هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادو رو به خاطر خودش مي خواي يا به خاطر هري ؟
پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
براي خودش مي خوام هرچند هري هم خوبه هاااا
ولي خب ديگه خود جادو يه چيز ديگه س

Re: جادو رو به خاطر خودش مي خواي يا به خاطر هري ؟
پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
جادو برای تمام انسانها جذاب و شگفت انگیزه و باعث می شه همیشه آنتن کنجکاویشون روی اون بچرخه.جادو انسان ها رو به دنیایی پیوند می ده که همیشه براشون جدیده و گرچه می دونن همچین جایی وجود نداره اما ممکنه حداقل چند ثانیه اعماق وجودشون رو قلقلک بده که اگه وافعا همچین جایی وجود داشت چطوری بود.....شاید سال ها و سال ها این سوال همیشه وجود داشته اما باید بگم در دوره ایی که ما الان داریم توش زندگی می کنیم هری پاتر بهترین جواب رو به این سوال داده.هری پاتر دقیقا همون چیزی هست که باید باشه .ظرفی از تخیلات بشری.....!
جادو و هری حالا دیگه با هم پیوند خورده و ما در دنیای اون جایی نداریم فقط می تونیم از بیرون بش نگاه کنیم و یه علامت تعجب بزرگ بالای سرمون کاشته بشه!

در پایان هری و جادو متعلق به هم هستن و من فقط اونا رو دوست دارم ..................!!!

سامانتا ولدمورت...............................!!!!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

Re: :: جادو رو به خاطر خودش مي خواي يا به خاطر هري ؟؟؟!!! ::
پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
نقل قول:
آرميس بارادا شما در اولين كلامها درست جوابي رو داديد كه من ميخواستم بشنوم ولي بعد سوال رو دقيقا متوجه نشديد. من منظورم اينه كه اگه جادو رو دوست داري واسه هريه يا واسه خود جادو؟ يعني قبل از هري دوستش داشتي يا بعد از هري؟ ولي شما جواب داديد كه علاقمندان به هري علاقثمند به جادو هم هستند!!!
در ضمن اون ظرفداري كه طرفدار هري نباشه پيدا مي شد چون قبل از اينكه هري ساخته بشه من به جادو علاقه داشتم ولي الان چون به جادو علاقمندم به هري هم علاقمندم!!! من دقيقا برعكس بيشتر افراد عمل ميكنم!!!

ببخشید جناب تریداتس بلک اگه شما با دقت نوشته منو می خوندی، می دیدی که من نوشتم به این سوال نمی شه جواب قطعی داد. دلیلم هم این بود که اکثرا طرفداران هری پاتر طرفدار جادو هم هستند و بر عکس. حتی خود شما هم توی یکی از پست هات گفته بودی که به خاطر جادو به هری پاتر رو اوردی. خود من هم بعد از هری پاتر اصلا با جادو آشنا شدم و به یکی از طرفدارانش تبدیل شدم. پس می بینی که حرف من حقیقت داره و درسته.
من به شخصه جادو رو به خاطر هری دوست دارم. چون تصویری که از جادو در ذهن من نقش بسته تصویریه که توی هری پاتر ارائه داده شده. پس من اون جادویی رو دوست دارم که توی هری پاتر ازش استفاده می شه. نه اون جادویی که توی بعضی از داستان های قدیمی و افسانه ها هست. اطلاعات من در مورد جادو هم فقط محدود به اطلاعاتیه که توی هری پاتر هست، نه چیزی بیشتر. پس می شه گفت که خیلی از ما اطلاعاتمون در مورد جادو رو به هری پاتر مدیونیم.

تصویر کوچک شده

Re: علاقه به جادو یا علاقه به هری پاتر ؟
پیام زده شده در: ۱:۵۵ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

اما گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
از گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
به نظر من هر دوشون مکمل همدیگه هستن هری پاتر رو دوست دارم چون جادو رو دوست دارم و برام جالبه و جادو رو دوست دارم به خاطر هری پاتر !!!

