هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۹:۵۵ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
۱- پيش طلسم اکس چه کاری انجام ميده؟ (۵)

این پیش طلسم در اول طلسم ها امده و بیشتر اول طلسم هایی می اید که دارای پرتو پر نوری هستند که این پیش طلسم باعث نامر یی کردن ان پرتو طلسم می شود.

۲- برای طلسمهای که خودشون اکس دارن اولشون و ما ميخوايم بهشون پيش طلسم اکس اضافه کنيم چه بايد بکنيم؟ (۵)

برای این طلسم ها می توان از پیش طلسم | دای | استفاده کنیم مانند داي/ اکسپليارموس

3- چطوری درصد خطای پيش طلسم اکس رو کاهش بديم؟ (۵)
این پیش طلسم اکس باعث از بین رفتن 10 الی 15 درصد از قدرت طلسم می شه اما برای کاهش این درصد باید چوب دستی را به صورت عمود نگه داشت و هرگه با رو به رو زاویه ای نزدیک نود درجه درست کند باعث کاهش از بین رفتن قدرت می شه و اگه به صورت عمد عمود نگه داریم که درصد کاهش به زیر 1 درصد می رسه.

من تست ها رو در این جا جواب می دم پروفسور:

۱- چگونه ميشود مقاومت آينه بوجود آمده توسط طلسم رفلکسيوس را بيشتر نمود؟

برای اجرای این طلسم باید چوب دستی را به طرف مخالف دست خود یعنی اگر چپ دستیم به سمت راست و اگر راست دست هستیم به سمت چپ ببریم و بعد به صورت شلاقی چوب دستی را به سمت جلو می بریم و این طلسم رفلکسيوس را به زبان می آوریم و برای این کار باید تمرکز زیادی داشته باشیم و با دقت و با صدای رسا گفت که انجام هر چه بهتر این نکات باعث استحکام و عمر بیشتر آینه می شود و همان طور که گفته شده اجرای یک بار این طلسم با تمرکز بالا و صدای رسا باعث به وجود آمدن یک آینه ی مقاوم می شود و این بهتر از این است که چندین آینه درست کرده ولی با تمرکز کمتر و صدایی نارسا.

۲- خصوصيت ويژه طلسمهای دفاعی چيست؟

طلسم های دفاعی بیشتر باعث بازگشت طلسم به حریفی که طلسم تهاجمی را فرستاده می شود و حتی طلسم های تدافعی زیادی هستن که دارای قدرت زیاد هستن و طلسم های مرگبار را نیز به سمت مخالف هدایت می کنند. اجرای صحیح و با تمرکز طلسم های تدافعی حتی می تواند طلسم را با همان قدرتی که فرستاده شده برگرداند ولی اگر با تمرکز انجام نشود با قدرت کم تری بازگشت داده می شود.

۳- کدام يک از موارد زير در مورد طلسم گانارشيوم صحيح است؟ (حرف درست را اينجا بنويسيد)
انتقاال به پشت حریف که باید ان را با صدای آرام خواند تا حریف ان را نشنود و از طلسم دیوار نامریی برای سرنگون کردن ما استفاده نکند.

× الف :‌ انتقال به پشت حريف

ب: نامرئی شدن

ج: درست کردن ديوار نامرئی برای مقابله با حريف

۴- در جلسه دوم چند نفر در کلاس من بدبخت شرکت کردن؟ (راهنمايی :پايين ۴ نفر بالای ۲ نفر)

سه نفر

۵- طلسم مورد استفاده برای بهتر شنيدن چيست؟

طلسم (بريموس مکسيما):
این طلسم را روی گوش خود انجام داده و شنوایی گوش ما چندین برابر می شود که از این طلسم در دویل بسیار استفاده می شود که باید قبل از دویل و دور از چشم حریف ان را انجام دهیم تا متوجه ی موضوع نشود

۶- برای پيشرفته کردن طلسم آينه چه کلمه ای به اول ورد اضافه ميشود؟(جای خالی رو پر کنيد!)
پرو
-------- رفلکسيوس! ==== پرو رفلکسیوس (Pro Reflexius)

ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۱ ۱۳:۰۱:۱۵

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۶:۴۴ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
اسلايترين: ۲۰ امتياز به زابينی و فلينت عزيز

گريفندور : ۳۰ امتياز به ويزلی و رونان عزيز برای جوابهای خوبشون

هافلپاف: ۱۰ امتياز هم به آنيتای عزيز بخاطر جواباش اما ميتونستی بيشتر توضيح بدی!

