هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سیریوس و دامبلدور: آیا باز می‌گردند؟
پیام زده شده در: ۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
متأسفانه بعد از بررسی‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که توی این تاپیک،‌ جز نظرات ارزشی قرار نیست ببینیم! برای بحث در مورد مرگ دامبلدور به تاپیک خودش مراجعه کنید.

این تاپیک قفل شد.

ویرایش پرسی ویزلی :
جمع بندی این تاپیک در اینجا زده شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲ ۱۲:۵۶:۴۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
معلومه که برمیگردند...اصلا اگه برنگردند بی انصافیه.(اگرچه به بی انصافیهای Rolingعادت کردیم!)ولی ما که بخیل نیستیم !امیدوارم که برگردند و بدست مرگخوار های دیگر کشته نشده و بدست خود ولدمورت کشته شوند!
با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام
اگه سیریوس برگرده دیگه کتاب لوس میشه
فرض کن هر دو تاشون برگردن و یه دفعه همه مرگ خورا در اثر زمین لرزه بیمرن و لرد بمونه و تمام محفلی ها
جیمز و لیلی هم برگردن
ولی من میگم باز احتمال برگشته سیروس کمه ولی دامبلدور چرا

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
بچه ها من 12 دليل دارم كه دامبلدور زندست.سعي ميكنم كه تو 5 يا 6 پست همشونو بگم.اينم بگم كه من اين دلايل رو از يك سايتي گرفتم
تمامي اين دلايل براي اثبات اينه كه دامبلدور نمرده و تمام اتفاقات نقشه اي بوده كه توسط دامبلدور كشيده شده بود.البته تك تك اين دلايل به تنهايي قانع كننده نيست اما اگه همه را با هم در نظر بگيريد،اونوقت...........
هري صداي پاهايي رو شنيد و به اطراف نگاه كرد اما دامبلدور با حركتي به او گفت كه عقب برود.هري چوب دستي اش را بيرون كشيد و به ديوار پشتش چسبيد.

نقل قول:

The door burst open and somebody erupted through it and shouted, "Expelliarmus!" Harry's body became
instantly rigid and immobile, and he felt himself fall back against the tower wall, propped like an unsteady
statue, unable to move or speak.(HBP pg 584/545)

جالب اينجاست كه تمام اين اتفاقات به سرعت مي افته و خود هري هم گيج ميشه.
نقل قول:

Then, by the light -- g Charm in Freeze Expelliarmus was not a -- He could not understand how it happened
of the Mark, he saw Dumbledore's wand flying in an arc over the edge of the ramparts and understood...
Harry, and the second he had taken to perform this spell had cost him immobilized Dumbledore had wordlessly
. efending himself the chance of defending himself.(HBP pg 584/545)

چرا دامبلدور هري را freeze (منجمد)كرد؟هري كه زير شنل نامريي بود و از خطر در امان بود.
تنها توضيحي كه ميشه ارائه داد،اينه كه دامبلدور از قبل برنامه اي براي مرگ خودش داشته (تا به نظر بياد كه اون مرده) و نميخواست كه هري صدمه ببينه براي اينكه هري بايد شاهد ماجرا ميبود و به همه ميگفت كه دامبلدور مرده.
شايد هم دامبلدور به اسنيپ قول داده باشه كه هري مداخله نكنه،چون هم حس هري رو نسبت به اسنيپ ميدونست و هم اينكه ميدونست اسنيپ بايد چه كار كنه.
تنها حدسي كه در مورد freezeشدن هري ميشه زد اينه كه دامبلدور حتي بدون فكر كردن، هري را freeze كرد....از اينجا ميشود نتيجه گرفت كه دامبلدور از قبل اين برنامه را داشته است.
هري پيش خود فرض كرد كه دامبلدور اين طلسم را انجام داده است و اينكه طلسم قويتر شده بود هنگامي بود كه دامبلدور از برج خارج شد.

