هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۵

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
عسل ! آبروم رو نبر دیگه ...
الان من و تو چند ساله دوستیم؟ یک سال شد دیگه ! اونوقت تو بازم بنویس مهناز ! بابا مهرناز

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۵

هلنا گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۶ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 443
آفلاین
ام منم میخواستم گذارشو بذارم اما دیدم مهناز گذاشته دیگه حسش نیست
مهناز(مهرناز تو که منو میشناسی همیشه تو جملهام باید یه غلطی داشته باشمم ) جدی عکسا خراب شد؟اصلا نشد؟اه عکسای باحالی شده بودا !!!! کلا بد نیود خوش گذاشت جاتون خالی ایول عکسای جدید

ویرایش شده توسط هلنا گرنجر در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۳ ۲۲:۱۶:۴۹

««دلبستگی من به جادوگران و ""اعضایش"" بیشتر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید»»
دامبل جمله Û

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
ناتالي جان فكر كنم بنده رو بوق حساب كردي....
به هر صورت ممنون از گزارشت...در ضمن همين جا اعلام ميكنم بنده كه بوق تشريف دارم نيز در اين ميتينگ شركت داشتم
به اون بقيه نام بنده رو اضافه كنيد

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۵

کلودیوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
الان به دلایلی اومدم اینجا و دیدم هیچکس گزارش میتینگ رو ننوشته ! و دیدم که فقط بعضی ها یه اشاراتی کردن و گزارش کاملی داده نشده پس من مینویسم.!

شرکت کنندگان در میتینگ :
آلبوس دامبلدور
ریتا اسکیتر
دایی ماندانگاس
کریچر
حاجی
لوپین
الیور هورنبای
هلنا گرنجر
مایک لوری
سدریک دیگوری
ویکتور کرام
ققنوس
گلیدروی
استرجس پادمور ( معذرت میخوام گفتم نمیشناختم واقعا ببخشید)
ناتالی مک دونالد
بقیه! : نمیشناختم ... یادم نیست.
زمان و تاریخ: 9 فروردین 1385 ، ساعت 1:30 بعداز ظهر

مکانها ! : میدان آرژانتین ، ونوس برگر . مرکز خرید ونک ،کافی شاپ کازه. پارک ساعی.

گزارش:
بر طبق دعوت نامه ای که فرستاده شد باید همه راس ساعت 1:30 به صرف نهار در ونوس برگر حاضر میشدن. من سر ساعت 5 دقیقه به 1 اونجا بودم که در اولین نظر فقط آلبوس دامبلدور مشاهده شد و با هم رفتیم تو !
در طی زمانی که منتظر بچه ها بودیم مرتب با آلبوس تماس حاصل میشد و یا آلبوس با دیگران تماس حاصل میکرد. در همین بین ویکتور کرام اومد و نشست و با آلبوس شروع به صحبت کرد. و کم کم تمام بچه ها اومدن (متاسفانه با همه آشنایی نداشتم) کریچر و اگر اشتباه نکنم مایک لوری اومدن و بعد به ترتیب ققی و سدریک و الیور هورنبای و دوستش.
در این بین دایی مرتبا با آلبوس تماس حاصل میکرد مبنی بر اینکه اومدنش با تاخیر خواهد بود. ساعت 1:30 دقیقه هلنا گرنجر تماس گرفت که داره میاد و تا یک ربع دیگه میرسه و ما هم تهدیدش کردیم که اگر یک ربع دیگه نرسه نمیذاریم بیاد تو! که متاسفانه سر ساعت رسید و ما ناکام موندیم
در آخر هم ساعت 2 بود که دایی و ریتا اومدن و ما همه نشستیم و آلبوس یک کاغذ و قلم برداشت و از همه پرسید که چی میخورن و بعد پول رو از بچه ها گرفت و سفارش غذا داد ( یک غذای خیلی بدی داشت که انشالله هیچ کس نره دیگه اونجا چیزی بخوره یارو ورشکست بشه!)
ساعت نزدیک 4 بود ! که دایی ماندانگاس اعلام کرد باید مکان مورد نظر تخلیه بشه و بیرون هم بارون میاد و هر دونه ی بارون به اندازه ی یه قلوه سنگ! بنابراین بعد از خداحافظی دو نفر از اعضا دایی ماندانگاس مجبور شد که 4 تا آژانس بگیره و همه رفتیم به کافی شاپ !
در اونجا هر کسی چیزی سفارش داد و همه نشستن به صحبت کردن و عکس گرفتن که در اینجا از درج نمودن صحبتها معذوریم ! (خب میخواستید بیاید خودتون ببینید چی میگیم!) بعد دوباره بعد از اگر اشتباه نکنم یک ساعت دایی ماندانگاس باز دوباره اعلام کرد باید مکان مربوطه را تخلیه کنیم!
پس به بیرون کافی شاپ رفتیم و وقتی رسیدیم دم در دوباره با بارون مواجه شدیم وقتی دم در تجمع کرده بودیم آلبوس دامبلدور پیشنهاد داد که یک دوری در پاساژ بزنیم تا بارون قطع بشه و پیشنهاد با استقبال بی نظیر مواجه شد.
پس همه به درون پاساژ رفته و شروع کردن به دیدن مغازه ها و صحبت کردن.
ساعت 6 وقتی از پاساژ رفتیم بیرون بارون قطع شده بود پس به سمت پارک ساعی حرکت کردیم و از در بالایی پارک وارد شدیم و در حین قدم زدن صحبت کردیم.
از پارک به بیرون رفته و به سمت پایین حرکت کردیم و در آخر جلوی یک آژانس از همدیگه خداحافظی کردیم و هر کس رفت خونه ی خودش!
تمام عکس هایی که توسط دوربین دیجیتالی من به وسیله ی هلنا گرنجر گرفته شده بود پاک شد چون باطری دوربین در اومد!

