هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا دراکو به سمت جبهه ی سفید(محفل)میره؟
پیام زده شده در: ۹:۳۱ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
خوب دارکو از ولدمورت میترسه
و باید این مورد رو هم در نظر داشت که ولدمورت با دادن معموریت کشتن دامبل به دارکو میخواسته از اون انتقام بگیره
البته حرف بیل رو من قبول دارم میتونه درست باشه
ولی دوتا نکته رو نباید نادیده گرفت
اول ترس دراکو از ولدمورت
دوم تنها کسی که دیده دراکو چوبدستیش رو پاین اورده هری بوده که اون هم تا حالا حرف نزده و از نظر خود دراکو هیچ کس نمیدونه که اون به حرف دامبل گوش داده و با توجه به رفتار اسنیپ اگر هم برگرده امکان نداره کسی به اون اعتماد کنه و راهش بدن

پیام زده شده در: ۵:۴۵ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
تنها چيزي كه بود ان بود كه مالفوي نتونست استاد و مديره مدرسشونو بكشه شما خودتون رو جاي اون بزاريد شما ميتونيد مدير مدرستون رو راحت بكشيد به نظر من اگه يه مدت بهش فرست ميدا دن احتمالا اين كار رو ميكرد و دهر حالي كه باشه هرگز به سمت جبهه سفيد نمياد چون يك اصيل زاده تمام اياره چون پسر لوسيوس و به قول بارتیموس کراوچ(پسر) اگه البوس دامبلدور زنده بشه .
اگه لرد ولدرموت سفید بشه.
اگه زخمه هری پاتر خوب بشه.
اگه گربه ی سرایدار یه شیر باشه.
اگه خانوم پامفری همسر ولدمورت باشه.
اگه بارتیموس کراوچ برزگترین جادوگر دنیا بشه.
دراکو مالفوی هم به سفیدا میپیونده.
ولي بعضي از اينها امكان داره اما اتمينان نداريم چون هيچ كدوم از ما نميتونه كار هاي اين خانوم رولينگ رو حدس بزنه

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

Re: دراکو به کدام سو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
اگه البوس دامبلدور زنده بشه .
اگه لرد ولدرموت سفید بشه.
اگه زخمه هری پاتر خوب بشه.
اگه گربه ی سرایدار یه شیر باشه.
اگه خانوم پامفری همسر ولدمورت باشه.
اگه بارتیموس کراوچ برزگترین جادوگر دنیا بشه.
دراکو مالفوی هم به سفیدا میپیونده.

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

Re: دراکو به کدام سو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

لئولين  اسلایترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
اصلا دلم نمی خواد اینو بگم اما دلایل زیادی در آخرین کتاب رولینگ در حال حاضر وجود داره که دراکو مثل بقیه هم نوعان اصیل اش جرات کشتن نداره برای همین یه جورایی میشه گفت که دراکو به سمت جبهه ی سفید محفل بره اما امیدوارم اینطوری نشه

زنده باد لرد سياه

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

اریکا زادینگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸
از يه جايي نزديك خدا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 570
آفلاین
من فكر مي كنم اون برگرده سمت دامبلدور مرحوم و هري چون اين رو مي شد از ترديدي كه در لحظه هاي آخر كه مي خواست دامبلدور رو بكشه در اون بوجود اومد فهميد
اما به نظر من در صورتي برمي گرده كه :
اسنيپ طرف هري باشه و مرگ دامبلدور حقيقي نباشه و يا يه نقشه باشه

The power behind you is much greater than the task ahead of yo

JUST JUST HUFFELPUFF !

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
احتمال اينكه دراكو بخواد بره طرف سفيدها زياده!
ولي آيا مي تونه؟
اون با اسنيپ و چندتا مرگخوار فرار كرد.به احتمال زياد پيش لرد مي ره كه مي تونيم در نظر بگيريم مجازاتي هم براش تعيين كرده.پس چطوري مي تونه از اونجا فرار كنه؟
همينطور كه همه گفتن اون شخصيتش متزلزله و شجاعت نداره!پس از اون افرادي نيست كه يكدفعه تصميمي بگيره و سريعا اون رو انجام بده.
اما در مورد اينكه باطنا بخواد بره منم موافقم.به نظر منم اون الان يك محرك قوي(ترس از لرد)رو داره.پس اگر مشكل چگونگي رفتنش حل بشه براي حفظ جونشم كه شده مي ره!

