هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: لیگ برتر کشورهای کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
من با این قانون مخالفم هیچ بازیکنی حق زدن پستهای پشت سره هم ندارد .

شاید یه تیمی ظعیف باشد و یک نفر بخواد کار دیگر اعضا رو جبران کند

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
با سلامی دوباره من به این نتیجه رسیدم که متن قوانین کوییدیچ رو تغییر بدم و شما هم نظر بدید اگر صحبتتون متین و منطقی بود روی چشم من اون رو قبول میکنم.
(( همینجا به خدمتتون میگم در صورتی که پست های هر عضوی با این قوانین مغایرت داشته فرد هر چند کاپیتان و فعال ترین عضو تیم باشد بدون برو برگرد از تیم حذف میشه و اینکار هم بدون اخطار صورت میگیرد در ضمن نظر پرفسور کوییرل در این باره از نظر من امری ضروریست ممنون میشم ))

1. هیچ بازیکنی حق زدن پستهای پشت سره هم ندارد .
2. تعداد خطوط هر پست مسابقه حدود 15 الی 20 سطر میباشد ولی کمتر هم ایرادی ندارد.
3. تمامی بازیکنان بدون استثنا ملزم به نوشتن نام تیم ، نام مستعار و پست خودشون و نام لیگ برتر هستند. ( در امضا ) این کار برای این است که داور هنگام تصحیح پستها بدون معطلی فرد را شناسایی و امتیاز را به او بدهد.
4. هر بازیکنی تا 1 روز بعد از اعلام نتایج فرصت اعتراض را به نتایج دارد .
5. تمامی پستها توسط من امتیاز داده میشوند و اگر پرفسور کوییرل هم سرشون خلوت باشه و کمک کنند خوشحال میشم چون مطمئن هستم نظر ایشون به عنوان یک مدیر و ناظر برای همه ی اعضا کاملا مورد قبول واقع میشه و جای اعتراضی نمیماند.
6. زدن در گل 10 امتیاز در بر دارد و زدن هر پست 10 امتیاز فقط در صورتی که داور اطمینان پیدا کند رول درست است و گل به زیبایی زده شده است.
7. زدن گل هایی به اینصورت مورد قبول نیست : دیمیتروف به سرعت جلو میره بله یکی از مدافعان با بلاجر به صورت کرام میزنه و اون رو از جاروش پرتاب میکنه و حواس والکف مدافع بلغارستان پرت میشه و دیمیتروف توپ را به آسانی وارد حلقه میکند . زدن این پستها قابل قبول نیست باید کاملا ماهرانه و هیجان انگیز باشه .
8. زدن پستهایی برای تضعیف روحیه تیم حریف باعث کسر امتیاز میشه . مانند : ما برنده میشیم ، اونا باختن ، اونا که بازی بلد نیست
9. پستی که در آن یکی از بازیکنان مجروح شود و نتواند به تیم بازگردد مورد قبول نیست.
10. هر تیمی که در تعداد زیادی از پست هاش گل زده باشه بدون جمع امتیازات بازنده حساب میشه .
11. مدت برگزاری مسابقات از سه روز به پنج رو منتقل میشه.
12. وظیفه ی کاپیتان تیم هست که بازیکنانش رو برای شرکت در مسابقه فراخواند و ایشون باید رفتار بازیکنانش رو تحت کنترل بگیره.
13. تعداد پست های هر تیم مهم نیست پس یعنی مثلا یک تیم 10 پست زده و یکی 70 تا تیمی که بیشتر شده برنده نیست. تعداد افرادی که در تیم شرکت میکنن مهم است . و گوی زرین به تیمی که شرکت کننده بیشتری داشته باشه تقدیم میشه.
14. گوی زرین 150 امتیاز در بر میگیره.
15. هر تیمی که بازیکنانش فعال نیستن ( کاپیتانش ) میتونه به صورت پی ام و یا گفتگوی مدیران لیگ درخواستش رو اعلام کنه.
16. کاپیتانی که فعال نباشه مقامش رو به یکی از اعضا میده.
17. در وسط مسابقه به غیر از رول مسابقه کسی نباید پست بزنه.
18. هر دو غلط املایی یک امتیاز منفی در بر داره.
19. پست ها جدی و طنز میتونه باشه.
20. هر کاپیتانی که خواست میتونه از من کمک بگیره برای زدن پست ها و اعضایی که زیاد درباره رول نمیدونن میتونه از من کمک بگیرن و مانند پرسی هر پست من هم در مسابقه دو برابر امتیاز کسب میکنه.
(( همینجا به خدمتتون میگم در صورتی که پست های هر عضوی با این قوانین مغایرت داشته فرد هر چند کاپیتان و فعال ترین عضو تیم باشد بدون برو برگرد از تیم حذف میشه و اینکار هم بدون اخطار صورت میگیرد در ضمن نظر پرفسور کوییرل در این باره از نظر من امری ضروریست ممنون میشم ))
و عضوی که اعتراض کنه ولی دلیل کافی نداشته باشه از تیم حذف میشه. با تشکر از ناظر محترم این انجمن پروفسور کوییرل عزیز.
دوستان الیور وود نظر داده بود که جام جهانی برگزار بشه گفتم بهتره تمامی تیم ها رو هم من یک بار محک بزنم و هم خودشون از الان امتیازات تمامی هر چهار تیم صفر ( 0 ) است من چند مسابقه برگزار میکنم و برای برگزاری جام جهانی تیم ها به ترتیب امتیازاتشون شرکت می کنن .
این مسابقه برای محک زدن بازیکنان هست این مسابقه هم برای دو تیم بلغارستان و گردباد هست و چون هنوز ایرلند و پادلمر هنوز جمع و جور نشدند با اونا فعلا کاری نداریم خوب امتیازات عادلانه داده میشه . نکته ای رو میگم رولی که با این قوانین مغایرت داشته امتیازش صفر تلقی میشه هر چقدر هم که خوب باشه هیچ قانونی هم پایان مسابقه تغییر نمیکنه هر تیمی که مشکلات مسابقه قبل رو دارا باشه بی برو برگرد از جام جهانی حذف میشه .

خوشحال میشم پروفسور کوییرل در صورت نداشتن مشغله من رو در داوری کردن عادلانه کمک کنید با تشکر
در ضمن اگر در این مسابقه مانند قبل تخلف بشه من خبر ندارم هدف پرسی در مسابقه ی قبل چی بود ولی اگر این دفعه طبق قانون عمل نشه برام فرقی نداره که طرف مقابل بهترین بازیکن هست یا کاپیتان.

مسابقه عقب افتاد

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۷ ۱۵:۳۷:۳۹

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
باسلام خدمت شما دوستان عزیز
من با گفتگویی که با مدیران لیگ یعنی پرسی ویزلی و اوتو بگمن داشتم قرار بر این شد که اگر پروفسور کوییرل هم بزرگواری کنند و اجازه بدهند من همینکار این دو دوست عزیز شم و در داوری ها و پاسخ به اعضا کمک رسانی پس از این به بعد منم یکی از مدیران لیگ هستم و امیدوارم بتونم به شما دوستان عزیز کمک کنم و مشکلات رو با هم حل کنیم و ناراحتی و خصومت ها رو که من مطمئنم همچین چیزی نیست رو کنار بزاریم در ضمن من طبق نقشم عمل میکنم و اگر در مواقعی چیزی گفتم که باعث رنجش شما شد به حساب مزاح و شوخی بزارید باز هم امیدوارم بتونم به شما دوستان کمک کنم و همچنین گویی دو دوست عزیزم پرسی و اوتو مدتی در سایت حاضر نمیشوند . در ضمن مسابقات و پیدا کردن بازیکن برای تیم ها توسط من انجام میشود.
با تشکر از شما و ناظر انجمن پروفسور کوییرل

