هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
به من اعتماد داشته باش.میتونم.البته رسیدگی به قسمت گفتگو با مدیران رو به عهده ی یک نفر دیگر می زارم.

ارادتمند
گلوری گرنجر

ویرایش شده توسط گلوری گرنجر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۵ ۱۷:۰۵:۰۴

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۴

رونالد ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ سه شنبه ۳ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۸
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
من با اینکه خودمو قبلا معرفی کردم ولی یه بار دیگر میگم:

1-نام:رون

2-سن:15

3-تاریخ تولد:15 سال پیش به دنیا امدم

4-جنس:مرد

5-گروه:گریفندور

6-محل زندگی:پناهگاه

7-ظاهر:دارای کک و مک در صورت و موهای قرمز و قد بلند

8-کوییدیچ :دروازه بان

9-نوع جارو:پاک جارو

10-نام کامل:رونالد

11-علاقه:تیم چادلی کنونزه

12-متنفر از:عنکبوت

13-توانایی ها:یاری کردن هری در همه چیز

رون و هرمیون باید به هم برسن :bigkiss: :bigkiss:

پیام زده شده در: ۸:۴۱ چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
برایان دامبلدور : از اینکه بررسی شخصیت شما از زیر دستم در رفته معذرت میخوام ولی متاسفانه شخصیت برادر دامبلدور تائید نمیشه چون دامبلدور به جز آبرفورث برادر دیگه ای نداره امیدورام یک شخصیت خوب پیدا کنی و فردا نیای بگی من پسر عموی دامبلدورم

لونا : : من همون شناسه قدیمی شما رو فعال کردم با اون آن شو اگه پسوردش رو یادت رفته بگو تا بهت بدم

دوستان خودتون رو مطابق فرم زیر معرفی کنید

گروه:

معرفی کوتاه( شامل علاقه ها و توانمندیها و عادات و کارهایی که این شخصیت تو کتاب کرده و کلا هر چیزی در مورد این شخصیت به ذهنتون میرسه)

________________________________________________-

**قسمت سوم خیلی مهمه حتما باید اونجا در مورد شخصیتتون توضیح بدید

**در ضمن از این به بعد شخصیتهای غیر هری پاتری تائید نمیشن مثل شخصیتهای ارباب حلقه ها یا کتاب های دیگه

** شناسه ها حتما باد فارسی باشن ( یعنی هری نه harry )

**همچنین اگه شخصیت شما توی کتاب نیست نیاید اسم خودتون رو به اول یک شخصیت کتاب اضافه کنین اگه مثلا می خواید خواهر هرماینی باشید نگید مریم گرینجر یا مینو گرینجر بلکه مثلا بگید هلنا گرینجر یعنی یک اسم خارجی بگزارید

** پست افرادی که به رنگ سبز در می یاد تائید شده هستند و دلایل تائید نشدن بقیه ی افراد در پایان هر پست ناظر مربوطه نوشته میشه

** از تکرار پست خود خود داری کنید مگر این که از تاریخ اون بیش از 3 روز گذشته باشه در غیر این صورت ممکنه برای تنبیه تائید شخصیتتون به تاخیر بیفته

** در قسمت ویژگی های فردی هر کاربر تائید شده قسمتی هست به نام ایفای نقش هری پاتری که داخل اون شخصیت هری پاتری فرد مذکور نوشته میشه این قسمت اصلا مهم نیست و اگر برای کسی نوشته بود بدون شخصیت جای نگرانی نداره .

** تغییر گروه به هیچ وجه انجام نمیشه

** اگر مایلید شخصیت خودتون رو عوض کنید باید با شناسه ی جدید این کار رو بکنید و حتما در معرفی برای شخصیت جدید شناسه ی قبلی خود رو ذکر کنید . اگر چیزی مغاییر با این مشاهده بشه ( یعنی فردی دو شناسه ی برای ایفای نقش داشته باشه) با متخلف برخورد میشه

**برای تعویض شناسه خودتون لطفا شناسه ای را که میخواهید در قسمت ویژگی های فردی به جای نام واقعی وارد کنید و بعد برای من پی ام بزنید. به محض دریافت پی ام و دیدن شناسه، شناسه شما رو تغییر میدم.
هر وقت نتوانستید با شناسه قبلی وارد سایت شوید نشان دهنده این است که شناسه شما عوض شده است و در این حالت شناسه جدید را امتحان کنید.
اگر در هر حال نتوانستید وارد سایت شوید از طريق پست الكترونيكي ( ايميل ) ثبت نام خود وارد شويد يعني به جاي شناسه ايميل را وارد كنيد و سپس دوباره به من پي ام بزنيد.

