هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: یک جاودانه ساز چطور عمل می کنه؟!( جاودانه ساز: یک ابهام عمدی؟!)
پیام زده شده در: ۳:۵۰ شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۴

فرد ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۳ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۷
از کوچه دیاگون - مغازه جیب بر های جادویی ویزلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
هری عزیز فکر نمیکنم که ولدمورت برای بازگشتش به روحش باید پورت کنه به محل یکی از هورکراکس ها !
در ضمن یک هورکراکس مثل ANKH تو وارکرافت نیست که وقتی داشته باشیش بتونی بعد از مرگ با استفاده از اون برگردی به زندگی !!!
من یه نظریه دارم :
اگه روح رو یک نوع انرژی فرض کنیم (جدا از مسائل دینی) هیچ وقت انرَی از بین یا ایجاد نمیشود.پس بنا به قانون تبادل انرژی .
منظورم اینه که درسته که بگیم هورکراکس "نابود" میشه . ولی روحی که هورکراکس نگه داشته نابود نمیشه
به نظر من بعد از نابود شدن هورکراکس . تکه روحی که تو اون شی زندانی شده بوده به روح اصلی متصل میشه

حالا در این مورد که وقتی ولدی بدنش صدمه میبینه چه اتفاقی میفته :
بنا به قانون طبیعت ، یک روح هیچ وقت ناقص نمیتونه به دنیای مرگ برگرده . و چون روحی که بعد از نابود شدن بدن ولدمورت آزاد شده ناقص هست ، پس نمیتونه به دنیای مرگ بره
یعنی اصلا نمیره . برنمیگرده و هیچ ارتباطی با هورکراکس های دیگه برقرار نمیکنه
این هورکراکس ها هستن که بعد از نابود شدن روح داخلشون به روح اصلی میپیوندن

و در مورد نحوه جدا کردن روح :
- روح در مقابل گناه و تاریکی تاثیر پذیره ، چون اصولا از نور و انرژی و روشنایی ایجاد شده
پس همونطور که چاقو یه جسم رو میبره
گناه و تاریکی هم روح رو میبره و تکه میکنه
و چون به نظر رولینگ گناهی بالاتر از قتل نیست ، این گناه رو استفاده کرده

نمیدونم منظورم رو تونستم بگم یا نه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هری جان سوال جالبی بودش ! اگر اجازه میدی من برداشت خودم رو در این مورد بگم !

ببینین به نظر من وقتی که ولدمورت جسمش رو از دست میده در حقیقت به هیچ کدوم از جاودانه سازهاش صدمه ای وارد نمیشه و اونا به شکل اولشون باقی میمانند .

احتمالا هر کس که کتابای هری پاتر رو بخونه اولین تفکری که در ذهنش ایجاد میشه اینه که هر دفعه که هری روح ولدمورت رو از بدنش خارج کنه یکی از جاودانه سازهای ولدمورت از بین میره و سرانجام دفعه هفتم خود ولدمورت میمیره و به طور کامل نابود میشه ! در صورت اینکه چنین نیست !!

جواب اصلی اینه که اگر هری یا هر کس دیگری هزار بار هم ولدمورت رو نابود کنن و اونو از جسمش خارج کنن تا زمانی که جاودانه سازهای ولدمورت در امان باشند به خود ولدمورت نیز اسیبی نمیرسه !

من این موضوع رو از آنجا فهمیدم که دامبلدور نگفت که بخاطر خارج شدن روح ولدمورت یکی از جاودانه سازهاش نابود شده بلکه دوباره شروع به شمردن جاودانه سازهای سالمش کرد . و گفت که از این لیست شش تایی تا حالا دوتاشون نابود شدن و البته منظورش این بود که بقیه همچنان سالمند . پس از اینجا این نکته به اثبات میرسه که اگر ولدمورت بدنش رو از دست بده جاودانه سازهایش همچنان سالم باقی میمانند و بهشون آسیبی نمیرسد !

حالا سوال دیگری که پیش میاد اینه که ! پس چه اتفاقی برای تیکه هفتم روح ولدمورت می افته هنگامی که از بدنش خارج شده ! استنباط من این است که این قسمت از روح از بدن خارج میشه اما از بین نمیره ! و این بخار یا همون روح ناقص به جامونده به هیچ وجه از بین نمیره ! ( مگر اینکه اول جاودانه سازها از بین برند ) بلکه در طبیعت بدنبال فرصتی میگرده که به بدنش برگرده و در صورت پیدا کردن یک هامی به وسیله همون جادو ها که میدونید دوباره این قسمت از روح به بدنش بر میگردد و مثل قبل فعالیت میکند . و در نتیجه هم تمام جاودانه سازها سالم میمانند و هم اینکه به روح آسیبی نمیرسه !

