هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: معرفی کتاب در هر زمينه ای
پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
اين دفعه مي خوام چند تا سايت براتون معرفي كنم كه مي شه از اونا به صورت آن لاين كتاب خريد
از لحاظ اطمينان هم خيالتون تخت به راحتي مي تونيد بهشون اطمينان كنيد
من خودم ازشون خريد كردم و با اين كه خونمون قزوينه كتاب ها دو هفته اي رسيد دستم

اولين سايت ايران بين نام داره:
www.iranbin.com

اين سايت بزرگترين كتابفروشي آن لاين فارسيه
شما مي تونيد از اين سايت كتاب ها و مجلات خارجي رو هم به سادگي بخريد
سيستم جست و جوي كتاب هم بسيار سادس و كار كردن باهاش آسونه
فقط نكته ي مهم اينه كه اين سايت دو نوع عضويت داره عضويت نوع اول كه رايگانه و كتاب ها رو بدونه تخفيف مي خريد و با پست معمولي براتون فرستاده مي شن
و عضويت نوع دوم كه بايد سالي پانزده هزار تومان بپردازيد
از مزيت عضويت نوع دوم اينه كه يه كارتي شبيه مستر كارت بنام آريا كارت به شما مي دن كه ديگه براي پرداخت پول لازم نيست به بانك مراجعه كنيد و با استفاده از همون كارت مي تونيد آنلاين خريدهاتونو بكنيد
در ضمن آريا كارت كارت معتبريه و باهاش ميتونيد از بعضي سايت هاي ديگه هم خريد كنيد
سايت دوم آي آي كتاب نام داره:
www.iiketab.com

اين سايت هم سايت خوبيه
از مزاياي اين سايت اينه كه شما مقداري اعتبار از سايت در خواست مي كنيد و ميتونيد كتاب رو امروز بخريد ولي پولشو سه ماه بعد بپردازيد
سيستم جست و جوي كتاب سايت هم بسيار خوب طراحي شده
سايت بعدي و آخرين سايتي كه مي خوام معرفي كنم يه سايت براي دانلود اي بوك هاي فارسيه
اسم اين سايت قفسه است:
www.ghafaseh.com
اين سايت بزرگترين كتابخانه ي آن لاين فارسيه كه ميتونيد از اونجا انواع اقسام اي بوك از داستان تا علمي و تخصصي رو دانلود كنيد

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
تا بعد
موفق باشيد و كتاب زياد بخونيد

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

جيمز ايوان تالاس ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۵ شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳
از در آغوش سلنا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
كتابي كه من مي‌گم بيش‌تر به درد بر و بچ شر مي‌خوره
" 7 عادت نوجوانان موفق"
بريد بخونيد حال كنيد
قابل توجه : مايك لوري،ماركوس فيلينت،پورفسور لوپين

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
خدمت تمامي دوستان گرامي بگم كه وبلاگ
hpketab.blogfa.com
آماده ي فروش انواع كتاب ها در ارزان ترين قيمت هاست.
يه سر برين ضرر نمي كنين.
تو قسمت نظرات وبلاگ كتاب مورد نظرتون رو بنويسيد تا هر چه زودتر براتون پست كنيم.

ویرایش شده توسط هرپوی کثیف در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۲۹ ۲۲:۰۳:۵۱