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
لیست قدیمی :
پادلمر یونایتد \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
الیور وود ( دروازه بان )انتخاب شده روبیوس هاگرید
مورگانا ( مدافع) انتخاب شده آیدی مالفوی
پورپینگت ( مدافع) انتخاب شده مائده واتسون
کالدل ( مهاجم) انتخاب شده آرتیکوس دامبلدور ( کاپیتان)
گوشاک ( مهاجم) انتخاب شده هری توپولو
تورپین ( مهاجم) انتخاب شده سوزان بونز
میسن ( جستجوگر) انتخاب شده شیما پاتر

لیست جدید :
پادلمر یونایتد \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
الیور وود ( دروازه بان )انتخاب شده گتافیکس
مورگانا ( مدافع) انتخاب شده آیدی مالفوی
پورپینگت ( مدافع) انتخاب شده جیمی پیکس
کالدل ( مهاجم) انتخاب شده آرتیکوس دامبلدور ( کاپیتان)
گوشاک ( مهاجم) انتخاب شده انتخاب شده کورنلوس فاج
(مهاجم) انتخاب شده نانسی دیگوری
( جستجوگر) انتخاب شده بلید
خوب اینم از این دوستا همه هم درستن و هر کس شرکت نکنه حذف میشه تغییر گروه هم انجام نمیشه.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
بله درسته من با اینکه این قسمت رو خونده بودم ولی متوجه نشدم که امتیازش رو بدم ببخشید اشکال از من بود البته منم مقصر نیستم تعداد پستها و صفحات زیاد بود دیگه همینه دیگه.
من پستهای گردباد رو امتیاز میدم:
برای لرد بلرویچ :
هیچکس در ورزشگاه آرام نبود . هرکس به نحوی ، چه تماشاگر ، چه بازیکن ، همه و همه در تکاپوی این بازی زیبا بودند . آرام ترین افراد این بازی جویندگان دو تیم بودند . آنها تمام حواسشان به اطراف بود . هرازگاهی نگاهی به یکدیگر می انداختند تا مطمئن شوند جوینده حریف اسنیچ را پیدا نکرده است .
- مهاجمین بلغارستان راه نفوز به حلقه های گردباد را پیدا نمی کنن ... وای ... حتما خیلی درد داشت والکفنات ... یه بلوجر به کمر والکفنات خورد . استینس مثل همیشه از این موقعیت استفاده میکنه ... یه حمله سریع ... تک به تکه ... گل گل ... یه گل فوق العاده .
ویرایش : خوب نبود نه رولش و نه گلش از گل 5 امتیاز میگیره و 8 امتیاز هم از پست – 13

برای پروفسور بینز :
دیگه بلغاری ها خسته شدن و مهاجمین هم فقط یک تنه میخوان گل بزنن حالا حمله رو شروع میکنه والکفنات و یک تنه به مدافعین گردباد میزنه برانستون یه بازدارنده میفرسته درست وسط پیشونی والکفنات میخوره
گزارشگر : وای عجب ضربه ای بود والکفنات نقش بر زمین شد حالا گاتریسیا سرخگونو در دست داره مدافعین بلغارستان سر در گم هستند گاتریسیا یه پاس زیبا به استینس میده
استینس با والکف تک به تک شده دیگه میدونه باید چه جوری بندازه والکف دیگه اهمیتی نمیده و دوباره گل میشه
طرفداران گردباد دیگه کم کم خسته شدن از بس خوشحالی کردن به خاطر همین فقط شعار های ضد بلغاری میدن
ویرایش : پستش خوب بود ولی گلش دوباره بی مزه و خسته کننده بود.در کل 12

برای لرد بلرویچ :
تقریبا تمام بازیکنان خسته شده بودن . به همین دلیل خشونت رو ترجیح می دادن . گزارشگر مسابقه نیز از فریاد زدن خسته شده بود . او در ادامه گفت :
- بازی تقریبا آروم شده . بازیکنان خسته شدن . در تیم گردباد استینس و برانستون هنوز این طرف و اون طرف میرن . وای نه ... مهاجمهای بلغارستان به حلقه گردباد رسیدن ... والکفنات می خواد شوت کنه ... اوه نه ... برانسون یه بلوجرو به دستش میزنه ... مثل اینکه دستش شکسته ولی تعادلشو روی جارو حفظ میکنه ... گاتریسیا سرخگونو می گیره . اون دیگه نای حرکت نداره ... می اندازه برای استینس ... یه حمله دیگه ... و گل ، بازم گل برای گردباد ... استینس و برانسون خستگی ناپذیرن
ویرایش : گلش امتیازی نمیگیره چون آدم خسته انقدر الکی گل نمیزنه در ضمن توی هر پست هم که نباید یک گل زد پست خطا برای گردباد 20 امتیاز از گردباد کم میشه برای اینکه گلهاش بدرد نمیخوره و باعث تضعیف تمام زحمات مدیران کوییدیچ میشه.

برای پروفسور بینز :
دیگه بلغاریها نای ادامه دادن ندارن و همینطوری فقط تو زمین حرکت میکنن مهاجمان بلغارستان فقط رو به جلو حرکت میکنن حالا دوباره یه بازدارنده میخوره به دیمیتروف و سرخگونو از دست میده و گاتریسا سرخگونو میگیره و برا ی اینکه استنیس آقای گل بشه بهش پاس میده استنیس خیلی راحت با یک پرتاب والکف رو مقهور خودش میکنه و گل
گزارشگر : گل میشه گل دیگه منم خسته شدم یکی به من یه لیوان آب بده
طرفدارن گردباد حرکت موجی میرن و فضای ورزشگاه رو هیاهو پر میکنه
ویرایش : رولش قشنگ بود و گلش نه در کل – 11

برای لرد بلرویچ :
برانستون ، کاپیتان گردباد تقاضای وقت استراحت میکنه . بعد از سپری شدن وقت استراحت بازیکنان دوباره وارد زمین می شوند .
- بازی بعد از پانزده دقیقه استراحت دوباره شروع میشه ... مثل اینکه بازیکنان سرحالتر شدن ... ایوانوا بازی رو شروع میکنه ... بلغاری ها خیلی سریع پاسکاری میکنن ... بله ظاهرا این یه تاکتیک جدیده ... اوه ! نگاه کنین ! گاتریسیا به راحتی سرخگونو توی هوا گرفت ... کسی هم جلوش نیست ... از این بهتر نمیشه . اون به تنهایی جلو میره . لوسکی مدافع بلغارستان بهش نزدیک میشه . آخ ... این دیگه واقعا نا جوانمردیه ...
لوسکی از عصبانیت در یک حرکت غیر قانونی با چماغش ضربه ای به سر گاتریسیا زد . گاتریسیا از روی جارو افتاد . او بیهوش شده بود و از سرش خون می آمد . مادام پامفری بسرعت وارد زمین شد . پرسی ویزلی هم بدون معطلی اعلام پنالتی کرد و لوسکی را از زمین اخراج کرد .
ویرایش : خوب نبود تو حق نداری بازیکن رو اخراج کنی پس 5 امتیاز از تیمتون کم میشه و 3 امتیاز هم برای اینکه بلغارستان خطا کرد ازشون کسر میشه. - 5

برای پروفسور بینز :
گزارشگر : حالا پنالتی رو استنیس می خواد بزنه سره جاش قرار میگیره
ورزشگاه در سکوت مطلقه و حالا پرتاب میکنه خیلی زیبا بود و گل یه گل دیگه برای گردباد
والکف تقاضای استراحت میکنه و خیلی ناراحته با بازیکنانش سر خشونت دعوا میکنه .....و بعد از پانزده دقیقه باسوت پرسی بازی شروع میشه
گاتریسیا با سر بانداژ شده به زمین بر میگرده حالا مهاجمین بلغارستان باز به یک تکروی دست میزنن دیمیتروف حرکت میکنه میخواد پاس بده در بین راه آیت سرخگونو میگیره و باز مثل همیشه یه استنیس پاس میده استنیس باز هم به عمق دفاع بلغارستان میزنه و از اونا رد میشه و یک پرتاب دیگه
گزارشگر : عجب پرتاب زیبائی بود و یک گل دیگه عجب مهاجمیه این استنیس
ویرایش : هر دو گلت چرت و پرت بود و اصلا ارزش امتیاز رو نداره پس هیچ کدوم قبول نیست 8