و اما با عرض معذرت برای تاخير اين دو جلسه يعنی ۶ و ۷ رو شروع ميکنيم!

موضوع اولی که ميخوايم مورد بحث قرار بديم پيش طلسمی هست که قبلا هم ازش يه اسمی بردم...پيش طلسمه (X) يا همون اکس! (آقايون و خانوما برداشته بد نکنين منظورم قرصش نيستا اسم طلسم ديگه چی کار کنيم!) اين پيش طلسم بسيار مشهور توانايی جالبی داره!

با اجرای اين طلسم در دوئلها ميتونيد پرتوی طلسمتون رو نامرئی کنيد!!! در واقع با اضافه کردن اکس به اول هر طلسم حمله ای يا بعضی از طلسمهای دقاعی ميتونيد پرتوی طلسم رو نامرئی کنيد...به طور کلی اين پيش طلسم روی طلسمهايی کار ميکنه که در دوئل از خودشون پرتو نشون بدن! همونطوری که در جلسه قبل در جواب آنيتای عزيز گفتم اين پيش طلسم يکی از معدود پيش طلسمهاييه که برای اجراش بايد حرکت خاصی غير از ضربه کوچک با چوبدستی بکنيد...برای اجرای اين طلسم قبل از گفتن ورد اصلی دستتون رو به صورت کشيده به طرف جلو قرار بديد مثل حالت معمولی اما نوک چوبدستی به صورت عمود به طرف زمين ميگيريد و کلمه (اکس) رو کامل تلفظ ميکنيد و بعد ورد اصلی رو با چوبدستی اجرا ميکنيد...

نکته همهی که بايد بگم اينه که اين پيش طلسم مقداری از نيروی طلسم اصلی رو ميگيره در حدود ۱۰-۱۵ درصد و اين بستگی به تمرکز شما روی پيش طلسم داره هرچه زاويه چوبدستی در هنگام گفتن اکس به عمود نزديک تر باشه درصد کمتری از قدرت ورد از بين ميره...درواقع اگه کاملا عمود باشه اين درصد تا ۱ درصد يا کمتر هم ميرسه! پس بهتره حواستون رو جمع کنيد!

شايد توجه کرده باشيد که بعضی از طلسمها مثل طلسم (اکسپليارموس) به صورت معمول اکس رو دارن...بنابراين اگه بخوايم به اين طلسمها پيش طلسم اکس رو اضافه کنيم کلا قضيه فرق ميکنه...برای اين وردها کافيه بجای اکس بگيد (دای) !

پس برای نامرئی کردن اکسپليارموس چنين طلسمی خواهيم داشت : داي/ اکسپليارموس!

بسيار خب بهتره بريم سراغ مبحث بعد که ديره! همونطور که ميدونيد امتحانات اين ترم نزديکه و برای همين من تصميم گرفتم در اين جلسه يه تست آمادگی ازتون بگيرم! سوالها زياد نيستن و سخت هم نيستن پيام شخصی هم نفرستين و همينجا جواب رو بگين چون تست آمادگيه و فقط برای اينه که آماده تر باشين...نمرش هم هيچ جا ثبت نميشه فقط کاری که بايد بکنيد درسهای دوئل رو از اولين درسی که من شروع کردم بخونيد که از صفحه ۳ پست ۹۳ شروع ميشه : (جو گرفت منو...يکی منو بيگيره!)

