هز این شناسه 2 نفر فیض می برن!!!

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۲۳:۲۵:۲۶
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۱۴:۴۱:۳۸

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

It's non of your concern

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام خدمت تمام بر و بچس خوش تیپ
من هم نیسح هستم.اگه به کسی توهین نباشه و با اجازه بزرگترا 16 سالمه.تقریباً 9 ماهی هست با این سایت آشنام ولی چون اون موقع GMAIL نداشتم عضو شدنم دردسر بود.من 7 سال یا 8 سال پیش با این کتاب آشنا شدم.البته اون موقع حرفی از هری پاتر تو ایران نبود.تا جام آتش خوندم بعدش بوسیدمش گذاشتمش کنار چون معتقدم آدم از خوندن کتای هایی در زمینه های دیگه باز می داره.بعد با تب و تاب کتاب شیش باز روباره برگشتم.البته اون موقع هنوز محفل ققنوس رو نخونده بودم.حالا بی خیال دیگه زیاد مهم نیست.در ضمن متولد تهرانم و اصلیتم همشهری لوسیوس هستم.مورد علاقه ترینم هم هندسه تحلیلی و فیزیک پلانک بید.بازیگرای مورد علاقهم هم از مردها:برد پیت،آنتونی هاپکینز،رابرت ردفورد و استاد رابرت دنیور . از زن ها هم از بازی جودی فاستر و اسکارلت جانسون خیلی خوشم میاد.من هم امید دارم ساعات خوشی با هم داشته باشیم.

باتشکر

در این در گه که گه گه که که و که که شود ناگه
مشو غره بر امروزت که فردایت نه ای آگه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.