هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد، فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۳

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
من هنوز برای ونوس شخصیت خاصی انتخاب نکردم برای همین بی طرفم!شما اگه جای ونوس بودید و پدر خوندتون سیاه بود و حامیتون سفید چی کار می کردید؟
من کلا ترجیح می دم توی گریفیندور بمونم چون عاشق رنگ قرمز واز مار متنفرم.
بعدشم الان خیلی وقته که قسمت های رول پلینگ فعال نیست و تاپیک هایی که قبلا فعال بودند به حرفای چرت و پرت کشیده شدند(مثل جشن بالماسکه و ....).وقتی که دیگه توی سایت بحث سفیدی و سیاهی نیست سفید یا سیاه بودن چه فرقی می کنه؟
در مورد عوض شدن شناسه ها هم یکی از دوستان لطف کردند و گفتند من شناسمو به چو چانگ تغییر بدم چون به نظر ایشون شخصیت ونوس به چو نزدیکه ولی من چنین نظری ندارم .به نظر من حق با مودیه به این جور اسامی نمیشه گفت فرعی!شاید تبعیدی کلمه ی مناسب تری باشه مثل ونوس و دارک لرد و... که از داستان های دیگه ای به داستان هری پاتر تبعید شده اند.
خب شما از شخصیت ونوس چه توقعی دارید که من بر اساس معیار های شما رفتار کنم؟........

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
بسیار عالیه
اول در مورد تصمیم اصلا اینجور نیست که من تصمیم بگیرم همونطور که شاید خیلی چیزا الان بر طبق میل من نیست ولی در سایت وجود داره
دوم اینکه به نظر من مشکل اصلی کمبود افراد در فرومه نه چیز دیگه و این مساله به عدم آشنایی افراد با فروم بر میگرده
از نظر من از دو حال خارج نیست یا کسی که عضو شده فقط از روی تفنن این کارو کرده که هیچ کاریش نمیشه کرد مگه اینکه بندازیش بیرون دوم اینکه اصلا نمیدونه فروم چی هست و چی کار باید بکنه ( به قول معروف آلوده نشده ) در نتیجه اصلا نمیاد و بنویسه تا حالا در مورد ایفای نقش و اینکه چی کار باید بکنه بشه حرف زد.
این کاری که مودی میکنه بسیار جالبه و به نظر من یکی دو نفر دیگه هم جمع بشن و به اعضای جدید لینک تاپیک آشنایی با فروم رو بفرستن و بگن اگر مایل به فعالیت هستن ولی نمیدونن فروم چی هست با اونا ارتباط برقرار کنن
به نظر من افرادی که تازه با فروم اشنا شدن بهتر میتونن جدید ها رو هم با فروم اشنا کنن این کار یک مقداری مشکله چون طرف مقابل اصلا ممکنه دیدی نسبت به فروم نداشته باشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۴:۳۳ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
نقل قول:

دارک لرد نوشت
البته اصولا روش های بی پایانی وجود دارد و آخرش هر چی بگیم پاتر تصمیم گیرنده هست و چه فرقی می کنه! ولی روش فکر کنین اگه واقعا از کم شدن تعداد پست هامون ناراحت نشیم بهترین کار پاک کردن (نه قفل کردن!) تاپیک های خیلی قدیمی و تاریخ گذشته هستش!

من با دارک لرد موافقم
برای اینکه سایت از دست نره اول باید شناسه ها رو به کتاب ها نزدیک کنیم دوم بحث ها و رول پلینگ های جدیدی رو شروع کنیم.

در مورد روش انتحاری هم من حرفی ندارم...باید یه خونه تکونی حسابی در سایت راه بندازیم.قبل از تابستان این کار کاملا ضروری هست چون باعث میشه که حجم سایت کمتر بشه در نتیجه اعضای جدیدی که میان کمتر گیج می شن!

در ضمن نباید از کم شدن پست هامون به خاطر پاک کردن ناراحت بشیم...که چی اگه یه کم از پستامون کم بشه؟! به قول بانوی سایه ها حالا اونایی که پیام هاشون زیاده چه گلی به سرشون زدن؟
ممکنه که پست زیاد نشان دهنده فعال بودن شخص هست ولی به نظر من الان همه می دونن که کی فعال هست و کی نیست.