بسيار خب يک دو سه پاسخنامه هارو برداريد و شروع کنيد به جواب دادن:

۱- چگونه ميشود مقاومت آينه بوجود آمده توسط طلسم رفلکسيوس را بيشتر نمود؟

۲- خصوصيت ويژه طلسمهای دفاعی چيست؟

۳- کدام يک از موارد زير در مورد طلسم گانارشيوم صحيح است؟ (حرف درست را اينجا بنويسيد)

الف :‌ انتقال به پشت حريف

ب: نامرئی شدن

ج: درست کردن ديوار نامرئی برای مقابله با حريف

۴- در جلسه دوم چند نفر در کلاس من بدبخت شرکت کردن؟ (راهنمايی :پايين ۴ نفر بالای ۲ نفر)

۵- طلسم مورد استفاده برای بهتر شنيدن چيست؟

۶- برای پيشرفته کردن طلسم آينه چه کلمه ای به اول ورد اضافه ميشود؟(جای خالی رو پر کنيد!)

-------- رفلکسيوس!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هوم اينهم از تست و اما تکليف:

۱- پيش طلسم اکس چه کاری انجام ميده؟ (۵)

۲- برای طلسمهای که خودشون اکس دارن اولشون و ما ميخوايم بهشون پيش طلسم اکس اضافه کنيم چه بايد بکنيم؟ (۵)

۳- چطوری درصد خطای پيش طلسم اکس رو کاهش بديم؟ (۵)

سوال اضافه:

طلسمی دفاعی نام ببريد که در اکس روش کاربرد داشته باشه!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب من لازم ديدم چند نکته ای رو مورد بررسی قرار بدم...اول از همه ممنون از جوابهای خوبتون، امتيازهای نهايی رو فردا اعلام ميکنم!

نقل قول:

البته نباید فراموش کرد که طلسم باعث ضعیف شدن طلسم( پری دای) میشود چون که آنرا به دو شاخه تبدیل میکند. یعنی قدرت طلسم بین دو شعاع تقسیم میشود.

جناب ويزلی به نکته کاملا درستی اشاره کردن. بله اين طلسم نه تنها شعاع بلکه نيروی طلسم رو هم بين دو شعاع تقسيم ميکنه! البته نبايد فراموش کرد که اگر هر دو پرتو با هم و همزمان به طرف مقابل برخورد کنه نيرو يکسان باقی ميمونه اما اگه مدافع يکی از شعا ها رو دفع کنه شعاع ديگه بدون شک از قدرت جادويی کمتری برخورداره!

نقل قول:

البته هر کدام از پیش طلسمها حرکت خاص چوب نیز دارند.

بله...هر کدوم حرکت خاصی دارن که در بيشترشون حرکت يک ضربه اضافه اس و برای پری دای هم همينطور پس برای اجرای پری دای يادتون نره که يک ضربه اضافه با چوبدستی رو در آخر طلسمها تون اضافه کنيد...در ضمن چون نميخوام از حيته درسی خودم خارج بشم بهتره در مورد پيش طلسمهای ديگه که پيش طلسمهای ميشن از استاد وردهای جادوييتون سوال کنيد! من سعی خواهم کرد در کلاس دوئل در پيش طلسمهای حمله ای و دفاعی رو مورد بررسی قرار بديم...باز هم از بيل عزيز تشکر ميکنم!

نقل قول:

هنگامی که میخواهیم طلسم را با پیشوند پرو دای بخوانیم، ابتدا چوب را عمودی و به سمت پایین میگیریم و میگوییم: پرو دای. و بعد طلسم مورد نظر را اجرا میکنیم.

هوم...آنيتا جان حرکتی که شما ميگيد مال يکی از پيش طلسمهای هجومی ديگس به نام (اکس) يا (X) که پيش طلسم بسيار معروفيه و مطمعنم شما حتما قبلا در موردش شنيدين...اما بعدا در موردش صحبت ميکنيم...در جلسات بعد! اما برای پری دای...حرکت خاص همونطور که قبلا هم گفتم همون يه ضربه کوچک هست!

امروز خودم را زخمی کردم تا ببینم آیا هنوز درد را حس میکنم یا نه....درد تنها واقعیت است...

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سوال 1:

براي اجراي اين طلسم، به تمركز زيادي احتياج داريم....پس اولين قدم، اينه كه تمركزمون رو به طور كامل جمع كنيم و فكرمون رو روي ورد مورد نظر متمركز كنيم...(كه البته اگه بخوايم فقط دو تا آينه درست بشه، در اون حد هم تمركز لازم نيست...)
دومين قدمريال اينه كه چوب دستي رو از كنار بازوي مخالف بازويي كه باهاش چوبدستي رو گرفتيم، به صورت شلاق وار، به جلو پرتاب ميكنيم، و در حاليكه تمركزمون جمعه، ورد "پرو رفلكسيوس Pro reflexios" رو بر زبون مياريم...