تائید نشده ها:

هادس : نمیشه کلا شخصیت باید یک جورایی به هری پاتر ربط داشته باشه اگه این طوری بود منم دوست داشتم نمسیس خدای انتقام باشم

تک شاخ: به زودی درستش میکنم

گلوری گرنجر: فکر نکنم از پسش بر بیای

سیموس: شما یک شخصیت داری نمیشه عوضش کنی

جرج گرنجر: خیلی کوتاه بود

هاگرید : امپراطور تاریکی شخصیت نیست

کارکاروف: معرفی کوتاه نداشتی

بگ نولد : گروه رو یادت رفت

لرد ولدمورت: با توجه به حساسیت این شخصیت از کسانی چون هادس , ارباب تاریکی و دوستانی که خودشون لرد ولدمورت رو تقاضا دادن میخوام بیان اینجا و یک نمایش نامه بنویسن در مورد اینکه مالفوی ها مورد هجوم اعضای محفل قرار میگیرن حالا هر کجا که دلتون میخواد و تعداد افراد هر دو دسته به نظر خودتون بر میگرده اما اعضای محفل بیشترن
بعد از نشوتن نمایش نامه از بین شما کسی لرد میشه سعی کنید روی نمایش نامتون کار کنید و دقت کنید اگه قول شدید همیشه باید همین طوری بنویسید
( اگر هادس و ارباب تا ریکی علاقه ی به ولدمورت شدن ندارن میتونن شخصیت دیگه ای بگیرن )

دوستی که ولدمورت رو میخواد و نمایش نامش رو هم زده : شما خیلی عجولی تا الان 10 تا پست زدی و 10 تا پیام شخصی این اصلا خوب نیست به هر حال این کارت باعث شد یکم تجدید نظر کنم دوباره یک نمایش بنویس میدونی که این شخصیت خیلی مهمه و اگه میخوای به دستش بیاری باید زحمت بکشی

اخطار::::::: هر کسی که با یک شناسه ی نمایشی دیگه تائید شده باشه و بعدا اسمش رو عوض کنه حذف شناسه میشه در کل کسی که شناسه ی نمایشیش با اونی که باهاش تائید شده فرق داشته باشه از ایفای نقش اخراج میشه:

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

نیما رضوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
از یه کلبه ی نه چندان کلبه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
اهان هینجا رسمه هر پیام رو هشت دفعه باید تایپ کرد:
نام:هادس
سن:خدا که سن نداره از کجا سن بیاره؟ ان شاء الله اگر مٌردی و سن تو تموم شد میای پیشم
سرم شلوغه اختراعات و از این چرت وپرت ها ندارم ولی این لردهای سیاه و این افراد پیشم می ایند اگر هم از این ها کسی نیامد بعد که مٌرد از خجالتش در می اییم
رنگ مو:مو ندارم می تونی تو شکل ببینی
رنگ چشم:سیاه
علاقه مند به:قدرت و این که روزی خدای خدایان شوم.
چوبدستی:البته من سیکل ودارم و با دستم جادو می کنم
قدرت:نمی میرم-
حالات در زمان عادی:در فکر نقشه
گروه:اگه وقت کردم میام مدرسه میخواهم توی اسلیترین باشم

Nima:
NICK NAMES: Gemini.Clemenza.Narcisa.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
نام:لرد ولدمورت

نام کامل:تام مارولو ریدل

تاریخ تولد:1955/2/14

رنگ چشم: قرمز

مو: ندارم

ظاهر کلی : قامتی بلند و ترسناک با یک شنل سیاه و با دماغ و دستانی مار ما نند

چوب جادو:از درخت بید و پر ققنوس . 11 اینچ.نرم و انعطاف پذیر

علاقه: کشتن هری پاتر

شغل: مرگ خوار

توانمندیها: دفاع در برابر جادوی سیاه. اکلامانسی.چفت شدگی و...

افتخارات:زندگیم همش افتخار بوده

دوستان نزدیک:مرگ خواران

گروه:اسلایترین

لطفا" من در گروه اسلایترین

قرار بدید.