اینجا داریم در مورد بازگشت دامبلدور و یا سیریوس حرف میزنیم نه زنده بودن دامبلدور.چرا بحثها رو با هم قاطی میکنید.بهتر نیست تو تاپیک خودش نوشته بشه تا اینجا؟

ویرایش ناظر: متأسفانه به نظر می‌رسه که شما از قافله‌ی این تاپیک عقبید!! اون سایت مدتها پیش دل و روده‌شو کشیدن بیرون همه جور بحث هم درموردش انجام شد، مقاله هم در موردش صادر کردن!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۷ ۰:۰۷:۵۶

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۵:۴۰ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

محمد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۴۰ شنبه ۱ دی ۱۳۸۶
از یه جایی خفن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
احتمال که سیریوس برگرده بیشتر است.
چون مرگش خیلی غیر طبیعیه !!!!!!!!!!!!
بهر حال دامبلدور می دونسته کشته میشه پس یه راهی برای کمک کردن به هری گذاشته ! :

پیام زده شده در: ۱:۳۴ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

لیندسی گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۲ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از یول تپه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
دامبلدور که 100% برمیگرده ولی سیریوسو نییدونم ولی اگه سیریوسم برگرده دیگه یه کمی لوس میشه عین فیلم فارسی میشه....................................سرانجام همه به خوبیو خوشی در کنار هم زندگی کردند آهان راستی اگه بخواد فیلم ایرانی باشه یه عروسی هم باید داشته باشه خوب احتمالن رون و هرمیون هری و چو! لونا و نویل! هگرید و مادام ماکسیم مک گونگال و اسنیپ(البته بعد از اینکه معلوم شد اسنیپ مرگخوار نیست) جینی و ملفوی!!!! چارلی وفلور بیل و کلنگ!!!!!!!!!!!! و سرلرد ولدمورت بی کلاه میمونه !!!
خودم میدونم خیلی بی مزه ام اما یه کم بخندید Good luck

در رقابت عقربه های ساعت با یکدیگر همیشه بازنده چشم من است.تصویر کوچک شده

Re: ایا سریوس بلک در جلد 7 باز میگردد.دامبلدور چطور؟؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
به نظر من پرده سیریوس رو جابه جا کرده چه از لحاظ زمان(یعنی به آینده برده باشدش) و چه از لحاظ مکان
در قطار هری با خودش میگه که دیده بودم که بعضی از جادو گرهای بزرگ با دست جادو می کنند دیگه کی از دامبلدور بزرگ تر ؟؟؟؟؟ یعنی دامبلدور به این بزرگی نمی تونه دراکو رو بدون چوب جادو کنه !!!! هم دامبلدور زنده است ( یعنی دراکو برای اسنیپ و اسنیپ هم برای دامبلدور کار می کنه و دراکو از همکار بودن اسنیپ و دامبلدور خبر نداره ) و سیریوس هم که احتمالا زنده است.

زنده باد هری پاتر دی جی

پیام زده شده در: ۵:۲۱ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خب به نظر من! کسی نمیدونه اون گذر طاق دار چی بوده ولی امکان اینکه بشه سیریوس رو برگردوند زیاده ولی به نظر من دامبلدور دیگه مُرده و هیچ کاری هم نمیشه کرد...
توی دنیای جادوگرها هم مثل مشنگها نمیشه مُرده ها رو برگردوند ولی هری هنوزم میتونه با عکس دامبلدور حرف بزنه ! مگه نه؟

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۹:۱۰ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
دامبلدور که با شک و تردید کشته شد پس میتونیم بهش امید داشته باشیم چون جادوگری به این مهمی و با این قدرت نباید به این راحتیا بمیره یعنی دامبلدور نمیتونست یه جاخالی بده حتما یه جادوگر حرفه ای برای نجات خودش همه کار میکنه.
اما سریوس که تشخیص مرده شدن و یا مرده نشدن او خیلی سخته چون او رفته به ان طرف پرده و هیچ جنازه ای پیدا نشده و میتوان گفت که مرده یا میتوان گفت که این کار را کردن تا مرگ خوارها به ولدمورت بگویند و خیال کنند که مرده و بدین صورت محفل از طریق سریوس و دامبلدور که هیچ کس از زنده بودن انها با خبر نیست به ولدمورت حمله کرده و او را بکشند این موضوعات هم برای این به هری نگفتن چون ولدمورت میتواند به ذهن هری رجوع کند و هری هم که چفت شدگی را به خوبی بلد نیست و همه چیز لو میره.

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۴:۱۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خب اول از همه باید بگم دامبلدور مرده و چون ضعیف شده بود حتی توان این رو نداشت که از خودش دفاعی بکنه ولی....
به نظر من هری میره به دنبال چهار هورکراکس باقی مونده و با موفقیت همه اونا رو پیدا میکنه و نابود میکنه و نوبت به خود ولدمور میرسه و من بازم فکر میکنم وقتی با خود ولدمور روبرو بشه و اونو نابود بکنه ممکنه تمام کسانی که در زمان دوباره به قدرت رسیدن اون مردن دوباره زنده بشن البته این فقط یک حدسه
ولی نکته اصلی اینجاست که اونجایی که سیریوس پشتش ناپدید شد واقعا کجاست؟

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.