برای لرد بلرویچ :
خوشحالی تماشاگران گردباد وصف ناپذیر بود . آنها هیچگاه بیاد نداشتند تیمشان به این زیبایی بازی کرده باشد . اعضای تیم بلغارستان بکلی امیدشان را از دست داده بودن . آنها حتی با تصاحب اسنیچ هم برنده نمی شدند . امتیازات آنها بسیار کمتر از گردباد بود . گزارشگر مسابقه هم دیگر با هیجان بازی را گزارش نمی کرد . حرکتهای فوق العاده استینس و دفاع عالی برانستون برای او تکراری شده بود .
- خب ... بله ! بازم استینس ... و یه گل دیگه برای گردباد ... بدون شک اونا قهرمان میشن . استینس و برانستون ستاره های این مسابقه اند ...
ویرایش : گل قبول نبود در کل 8

برای پروفسور بینز :
دیمیتروف مهاجم بلغارستان خیلی راحت با سرخگون میاد به زمین گردباد و پاس میده به مهاجم گردباد و گاتریسیا یک پاس بلند به استنیس میده حالا
گزارشگر : استنیس دیگه با حلقه خالی مواجهه و سرخگونو میندازه هوا یعنی میخواد چیکار کنه وای با نوک جارو سرخگونو به داخل حلقه میندازه عجب گلی بود گل هفته میشه حتما
ورزشگاه فقط مگاکان رو تشویق میکنه که دیگه گوی زرینو بگیره
در همین اثنا باز هم یک گل دیگر توسط استنیس زده میشه
گزارشگر : گل گل گل بازم گل بازم آب بدید به من
ویرایش یک گل قبول هست در کل 20.

برای لرد بلرویچ :
در ورزشگاه دیگر هوادار بلغارستان دیده نمی شدند . آنها ورزشگاه را به نشانه اعتراض به بازی بد تیمشان ترک کردن . در طرف مقابل تماشاچیان گردباد سر از پا نمی شناختند و لحظه ای بر روی جایگاهشان آرام نمی شدند . آنها گلهایی که استینس براحتی بثمر می رساند را می شماردند و بعد از هر گل شادی می کردند . گزارشگر مسابقه بحدی آب خورده بود که چندین بار میان گزارش به دستشویی رفت . او در ادامه گزارشش گفت :
- این لحظه ای تاریخی در مسابقات کوییدیچه ... بازی کاملا یک طرفه است ... بلغاری ها حتی به خودشون زحمت دفاع کردن رو هم نمیدن . واقعا خنده داره ... استینس یه بار دیگه گل میزنه . ولی اینبار سرخگون بدست از توی حلقه بلغارستان رد شد .
ویرایش : گل قبول نیست ولی رول خیلی قشنگی بود در کل – 10

برای پروفسور بینز :
دیمیتروف این دفعه با عصبانیت میزنه به قلب دفاع گردباد ولی برانستون با یک ضربه زیبا بازدارنده رو میفرسته وسط چشای دیمیتروف و اونو بیهوش میکنه و آیت میاد و سرخگونو تحویله استنیس میده و استنیس با نوک دسته جاروش با سرخگون رو دسته جاروئی میزنه و میاد جلو و با همین شکل از توی حلقه رد میشه و یک گل دیگر به ثمر میرساند
گزارشگر : ببخشید من دیگه نمیگم گل فقط میگم استنیس
طرفدارانه گردباد فقط هورا میکشن و تیم محبوبشون رو تشویق میکنن و هی شعارهای ضد اخلاقی میدن ولی با پادر میانی بازیکن با اخلاق گردباد یعنی برانستون از این کار زشت دست میکشن و دوباره تیم خود را تشویق میکنن
ویرایش : 5 امتیاز از گل میگیرید و 3 امتیاز برای خطاتون 8 تا هم برای گل 10.

در کل با کسر امتیازات 57 .
بلغارستان 445 و گردباد 457
و لرد بلرویچ و پروفسور بینز هر دو از تیم گردباد اخراج میشن به خاطر تضعیف کار کوییدیچ مگر دوباره درخواست بدید و اقرار کنید که اشتباه کردید و دیگه تکرار نمیشه.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان ببخشید توی یک پست جا نشد .

برای لرد بلرویچ ( گردباد ) :
بازی در این دقایق به اوج هیجان خودش رسیده بود . مهاجمین بلغارستان هم بالاخره گل زده بودند .

- بچه های گردباد بازی رو شروع می کنن . شمارش گلها از دستم در رفته . ولی بچه های گردباد با اختلاف جلو اند ... استینس دو نفرو جا میزاره ... به حلقه بلغارستان رسیده ... می خواد شوت کنه ... اوه ... اون پاس داد به گاتریسیا و اونم بلا فاصله شوت کرد . گل برای گردباد . گردبادی ها لحظه به لحظه اختلافشونو با بلغارستان زیاد می کنن . دیمیتروف بلافاصله بازی رو شروع میکنه . اونا مصمم شدن که بازی رو ببرن ولی اختلافشون با گردباد خیلی زیاده ... اوووو ... نگاه کنین ... آیت سرخگونو توی دست دیمیتروف قاپید . اون بسرعت پاس میده به استینس ... عجب ضدحمله ای ... یه گل دیگه برای گردباد .
ویرایش : فقط یک گل قبول هست در کل 15.

امتیازات هر دو تیم :
بلغارستان :345 + 100 = 445
گردباد : 438-38=400
من 38 امتیاز از گردباد برای نرسیدن کاپیتان تیم به اعضا و گل زدن های بدرد نخور و مسخره بازی کم کردم .

اخطار 1. در مسابقات بعدی هر چقدر تعداد گل ها بیشتر باشه امتیاز کم میکنم.
اخطار2. اگر کاپیتان ها رسیدگی نکنن بر کنار میشن .
اخطار3. گوی زرین به کسی که بازیکنان بیشتری در اون تیم شرکت کنن داده میشه.
اخطار4. وظیفه جمع آوری بازیکنان به عهده کاپیتان هاست.
اخطار5. پاسخ دهنده تمامی مشکلات در مسابقات من هستم .
در صورتی که بازیکنان احتیاج داشته باشند من در مسابقه پست میزنم. و به احتمال 60 % من فردا مسابقه جدید میزارم.
خوب دوستان اگر محاسباتم درست باشه گوی رو به تیم بلغارستان تقدیم میکنم چرا چون که تعداد بازیکن بیشتری توش شرکت کردن منم گفتم تعداد پست ها مهم نیست بازیکنان مهم اند.
بلغارستان 445 گردباد 400

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
باشه مسابقه تمام شد
اینم نتایج :