خب با پیش آمدن این فرض من باید این موضوع رو مطرح کنم که در اصل هری برای کشتن ولدمورت تنها راهی که داره اینه که اول باید شش تا جاودانه ساز رو نابود کنه واگرنه به هیچ وجه نمیتونه ولدمورت رو بکشه ......!!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
هووم چه نیازی داره که سر بزنه؟
تازه با سر زدن خودش ممکنه جای اونا لو بره
اونا ساخته شدن برای موقع نیاز
خود دامبلی هم میگه که وقتی هورکراکسی از بین بره اصلا ولدمورت نمیفهمه

در ضمن این با حلقه قدرت لرد حلقه ها خیلی فرق داره

سائورون نابود نشده بود و داشت دنبال حلقه میگشت که قدرتش رو به حد اعلا برسونه

ولدمورت هورکراکس ساخته که بعد از نابودی بتونه دوباره مثل اول بشه نه برای قدرت بیشتر و از این حرفا و هورکراکس هیچ جادو یا قدرتی نداره و فقط مثل مخزن برای اون تیکه از روح عمل میکنه

و به نظر من نکته مبهمی در این مورد نیست و فقط تنها نکته مبهم اینه که وقتی ولدی رو میکشن مثل اون وقتی که در مقابله با هری کشته شد. بعد از کشته شدن چطور میره و اون تیکه از روحش رو از هورکراکس در میاره و دوباره زنده میشه

و تئوری من اینه که :

وقتی میمیره به صورت خودکار هورکراکس بعدی زنده میشه ( یعنی به صورت اوتوماتیک در نقطه اکس میمیره و در نقطه اگرگ زنده میشه)

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
اصلی ترین سوال این جا اینه :
چرا لرد لدرمورت بعد از ساختن جاودانه ساز ها و پنهان کردنشون باز هم نیاز داره که به محل اون ها برگرده؟!

خب دلیل اینکه من به این سوال جواب ندادم اینه که به نظر من واقعا جوابش واضحه !!!

خب خودتو بزار جای ولدمورت ! تو حاضری جاودانه سازهات رو بزاری به امان خدا بری ؟ مثل اینکه مقداری از روحت رو درون جاودانه سازها مخفی کردی ها !! مداد خودکار که توشون نذاشتی !

خب این دیگه کاملا مشخصه ! ولدمورت نیازی نداره که برگرده و جاودانه هاش روببینه ! ولی به طور غریزی دوست داره هر موقع بخواد بتونه جاودانه سازهاش رو پیدا کنه !!!

به نظر من این رفتاد کاملا یک رفتار طبیعیه و در این مورد کاملا هم بهش حق میدم !

حالا نمیدونم کجای این مسئله برای شما مبهمه ؟
( تا جایی که میدونم این رفتار کاملا منطقیه )

پیام زده شده در: ۸:۴۲ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
خوب منم با نظر بلیز موافقم مخصوصا با قسمت زیرنقل قول:
به نظر من رولینگ وقتی کتاب دوم رو مینوشت هنوز ایده جاودانه سازها به ذهنش نرسیده بود برای همین یکم این قسمت کتاب با بقیه قسمتها نا هماهنگه به اندازه کافیم دلیل برای اثبات حرفم دارم ولی چون که اینجا جاش نیست اجازه بدین بی خیالش بشم

ودر مورد حرف شما جناب بووبو
نقل قول:
به نظر من ( که فکر نمی کنم تنها کسی باشم که به این موضوع باور داره) رولینگ خیلی تحت تاثیر تالکینه! و در جهان تالکین این واقعیت وجود داره که امپراطور تاریکی قدرت اش به طور مستقیم وابسته به " حلقه ی یگانه" ست! یعنی با از بین رفتن حلقه او هم طوری سقوط می کنه به اعماق سیاهی که احیا شدنش ناممکن می شه! ( در واقع چون نژاد سائورون که گندالف هم از این نژاد هست میرا نیستند این جور بیان می شه مرگ امپراطور) !

خوب یه تایپک در مورد شباهت ارباب حلقه ها و هری پاتر هست
(درست یادم نیست کجا ) یه نگاهی به اون بنداز
نقل قول:
اما روی کسی مثل ر.الف.ب که در اون یادداشت ذکر کرده که داره به استقبال مرگ میره شاید تاثیری وحشت ناک تر داره! تاثیری مثل مرگ ( تدریجی شاید) یا چیزی مثل این!