He is their friend

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

Threedots Black

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۵ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۰ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۷
از Not Place...Any Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
آرميس بارادا شما در اولين كلامها درست جوابي رو داديد كه من ميخواستم بشنوم ولي بعد سوال رو دقيقا متوجه نشديد. من منظورم اينه كه اگه جادو رو دوست داري واسه هريه يا واسه خود جادو؟ يعني قبل از هري دوستش داشتي يا بعد از هري؟ ولي شما جواب داديد كه علاقمندان به هري علاقثمند به جادو هم هستند!!!
در ضمن اون ظرفداري كه طرفدار هري نباشه پيدا مي شد چون قبل از اينكه هري ساخته بشه من به جادو علاقه داشتم ولي الان چون به جادو علاقمندم به هري هم علاقمندم!!! من دقيقا برعكس بيشتر افراد عمل ميكنم!!!
---
مايكل آنجلو شما دقيقا مثل من فكر ميكنيد ولي نه در يك مورد كه از جادوي واقعي خيلي خوشتون نمي آد!
البته حق داريد چون چيزاي اشتباهي در موردش ميدونيد!!!
تو سايتم (threeedots.com) كه دوباره ميخواد راه بيفته توجيهتون ميكنم چون به جادو علاقمنديد!
---
خانم نيكول گرينجر جواب خيلي قشنگي داديد! ولي اون كار فريب دادن نوعي افسونگري مي شه توي رشته ي جادو گري نيست(WitchCraft Not Wizardry) !!! در ضمن درسته كه شما نگفتيد كه جادو رو به خاطر هري هم ميخوايد يا نه ولي از سخنانتون فهميدم كه جادو رو بخاطر جادو ميخوايد و در مورد نظرتون درباره ي هري موافقم!!! اعتماد به نفس بالايي داره!!!

.:*-." ... ".-*:.
.:*-." Threedots ".-*:.
---
Never Devest Anybody's Expectance, Perhaps It was Only that Who had!
---
If You Are A Wizard Writer, I Propose You that Enter Here:
Threedots Weblog

پیام زده شده در: ۱:۲۶ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵

نيكول گرينجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۴ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ یکشنبه ۹ آبان ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
به نظر من ما هممون جادوگريم.نه جادو ترس داره نه جادوگر.ولي اوني كه جادو و جادوگري رو ترسناك جلوه مي ده وجود يا بهتر بگم درون شخص است كه جادو ميكند.
چرا مي گم هممون جادوگريم!!چون در واقع ما مي تونيم به هر طريق افراد رو فريب بديم و كارهايي انجام بديم كه نمي شه.مثال ميزنم:شما يه آدم....هستين و براي جلب توجه كسي(حالا هركي)طوري رفتار ميكنيد كه شخص باور ميكنه و يه نوعي مجذوب شما مي شه به طوري كه ميتونيد ازش كار بكشيد.
جادو ترس نداره تازه چيز خوبيه ولي طريقه ي استفاده اونو ممكنه بد كنه .من كه جادو رو دوست دارم .
درمورد هري من داستانو بيشتر دوست دارم.اصلا از هري خوشم نمي ياد.اين فقط يه نظره
تنها چيزي كه از هري دوست دارم اعتماد به نفسشه كه تو بعضي جاها داره.

عضو ارتش قدرت و عØ

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
اي هرپوي كثيفچرا پاي منو مي كشي وسط،اصلا من چي كاره بيدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه كي گفته من وجود خارجي ندارم(منو بزاري بقل يه خارجي نمي توني تشخيص بدي كي خارجيه :poser: )
وجود خارجي دارم كه هيچ ،وجود ايرانيم دارم

حالا بريم سر اصل مطلب:
من جادو رو به خاطر خودش دوست دارم در واقع اصلا هري پاتر كيلويي چنده(منظورم همون پسر لوسه بيد )
اما در مقايسه با كتاب بايد بگم جادويي كه توي كتابهاي هري پاتر وجود داره خيلي تووووووووووپه (يعني نسبت به جادوي واقعي خيلي شيرين تره) (منظورم مدرسشونه )و لي از اينكه جادوگرا از قبل انتخاب مي شن اصلا خوشم نمياد
به هر حال از جادو خوشم مياد چه هري پاتري و چه غير هري پاتري