قدرت از آن من است .... هر کس مخالفت کند کشته میشود و هر کس وفادار باشد پاداش می گیرد .... به لرد سیاه بپیوندید !

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

ارباب تاریکی ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
از سرزمین ناشناخته سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
دوباره خودم رو معرفی می کنم چون از سه روز گذشته و کسی هم بهش رسیدگی نکرده:

1- نام : ارباب تاریکی ها
3- سن : میلیون ها سال (از اولین جادوگران هستم)
4- جنسیت : مرد
5- رنگ چشم : سیاه
6- مو : بلند و سیاه
7-ظاهر کلی : لاغر و بلند قد و با شنلی سیاه و بلند
8-چوب جادو : چوب جادویی من معمولی و مثل چوبدستی بقیه نیست ((50 سانتیمتر طول با موی اژدهای شاخدم مجارستانی که سر آن هم یک کریستال بزرگ داره))
9-توانایی ها : اولین وردهای جادوی سیاه رو خودم اختراع کردم و در
جادوی سیاه و معجون سازی و ذهن جویی و چفت شدگی خیلی مهارت دارم همچنین مار زبان هم هستم و جاودانه هستم.((جان پیچ دارم))
10-اختراعات : جادوی سیاه - جان پیچ - معجون های سمی و کشنده - ذهن جویی و چفت شدگی
11- اژدها : اژدهای شاخدم مجارستانی
12- شغل : آموزش جادوی سیاه و معجون سازی و ذهن جویی و چفت شدگی به علاقه مندان در محلی بسیار مخفی و محرمانه و همچنین اختراع در زمینه ی جادوی سیاه
13- افتخارات : دارای مدال درجه یک مخترعین و مدال درجه یک در زمینه جادوی سیاه و مدال شجاعت جادویی و ...
14- گروه : گرچه من خیلی قبل از اینکه هاگوارتز تاسیس بشه به دنیا اومدم ولی ترجیح میدم که توی گروه اسلیترین باشم چون اسلیترین یکی از نواده های خودمه و افتخار می کنم که گروه اونو برگزینم.

نقل قول:

flora delukor نوشته:
توسط شیرین ÷اتر
ببخشید حرف p کار نمی کند.
لطفا" مرا در گروه گریفیندور قرار دهید.

اگر می خواهید از حرف پ استفاده کنید از کلید ژ استفاده کنید و اگ می خواهید از ژ استفاده کنید از شیفت + ز استفاده کنید.

امضا :
ارباب تاریکی ها
مخترع جادوی سیاه و جان پیچ و مخترع بسیاری از معجون های سمی و ذهن جویی و چفت شدگی و ...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
با عرض سلام
من یک کم توی این موضوع که شناسه ی دامبلدور رو بگیرم موندم.
می خواستم شخصیت اونو بگیرم.ازتون ممنون می شم.