بنابراین راه پاتر و مودی به نظر من خوب هست...ولی تصمیم گیرنده خود هری هست...ببینیم چی کار می کنی

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۰:۳۰ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
پاتر متاسفانه بازم باهات موافقم! ولی خوب راه حل چیه؟ ما داریم خیلی از هری پاتر دور میشیم البته جذابیت های خودش رو داره ولی فکر می کنم مودی حق داره لازمه یه تجدید پیمانی با آرمان های هری پاتر انجام بشه... حالا چند تا روش داریم... که خودم به سمع و نظرتون می رسونم:
1. روش انتحار: همه رو با زور سیم سرور مجبور کنیم که هر چی پاتر و مودی می گن گوش کنن و همون باشن یا از روش خیلی انتحار یعنی ویرایش اسم طرف توسط ناظران استفاده کنیم
نکته مثبت: 100% همچی جور میشه بدون اسم تکراری و غیره!
نکته منفی: همه از سایت فرار می کنن دعوا میشه*(دعوا خودش نکته مثبته)
2.روش باقالی و حذب باد: این روش یعنی ادامه رویه فعلی و هر چه پیش آید خوش آید
نکته مثبت: کاچی به از هیچی - بحث های جانبی خوب
نکته منفی: از بین رفتن جذابیت سایت به مرور زمان و دورتر و دورتر شدن از مبحث هری پاتر
3. روش دو + دو =سه: در این روش ما باید دو تا شخصیت داشته باشیم یکی شخصیت کتابی یکی خارج کتابی
نکته مثبت: هم خدا رو داریم هم خرما!
نکته منفی: با هم قاطی خواهند شدو نظم دادن خیلی سخت خواهد بود .
4. روش مشت آهنین و نقشه راه مودی: در این روش تمام ناظران خشونت شدیدی خواهند داشت و به دوران سارون مرحوم باز خواهیم گشت وکلی سایت گرم و با هیجان خواهد شد و همه هر روز 10 الی 100 تا پست ازشون کم خواهد شد و کلی تاپیک نابود خواهد شدو همه طبق سیستم مودی پیش خواهند رفت.
نکته مثبت: نظم مطلق - دعوای های خشونت آمیز و بالارفتن بینندگان سایت
نکته منفی: ناظران مهربان هستند و این روش عمرا اجرا بشه! در گذشته نیز برنامه های خشونت داشتیم ولی اجرا نکردیم!
5. روش دی جی و فریندشیپ: در این روش ونوس و چند تن دیگه وب مستر خواهند شدو سایت رو به فریندشیپ گران تبدیل می کنیم!
نکته مثبت: روزانه 10000000000 تا بازدید کننده- منفجر شدن فروم ها - خروج من از سایت
نکته منفی: فقط در مورد بعضی قسمت های خاص! کتاب بحث خواهد شد!

البته اصولا روش های بی پایانی وجود دارد و آخرش هر چی بگیم پاتر تصمیم گیرنده هست و چه فرقی می کنه! ولی روش فکر کنین اگه واقعا از کم شدن تعداد پست هامون ناراحت نشیم بهترین کار پاک کردن (نه قفل کردن!) تاپیک های خیلی قدیمی و تاریخ گذشته هستش!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ببينيد دوستان از نظر من آزادي در فروم چيز خيلي مهميه اين رو بازش ميكنم
اولا ممكنه شما يك تصوري از آمبريج يا تانكس در ذهنتون داريد كه ممكنه با تصور من فرق داشته باشه در نتيجه وقتي ميگيد كه من بايد اينجوري باشم در واقع داريد اون چيزي رو كه خودتون فكر ميكنيد به من ميگيد كه اون باشم

دوم اينكه كلا ممكنه كسي كه نقش رو برداشته يك سري از خصوصيات اون در كتاب رو دوست داشته باشه و بخواد بقيش رو انجام نده و يا اينكه اصلا فقط آي دي رو گرفته و ميخواد يجور ديگه باشه
به نظر من اگه يكي دقيقا مثل آمبريج داشته باشيم عاليه ولي اينكه مجبوري بخوايم يكي رو آمبريج كنيم شايد جواب نده به نظر من اين تاپيك براي دادن ايده هستش نه اجبار يعني اينكه بگيم اكثر افراد دوست دارن يه شخصيت چجوري باشه تا اونم بتونه خودش رو نزديك كنه بهش
و اينكه اون قبول ميكنه يا نه به خودش مربوط ميشه
چطور يكي رو ميشه مجبور كرد كه نوع شخصيتش رو عوض كنه
در نتيجه آمبريج عزيز و بقيه برو بچ توجه كنن كه كسي زوري روش نيست كه حتما رفتارش مطابق با نظر بقيه جلو بره بلكه اينا پيشنهاد هايي هستش كه ميتونه كار خودش رو بهتر كنه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۳

دلورس جین آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۷ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۳
از خونه یه سیریوس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 58
آفلاین
سلام برهمه!
ببخشیدمن اصلا آدم انتقاد پذیری نیستم ومتاسفانه نمیتونم مثل آمبریج رفتارکنم به دلیل اینکه دراین صورت باید با همه حتی بچه های اسلایترین هم دعوا داشته باشم که این جور در نمیاد
ضمنا تو این جا هیچ کس به جز خانم مک گونگال واین هرمیون مثل شخصیتش رفتار نمیکنه پس نباد فقط تقصیر من بندازین

never opened my self ths wovy
life is our s we life it our way

all this words I dont just say
and nothing Else matters

پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین

الستور (راستی من می تونم تو رو با اسم کوچیک صدا کنم یا باید بگم مودی یا کاراگاه مودی؟ چون من با حرفت کاملا موافقم که باید همدیگر رو درست صدا بزنیم...مگر اینکه اون شخص راضی باشه که به اسم کوچیک یا چیزای دیگه صداش کنن!)