و در مورد ر ا ب هم یه تایپک هست که بحث جالبی توش داشتیم بجث کلی در مورد R.A.B. این شخص کیست؟ چه بلایی به سرش آمده؟

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
من خون اشام ها رو مثال ميزنم تا به يه نتيجه ي قطئي برسيم هر چند كه ميدونم هور كراس واقعا يك ابهام عبديه.
يك خون اشام تا زماني كه به وصيله ي سلاه هاي مخصوص از جمله نقره و نور خورشيد از بين نره هيچ وقت نميميره چون:
1_ روحش هميشه در بدن مقاوم مونده و هميشه جوان ميماند و فقط در صورت خوردن خون است كه جسم سالم ميماند و اگر خون نخورد جسمش هم پير و فرسوده ميشود.
2_ روح هر انساني تا پايان دنيا هست و نابود نميشود در صورت از بين رفتن جسم روح پرواز ميكند .
اگر قرار باشد روح مثلا به 2 تكه تقسيم شود خاصيت خود را از دست نميدهد سالم ميماند و و چون وابسته به روح اصلي و كامل است در زمان مناسب جسمش را پيدا ميكند.
حالا بحث اين كه لرد ولدمور چه طور روحش رو تقسيم كرده و من شرط ميبندم خود رولينگ هم هم نميدونه روح چه طور تقسيم ميسه همه ميدونيم روح شي يا جسم نيست كه با چاقو يا شكستن نصف بشه پس راهي ميتونه داشته باشه از جادو اين كه همون طور كه با معجون وجادو جسمش رو به دست مي اره پس با جادويي هم ميشه قسمتي از روح رو اثير كرد چون روح ازاد پرواز ميكنه.
باز هم مبهمه.
(لطفا بگيد هور كراس نام اصلي بهتر از جاودانه ساز و اين جور حرف هاست)

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
رفیق مونتاگ عزیز!
این پست جدید یه جوری من رو وسوسه می کنه به یه سوال و ابهام تازه فکر کنم!
به نظر من ( که فکر نمی کنم تنها کسی باشم که به این موضوع باور داره) رولینگ خیلی تحت تاثیر تالکینه! و در جهان تالکین این واقعیت وجود داره که امپراطور تاریکی قدرت اش به طور مستقیم وابسته به " حلقه ی یگانه" ست! یعنی با از بین رفتن حلقه او هم طوری سقوط می کنه به اعماق سیاهی که احیا شدنش ناممکن می شه! ( در واقع چون نژاد سائورون که گندالف هم از این نژاد هست میرا نیستند این جور بیان می شه مرگ امپراطور) !
در جهان رولینگ قدرت لرد سیاه وابسته به جاودانه ساز هاشه! و بی اون ها ، ولدمورت هم مثل یه جادوگر معمولی ، میرا می شه! خب، یه شباهت هایی بین این دو تا مضمون وجود داره!( به نظر من!)
در لرد حلقه ها، روح و قدرت امپراطور تاریکی که در حلقه ی یگانه است ، صاحب نا خوانده ی خودش رو تحت تاثیر دهشتناکی قرار می ده!( مثلا اسمیگل ، که به مجودی مثل گولوم تبدیل می شه) ! به گونه ای می شه گفت که حلقه گوشه ای زنده از تاریکی اون " نام نبردنی" هست!
با توجه به اون شباهت که گفتم و با توجه به این چیزی که از دفترچه ی خاطرات یاد آوری کردی شاید هر جاودانه ساز قدرتی از این دست داشته باشه! یعنی گوشه ای - یک هفتم - از پلیدی لرد سیاه در اون قرار داشته باشه که بتونه تاثیر بگذاره روی کسی که پیداش کرده و از نابود شدن خودش توسط اون جادو گر جلو گیری کنه! !و به یاد بیاریم که ولدمورت وقتی " از پست ترین روح ها هم پست تر بود" باز قدری از قدرتش رو داش که تونسته بود کوییرل رو تسخیر کنه!( یا مثلا شبیه جینی ، بدن اش رو تسخیر کنه برای یه منظور خاص) این قدرت احتمالی روی داملبدور تاثیری چندانی نداشت( البته دست اش رو از اون گرفت) شاید چون اون به هر حال " تنها کسی که ازش می ترسید" بوده! اما روی کسی مثل ر.الف.ب که در اون یادداشت ذکر کرده که داره به استقبال مرگ میره شاید تاثیری وحشت ناک تر داره! تاثیری مثل مرگ ( تدریجی شاید) یا چیزی مثل این!
خب! این هم یه تئوری دیگه که امیدوارم از نظر ناظر عزیزمون خارج از محدوده نبوده باشه!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با تشکر از جناب بووبو که پست من رو خوندید
خوب در مورد جاودانه ساز
اون چیزی که من از کتاب و بحث هایی که در سایت شده بود یه مطلبی دستم اومده که اونو در زیر مینویسم