سوال 2:پروفسور...فكر كنم من "پيش طلسمها چه هستند" بودش...! به هر حال، من كه به اين پاسخ ميدم:

پيش طلسمها، در واقع پيش زمينه ي طلسمهاي تهاجمي و حمله هستند...در واقعا، اين طلسمها، فقط وقتي عمل مي‌كنند، كه بعدشون يه ورد حمله باشه...يعني اگه من همينجوري يكي ازاونا رو بر زبون بيارم، ولي بعدش ديگه وردي نگم، پيش طلسم هم عمل نمي‌كنه...!!!

سوال 3:

اين طلسم، پيش از هر طلسم تهاجمي ديگه كه بياد، اون رو دوبل مي‌كنه...در واقع، وقتي من مثلا ورد "پري داي" رو بر زبون ميارم، و بعدش يه ورد تهاجمي مثل آواداكداورا!!!(چه قدر خشن...!)، ورد " پري داي" كه قبلش گفتم، موجب ميشه آواداكداوراي من دو تا به طرف حريف بره، و اون گيج مي‌شه و دفاعي كه اصلا نميتونست نسبت به يه پرتو هم از خودش نشون بده، خيلي سخت تر ميشه...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ جمعه ۵ اسفند ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
ـ طرز اجرای طلسم آينه ی پيشرفته را توضيح بديد. (۵ امتياز)
چوب را از کنار بازوی مخالف به بیرون پرتاب میکنیم و میگوییم: پرو رفلکسیوس.
۲ـ طرز اجرای پيش طلسمها چه هستند؟ (۵ امتياز)
هنگامی که میخواهیم طلسم را با پیشوند پرو دای بخوانیم، ابتدا چوب را عمودی و به سمت پایین میگیریم و میگوییم: پرو دای. و بعد طلسم مورد نظر را اجرا میکنیم.
۳ـ پری دای چه ميکند ؟ (۵ امتياز)
به جای یک پرتوی نور، دو پرتوی نور ایجاد میکند که با کار دفاعی را برای دشمن ما سخت میکند. یعنی اگر دشمن بخواهد طلسم را دفع کند، تنها میتواند یکی را دفع کند و برای دیگری کاری از پیش نمی برد.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
۱ـ طرز اجرای طلسم آينه ی پيشرفته را توضيح بديد. (۵ امتياز)

ابتدا باید قبل از اجرای این طلسم کاملا تمرکز کنیم ! چرا که تنها با تمرکز این طلسم انجام میشود .
بعد از تمرکز کامل ما باید چوب جادوییمان را در جهت مخالف بازهایمان پرتاب کنیم با این تفاوت که ما باید ایندفعه بگیم :
_ پرو رفلکسيوس! (Pro Reflexius)
آنوقت در صورت درست اجرا کردن تمام موارد ایینه پیشرفته مان درست میشود

در آخر باید این نکته رو دوباره یاد آوری کنم که انجام این طلسم به تمرکز زیاد احتیاج داره !

قبل از اینکه ما به سوال بالا پاسخ بدهیم ابتدا باید به این سوال پاسخ بدهیم که پیش طلسم یعنی چه ؟

پیش طلسم ها طلسمهای بسیار خطرناکی هستند که خود به تنهایی کاربرد ندارند اما اگر قبل از طلسمهای دیگر قرار بگیرند کارشون رو انجام میدهند .

به عنوان مثال يکی از پيش طلسمهای بسیار مفيد که در اواسط قرن هیجدهم اختراع شد پيش طلسم (پری دای)! هست يا (Pre D)!
اين پيش طلسم به اول هر طلسم حمله ایه دیگری که اضافه بشه پرتوی اون طلسم رو به دو پرتو تبديل ميکنه و بجای يک پرتو دو پرتو از چوب شما بيرون مياد که کار دفاعی رو برای حريف به مراتب سخت تر ميکنه.
البته این نکته رو هم باید یادآوری کنم که این طلسم فقط روی طلسمهای حمله ای کاربرد دارد !