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
سلام بر تمامی بروبچس جادوگر و ماگل و مشنگ و فشفشه.
اول یه صحبت :چه خبره هر کی هشتصد و هشتاد و هشتا کتاب معرفی میکنه.
چون وقت نیست میریم سر معرفی کتاب .
میخواستم بوف کور رو معرفی کنم. یکی گفت:((این کتاب رو همه خوانده اند))
راست میگفت بنده خدا. بوف کور رو همه خوندن.پس بعدش پیرو صادق شده اند و با خواندن سه قطره خون و سگ ولگرد به هدایت عظیمی رسیده اند.
با این دو تا کتاب(سه قطره خون.و سگ ولگرد.)) خیلی حال کردن.و بعدش زدن تو کار صادق همیشه هادی و اخرین لبخند و افرینگان و چند تا کتاب دیگر از او را خوندن.بعدش که این کتاب ها رو خوندند میزنند تو کار ترجمه هایی که صادق انجام داده.و از این بین اول میرن سراغ 10 داستان کافکا و سه داستانی را که هدایت ترجمه کرده میخونند.بعدش که خیلی قاطی کردند و به کل بیخیال زندگی و عشق و مال دنیا شدند یه توپ مرواری هم روش میخونند و از ان به بعده که راه رستگاری را در سقوط ازاد از ارش به فرش میجویند.
حالا اگر چند درصد احتمال داشت که فرش بسیار نرم باشد و عروج ملکوتی ناموفق بماند شروع به خواند کتاب های مهدی اخوان....(اه چه اسم طولانی داره)میکنند.و هشت دفتر شعر زیبا را میخوانند.از این به بعده که از طرف دولت برای ایشان مکانی با تمامی امکانات و ساحلی رو به دریا و ایوانی رو به جنگل در نظر میگرند.بله امین اباد در انتظار ایشان است.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب براي اطلاع دوسته عزيزم يونا بايد بگم كه فيلمه اين كتاب سه قسمته اولش بود كهبه صورت يك فيلم در اومده بود و بقيه كتابها هم حذف شده بودند و ديگه فيلمي ازشون ساخته نميشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
اميدوارم اسم كتاب"بچه هاي بدشانس"رو شنيده باشيد. فعلا يازده كتابش اومده وهنوز ادامه دارد!كتاب خوبيه. فيلم كتاب يكش سال قبل تو سينماها بود.
راجع به سه تا بچه است كه از وقتي پدر و مادرشون رو در آتش سوزي از دست دادند با حوادث زيادي(البته از نظر ما جالب!)روبرو شدند.
ارزش امتحان كردن رو داره. اين رو اضافه كنم كه بقيه ي كتاباش از يكش بهتره. (نريد يكو بخونيد بگيد( خدايي نكرده) خيلي جالب نبود!دوش رو هم حتما بخونيد، بعد!)
كتاباش كوتاهند و حدود 150 صفحه.قيمتش هم 1400 تومانه.

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

آبرفورث

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴
از : نا معلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
من در رمان به شما رمانهای نویسنده های آمریکا لاتین رو معرفی میکنم سعی میکنم بیشتر از اونا بخونم چون واقعا زیبا هستند :

صد سال تنهایی ( گابریل گارسیا مارکز ) این کتاب برنده جایزه نوبل ادبی در سال 1982 هم هست (نویسنده کلمبیایی هست و هم اکنون به شدت نا احوال.
کیمیاگر رو حتما بخونید ( پائلو کوئیلو ) خیلی زیبا مینویسه ، از همین نویسنده میتونین
کوه پنجم ، زائر وکتابهای بسیاری دیگر از این نویسنده

برباد رفته از ( مارگارت میچل ) این کتاب رو یکی از کتابهای زیبای قرن میدونن فکر کنم نویسنده آمریکایی هستش

کتابهای کارلوس فوئنتس رو اگه گیر آوردید بخونید (در طی سه سال گزشته من وقتی میرم نمایشگاه کتاب تهران نمایشگاه رو میخورم میزارم کنار ولی در طی این سالها تقریبا هیچ انتشاراتی نیومده دوباره این کتاب ها رو که از کارلوس هست ترجمه کنه

بعضی موقع ها دیدین یه آدمایی هستن که اطلاعات عمومیشون خیلی بالاست یا روابط عمومی خیلی خوبی دارن بریا اینکه به اون سطح برسم خیلی کار کردم ولی آخر سر رسیدم به جایی که گفتن فقط با مطالع اونم کتابهای نویسندگانی مانند
کارلوس کاستاندار ، دیل کارنگی ، آنتونی رابینز و غیره

از نویسندگان ایرانی هم که دیگه نگو میتونیت از کتابهای عبد الحسین زرینکوب بخونید . مثل کتاب پله پله تاملاقات خدا ( تقریبا زندگی نامه مولانا است )

و یکی از نویسندگانی که واقعا نعمتی است در بین ما ایرانیان ولی قدر ایشون رو نمیدونم این نویسنده کسی نیست به غیر از باستانی پاریزی روی هر کتابی از ایشون که دست بزاری یک عالمی است از دنیای ایرانی ایشون نوشتنشون به طنز هم میخوره و کتابهای بسیار جالبی دارن مثل کاسه کوزه تمدن ، از پاریز تا پاریس ، زیر این هفت آسمان ، سنگ هفت قلم ، آثار پیغمبر دزدان ، تن آدمی شریف است ، پیر سبزپوشان ، شمعی در طوفان ، یاد بود من ( شعر ) ، وادی هفتواد و یه چیزی تو مایه های پنجاه کتاب دیگر . این نویسنده استاد تاریخ دانشگاه تهرانه و کتابهاش یا در مورد تاریخ ایرانه یا به نوعی به اون اشاره کرده