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
جادو یک چیز غیر عادیه. چیزی متفاوت با اموری که ما همیشه باهاشون سر و کار داریم.
جادو فقط مخصوص هری پاتر نیست. با یه نگاه مختصر به معروف ترین داستان های دنیا می شه نقش جادو و جادوگری رو در جذابیت داستان فهمید. در ادبیات کهن داستان های زیادی دیده می شه که در اون ها جادوگر ها به عنوان یه نقش منفی حضور دارن.
تصویری که در کتاب هری پاتر از جادو جادوگری ارائه شده, چیزی کاملا متفاوت با تصور عموم مردمه. جادو در هری پاتر قدرتیه که با داشته اون می شه کار های خارق العاده کرد, نیروهای شگفت انگیزی کسب کرد و .... همچین تصویری از جادو مطمئنا افراد زیادی رو جذب خودش می کنه.
شاید قبل از هری پاتر افراد کمی به جادو توجهی نشون می دادند. ولی در حال حاضر خیلی ها -مخصوصا طرفداران هری پاتر- به جادو علاقه نشون می دن و خواستار اینن که یه جادوگر باشن.
این که علاقه به جادو صرفا به دلیل خودشه یا به دلیل هری پاتر... یکی از چیزاییه که نمی شه بهش پاسخ قطعی داد. چون کسانی که طرفدار هری پاترن در بیشتر مواقع طرفدار جادو هم هستن و کمتر طرفدار جادیی پیدا می شه که طرفدار هری پاتر نباشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۰ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۵

Threedots Black

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۵ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۰ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۷
از Not Place...Any Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
هرپو جان به قول خودت سوال پيچيده و به نظر من جالب بود!
من ميشه گفت تقريبا مثل يه جادوگر رفتارميكنم چون از همه لحاظ با ديگران فرق ميكنم!
البته دوستام ميگن و اين درست همون چيزيه كه من مي خوام!
و تعريف گذشته ، حال و آينده ي من از جادو فقط تمركزه!
من يه جادوگر رو تو اينطور ميشناسم كه كه ذهن خودش رو متمركز ميكنه روي يك مار و بدون نياز به جسمي و فقط با نيروي فراطبيعي ذهن جادو ميكنه!
جادو هم با استايل و پوسته اي براي من شناخته شده كه كاملا متفاوت با بقيه ي جادوهاي توي ذهن ديگرانه!
مثلا يه جادوگر با فكراي پليد يا يه جادوگر كه با جادوگر كثيفي مثل ولدمورت بجنگه معني نداره!
در تاريخ اومده كه مغان(جادوگران) حتي از مثريان هم قديمي ترند!
همچنين فولك جادوگر(يك جادوگر واقعي) گفته كه: جادو پلي است كه اجازه ميدهد از جهان مرئي به جهان نامرئي راه پيدا كني و از هر دو جهان پند بگيري!!!
همه ي ذرات داراي شعور هستند كه انسان(به اصطلاح "روح جهان")شعئر بيشتري نسبت به ديگر موجودات دارد!
پس با شعور و احساسات مقتدر خود قادر به انجام اعمال فراطبيعي نيز مي باشد!!!
و منظور از تمركز اين است كه ذهن كاملا خالي باشد!
يعني به هيچ چيز فكر نكني كه اين خودش يك فكر است!
پس حالا فهميدي كه من بعد از هري پاتر به جادو علاقمند نشدم ؛ بلكه از گذشته عاشق و شيفته ي جادو بودم و چون جادو را دوست داشتم به هري پاتر روي آوردم!
چون نظريه هاي من در مورد جادو كاملا با داستان هري متفاوت است!!!
موفق باشيد!!!

.:*-." ... ".-*:.
.:*-." Threedots ".-*:.
---
Never Devest Anybody's Expectance, Perhaps It was Only that Who had!
---
If You Are A Wizard Writer, I Propose You that Enter Here:
Threedots Weblog

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

هرپوی کثیف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۷
از یونان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 81
آفلاین
تریدات جان من در واقع میخواستم موضوع رو روشن کنم .
مطمئنا قبل از اینکه هری پاتر بیاد تعریف شما از جادوگری با تعریف رولینگ یکی نبوده . رولینگ اومد و شما این تعریف رو پذیرفتید .
قبل از این کتاب هر کسی یه جوری از جادو برداشت می کرد ؛ حتی خود شما .
من میگم که اگر شما میخواید جواب این سوال رو بدید باید طبق تعریفی که قبل از هری پاتر از جادو می کردید به سوال جواب بدید .
یعنی با توجه به اون تعریف قبلی ( هرچی بوده ما کاری نداریم : عجوزه و ... ) شما باید ببینی خوشت میاد یا نه . اگه اونجور جادو رو دوست داشتی ( که طبق عناون تاپیک باید دوست داشته باشی ! ) باید ببینی که قبل از هری پاتر دوست داشتی یا وقتی هری پاتر اومد تازه علاقه مند شدی .
سوال پیچیده ایه ! برای خوانندگان محترم طلب صبر داریم !

ویرایش شده توسط هرپوی کثیف در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۹ ۱:۳۸:۴۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.