[quote]برای پروفسور بینز ( گردباد ) :
حالا گاتریسیا با یک تنه که به دیمیتروف میزنه سرخگونو میگیره و یه پاس به عقب میده سرخگون به آیت میرسه اون داره حرکت میکنه مهاجمان گردباد پخش میشن آیت با استینس یک و دو میکنه حالا پاس میده به گاتریسیا یه بازدارنده به سمتش میاد بازدارنده داره به گاتریسیا میخوره قبل از برخورد بازدارنده پاس میده به آیت بازدارنده به گاتریسیا میخوره آیت با سرخگون حرکت میکنه یک حرکت چرخشی میکنه و پاس میده به استینس
گزارشگر : عجب هماهنگن بازیکنان گردباد حالا استینس تک به تکه با والکف یک پرتاب پر قدرت چه میکنه این استینس
سرخگون به سمت چپه والکف میره و سریع تر از والکف وارد حلقه میشه
گزارشگر : گل گل گل اول بازی توسط گردباد زده میشه
ورزشگاه به انفجار در میاد و طرفداران گردباد طوفان به پا میکنن
ویرایش : بله خوب بود ولی اونجا که میگی گزارشگر جالب نیست برای اینکه تو از اول از دید گزارشگر نگاه میکنی این پست 20 امتیاز میگیره برای گل و پست و من دو امتیاز کم میکنم به خاطر این اشتباه – 18

نیک بی سر ( بلغارستان ) :
والكف نگاهي به تماشاگران ميكنه. تعداد طرفداران تيم گردباد بيشتر از تيم اوناست. صداي بلند جمعيت با صداي گزارشگر در هم مياميزه.
« حالا اين ايوانوا كه سرخگونو در دست داره. به سرعت به سمت دروازه گردباد ميتازه. از بلوجري كه برانستون براش فرستاده بود جا خالي ميده و پاس ميده به ديميتروف.»
والكف درون دروازه از اين سو به آن سو ميرفت و جريان مسابقه رو زير نظر داشت.ديميتروف توپو به والكفنات پاس ميده. ديميتروف هم بلافاصله شوت ميكنه و.........درون والكف آشوبي بر پا بود. زير لب زمزمه ميكرد:‌ «گله! اين گله. نگيرش!....گــــــــــــــــــــــــــــــــل. آره! خودشه، آفرين.
صداي گزارشگر بلندتر از صداي تماشاگران به گوش ميرسيد : «و اسپور نميتونه مانعش بشه و گل، گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل.بلغارستان بازي رو به تساوي ميكشونه»
والكف از خوشحالي سر از پا نميشناخت
ویرایش : خوب من زیاد خوشم نیومد به همون دلایلی که جرج عزیز گفته بود پس 3 امتیاز کم میشه در کل -17

برای پروفسور بینز ( گردباد ) :
حالا توپ دسته استینسه و به سمت جلو حرکت میکنه برانستون فریاد میزنه حمله سه وجهی استینس نزدیکه دو مهاجم دیگه میشه و به یک باره مثلثی از سه مهاجم تشکیل میشه
گزارشگر : این حمله عجیبه خیلی ابتکاریه حالا استینس و آیت و گاتریسیا پاس کاری میکنن خیلی سریعن وای اصلا معلوم نیست توپ دست کیه مدافعین بلغارستان نمیدونن بازدارنده ها رو طرف کدوم یک از مهاجمان گردباد بفرستن
مهاجما با پاس کاری سریعشون خودشونو به دروازه بلغارستان میرسونن حالا 3 به 1 شدن و باز هم پاس کاری میکنن والکف نمی دونه باید کدوم حلقه رو محافظت کنه بالاخره استینس سرخگونو پرتاب میکنه والکف گیج شده
گزارشگر : یه پرتاب برق آسا از استینس و گل . خیلی زیبا بود
ویرایش : زیاد خوشم نیومد پس 3 امتیاز کم میشه – 17

برای نیک بی سر ( بلغارستان ):
والكف از خوردن اين گل در حال انفجار بود. نميتوانست قبول كنه كه تو همين چند دقيقه 2 گل خورده باشه. اگه بازي رو ميباختن، تقصير خودش ميدونست. ولي از ته دل آرزو داشت كه تو اين بازي برنده بشن. چون جايگاهشون بستگي به اين بازي داشت. در اين مدت بازيكنان بلغارستان توپو جلوي دروازه گردباد رسونده بودند. ايوانوا سرخگونو در اختيار داشت.والكف از همانجا فرياد زد « ايوانا. خواهش ميكنم. گل بزن. به خاطر منم كه شده گل بزن.»ولي اين فريادهاي والكف ثمري نداشت.چون او با ايوانوا فاصله زيادي داشت و سروصداي تماشاگران هم بلند بود. بناچار والكف با شور و اشتياق بازي رو از همانجا دنبال ميكرد و به صحبتهاي گزارشگر گوش ميداد.« پاس ميده به والكفنات. والكفنات هم به سمت چپ ميره و با تمام قدرت شوت ميكنه . اسپور ديوانه وار شيرجه ميره. به توپ ميرسه و توپو دفع ميكنه.... اما نه. به خاطر قدرت توپ سرخگون از دستش سر ميخوره و وارد حلقه وسط ميشه. گل...گل...گل. چه بازي پر گلي شده. بازم بازي به تساوي كشيده ميشه
ویرایش : من از بازی کوییدیچی که یه سره توش گل بزنن و اتفاقی نیفته خوشم نمیاد پس 4 امتیاز کم میشه – 16

اسپور حالا پاس میده به گاتریسیا اون حرکت میکنه و وارد زمین بلغارستان میشه یه پاس سریع به استینس و حالا استینس با یک و دو مدافعین بلغارستانو جا میزاره و با والکف تک به تک میشه
گزارشگر : از استینس بعیده این توپو گل نکنه حالا پرتاب میکنه والکف به سرخگون نمیرسه سرخگون به لبه حلقه برخورد میکنه و حالا وارد حلقه میشه گل گل یک گل دیگر از استینس عجب گل زنیه این استینس
طرفداران گردباد منفجر میشوند و در آسمان گردباد میسازن بازی برای لحظاتی تعطیل میشه برانستون به سمت تماشاگران میره و اونا رو ساکت میکنه و داور ادامه بازی رو اعلام میکنه
والکف دیگه امیدشو از دست داده و خیلی نارحته
ویرایش : ببینید دوستان من به گلها اهمیتی نمیدم که خودتونو میکشید و مسخره بازی در میارید من پنج امتیاز از این گل کم میکنم و 3 امتیاز هم از رول – 12

- این یکی از زیباترین بازی هایی که من تا بحال گزارش کردم . بازی کنای گردباد خیلی خوب بازی میکنن . نگاه کنین عجب دفاعی تشکیل دادن . مهاجمای بلغارستان گیج شدن . دمیتروف نمی دونه چیکار کنه . پاس میده به ایوانوا ... اونم میده به والکفنات ...نه سرخگون به اون نمی رسه . استینس بین راه سرخگون رو می قاپه ... یه ضد حمله سریع .. کسی جلوشو نمی گیره ...شوت میکنه ... گل ، گل . یه گل دیگه برای گردباد ... اونا فوق العادن .
با این گل استینس تماشاچیان سر از پا نمی شناسند و مدام فریاد می زنند :
- گردباد گردباد گردباد .
گزارشگر این مسابقه که خود از طرفداران گردباد است با حرارت خاصی گزارش را ادامه داد :
- مهاجمای بلغارستان نا امید شدن ... نگاشون کنین ، اصلا روحیه ندارن . اونا بازی رو دوباره شروع میکنن . با هم پاسکاری می کنن ... اوه ... باورم نمیشه ، گاتریسیا بازم سرخگونو توی هوا قاپید ... گردباد بازم داره حمله می کنه ... اونا خیلی سریعن ... گاتریسیا وانمود میکنه می خواد پاس بده .. ولی نه اون خودش جلو میره . شوت میکنه . بله ... یه گل دیگه برای گردباد ...این باور نکردنیه ، اونا توی سه دقیقه دو گل زدن .
ویرایش : من از اینجور رقابت مسخره خوشم نمیاد پس هر دو گل رو قبول نمیکنم و 1 امتیاز هم از رول کم میشه – 9