نویسنده های خیلی بزرگ دیگه هم هستن که من عاشقشونم مثل بزرگ علوی رهبر حزب توده کتاب چشمهایش رو حتما بخونید . صمد بهرنگی ایشون هم ته مایه سیاسی داره در واقع کتابهاش خیلی سیاسی است کتاب ماهی سیاه کوچولو هست که کتابی است کودکانه !!! ولی در عمق داستان مطالب سیاسی آن کمتر از عالیجنابان سرخپوش و عالیجنابان خاکستری ( اکبر گنجی ، زندانی سیاسی اوین نیست ) البته اکبر گنجی یک ماهی است که با فشار و نامه های سازمان ملل و دولت امریکا و اروپا آزاد شده

در مورد جلال آل احمد هم بهتره چیزی نگیم

اگر کتابهای شعر بخواین که در مورد مقاومت اشخاص در مورد سیاست های نظام باشه نه حالا این نظام ها .... (ولی مصداقش هست )

من تو زندگی ام سه تا الگو دارم ( در حوزه مقاومت ) هر سه تاشم بهتون معرفی میکنم

1- خسرو گلسرخی
2- فرخی یزدی
3- میرزداده عشق

در مورد اینا هم چیزی نمیگم چون معتقدم اگه برای هر کدوم کمتر از هزاران صفحه سخن بگی بهشون بی احترامی کردی
فقط این رو بگم که

خسرو در بهمن 52 با کرامت الله دانشی اعدام شد فرخی یزدی رو یکبار دهانش را دوختند و در آخر هم آمپول هوا بهش زدن میرزاده عشقی هم که تیر باران شد

تعریف از خود نباشه ( چون میگن تعریف از خود تف سر بالاست ) من کتاب زیاد میخونم و چیزهای زیادی رو میتونم بهتون پیشنهاد بدم که بخونین

من دیگه از تایپ کردن خسته شدم بقیه نویسنده ها بمونه برای پست بعدی

چیزی به نام خوشبختی وجود ندارد زیرا که آرزوی تحقق نیافته باعث رنج می شود و تحقق آن هم جز دل زدگی ثمری ندارد ( شوپنهاور )

هرگØ

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
كتاب ماري آنتوانت را به شما هم پيشنهاد ميكنم كتابي است هم ادبي، داستاني، رمان، واقع گرايانه و بسيار جالب كتابي است در باره انقلاب فرانسه و بي لياقتي لويي شانزدهم و لويي 15 كه كمتر نقش داشت در انقلاب و ماري آنتوانت كه بيشترين صحم را در به خشم آوردن مردم داشت من كه كتاب رو خوندم بسيار لذت بردم هر چند به نظر ميرسه كه كتابي براي رده سني بالا باشه ولي من اين كتاب رو به 4 نفر از دوستان هم سن و سال خودم دادم كه اونها هم تعريف كردند به نظر من كساني كه هري پاتر رو خوندن پس حتما اين كتاب هم براشون لذت بخشه چون خودم هم اول كتابهاي هري پاتر رو خوندم بعد كه الاقه ام به كتاب زياد شد كتاب ماري آنتوانت و كتابهايي رو خوندم كه شايد به سنم نميخورد مثلا فاشيسم يا كتاب نبرد من هيتلر يا آمريكا در 2 قرن و ...................

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

معرفی کتاب در هر زمينه ای
پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
به نام او
نام کتاب: سنگ سوزان
نویسنده: کیت الیوت

کتاب سنگ سوزان در کشور ایران، هنوز توسط هیچ مترجمی، ترجمه نشده است. اما همان نسخه انگلیسی کتاب توسط انتشاراتی "اشجع" به چاپ رسیده که علاقه مندان می توانند از این انتشاراتی این کتاب را تهیه فرمایند.

اما در مورد داستان این کتاب باید بگم که داستانی است نظیر رابین هود اما پر حاشیه تر، یعنی مثلا در داستان دختری که دائما با ماموران و سربازان حکومتی در جنگ و جدال است، فقط به کمک به فقیران مثل رابین هود نیست، بلکه به مسائل تخیلی و تا حدی جادوگری و جادویی هم برمی خورد، مثل همین سنگ سوزان که سنگی است جادویی که کلی نکته و اسرار پشتش است و داستان هم طوری به اتمام می رسد که خود شما باید تا حدی روی چند تا مسئله آخر داستان فکر کنید و تصمیم بگیرید. یعنی میشه گفت پایان داستان تا 50% در دست شما و تفکر شماست.
خب من شخصا یک توصیه می کنم که توصیه من این است که بچه های زیر 16 سال این کتاب را نخوانند چون درش با موضوعات حاشیه ای روبه رو می شوند و درک درست و منطقی این مضوعات برایشان سخت است و امکان دارد آنها را به بیراهه بکشاند.

اینم عکس کتاب:

تصویر کوچک شده

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.