همان طور که در بالا نیز به این نکته اشاره کردم طلسم پری دای در قرن هیجدهم کشف شد . این طلسم در اول هر طلسم هجومی که قرار بگیرد باعث میشود که بجای یک پرتو دو پرتو از چوبدستیه شخص خارج شود که وجود این امر موجب سخت تر شدن کار حریف میشود
و البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که این طلسم فقط میتواند در اول طلسمهای هجومی قرار بگیرد

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
س: طرز اجرای طلسم آينه ی پيشرفته را توضيح بديد. (۵ امتياز)
شرط اول اجرای این طلسم داشتن تمرکز بالا و قدرت بالای ذهنی جادوگر هست. علاوه بر آن برای اجرای این طلسم باید دستی سریع داشت. با داشتن این دو شرط ساحر/ساحره باید موارد زیر را به ترتیب اجرا کند.
1- تمرکز بر روی تعداد زاویه آینه هایی که می خواهد بسازد
2- حرکت کوتاه (در حد یک اینچ)، سبک و فرز چوب در جهت هایی که می خواهد آینه ها قرار بگیرند و همزمان گفتن کلمه pro
3- برای آخرین آینه گفتن ورد pro reflexius
بدلیل پیچیده و وقت گیر بودن این طلسم معمولا کسی بیش از سه آینه نمی سازد.

س: طرز اجرای پيش طلسمها چه هستند؟ (۵ امتياز)
ورد مربوطه را به اول ورد مورد نظر خود اضافه میکنیم. البته هر کدام از پیش طلسمها حرکت خاص چوب نیز دارند. اما اغلب این حرکتها کوتاه میباشد. برای مثال پیش طلسم Horiz بر طلسمهای حرکتی عمل میکند. حال طلسم Levi Corpus که شخص را از پا آویزان می کند، د نظر بگیرید. اگر چوب را یک لحظه به حالت افقی و صاف بگیریم و سپس بگویید horiz levi corpus شخص آویزان می شود اما به حالت افقی و خوابیده.

س: پری دای چه ميکند ؟ (۵ امتياز)
این طلسم یک شعاع از طلسم عادی جدا می کند و از زاویه ای متفاوت با شعاع اصلی، به شخص وارد میشود. این باعث می شود که دفاع خیلی سخت تر باشد. البته نباید فراموش کرد که این پیش طلسم باعث ضعیف شدن طلسم میشود چون که آنرا به دو شاخه تبدیل میکند. یعنی قدرت طلسم بین دو شعاع تقسیم میشود.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین

آینه ی پیشرفته در دوئل طلسمی است که اگر آن را اجرا کنیم طلسم طرف مقابل را مانند آینه ای به خودش باز می گرداند اما با این تفاوت که به صورت پیشرفته به خودش برمی گرداند. سادده نیست که طرف مقابل بتواند به راحتی جا خالی یا فرار کند و به صورت پیشرفته ای طلسم دست از سر طرف مقابل بر نمی دارد و هر جور که شده است، طلسم را به او باز می گرداند.

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱:۰۰ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آرمين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از نا کجا آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بسيار خب اولين کار مرور جلسه قبل:

۴۰ امتياز برای هافلپاف! به دليل کار خوب : دوشيزه دامبلدور - دوشيزه زلر - دوشيزه ويلسون و هلگای عزيز

۱۵ امتياز اسلايترين برای کار خوب زابينی عزيز

و ۱۵ امتياز برای گريفندور به رونان! ممنون از استقبالتون!

و اما به دليل فشردگی کار اين ماه تدريس دوجلسه در يک جلسه گنجوندم پس: تغيير شکل جلسات چهارم و پنجم:

دو جلسه قبل من طرز اجرای يک طلسم دفاعی به نام رفلکسيوس رو بررسی کرديم که يک آينه ميسازه و ما ميتونيم با اجرای اون طلسم حريف رو برگردونيم اما در اين جلسه ميخوام اين طلسم رو براتون پيشرفت بدم...در واقع برای تبديل اين طلسم دفاعی به يک طلسم حمله ای خطرناک بايد از تعداد آينه های بيشتری استفاده کنيم!!! جالبه نه؟

دانش آموز خفن : آره جون تو کف کرديم...