برای نیک بی سر ( بلغارستان ) :
والكف از عملكرد خودش اصلا راضي نيست. بازي دوباره شروع شد، ولي والكف به خود نهيب ميزنه و خودشو مورد باز خواست قرار ميده: چه وضعشه؟ مثلا تو كاپيتان تيمي! چرا اينجوري بازي ميكني؟ جواب بازيكناي ديگه رو چي ميخاي بدي؟ اثلا روت ميشه بهشون نگاه كني؟.......
والكف در همين افكار بود كه با صداي گزارشگر مسابقه به خودش مياد: گل..گل. تيم بلغارستان به گل ديگه‌اي ميرسه و فاصله امتياز كمتر ميكنه.»
والكف از اينكه بازيكنانش گل ديگه‌اي زده بودند خوشحال بود، ولي به خاطر گلهاي خورده خودش نميتونست خودشو ببخشه. در ميدان به دنبال كرام گشت. آرزو ميكرد كه كرام هر چه زودتر اسنيچ رو بگيره و اين كابوس وحشتناك تمام بشه. كرام در ضلع شمالي ورزشگاه به دنبال اسنيچ ميگشت و از جريان مسابقه غافل بود........
ویرایش : من از این هم 5 امتیاز کم میکنم – 15

برای آموس دیگوری (بلغارستان ) :
کرام هم با تمام وجود به دنبال اسنیچ می گشت تا اینکه یک باز دارنده به طرفش امد و تعادل کرام را برای لحظه ای بر هم زد او از این ناراحت بود که تا حالا نتوانسته بود خودش را در نظر تماشا گران بزگ جلوه دهد در هوا چرخی زد و زیر چشمی نگاهی به جستجو گر تیم حریف انداخت ودید که او مثل بچه ای که به دنبال مادرش است او را تعقیب میکند به دنبال کرام است و می داند که در مقابل کرام هیچ شانسی ندارد کرام در این افکار بود و مسابقه را فراموش کرده بود که صدای گزارش گر او را به مسابقه باز گرداند گل گل برای بلغارستان
ویرایش : رول زیبایی بود ولی گل آخری که آورد خرابش کرد چون اصلا معلوم نبود چجوری زده شده پس 7 امتیاز کم میشه – 13

برای آموس دیگوری ( بلغارستان ) :
از اینکه پشت سر هم پست زدم متاسفم اما داستان طولانی بود اگر یکجا میزدم 10 خط بیشتر میشد
کرام برگشت که ببیند کی گل زده که جسم سردی را پشت سرش حس کرد یک بازدارنده.... وقتی که به هوش امد به سرعت بهطرف جاروش رفت و بعد از کسب اجازه به ادامه بازی شتافت از کاپیتان پرسید چند چنده او با عصبانیت گفت ما سه گل دیگر زدیم او نا هم یکی ....راستی این چه وضعش است بازی را تمتم کن دیگه کرام چرخی زد و به تمام افکارش را به گرفتن اسنیچ و از فراموش کردن اتفاقات چند لحظه پیش مشغول کرد____________________________________________
ویرایش : زدن سه گل توی چند دقیقه ! بزارید براتون تفهیم کنم توی فیلمهای هری پاتر شما دیدید که چجوری با بد بختی یه گل رو میزنن تازه بعد از زدن یک گل بازیکنان حریف حداقل تا 4 دقیقه اجازه هیچ پیشروی ای رو نمیدن پس 1 گل فقط حساب میشه از 3 گل و روله زیبایی هم بود در کل-20

برای پانسی پارکینسون ( بلغارستان ) :
زوگراف بين هوا و زمين معلق بود اون سعي داشت كه راه مهاجمان تيم حريف رو بگيره حواسش رو جمع كرده بود تا مانع گل خوردن تيمش بشه
توي اين فكر و خيال ها بود كه يه بلوجر به طرفش اومد
والكف كه دوازه بان بود داد زد: زو بپا
زوگراف به خودش اومد و خودش رو كنار كشيد يه نفس تازه كشيد و از اين كه سالم بود احساس خوبي ميكرد تيم بلغارستان چند امتياز كمتر از حريفش داشت با اين حال بچه ها از كرام مي خواستن كه بازي رو تموم كنه
كه يه دفعه كرام داد زد:..................
ویرایش : بله رول جالبی بود پس 10 امتیاز کامل رو میگیری . دیدی نیک عزیز ایشون با اینکه تازه وارد توی کوییدیچه ولی کمتر از دیگران امتیاز هدر میده.

برای الیور وود ( بلغارستان ) :
نه پیداش نمی کنم .(کرام )
ناگهان :ناگهان مهاجمان تیم گرد باد دروازه ی والکف رو هدف قرار دادند ، سه مهاجم تیم گرد باد وارد به صورت ما پیچ به سمت دروازه ی والکف می امدند : استنیس : بگیر ... ( سرخ گون را شوت کرد )گزارش گر : بله گل...گل برای گردباد .
ناگهان داور بر سوت خود دمید : اییییییییییییی ...( صدای سوت ) خطا همه ی بازیکنان به جز جستجو گران به سمت داور آمدند ، پس از چند لحظه بازیگران به دور داور حلقه زدند ، داور پس از چند لحظه سکوت گفت : این گل مورد قبول نیست چون طبق قانون خطای دست نشاندگی در کوییدیچ اگر بیش از یک مهاجم در منطقه ی گل زنی قرار بگیرد خطا محسوب میشودو در اینجا سه مهاجم گردباد در این منطقه بودند.
ویرایش : بله با اینکه در این رول گلی برای تیمه خودش نزد ولی خیلی خوب بود پست من علاوه بر 10 امتیاز 5 امتیاز هم اهدا میکنم در کل – 15

- با سوت داور بازی دوباره شروع میشه . مهاجم های بلغارستان بازی رو در دست دارن . با هم پاسکاری می کنن ... دفاع گردباد خیلی قویه ... بلغاری ها راه نفوذ پیدا نمی کنن . از همونجا شوت می کنن ... عالی بود اسپور ، عجب شیرجه ای بود . اسپور سرخگونو می اندازه برای استینس ... استینس سریع حرکت میکنه . مدافع بلغارستان جلوشو می گیره . پاس میده گاتریسیا ... چه سرعتی ! گاتریسیا واقعا سریعه . اون با دربازبان تک به تک میشه ... گل گل برای گردباد .

در سمت دیگر زمین ، مگاکان تنها کسی بود که توجهی به گلهای رد و بدل شده نداشت . او تنها در جستجوی اسنیچ بود . و حتی یک لحظه چشم از دور و اطراف و کرام بر نمی داشت .
ویرایش : خوب بود ولی....... من 3 امتیاز کم میکنم . 17

پروفسور بینز ( گردباد ) :
حالا بازی ادامه پیدا میکنه و توپ دسته مهاجمان بلغارستانه دیمیتروف حرکت میکنه و وارد زمین گردباد میشه یه بازدارنده از برانستون به طرفش فرستاده میشه
گزارشگر : وای بازدارنه میخوره تو صورت دیمیتروف مهاجم بلغارستان سرخگونو ول میکنه
گاتریسیا با یک حرکت زیبا سرخ گونو میگیره حواس تیم بلغارستان به دیمیتروفه که مصدوم شده گاتریسیا به زمین بلغارستان میاد و خیلی راحت به سمت دروازه بان میره حالا با والکف تک به تکه
گزارشگر : باریکلا به گاتریسیا خیلی خوب جلو اومده حالا پرتاب میکنه وای که چقدر پر قدرته
سرخگون به سمت حلقه میره والکف بهش نمی رسه و سرخگون وارد حلقه میشه و یک گل دیگر برای گردباد
ویرایش : تقریبا تکراری بود پس 4 امتیاز کم میشه – 16

