هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

نیما رضوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
از یه کلبه ی نه چندان کلبه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام:هادس
سن:خدا که سن نداره از کجا سن بیاره؟ ان شاء الله اگر مٌردی و سن تو تموم شد میای پیشم
سرم شلوغه اختراعات و از این چرت وپرت ها ندارم ولی این لردهای سیاه و این افراد پیشم می ایند اگر هم از این ها کسی نیامد بعد که مٌرد از خجالتش در می اییم
رنگ مو:مو ندارم می تونی تو شکل ببینی
رنگ چشم:سیاه
علاقه مند به:قدرت و این که روزی خدای خدایان شوم.
چوبدستی:البته من سیکل ودارم و با دستم جادو می کنم
قدرت:نمی میرم-
حالات در زمان عادی:در فکر نقشه

Nima:
NICK NAMES: Gemini.Clemenza.Narcisa.

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
این یه پیروزی بزرگ برای ما محسوب می شه...لرد سیاه واقعا خوشحاله . تمام قدرت اونا و تنها ترس ما دامبلدور بودو حالا فقط چند تا جوجه ساحره موندن که اسم خودشونو گذاشتن کارآگاه و شروع به خندیدن کرد. دراکو با عصبانیت گفت:اون مال من بود اسنیپ نباید می کشتش و مشت هایش را به شدت به هم فشرد. نارسیسا گفت:این درست نیست دراکو اون با من پیمان ناگسستنی بسته بود و وقتی هم برای تلف کردن نداشت.بلاتریکس در حالی که با افسوس به دراکو نگاه می کرد گفت:این یه فرصت بزرگ بود تا بتونی خودتو به لرد سیاه نشان بدی... دست و پا چلفتی.نارسیسا گفت:بلا... ولی ناگهان در با صدای مهیبی منفجر شد و لوپین.تانکس.مودی و شکلبولت در استانه ی در ظاهر شدند و همزمان طلسم هایی را به طرف مرگ خواران فرستادند.مالفوی فریاد زد:لعنتیا... اوادا کداورا و به سرعت مبل را برگرداند و پشت مبل پناه گرفتند . لوپین نیز به همراه دیگر اعضای محفل پشت میزی پنهان شدند.لوپین فریاد زد : تسلیم شید این به نفع خودتون و در مقابل بلاتریکس گفت: باشه... حتما"... اینم پیام دوستی... اوادا کداورا. مودی گفت: باشه... استیو پی فای... رداکتور. در عرض چند ثانیه انواع طلسم های مرگ.. بیهوشی .. خلع سلاح و غیره در اتاق به پرواز درآمد... پتریفیکوس توتالیوس... اکسپلیارموس... دلتریوس... اوادا کداورا(از بغل گوش تانکس رد شد)... کراسیو.مالفوی فریاد زد: نارسیسا همراه دراکو از این جا به وسیله ی اپارات پیش لرد سیاه برو. دراکو فریاد زد: من می خوام این جا بمونم و حساب این عوضیا رو برسم.گفتم:بروووو....... نارسیسا من هواتو دارم.نارسیسا دست دراکو را گرفت و او را کشان کشان به سمت در برد. لوپین گفت: به اونا کاری نداشته باشید بذارید برن. استیو پی فای... ریداکتور(به کناره ی مبل برخورد و آن را منفجر کرد). مالفوی فریاد زد: بلا ما هم باید بریم... اوادا کداورا... تعداد اونا خیلی زیاد... کراسیو... اکسپلیارموس. بلا : باشه با شماره ی سه به سمت در می ریم... یک... دو... سه... حالا. هر دو با هم شروع به دویدن به سمت در کردند .طلسم ها پی در پی به سمت انها فرستاده می شدند. لوسیوس تقریبا به در رسیده بود که ناگهان صدای فریادی را از پشت سرش شنید. به سرعت برگشت و بلا را مشاهده کرد که بیهوش بر زمین افتاده است. با عصبانیت به سمت مودی برگشت و فریاد زد: آوادا کداورا... کراسیو... اکسپلیارموس. طلسم به مودی برخورد کرد و باعث شد که چوب دستیش چند متر ان طرف تر بر زمین افتاد. دیگر فرصتی برای تصمیم گیری نبود... نمی توانست بلا را نجات دهد پس به سرعت از خانه خارج شد. لوپین با شتاب به طرف در حرکت کرد اما ناگهان صدای ترق بلندی را شنید و در جای خود متوقف شد. مودی گفت: لا اقل یکیشون رو گرفتیم. سکوت بار دیگر برقرار شد... نویسنده: لرد ولدمورت ------------------------------------------------------------------------ نام:لرد ولدمورت نام کامل:تام مارولو ریدل سن:50 تاریخ تولد:1955/2/14 رنگ چشم:قرمز مو:ندارم ظاهر کلی:قامتی بلند و ترسناک با یک شنل سیاه و با دماغ و دستانی مار مانند چوب جادو:از درخت بید و پر ققنوس.11 اینچ.نرم و انعطاف پذیر علاقه:کشتن هری پاتر شغل:مرگخوار توانمندیها:دفاع در برابر جادوی سیاه.اکلامانسی.چفت شدگی و ... افتخارات:زندگیم همش افتخار بوده دوستان نزدیک:مرگخواران گروه:اسلایترین لطفا" من را در گروه اسلایترین قرار بدید. ویرایش شد!(دو پست پشت سر هم ممنوع!-دامبلدور)