گريفندور ادامه ميده : استفاده از دو آينه يا بيشتر به ما اين قابليت رو ميده که نه تنها طلسم حريف رو برگردونيم بلکه با تغيير جهت حرکت اون دفاع رو برای حريف سخت کنيم...به عنوان مثال طلسمی به طرف شما مياد...و شما اونو با استفاده از دو آينه بر ميگردونيد! اينطوری پرتو از آينه اول به آينه دوم که در سمت چپه بازتاب ميشه و بعد با آخرين سرعت به سمت حريف حرکت ميکنه
و حريف نميتونه تشخيص بده که پرتو از کدوم سمت داره مياد!

برای اجرای اين طلسم چوب رو مانند قبل از کنار بازوی مخالف به بيرون پرتاب ميکنيد ولی ايندفعه ميگيد : پرو رفلکسيوس! (Pro Reflexius) ! تعداد آينه های به وجود آمده بستگی به شما داره هر تعداد آينه بيشتر از دوتا احتياج به تمرکز بشتری داره و اگر تمرکز کافی نداشته باشيد ممکنه طلسم به سمت خودتون برگرده!

ميريم سراغ جلسه چهارم و يه طلسم جديد ديگه...اين طلسم که ميخوام مورد بررسيش قرار بدم يک طلسم بسيار کاربردی و بسيار خطرناکه! اول از همه توجه کنيد وزارت جادو گروهی از طلسمها رو به ثبت رسونده به نام (پيش طلسمها)! اين پيش طلسمها طلسمهايی هستن که به تنهايی کاری نميکنن و اگر به اول يک طلسم ديگه اضافه بشن کارشون رو انجام ميدن...

يکی از پيش طلسمهای مفيد که در اواسط قرن ۱۸ اختراع شد پيش طلسم (پری دای)! هست يا (Pre D)! اين پيش طلسم به اول هر طلسم حمله ای که اضافه بشه پرتوی اون طلسم رو به دو پرتو تبديل ميکنه و بجای يک پرتو دو پرتو از چوب شما بيرون مياد که کار دفاعی رو برای حريف به مراتب سخت تر ميکنه...توجه داشته باشين که اين پيش طلسم فقط روی طلسمهای حمله ای کار ميکنه!

اين بود درس امروز دوئل و حالا تکليف:

-- جانی کش

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
طلسمي براي شنوايي بهتر در دوئل نام ببريد ۳ مورد استفاده براي اون بنويسيد و نکته مهمي رو که گفتم ذکر کنيد:
طلسم "بريموس مکسيما".
1. براي تشخيص وردهايي که صدادارند.
2. براي جاسوسي
3. براي شکار کردن حيواناتي از قبيل "وزوزوس" که بسيار بي صدا ما را نيش مي زنند.
نکته: قبل از هر دوئل پيش بيني شده اي آن را روي خود اجرا کنيم.

۲) طرز اجراي طلسم ديوار نامرئي رو شرح بديد:
چوبدستي را به سمت پيشوني گرفته و بعد به صورت شلاق به سمت جلو پرت مي كنيم و مواظب هستيم كه چوبدستيمون پرتاب نشه و بعد مي گوييم والساين ديفندر-- (Wallsign Defender ) را به زبان مياوريم!ميبينيم که پرتوي سفيد طلسم به جلو ميره و هر موقع که چوبدستي رو به عقب بکشيم هر جايي که پرتو باشه... موجي در هوا ايجاد ميشه و ديوار نامرئي شما شکل ميگيره!
۳) ارتفاع و استحکام ديوار به چه عواملي بستگي داره؟
اين طلسم رو شل اجرا نکنيم هرچه محکم تر اجرا کنيم و تمرکز بيشتري داشته باشيم ديوار محکم تر و ارتفاع اون بلند تر خواهد بود.
۴) اين طلسم جزو کدام يک از بخشهاي مهم طلسمهاي دوئل است؟
جزو طلسم هاي تدافعي

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.