برای جرج ویزلی ( بلغارستان ) :
بازي دوباره شروع ميشه بازي كنان بلغارستان براي جبران شروع به حمله ميكنن
گزارشگر با هيجان :حتي زوگراف هم از دفاع امده به كمك تيم ،پاس ميده به دیمیتروف و دیمیتروف هم پاس ميده به والکفنات كه در همين لحظه برانستون با حركتي نا جوان مردانه به والكفنات ميزنه و والكفنات رو به زمين ميندازه بيلز با سوت وارد زمين ميشه و رو به برانستون ميكنه و با سراحت ميگه بيرون او هم بدون چون و چرا مجبور شود به بيرون برود
در همين هين شخصي ناشناس كه شنلي سياه و بلن داشت كه مانع از ديدن صورتش ميشودو تنها چوبش معلوم بود كه سيمبوس 2006 است وارد زمين مي شود و در گوشي به داور چيزي ميگه كه نظر داور برميگرده و رو به بازي كن خاطي ميكنه و
ميگه: آرومتر بازي كن
و به پشت بازي كن ميزنه و اشاره به زمين ميكنه به معني اين كه بازي رو ادامه بده
بازيكنان همه در حيرت بودند كه بيلز چگونه نظرش تغيير كرده چون از هركه اتظار ميرفت به غيرا ز بيلز ،در همين هين كه صداي جمعيت حاكي از از اعتراز بود داور با صوتي بازي را شروع ميكند اشيائي داخل زمين پرتاب ميشد از طرف تماشا چيان
گزارشگر با لحني كه حاكي از خشم بود شروع به گزارش ميكند:واقعا عجيب بود .........خوب حالا ایوانوا سرخونو پرتاب ميكنه ميرسه به دیمیتروف و دیمیتروف هم رو بروش اوریک رو داره و ميبينه كه نميتونه بره جلو ،اوه پاس به عقب اون پاس ميده به لوسکی و لوسکی هم پاس ميده به زوگراف ،عجيبه اوه حالا دليلش رو متوجه شدم
گزارش گر به كرام اشاره ميكند كه داشت دنبال اسنيچ ميكر د و گفت: مهاجمان و مدافعان تيم بلغارستان براي پرت كردن حواث مگاکان و بازي كنان ديگر گردباد به عقب و جلو پاس گاري ميكردن
در همين هين اتفاقي ميوفته غير منتظره .....................
ویرایش : خوب بود ولی 2 امتیاز برای اینکه غلط زیاد داشتی و 3 امتیاز برای اینکه از 10 خط بیشتر بود و 3 امتیاز هم برای اینکه توی امضات پستت رو ذکر نکردی . 12

والک یک پاس سریع به دیمیتروف میده دیموتریف با سرعت به سمت در وازه ی گرد باد میره .. اما..ناگهان اوریک یه بلاجر تند و سریع به طرف دیمیتروف میفرسته ..... اما...ناگهان .لوسکی اون بلاجر رو به سمت استنیس میفرسته و اون بلاجر به شدت با استنیس برخورد می کنه و اونو از رو جاروش به زمین می اندازه در این هنگام دیمیتروف به همراه سرخ گون به سمت در وازه میرفت که گاتریسیا جاروی دیمیتروف رو میگیره...ولی داور بر سوت خود میدمد و یک پنالتی به نفع بلغارستان میگیره . دیمیتروف پنالتی تیمش را می زند و ان را گل می کند . ..گل ..گل
ویرایش : خوب بود فقط 2 امتیاز برای غلط های املاییش کم میشه در کل -18

- بازی دوباره شروع میشه . استینس میده به گاترسیا . گاتریسیا دوباره میده به استینس... چقدر هماهنگ کار میکنن . مدافعین بلغارستان گیج شدن. استینس به دربازه می رسه... با والکف تک به تک میشه . والکف جلوشو می گیره . اوه... خیلی نا جوانمردانه بود . والکف با آرنجش زد به صورت استینس .

پرسی ویزلی ، داور مسابقه بازی رو قطع می کنه و اعلام پنالتی به نفع گردباد میکنه . تماشاچیان گردباد با دیدن این صحنه خطا فریاد می زدند : (( اخراجش کن . اخراجش کن ))

- ظاهرا... استینس هنوز درد داره . گاتریسیا می خواد پنالتی رو بزنه. اون شوت می کنه . عجب شوتی بود... یه گل دیگه برای گردباد.
ویرایش : بله خوب بود اینم فقط 2 امتیاز برای غلط های املایی میره – 18

پس از اعتراض های زیاد بازیکنان و تماشیچیان تیم گرد باد داور در سوت خود میدمد و بازی را نگه می دارد و به سمت مربی تیم گرد باد میرود و به او هشتار میدهد که بازی کنان تیم خود را کنترل کند و گر نه امکان دارد انها را اخراج کند . بازی با سوت داور اغاز میشود و دروازه بان تیم بلغارستان سرخ گون را به مهاجمانش پاس داد اما ناگهان مهاجمان تیم بلغارستان با حرکات زیبا یی سرخ گون را درون دروازه ی تیم گرد باد قرار داد .
پس از این که توپ درون دروازه قرار گرفت تماشاگران تیم بلغارستان با شعار هایی که میداد ند روحیه ی تیم گرد باد را ضعیف می کردند این شعار ها تا زمانی ادامه داشت که دیگر بازیکنان گرد باد بسیار عصبانی شده بودند .
ویرایش : خوب بود 2 امتیاز برای غلط املایی-18

تعداد تماشاچیان بلغارستان اندک بود ولی با همان تعداد کم به خوبی تیمشان را تشویق می کردند . گزارشگر مسابقه در ادامه گزارشش گفت :
- بازیکنای گردباد عصبی شدن . اونا اصلا انتظار نداشتند توی زمین خودشون اینقدر تحقیر بشن . بازی دست مهاجمای گردباده ، اونا سعی می کنن یه راه نفوذ پیدا کنن . استینس پاس میده به گاتریسیا . گاتریسیا خیلی عصبیه ... اون خیال پاس دادن نداره ... بسرعت جلو میره ... اوه ... باورم نمیشه اون همرو جا گزاشت ... دربازبانم رد کرد ... دروازه خالیه . بله ... گل برای گردباد . روی حرکت انفرادی گاتریسیا .
اینبار صدای هواداران گردباد بود که استادیوم را به لرزه در آورد .
ویرایش : گل جالبی نبود چون شک نکنید که آدمی که عصبانی باشه مطمئن کاری رو به درستی انجام نمیده مثلا وقتی شما در وسط فوتبال عصبانی بشید به هیچ وجه نمیتونید گل بزنید و فقط تعداد خطاها و اخطارهاتون رو زیاد میکنید پس 4 امتیاز کسر میشه – 16

والكف در اين شرايط بيشتر از زمانهاي ديگه ميخاست كه بازي زودتر به پايان برسه. چون ديگه تحمل اين همه خرابكاري از طرف خودشو نداشت. كرام هم كه هنوز نتونسته بود اسنيچ رو بگيره. با نا اميدي به بازي نگاه ميكرد.سرخگون دست ديميتروف بود. با سرعت به سمت دروازه گردباد ميرفت.از بلوجري كه مدافع گردباد فرستاده بود جاخالي داد و توپو رد كرد به ايوانوا. اون هم با يك حركت مارپيچي به والكفنات پاس داد. اما در اين هنگام يك بلوجر با او برخورد كرد. سرخگون از دستش رها شد و به تيم گردباد رسيد. استينس توپو گرفته بود. به سمت دروازه ميتاخت. لوسكي بلوجري رو به سمتش فرستاد كه با استينس برخورد كرد و باعث شد كه او توپو از دست بده. واكف درون دروازه از سمتي به سمت ديگه ميرفت و بازي همتيميهاي خودش رو تماشا ميكرد......
ویرایش : عالی بود خودتونم ببینید رولی که توش گل نباشه بهتر و زیباتر هم میشه پس 10 امتیاز کامل رو میگیره و من 2 امتیاز هم اهدا میکنم – 12