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

لرد تاریکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
این یه پیروزی بزرگ برای ما محسوب می شه...لرد سیاه واقعا خوشحاله . تمام قدرت اونا و تنها ترس ما دامبلدور بودو حالا فقط چند تا جوجه ساحره موندن که اسم خودشونو گذاشتن کارآگاه و شروع به خندیدن کرد. دراکو با عصبانیت گفت:اون مال من بود اسنیپ نباید می کشتش و مشت هایش را به شدت به هم فشرد. نارسیسا گفت:این درست نیست دراکو اون با من پیمان ناگسستنی بسته بود و وقتی هم برای تلف کردن نداشت.بلاتریکس در حالی که با افسوس به دراکو نگاه می کرد گفت:این یه فرصت بزرگ بود تا بتونی خودتو به لرد سیاه نشان بدی... دست و پا چلفتی.نارسیسا گفت:بلا... ولی ناگهان در با صدای مهیبی منفجر شد و لوپین.تانکس.مودی و شکلبولت در استانه ی در ظاهر شدند و همزمان طلسم هایی را به طرف مرگ خواران فرستادند.مالفوی فریاد زد:لعنتیا... اوادا کداورا و به سرعت مبل را برگرداند و پشت مبل پناه گرفتند . لوپین نیز به همراه دیگر اعضای محفل پشت میزی پنهان شدند.لوپین فریاد زد : تسلیم شید این به نفع خودتون و در مقابل بلاتریکس گفت: باشه... حتما"... اینم پیام دوستی... اوادا کداورا. مودی گفت: باشه... استیو پی فای... رداکتور. در عرض چند ثانیه انواع طلسم های مرگ.. بیهوشی .. خلع سلاح و غیره در اتاق به پرواز درآمد... پتریفیکوس توتالیوس... اکسپلیارموس... دلتریوس... اوادا کداورا(از بغل گوش تانکس رد شد)... کراسیو.مالفوی فریاد زد: نارسیسا همراه دراکو از این جا به وسیله ی اپارات پیش لرد سیاه برو. دراکو فریاد زد: من می خوام این جا بمونم و حساب این عوضیا رو برسم.گفتم:بروووو....... نارسیسا من هواتو دارم.نارسیسا دست دراکو را گرفت و او را کشان کشان به سمت در برد. لوپین گفت: به اونا کاری نداشته باشید بذارید برن. استیو پی فای... ریداکتور(به کناره ی مبل برخورد و آن را منفجر کرد). مالفوی فریاد زد: بلا ما هم باید بریم... اوادا کداورا... تعداد اونا خیلی زیاد... کراسیو... اکسپلیارموس. بلا : باشه با شماره ی سه به سمت در می ریم... یک... دو... سه... حالا. هر دو با هم شروع به دویدن به سمت در کردند .طلسم ها پی در پی به سمت انها فرستاده می شدند. لوسیوس تقریبا به در رسیده بود که ناگهان صدای فریادی را از پشت سرش شنید. به سرعت برگشت و بلا را مشاهده کرد که بیهوش بر زمین افتاده است. با عصبانیت به سمت مودی برگشت و فریاد زد: آوادا کداورا... کراسیو... اکسپلیارموس. طلسم به مودی برخورد کرد و باعث شد که چوب دستیش چند متر ان طرف تر بر زمین افتاد. دیگر فرصتی برای تصمیم گیری نبود... نمی توانست بلا را نجات دهد پس به سرعت از خانه خارج شد. لوپین با شتاب به طرف در حرکت کرد اما ناگهان صدای ترق بلندی را شنید و در جای خود متوقف شد. مودی گفت: لا اقل یکیشون رو گرفتیم. سکوت بار دیگر برقرار شد... نویسنده: لرد ولدمورت -------------------------------------------------------------------------- نام:لرد ولدمورت نام کامل:تام مارولو ریدل سن:50 تاریخ تولد:1955/2/14 رنگ چشم: قرمز مو: ندارم ظاهر کلی : قامتی بلند و ترسناک با یک شنل سیاه و با دماغ و دستانی مار ما نند چوب جادو:از درخت بید و پر ققنوس . 11 اینچ.نرم و انعطاف پذیر علاقه: کشتن هری پاتر شغل: مرگ خوار توانمندیها: دفاع در برابر جادوی سیاه. اکلامانسی.چفت شدگی و... افتخارات:زندگیم همش افتخار بوده دوستان نزدیک:مرگ خواران گروه:اسلایترین لطفا" من در گروه اسلایترین قرار بدید. [size=small][color=006633]ویرایش شد!(دو پست پشت سر هم ممنوع!-دامبلدور)[/color][/size]

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۲۲:۰۳:۱۱

قدرت از آن من است .... هر کس مخالفت کند کشته میشود و هر کس وفادار باشد پاداش می گیرد .... به لرد سیاه بپیوندید !

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین

نام:پروفسور فیلت ویک

نام کامل:همون بالایی

رنگ چشم: سیاه

مو: تیره

ظاهر کلی : کوتاه قد و خنده دار.

چوب جادو:چوب درخت زبان گنجشک و موی تک شاخ نر.

علاقه: تدریس جادو

شغل: استاد جادوگری

توانمندیها: هر کاری که بلد باشم

افتخارات:چیز زیادی یادم نیست

دوستان نزدیک:هاگواترزی ها

گروه:راون کلاو

جون هرکی دوس داری ولمون کن بذار ما هم قبول شیم. من موهام سفید شد ها. اگه این نشد لطفا یه شخصیت به من بدین برام مهم نیست چی باشه حتی اگه درخت گلابی باشه قبوله.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۲۲:۰۴:۰۸

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
چرا با این که در ایفای نقش قبولم کردید اما در نمایش خصوصیات فردی من در قسمت ایفای نقش هری پاتر نوشته بدون نقش

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.