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
بیل واقعاَ قشنگ گفت! ولی من با بیل در مورد اینکه مالفوی جادوگر توانایی نیست مخافم. اگر توانا نبود نمی توانست راهی برای مرگخوارها به هاگوارتز پیدا کند. مافوی هم کارهای زیادی کرده ولی به نظر من یه کم ترسوست .... به ظر من این که نتونست دامبلدورو بکشه از ترسش بود چون واقعاَ سخته که آدم بخواد ادم بکشه و جرات و ذات پلید می خواد که مالفوی ذات پلید رو داره ولی جرات و شجاعیت نداره. ولی فکر کنم به مرور زمان پیدا کنه و دز کنار لرد سیاه بمونه در ضمن از لرد سیاه هم نباید بگذریم . اون میتونه نظر مالفوی رو دوباره برگردونه (البته اگر خواست به سفیدا بپیونده)

می گویند شیشه ها احساس ندارند
ولی وقتی روی شیشه ی بخار گرفته ای نوشتم دوستت دارم
آرام آرام گریست.....!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

دنیل واتسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۵۹ دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۵
از فراسوی مرزهای پنهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 162
آفلاین
خب دراکو آدمیه که غرورشو خیلی مهم تر از هر چیزی می دونه و این خیلی وقتا به ضررش تموم شده .
در کتاب 7 احتمالا به خاطر پدر و مادرش و بعد غرورش به سیاه ها می پیونده ولی در طی ججریاناتی پدر یا مادرش یا هر دو آن ها کشته میشن یا بلایی سرشون میاد برای همین دراکو در آخرین لحظات طوری به جبهه ی سفید می پیونده که می تونه کار بزرگی رو انجام بده .

[size=medium][color=3333FF]هر انسانی آنچه را که دوست دارد نابود می کند !
بگذا

Re: دریکو به هری کمک خواهد کرد
پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
دراکو فردی است با شخصیتی متزلزل که بین دو جبهه ی سیاه و سفید گیر افتاده است.
ولدمورت تنها به فکر منافع خویش است و از افراد استفاده می کند تا به اهدافش برسد و در آخر آنها را نابود می کند.
دراکو و پدر و مادرش مانند سایر مرگخوار ها ابزار به قدرت رسیدن ولدمورت هستند و مسلما وقتی او به اهدافش برسد آنها را از بین خواهد برد...
در فصل آخر کتاب دراکو با شنیدن سخنان دامبلدور تا حدی به خود آمد و خوب اگر هم مرگ دامبلدور تنها یک نقشه باشد ،دراکو از آن خبر ندارد.این خود باعث می شود که دراکو با اینکه هیچ وقت از دامبلدور خوشش نمی آمده با این حال نسبت به اسنیپ هم که او را کشته است احساس خوبی نداشته باشد.
همه ی این عوامل ممکن است باعث شوند که حداقل دراکو در کتاب 7 به خود بیاید ،و به نظر من احتمالا در این راه جان خود را از دست خواهد داد.

دریکو به هری کمک خواهد کرد
پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
برای تغییرات بزرگ در زندگی اتفاقات بزرگ لازمه؛ حوادثی که همه پیش ـ آموخته های انسان را دگرگون کنه.

برای اینکه ببینیم آیا دریکو بازمیگردد یا نه باید ببینیم چرا دریکو جادوگر خوبی نبود. بعد می توان تصمیم گرفت که او باز میگردد یا نه. برای درک این موضوع می توان به دو موضوع مهم اشاره کرد:

1- دریکو در خانواده مالفوی ها بزرگ شده و از هنگامی که به خاطر می آورد پدر و مادرش در مورد خون پاک و اصالت خانوادگیشان برایش گفته اند. از همان ابتدا از پدرش در مورد بزرگی لرد سیاه شنیده است و در یک کلام همه رذیله ها و زشتیهای دنیای جادو را برایش زیبا جلوه داده اند.

2- از سوی دیگر دریکو جادوگر توانایی نیست. درست است که بلوف می زند، تهدید می کند و هری و دوستانش را آزار می دهد. اما همه اینها تحت حمایت دیگران است: اسنیپ یا آمبریج. دریکو در اعماق وجودش نسبت به هری احساس کمبود میکند، هری هر سال یک حادثه بسیار بزرگ افریده است و لرد را بارها شکست داده است. اما دریکو چه کار کرده؟ هیچ. دریکو از روی شجاعت نبود که وظیفه کشتن دامبولدور را به عهده گرفت بلکه می خواست بر دردها و عقده های درونیش مرهمی بگذارد؛ عقده هایی که با رفتن پدرش به آزکابان دو چندان شده.

اما هنگامی که دامبولدور کشته شد، تمام آنچه مالفوی به آن اعتقاد داشت فرو ریخت. گفتگوی او با دامبولدور در فصل 27 کتاب 6 این موضوع را به راحتی نشان میدهد. به دریکو ثابت شد که لرد برحق نیست و این همان حادثه جدی بود که دریکو را دگرگون خواهد کرد .

یادمان نرود که دامبولدور انسان بسیار بزرگی بود و تاثیرات انسانهای بزرگ بعد از مرگشان نیز پابرجا می ماند و حتی قوی تر میشود. به همین خاطر من فکر میکنم دریکو به سمت سفیدی میاید، برای نابودی لرد به هری کمک می کند و در این راه کشته میشود.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.