در آخر باید بگم که میتینگ فوق العاده ای بود و حسابی خوش گذشت جای همه خالی. و باید از آلبوس و سدریک و الیور نهایت تشکر رو بخاطر کمک به بنده بکنم (خودشون میدونن زیاد کنجکاوی نکنید)
سوال: آخرش کی درست و حسابی عکس گرفت؟ من عکسهای میتینگ رو میخوام

نکته : هیچ گونه انتقاد یا پیشنهاد پذیرفته نمیشود ! بخونید ایراد نگیرید

وقتی که به مرگ و تاریکی نگاه میکنیم تنها ناشناخته بودنه که ما رو میترسونه، نه هیچ چیز دیگری...

پیام زده شده در: ۴:۲۹ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
دامبل حالا منو ضایع می کنی!

من نمی بخشمت! معلومه این دفعه دست به یکی کردین که گزارش ندین باشه !!!!!!!!!!!!!!!

بازم برام اعصاب نمی زارید

در ضمن من خواب دیدم یک روز می یام متینگ حالا چند سال دیگه بماند...

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱:۲۱ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
سلام؛

من از الان اعلام مي‌کنم که روز 17 مي‌خوام با کفی و بروبچز برم سینما و نمي‌یام این میتینگ!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
برادر دابی بد سرکاریا...عزیز توی دروغ سیزده بود.اگه کوییرل میخواست میتینگ بذاره هیچ جا بهتر از دروغ سیزده برای اعلام نبود؟

باب این میتینگ آخر که خیلی در به دری بود.ما هم که برای فضولی پاتروپدیا رفتیم هیشکی هیچی نگفت بهمون.کریم هی گفت بعضی چیزا رو نباید گفت.ما که هنوز در کفیم.

در ضمن یه میتینگ دیگم بذارین این آخری خیلی فازید بهمون.این بار عله و وزیر مردمی هم بیان

بازم همونا

مرسی

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

دابی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۱۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از زير ميز هاي غذا خوري تالار اصلي هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
آقا موضوع اگه سركاري نيست من ميام . در ضمن اين كه گفتين يعني اينكه دوربين نياريم ؟!

ويرايش :
توماس فكر كنم متن رو كامل نخونديا دقت كن كاميِ كوييرل مشكل داشته بخاطر همين اونجا گذاشته . در هر صورت .... !

ویرایش شده توسط دابی(یه جن خونگی آزاد) در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۲ ۸:۳۹:۵۰

قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي!
تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخرين نفس!
ميجنگيم ب

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۹ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۲۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 136
آفلاین
نقل قول از پرفسور كوييرل در تاپيك دروغ سيزده ( چه جايي )

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

فکر کنم سایت دچار مشکل شده چون من نمیتونم پستم رو تو انجمن قدح اندیشه در تاپیک مدیریت جلسات حضوری سایت ارسال کنم برای همین فعلا اینجا میزارم تا بعدا انتقال بدم.

متینگ 17 فروردین دیدار با پروفسور کوییرل

17 فروردین کوییرل یک ساله میشه و من دلم میخواد یه متینگ با مدیریت خودم برای اعضایی که دوست داشتن منو ببین و بیشتر با من آشنا بشن بزارم.این متینگ برای تمامی اعضا خواهد بود و هیچ محدودیت سنی و جنسی هم نخواهد داشت.فقط یه چند تا نکته رو گوشزد میکنم تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

1-من ترجیح میدم این متینگ تو فضای آزاد تشکیل بشه چون از نظر هزینه و ... خیلی به صرفه تر میشه.الان فصل بهاره پس بیایید در سرزمین سبزمان همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببریم و بجای قرار گذاشتن تو محیطهای بسته و محدود توی یه پارک همدیگر رو ببینیم.
2-تا اونجایی که امکان داره از آوردن جک و جونور مثل ققی , باک بیک,کریچر ,هدویک و غیره خودداری کنید.
3-برای اینکه به عنوان یه جادوگر شناسایی نشیم ترجیحا از لباسهای ماگلی استفاده کنید و خواشمندم از پوشیدن شلوار,مانتو و رو سرهای نصفه کمتر استفاده کنید چون باعث تغییر حهت در نوع دید خواهد شد.
4-هزینه متینگ با توجه به شرایط آمدن اعضا از دو تا پنج هزارتومن به شرح زیر خواهد بود:
عزیزانیکه که با ماشین شخصی اومدن پنج هزار تومن
دوستانیکه با ماشین دوستشون اومدن چهار هزار تومن
کساییکه با آژانس اومدن سه هزار تومن
افرادیکه با تاکسی اومدن دو هزار تومن
اوناییکه با اتوبوس اومدن رو هم اصلا راه نمیدیم
5- با افرادی که تلفن و دوربین و از این جور وسایل ماگلی به همراه داشته باشند شدیدا برخورد خواهد شد.
6-امضا داده نمیشود
7-این میتینگ در پارک جادوگران در محدودیت ترافیک شهری در ساعت شلوغی برگزار خواهد شد.
8-اعضایی که میخوان در متینگ شرکت کنند در تاپیک مدیریت جلسات حضوری سایت ثبت نام کنند و حتما در عنوان متینگ 17 فروردین ذکر شود.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

مدیریت جلسات حضوری سایت
پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
خب گویا این طور که کوییرل گفته قراره یک میتینگ در تاریخ پنجشنبه، 17 فروردین بذاره که به مناسبت سالگرد عضویتش در سایت میباشد و او یک ساله می شود..

اگر همچین میتینگی هست، من ثبت نام می کنم...

اگر هم که نیست که دیگه هیچی...

راستی تولد یک سالگی ات مبارک کوییرل جون..

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.