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۲۱:۵۴:۲۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۲۲:۰۰:۱۹

قدرت از آن من است .... هر کس مخالفت کند کشته میشود و هر کس وفادار باشد پاداش می گیرد .... به لرد سیاه بپیوندید !

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نام و نام خانوادگی : تام مارولو ریدل (T )
لقب : لرد ولدمورت ، لرد سیاه ، دارک لرد ، ارباب تاریکی ها
قد : 170
محل زندگی : هر جا تاریکیست
دوستان : دوستی ندارم
افراد : مرگ خواران
علاقه مندیها : کشتن همه مردم و به خصوص هری پاتر
تعداد هورکراکسس : 6 تا با قسمتی که در بدنم است
تخصص : دفاع در برابر جادوی سیاه ، اشیای افراد مشهور ،
معجون ها
مو : ندارم
چوب جادو : 12 اینچ با پر ققنوس
گروه : ایفای نقش ، اسلایترین
رنگ چشم : قرمز شکل گربه
جنس : مرد
توانمندیها : اکلا مانسی
شغل : قتل
اضطراب و ترس : دامبلدور
لطفا من رو توی ایفای نقش و اسلایترین جا بدید .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین

ريگلوس بلک
گروه : اسلیترین
خوب من بايد بگم در بچهگی خيلی بد شانسی اوردم همشهم تقصير برادر بزرگم سيريوس اگر اون فرزند خوبی بود من ديگهمجبور نبودم جور اونو بکشم
من با ورود به هاگزورتز افتخار از دست رفته را به خونواده برگردوندم
بعد از هاگزوارتز به مرگخواران پيوستم ولی بعد از مدتی متوجه پستی لرد ولمورت شدم و تصميم به ترک مرگخوارانگرفتم ولی من چيزی خبر داشتم که نبايد هيچ کس نبايد خبر می داشت(جان پيج) پس لرد سياه دستور قتل من را داد من فرار کردم و بعد دو روز خبر مرگم پخش شد ولی من اطمينان دارم که از دست اون خنگا در رفتم ميتونم به جرئت بگم که من ر . ا. ب هستم.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۲۱:۴۶:۳۱