مودی من خیلی خوشحالم که داره کارایی راجع به شناسه ها میشه...ولی باز هم می گم اگه با زبون خوش عوض نکردند باید به زور عوض کرد...اینو جدی می گم...چون من اصولا سختگیرم...

یه اشکالی که از ونوس یادم افتاد اینه که ایشون بی طرف هستند...به نظر من ایشون باید یه گروه رو انتخاب کنند چون بی طرفی در این سایت معنایی نداره!
بنابراین خواهش می کنم که یه گروهی رو انتخاب کنن تا هم تکلیف خودشون روشن بشه هم ما...

ولی خب اگه نخواستند گروهی رو انتخاب کنن بنابراین باید از عضویت در گریفندور هم حذف بشن!
چون اگه بی طرف هست دیگه لازم نیست تو گریفندور باشه...

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

بدون نام
خوب من فکر می کنم یکی از دلایلی که سایت داره از حالت خودش خارج میشه،اسامی شخصیت هاس.
نمی گم فرعی؛ من فکر می کنم اگه شخصیت ها همه از کتاب باشند، خیلی بهتره و حس رو راحت منتقل میکنه.
ببینید الان هر کی میاد عضو میشه معمولا از این اسما ور می داره:
لرد تاریکی
لرد سفیدی!(به لرد سفید بر نخوره ها!)
پاتر 2!
بازگشت پاتر
خشم پاتر
.....!

ولی چرا هیچ کی نمیاد بگه من نویل ام؟ یا دراکو؟!پانسی؟ پروتی؟!سیبل تریلانی؟!؟؟؟؟

من جا داره اینجا از آمبریج خیلی تشکر کنم! چون واقعا یه شخصیتی رو ور داشت که کمتر کسی حاضر به ور داشتن اونه! اونم به میل و اراده ی خودش!
آمبریج(مثه کتاب 4،تهش که به سدریک و پاتر ادای احترام کردند)

الان مدتیه من و پاتر حالا بقیه مدیران رو نمی دونم؛به اعضایی که تو سایت هستند و شناسه هاشون هری پاتری نیست،پیام می دیم و ازشون دعوت می کنیم که یکی از شخصیت ها رو بردارن( اینو گفتم که بعضی از دوستان از این وضع گله داشتند،بدونند داره اقداماتی صورت می گیره)

خوب؛من واقعا فکر می کنم اگه دوستان شناسه های خودشون رو به شخصیت های کتاب بر گردونند،بهتره!
فکر نکنم شخصیت جادوگری هم کم باشه! می تونین بسازین؛همون طوری که در قوانین ایفای نقش هم گفته شده!
خوب نظر دوستان چیه؟!

ونوس!من چه جوری از چشم جادوییم استفاده بکنم!؟زشته آخه!

Re: دادگاه شماره 10
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
به نظر شما انجمن من به این سایت صدمه می زنه؟

به نظر من اشکال این سایت اینه که بچه های فعال سایت شخصیت های فرعیو گرفتن!
ما اصلا رون و چو نداریم!
دامبلدورشم طوریه که اصلا حس دامبلدورو به آدم انتقال نمیده!
سالازارم کارایی رو می کنه که یه روح نباید بکنه!کلاه مخملی شده واسه من!
ونوسشم از خواستگار متنفره!تقصیر من چیه که در این رابطه زود رنجه؟
هری هم وقتی به کسی گیر بده دیگه ولش نمی کنه!
مودیشم از چشم جادوییش استفاده نمی کنه!مثلا یکی از خصوصیات مهم مودی چشمشه!ولی اگه تانکسو طلاق بده بهتر میشه!
آمبریجم اصلا آمبریج نیست!مثل دامبلدور!بیشتر بهش میاد که همون صغری باشه!
کوری عصاکش کوری دیگر شود!
قضیه ی منه

Re: دادگاه شماره 10
پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
من یه کامنت بدم! دوستان عزیز برای بار ده هزار و یکم! بابا من می خوام به قول شوما سیاه باشم! ولی نمی ذارین آخه! من رو حاجی کردین! من چی کار کنم آخه! یه جا هم که خشن اومدم همه گفتن جو گیر شدی! اگه اینطوریه من باید دو تا شخصیت داشته باشم! یا در دفتر حاج آقایی رو تخته کنم!
کامنت بدین!
در مورد سفید و سیاه من پایم اساسی! رهبر اسلایترین! به شرط اینکه دیگه حاجی دارکی رو بذارین فقط برای همون دفتر!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.