اما خوشحالی طرفداران تیم گرد باد مدت زیادی دوام نیاورد چون بازیکنان تیم بلغارستان در مدت 1 دقیقه 6 گل به سمر رساندند که به کلی جو ورزشگاه را عوض کرد ، رانستون بسیار عصبی بود و فقط بر سر بازیکنانش فریاد می کشید ... پس از چند لحظه داور بر سوت خودش دمید و اعلام کرد که تیم گرد باد تقاضای وقت استراحت کرده است . پس از اتمام وقت استراحت بازیکنان به میدان امدند و بازی را دنبال کردند در اغار تیم گرد باد توسط والکف دفع شد در همین هنگام کرام در کنار دروازه ی تیم گرد باد به دنبال گوی زرین میگشت ، اما مگاکان هم درست در پشت او در حال حرکت بود که ناگهان .زوگراف یک بلاجر به سمت مگاکان فرستاد و ان بلاجر به شدت با او برخورد کرد و او را به زمین انداخت.
ویرایش : همون مشکلی که گفتم که آدم نمیشه انقدر گل زد پس هیچ کدوم از گل ها حساب نمیشه تا انقدر طمع نکنید و 10 امتیاز پستش رو میگیره – 10

برای لرد بلرویچ (گردباد ) :
مگاکان روی زمین افتاد و از درد به خود می پیچید . بازیکنان تیم بلغارستان بدون توجه به اسیب دیدگی او به بازی ادامه دادند ، ولی پرسی ویزلی مانع از ادامه بازی شد .
- داور بازی رو قطع می کنه و بسرعت بالای سر مگاکان میره . مادام پامفری هم وارد زمین ... خب ظاهرا آسیب دیدگی مگاکان جدی نیست . آون سوار جاروش میشه . بازی دوباره شروع میشه . استینس سرخگونو داره . از کنار یه بلوجر رد میشه . از مقابل دومین بلوجر هم جاخالی میده . زوگراف جلوشو می گیره ... آخ ... این حرکت خیلی زشت بود زوگراف .
زوگراف با سرعت به سمت استینس حرکت کرده بود و با دسته جارو ضربه ای به استینس وارد کرد . پرسی ویزلی سریعا در سوتش دمید و اعلام پنالتی کرد .
- بازیکنای بلغارستان خیلی خشن بازی می کنن ... این چندمین پنالتی تیم گردباده . استینس می خواد پنالتی بزنه ... و میزنه ... یه گل دیگه برای گردباد .
ویرایش : بد نبود 3 امتیاز کم میشه – 17

حالا بازیکنان بلغارستان تدارک یک حمله رو میبینن ایوانا با سرخگون حرکت میکنه و وارد زمین گردباد میشه حالا حواسش پرت میشه مثل اینکه گوی زرینو دیده حالا برانستون یه باز دارنده به طرفش میفرسته و درست وسط پیشونیه ایوانا فرود میاد آیت با یه حرکت اکروباتیک سرخگونو از آن خودش میکنه و به سمت زمین بلغارستان حرکت میکنه و با یک و دو با گاتریسیا با والکف تک به تک میشه
گزارشگر : چه میکنه این آیت تا حالا اینقدر سرعت عمل نشون نداده بود حالا باید پرتاب کنه وای چه پرتابی سرخگون به سمت حلقه میره والکف به سرخگون نمیرسه داره گل میشه وای نه سرخگون به لبه پائینیه حلقه میخوره حالا به حلقه بالائی ووووووووووو گل گل گل
ویرایش : انقدر گل مسخره نزنید 8 امتیاز از گلتون کم میشه در کل – 12

- خیلی زیبا بود . یه گل زیبا از گردباد . نگاشون کنین ، واقعا زیباست .
مهاجمین گردباد بعد از گل تیمشون در یک حرکت هماهنگ و تیمی ، بر روی جاروهایشان ایستادند و خوشحالی خود را نشان دادند . گزارشگر ادامه داد :
- بلغارستان بازی رو شروع می کنه . اونا روحیه ندارن . مجذوب بازی زیبای تیم گردباد شدن . نگاشون کنین ... خیلی نا امیدن . اوه ه ه ه ... برانسون یه بلوجر رو دقیقا به سرخگون میزنه . سرخگون تو هواست . استینس اونو می گیره ... پاس میده به گاتریسیا . اونم دویاره میده استینس ... مواظب باش ... اوه ... اون خیلی شانس آورد . یه بلوجر از کنار گوشش رد شد . استینس جلو میره . تقریبا به دربازه رسیده . پرتاب میکنه . و بازم گل برای گردباد .
ویرایش : گلش خوب نبود پس قبول نمیکنم – 10

حالا سرخگون دسته دیمیترفه حرکت میکنه داره تکروی میکنه دفاع گردباد خیلی قدرتمند جلوش صف آرائی میکنه و
گزارشگر : دو تا باز دارنده دارن به سمت دیمیتروف میرن دیمیتروف مراقب باش مثل اینکه فقط میخواد گل بزنه . نه دو تا باز دارنده میخوره بهش
استینس سرخگونو از یاران بلغارستان پس میگیره و با یک حرکت عمقی از بین مدافعین بلغارستان رد میشه والکف دیگه سر در گم شده از بس تک به تک شده
گزارشگر : والکف دیگه دروازه رو رها کرده نمیدونه چیکار کنه استینس سریع بزن دیگه وای عجب پرتابی بود خیلی زیبا سرخگون از حلقه رد میشه گل گل
دیگه ورزشگاه منفجر میشه طرفداران بلغارستان باعث تعطیلی موقتی بازی میشن که با در خواست والکف اونا آروم میشن
ویرایش : من گفتم انقدر گلهای چرت و پرت نزنید باشه 6 امتیاز کم میشه – 14

والكف با فرياد به كرام گفت: آهاي كرام داري چيكار ميكني؟ زود باش ديگه.
كرام با علامت سر جواب مثبت داد و به سرعت اوج گرفت. سرخگون دست استنيس بود و با سرعت به سمت دروازه ميامد. تقريبا با والكف تك به تك شده بود. استنيس با تمام قدرت توپو شوت كرد به سمت چپ، دقيقا خلاف حركت والكف.والكف به سرعت دور زد و به سمت سرخگون شيرجه رفت.اما با توپ فاصله زيادي داشت. گزارشگر فرياد زد: گل...گل...گـــــــــــــــــــــــــــــــل.......
اما نه. چه بدشانسي! توپ با فاصله كمي از كنار دروازه به بيرون رفت.
والكف سرخگونو براي ايوانوا انداخت و فرياد زد: ايوانوا برو گل بزن. بايد گل بزنيم و بازي رو ببريم.ايوانوا با سر جواب داد و با يك حركت زيكزاكي به سمت دروازه گردباد رفت. از بازدارنده اولي كه فرستاده بودند جاخالي داد.
ویرایش : عالی بود پس امتیاز کامل رو میگیره -10

برای پروتی پتیل ( بلغارستان ) :
ايوانوا تمام سعي تلاش خودشو مي كرد و از تشويق طرفداران قوت مي گرفت ناگهان يه بلاجر طرفش برت شد ولي اونو ردش كرد گزارشگر فرياد ميزد ايوانوا توپو تو دستش داره انگار قاطي كرده سرعتش زياد ه ايوانا توپو طرف حقله ها مي ندازه و گل ... ايوانوا خيلي خوشحاله ولي ميره وسط زمين كه يه جوري توپو بگيره طرفداراي بلغارستان غوغا كرده بودن با اين تشويقاشون
ویرایش : بله خوب بود پس 20 امتیاز رو میگیره ولی نه چون اسمش توی امضاش نیست 3 امتیاز کسر میشه -17

