هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: همکاری برای برگزاری آزمون سمج owl
پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام دوستان عزيزم حالتون چطوره اين دو روز که نيومدم با تاپيکام مشکل داشتم و جواب همتون رو با پي ام دادم مهلت ارسال سوالا تموم شد ولي من تاسه شنبه صبر ميکنم من دوستاني رو که عضو تيم کردم : ( اسماگ ، برتا جورکينز ، ريتا اسکيتر ، البرت وافلينگ ، ناتالي مک دونالد ، سر نيکلاس و دارن شان ) که همه فعال ترين عضوهاي سايت هستند و من دو ماه تو هر تاپيکي که نظر مي دادن مي رفت و نظراتشون رو مي خوندم و فهميدم بهترين کساني که مي تونن کمک کنند اينا بودن ديديد که چطور وقتي پي ام زديد در عرض يک دقيقه عضوتون کردم و بايد بگم در نصف اين وقت ميتونم حذفتون کنم شما بايد سوالاتتون رو مي فستاديد من به همتون گفتم چي کار کنيد مثلا ( دارن شان گفته بود که : ميشه سوالا غير هري پاتري باشه گفتم نه . بعد گفت مي خوام درباره ي دارن شان در بيارم گفتم نمي دونم ديگه بايد هري پاتري باشه ) يا ( ريتا اسکيتر ال گفت چطور عضو شم عضوش کردم . بعد گفت چظور سوال در بيارم بهش گفتم . بعد دوباره گفت نه سخته نمي تونم دوباره راهنماييش کردم) آخه چرا نمي تونيد اين همه بهتون گفتم از اين هفت نفر فقط سه نفر سوالا رو فرستادن من همه ي اينها رو گلچين کردم و خيلي ازشون خوشم اومد و نمي خوام به اين راحتي از دستشون بدم دوستان عزيزم تک شاخ 13 و ونوس هم خواسته بودن که من انتخابشون کردم مثلا همين ونوس رو همه مي شناسيدش و مي دونيد که چقدر کاراش عاليه پس من الکي نمي کنم و عده ي زياد مي خوان عضو شن که فکر مي کنم فعال ترند من همون بار اول گفته بودم من کسايي رو مي خوام که کار کنن ولي شما هيچ کدوم....... البته ناگفته نمونه که اسماگ ، ناتالي و سر نيکلاس سوالاتشون رو ارسال کردن و من بي نهايت خوشم اومد يک نمونه از سوالات ناتالي جان رو در زير ميارم با اينکه نمي خواستم بهتون الان نشون بدم ولي شما انگار هنوز بلد نيستيد پس چاره اي ندارم . شايد وقتي سايت آواي ققنوس رو راه انداختيم بيايد سر بزنيد و ببينيد من چطور سوال طرح مي کنم در ضمن من يکي از مديران اون سايتم اينو گفتم که بدونيد من براي اولين بار نيست که همچين آزموني برگزار مي کنم نمونه اي از سوالات ناتالي جان:
معجونها:
1. اگر ريشه ي آسياب شده ي گل سوسن رو به محلول دم کرده ي گياه افسنتين اضافه کنيم چي به دست مي آيد؟
معجون خواب آوري درست ميشود به اسم شربت زندگي فلاکت بار که خيلي قوي و موثره.
2. پادزهر بيزوار از چه جايي به دست مي آيد؟
سنگيه ي که از معده ي بز بيرون مياد و جون انسان رو در برابر بسياري از سم ها محافظت ميکنه.
3. گياه تاج الملوک با زهر گرگ چه فرقي دارد؟
هر دو يک گياه هستند که به نام گل آلاله معروفند.
4. معجون صلح چيست؟
معجوني است براي آرام کردن تشويش و تسکين اضطراب.
5. اگر مقدار زيادي از اجزاي معجون صلح به کار رود چه اتفاقي مي افتد؟
کسي که آن را بنوشد به خواب سنگين و بعضي اوقات برگشت ناپذير فرو خواهد رفت.
6. وريتا سرم چطور معجوني است؟
معجوني بي رنگي است که بي درنگ فرد خورنده را مجبور به گفتن حقيقت ميکند.
همونجوري که گفتم عنوان که مربوط به درس هست سوالات همراه با جواب ها پس کساني رو که حذف ميشن که احتمالا همه جز اسماگ ، ناتالي ، سر نيکلاس ، تک شاخ و ونوس هستند رو سه شنبه مي گم و تا اون موقع وقت براي سوالات داريد و اينم بدونيد که کسان زيادي هستن که مي خوان عضو تيم باشند .
و بهترين منبع تاپيک بهترين مسابقات با بهترين امتيازات است .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستانی که عضو نیستند هم می تونن سوال بفرستن و بهم پی ام بزنن سوالا رو و فقط هم باید هری پاتری باشه و دوستان عضو هم سریعتر سوالا رو بفرستن مهلتتون داره به پایان می رسه .

پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۴

mahsa)leo)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵
از hala ye jayi hastim dige
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asan mage timi ham dar kar boode ? eyvallllllllllllllllllllll
man neydoonestam
hala haddaghal begin chejoor soali befrestam?soale hoosh befrestam az anishtan kafetoon bebore? javab bedina
inam khodesh soali bood
=-=-=-=-=-=-=
ااااااااااااااااااااا اصلا مگه تيمي هم در كار بوده؟
ايول
من نيدونستم
حالا حداقل بگين چه جوري سوال بفرستم؟ سوال هوش بفرستم از انيشتين كفتنون ببره؟ جواب بدينا
اينم خودش سوال بود

فارسي بنويسيد
چكش ميخواي؟؟؟؟؟؟؟؟
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۶ ۱۵:۲۹:۰۳

GOD BE WITH YOU

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

مادام رزمرتا old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۷ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۴۳ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از سه دسته جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 180
آفلاین
ببخشید یعنی من که جزء افراد تیم نیستم نمی تونم سوال بفرستم؟یعنی عضو تیم هستم ولی جزء اون افراد خاصی که
گفته بودید نیستم حالا نمی دانم سوال بفرستم یا نه ؟لطفا رسیدگی کنید.الان ساعت 7:30 مورخ 25/11 است و لطفا هر چه سریعتر جواب بدهید.

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان عزیزم از همین الان یعنی ساعت 5:17 روز سه شنبه مورخ 25/11 تا سه روز دیگه مهلت دارید سوالات پیشنهادیتون رو بفرستید و گرنه خیلی خیلی محترمانه از تیم حذف ميشيد .

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۵ ۲۰:۴۴:۴۹

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان عزیزم از همین الان یعنی ساعت 5:17 روز سه شنبه مورخ 25/11 تا سه روز دیگه مهلت دارید سوالات پیشنهادیتون رو بفرستید و گرنه خیلی خیلی محترمانه از تیم بیرون انداخته می شید .

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

آرمان قادري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۴۴ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۰۲ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶
از مغازه چوب فروشی الیواندر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خيلي خوبه.
ضمنا من دارم داستان هري پاتر 7 رو مي نويسم كه مي تونيد دو فصل اولش رو از لينك زير دانلود كنيد:
دانلود فصل اول و دوم

آقای الیواندر سازنده بهترین چوبهای جادویی از سال 382 قبل از میلاد.
درود بر لرد سفید آلبوس دامبلدور.
!!!مرگ خواران مرگتان باد همچون نامتان!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خیلی ممنون از نظرات ارزندتون جناب وزیر من وقتی این تاپیک رو به وجود آوردم هم به مدیرا و هم به ناظران محترم اعلام کردند که من در این تیم سوالات سمج رو طرح می کنم اگر مدرسه ی هاگوارتز یا همون کوییرل عزیز خواستن از این سوالات استفاده می کنن در غیر این صورت این سوالات را با هماهنگی ماندانگاس عزیز در تاپیک دیگری به اجرا می زارم بازهم به نظرتون بستگی داره و در پایان هم از صحبت هاتون تشکر و قدردانی می کنم لطف کردید .

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
هووومک ... صبر کنید ببینم !! این سوالات سمج برای چی هست ؟! یه وقت برای مدرسه علوم و فنون که نیست ؟!
ما کل تلاشمون رو کردیم و دوباره مدرسه هاگوارتز رو راه انداختیم و تمامی مسئولیتش با کوييرل عزيز هست ... طراحی سوالات برای امتحان هم از امروز به طور رسمی به عهده ایشون هست و خودشون در مورد همه چیز مختار هستند که اقدامات لازم رو انجام بدهند و ما هم از ایشون حمایت میکنیم و همین جا اعلام میکنم که کوييرل عزيزه که باید در مورد سوالات سمج تصمیم بگیره و همه چیز بر اساس نظرات ایشون هست و باید بیاد نظرش رو بده ... اگر صلاح دونست از سوالات کمک میگیره و اگر صلاح ندونست خودش سوالات رو طرح میکنه ... در ضمن سوالات نباید طوری باشه که همه جوابش رو بدونن و اگر این جوری باشه که اصلا ارزش نداره !!!
باز هم من به کوييرل عزيز این خبر رو اعلام میکنم و خودشون تصمیم گیرنده هستند !!
با تشکر ...
وزير سحر و جادو

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان لطفا نپرسید که سوالا چه جوری باشه یا میشه در مورد چیزه دیگه ای باشه خودتون می دونید که آزمون سمج مختص هری پاتره پس لطفا حواستون جمع باشه و دیگه برای عضویت پیام نزنید دیگه هر مشکلی داشتید پیام قبلیم رو بخونید . و سریعتر سوالات رو بفرستید .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.