وقتی یه جادو گر هرکوراس درست میکنه و روح در اون قرار میده در اصل روح رو به دو یا چند قسمت تقصیم کرده که فقط یک قسمت در بدن خودش است و بقیه رو تو جا های دیگه که ممکنه یک شیع یا هر چیز دیگه ای باشه مخفی کرده
پس وقتی که به بدنش آسیب میرسه و روح از بدنش بیرون کشیده میشه
بدن از بین میره ولی اون بخش از روح که تو بدن بوده در این دنیا سالم باقی میمونه و میتونه کار هایی انجام بده(مثل کار های ولدمورت در کتاب 1و 4 ) ولی چون یک جسم انسانی مستقل از خودش نداره
نمیتونه کار زیادی انجام بده
ولی بقیه ی قسمت های روح که در اجسامی مخفی شدن هیچ کار خواصی رو انجام نمیدن مگر اینکه برای انجام کار خواصی برنامه ریزی شده باشن
مثلا دفتر چه ی ریدل برای باز کردن تالار اسرار درست شده بود و برای این کار برنامه ریزی شده بود

ولی بقیه ی جاودانه ساز ها حتی اگر به دست کسی بیفتنباز هم توانایی انجام کار خاصی رو ندارن
کار اونها فقط نگکهداری از روح است
تا اگه به بدن جادوگر صدمه وارد شد روح اون از بین نره فقط از بدن بیاد بیرون وتا زمانی که به یه بدن جدید نقل مکان کنه در دنیای بیرون سرگردان باشه
ولی نمیمیره چون بخش های دیگه ی روح حفاظت شده هستن

و در اخر من فکر نمیکنم که حتی اگر خود جادو گر هم بخواد بتونه از یک روح که در یک جاودانه ساز مخفی شده استفاده ی دیگه ای بکنه یا اون رو با روح خودش عوض کنه البته منظورم جاودانه سازی که برای حفاظت رو طراحی شده نه برای استفاده ی دیگه مثل دفتر چه

خوب منظورم از نکات مبهم نکات بالا بود که هم جواب شما رو داد هم یه سری سوال مطرح کرد که نفر بعدی با اون ها جواب میدهو...

فقط در آخر یه چیزی رو بگم
به نظر من رولینگ در مورد جاوه دانه ساز از عمد یه سری نکات رو نگفته تا بمونه برای کتاب 7

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
خب رفیق مونتاگ! حق انگار با توئه!
اما خب یک چیزی که هست و انگار متن من رسایی کافی رو نداشته که اینو منتقل کنه ، اینه که من به دنبال جوابی برای اون ابهام ها هستم! او ها یی که در پست اول اومده! مثلا شما که با تئوری اول موافقی رفیق! می تونی در مورد ابهام هم به من کمک کنی؟!
یعنی که هدف این تاپیک رفع ابهام از این موضوعه که من فکر می کردم خیلی ها باهاش مشکل دارن! ولی خب گویا اشتباه می کردم!
در این مورد که نکات مبهم وجود نداره ، خب راستش اصلا خود موضوع مبهمه! یعنی دو تا ابهام رو من این جا گنحوندم! و متن شکل گرفته! و با این حساب فکر نمی کنم اگر شما یا یه دوست دیگه نظرش شخصی اش رو بده از نظر ناظر محترم به بیراهه رفته باشیم! پس سوال اصلی اینه :
شما چی فکر می کنید؟! هم در مورد ابهام ها یی که هست ( راه حلی برای رفع اون ها! ) و هم در مورد تئوری های دیگه ای برای کارکرد یه جاودانه ساز!
مرسی !
بووبو!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب راستش به نظر من یه جاودانه ساز فقط از روح نگهداری میکنه و هیچ وقت هم از بین نمیره (یعنی حرف اول شما)

شما پست اول رو خوب نوشتید
خوب راستش شما در اخر گفتید که
((مجوز این تاپیک مشروط به اینه که " به بیراهه کشیده نشه"! پس لطفا اگه نظر خاصی ندارید یا اصلا موضوع رو نمی گیرین ، ورق بزنین برین به صفحه ی بعد!))
ولی پستتون رو طوری نوشتید که زیاد نکات مبهم که بشه در موردش بحث کرد نداره یعنی طوری نوشتید که افراد فقط میتونن با موافقت یا مخالفت کنن اگه بخوان نظر خودشون رو بگن احتمالا ایم تاپیک به بیراهه کشیده میشه
می خواستم پیشنهاد کنم که شما یه پست دیگه بزنید و یه مقدار بیشتر صحبت کنید

در آخر من کوچک تر از اون هستم که بخوام این نظر ها رو بدم ولی راستش بعداز دو سال فعالیت در این سایت یه مطالبی دستم اومده
باتشکر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.