من کی هستم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این یه پیروزی بزرگ برای ما محسوب می شه...لرد سیاه واقعا خوشحاله . تمام قدرت اونا و تنها ترس ما دامبلدور بودو حالا فقط چند تا جوجه ساحره موندن که اسم خودشونو گذاشتن کارآگاه و شروع به خندیدن کرد. دراکو با عصبانیت گت:اون مال من بود اسنیپ نباید می کشتش و مشت هایش را به شدت به هم فشرد.
نارسیسا گفت:این درست نیست دراکو اون با من پیمان ناگسستنی بسته بود و وقتی هم برای تلف کردن نداشت.بلاتریکس در حالی که با افسوس به دراکو نگاه
می کرد گفت:این یه فرصت بزرگ بود تا بتونی خودتو به لرد سیاه نشان بدی... دست و پا چلفتی.نارسیسا گفت:بلا... ولی ناگهان در با صدای مهیبی منفجر شد
و لوپین.تانکس.مودی و شکلبولت در استانه ی در ظاهر شدند و همزمان طلسم هایی را به طرف مرگ خواران فرستادند.مالفوی فریاد زد:لعنتیا... اوادا کداورا و
به سرعت مبل را برگرداند و پشت مبل پناه گرفتند . لوپین نیز به همراه دیگر اعضای محفل پشت میزی پنهان شدند.لوپین فریاد زد : تسلیم شید این به نفع خودتون و در مقابل بلاتریکس گفت: باشه... حتما"... اینم پیام دوستی... اوادا کداورا. مودی گفت: باشه... استیو پی فای... رداکتور. در عرض چند ثانیه انواع طلسم های
مرگ.. بیهوشی .. خلع سلاح و غیره در اتاق به پرواز درآمد... پتریفیکوس توتالیوس... اکسپلیارموس... دلتریوس... اوادا کداورا(از بغل گوش تانکس رد شد)...
کراسیو.مالفوی فریاد زد: نارسیسا همراه دراکو از این جا به وسیله ی اپارات پیش لرد سیاه برو. دراکو فریاد زد: من می خوام این جا بمونم و حساب این عوضیا
رو برسم.گفتم:بروووو....... نارسیسا من هواتو دارم.نارسیسا دست دراکو را گرفت و او را کشان کشان به سمت در برد. لوپین گفت: به اونا کاری نداشته باشید بذارید برن. استیو پی فای... ریداکتور(به کناره ی مبل برخورد و آن را منفجر کرد). مالفوی فریاد زد: بلا ما هم باید بریم... اوادا کداورا... تعداد اونا خیلی زیاد...
کراسیو... اکسپلیارموس. بلا : باشه با شماره ی سه به سمت در می ریم... یک... دو... سه... حالا. هر دو با هم شروع به دویدن به سمت در کردند .طلسم ها
پی در پی به سمت انها فرستاده می شدند. لوسیوس تقریبا به در رسیده بود که ناگهان صدای فریادی را از پشت سرش شنید. به سرعت برگشت و بلا را مشاهده
کرد که بیهوش بر زمین افتاده است. با عصبانیت به سمت مودی برگشت و فریاد زد: آوادا کداورا... کراسیو... اکسپلیارموس. طلسم به مودی برخورد کرد و باعث
شد که چوب دستیش چند متر ان طرف تر بر زمین افتاد. دیگر فرصتی برای تصمیم گیری نبود... نمی توانست بلا را نجات دهد پس به سرعت از خانه خارج شد. لوپین با شتاب به طرف در حرکت کرد اما ناگهان صدای ترق بلندی را شنید و در جای خود متوقف شد. مودی گفت: لا اقل یکیشون رو گرفتیم.
سکوت بار دیگر برقرار شد...

نویسنده: لرد ولدمورت

قدرت از آن من است .... هر کس مخالفت کند کشته میشود و هر کس وفادار باشد پاداش می گیرد .... به لرد سیاه بپیوندید !

پیام زده شده در: ۷:۳۶ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
نام و نام خانوادگی:جورج گرنجر
گروه:گریفیندور
معرفی خود:شخصی منظبت

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۸ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۴۴ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
کنت تاولر ( توی لیست هست )
سن = 16
جنس: مرد
سال :چهارم
رنگ چشم: سیاه
گروه : همین گريفندور
مو : بلند ، سیاه
ظاهر کلی : پسری عینکی
نام کامل: کنت تاولر
کویدیچ : عضو کوییدیچ گریفندور
چوب جادو : شاخ اژدها روسی
علاقه ها: درس و کوییدیچ
توانمندیها : مقابله یا جادوهای ابتدایی

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:لرد ولدمورت نام کامل:تام مارولو ریدل سن:50 تاریخ تولد:1955/2/14 رنگ چشم: قرمز مو: ندارم ظاهر کلی : قامتی بلند و ترسناک با یک شنل سیاه و با دماغ و دستانی مار ما نند چوب جادو:از درخت بید و پر ققنوس . 11 اینچ.نرم و انعطاف پذیر علاقه: کشتن هری پاتر شغل: مرگ خوار توانمندیها: دفاع در برابر جادوی سیاه. اکلامانسی.چفت شدگی و... افتخارات:زندگیم همش افتخار بوده دوستان نزدیک:مرگ خواران گروه:اسلایترین لطفا" من در گروه اسلایترین قرار بدید.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

mohammad

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۳ چهارشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۱ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
از نیویورک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
نام:بگ نولد
نام خانوادگی:میلی سنت
قد:178
شغل:وزیر سحر جادو بین سال 1960-1967
شرمنده همینا هم به زور به دست آوردم

من میخوام با این شخصیت داخل ایفا نقش باشم ولی چه طوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تور خدا یکی بگه!!!!!!!!!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
ای بابا!!
من می خوام در ایفای نقش شخصیت داشته باشم.توی نمایش ویژگی های فردیم نوشته در ایفای نقش:بدون شخصیت.!
رسیدگی کنید.

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.