حال دوباره توپ دست ايوانواست . به دروازه گردباد نزديكتر شد.گزارشگر ادامه داد: توپو پاس ميده به والكفنات. والكفنات هم پاس ميده به ديميتروف. ديميتروف به سمت چپ حركت ميكنه. استنيس به دنبالشه.
والكف در دل ميگفت: پاس بده.پاس بده. پاس بده به والكفنات. اون خاليه.
گزارشگر: حالا با يك حركت قافلگير كننده پاس ميده به والكفنات. اوه خداي من. با دروازه ‌بان تك به تك شد. شوت ميكنه و گل....گل
والكف نگاهي به ورزشگاه كرد و كرام رو در حال گشتن بر فراز دروازه گردباد ديد.گزارشگر : نميدونم اين والكفنات با والكف چه نسبتي داره؟ شايد با هم فاميل باشن كه والكف اونو تو تيمش راه داده. به هرحال بازيش كه خوبه.
والكف با شنيده صداي گزارشگر زمزمه كرد: به تو چه. گزارشگرشونم مثل خودشونه
ویرایش : گفتم گلهای ارزشی نزنید پس 6 امتیاز از گل کم میشه – 14 + 2 امتیاز اهدایی = 16

برای آموس دیگوری ( بلغارستان ) :
کرام در بالای ورزشگاه نگاه های خود را به تیمش دوخته بود و بازی را فراموش کرده بود که یک باز دارنده او را به بازی باز گرداند هنوز جای باز دارنده ی قبلی میسوخت چر خی زد و جستجو را شروع کرد اما صدای گزارش گر حواسش را پرت کرد که داد میزد یک گل دیگر برای بلغارستان عجب حرکت عالی وعجب هماهنگی این گل اولین گل قشنگ مسابقه بود
ویرایش: خوب بود 3 امتیاز از گل کم میشه -17

برای دولورس آمبریج ( گردباد ) :
اسپور پاس مي ده پاس مي ده به گاتريسيا.بعد از مقداري گل خوردن اين قشنگ ترين حركتي بود كه اونا انجام مي دادن. اما نه! زوگراف يك بلوجر به سمت گاتريسيا پرت كرد. او توپ را ول كرد. ديميتروف توپ را در هوا گرفت. اسپور كمي جلوتر آمده بود. ديميتروف يك شوت محكم كرد و باعث شد كه توپ از بالاي سر اسپور بگذرد. توپ در حال داخل شدن به حلقه بود كه آيت فرياد زد: آكسيو توپ سرخگون!! توپ برگشت و به دست آيت رسيد. آيت با سرعت به زمين بلغارستان رفت. روبروي والكف قرار گرفت. آيت فرياد زد: قسم خوردم كه تيم شما رو نابود كنم و با شوت محكمي كه به توپ زد از بالاي سر والكف گذشت. توپ از حلقه گذشت و گل!
ویرایش : عزیزم جادو توی کوییدیچ به غیر از برای داور خطا حساب میشه پس گلت حساب نمیشه – 10

برای پروتی پتیل ( بلغارستان ) :

ايوانوا از اين روش پاسكاري خيلي خوشش اومده بود اگه بازم از اين موقعيت ها پيدا مي كرد خيلي خوب ميشد تيم بعد از گل روحيه خوبي گرفته بودند وطرفدارا جيغ ميزدند توپ تو دست والكفنات بود وداشت با پروازي زيبا به طرف حلقه ها ميرفت وتوپرو پرتاب كرد ولي خيلي آروم ودرواه بان اونو گرفت حالا گردبادي ها وحشتناك بازي ميكردن سريع سريع اييوانوا احساس نگراني مي كرد تا توان داشت سريع ميرفت هوا باروني شده بود ولي اون سعي خودشو ميرد مهاجم گرد باد سرخگونو به طرف دروازه انداخت ولي والكف اونو گرفت صداي گزارشگر اومد عجب دروازه باني اين دروازه بان
ویرایش : عالی بود پس 10 امتیاز کامل رو میگیره .

برای دولورس آمبریج ( گردباد) :
خوب حالا والكف بازي رو شروع مي كنه. يه پاس مي ده به ديميتروف. تو هواي باروني سخت مي شه بازيكنا رو ديد. آيت الان كنار برانستون و اوريك است. گزارشگر: بازيكنان بلغارستان بدون يك بازيكن هيچ كاري نمي تونن بكنند. اين جمله باعث شد كه اسپور هيجان زده بشه و فرياد بزنه: زنده باد تيم گردباد.با فرياد او تماشاچيان هم ذوق زده شدن و پشت سر هم فرياد مي زدن: زنده باد تيم گردباد. آيت در آن هواي تاريك يك سياهي را از دور ديد. به سرعت به جلو هجوم برد و با يك حركت غافل گير كننده از كنار او گذشت و توپ را از دستش قاپيد. و به دروازه ي آن ها هجوم برد. تا به نزديك والكف رسيد!
ویرایش : خوب بود 10 امتیاز کامل رو میگیره تازه میفهمم گردباد چه تیمه نامردیه.

آیت حالا سرخگونو پرتاب میکنه
گزارشگر : یک گل زیبا از آیت اون امروز کمتر گل زده بود
سرخگون دسته دیمیتروفه و به سمت زمین گردباد راه میفته ولی به دفاع سختکوشه اونا میرسه یه بازدارنده میخوره بهش و سرخگون میرسه به آیت
گزارشگر : حالا سرخگون دسته آیته میاد تو زمین بلغارستان و یک پاس زیبا میده به استنیس اون سرخگونو میگیره یه حرکت سریع و یک ودو با گاتریسیا . حالا با والکف تک به تکه استینس پرتاب میکنه عجب پرتابی میکنه این استنیس و سرخگون از حلقه رد میشه و گل گل گل
طرفداران گردباد باز هم در فضا گردباد میسازن
ویرایش : متاسفانه فقط یک گل رو حساب میکنم در کل 20.

- ظاهرا آیت هم به جمع ستاره های این بازی اظافه شده ... نگاهش کنین ... اوه ... چقدر زیبا توپو غاپید . اون به سرعت جلو میره . پاس میده به استینس ، اونم میده به گاتریسیا . گاترسیا دوباره میده به آیت . اونا خیلی با هم هماهنگن ... با پاسکاری همه رو جامیزارن ... به حلقه میرسن ولی هنوز دارن پاسکاری میکنن . اونا دارن تیم حرف رو تحقیر میکنن . آیت حالا شوت می کنه و گل ... بازم گردباد گل میزنه .

با درخشش آیت ترکیب مهاجمین گردباد تکمیل شده بود . تماشاگران گردباد بدون وقفه تیمشان را تشویق می کردند و از هنرنمایی بازیکنان تیمشان خوشحال بودند .
ویرایش : خیلی طمعکاری لرد عزیز 2 امتیاز برای غلط های املاییت کم میشه و گلتون هم قبول نیست . 8

دوباره والفناك كه چهره اش ديگه سرخ شده داره با حسرت به آيت نگاه مي كنه. آيت به اين چيزا توجه نداره. فقط داره به تماشاچيا نگاه مي كنه. والكف بازيو شروع مي كنه. دوباره پاس مي ده به ديميتروف. اون كه ديگه عصباني شده خودش تنهايي داره مي ره جلو. بلغاري ها دارن فرياد ميزنن: ديوانه بازي در نيار ولي توجه نمي كنه. در همين لحظه يك توپ بلاجر هستش كه توسط برانستون به سوي ديميتروف پرتاب مي شه. آيت سريع توپو به چنگ مياره. اونو به استنيس پاس ميده.زوگراف به تنهايي يك توپ به طرف استنيس مي فرسته. اما او قبل از هر چيز توپو پاس مي ده به آيت. حالا اون در مقابل والفناك تنهاست. اون والفناكو جا ميذاره و شوت مي زنه. گل
ویرایش زیاده روی کردی در کل 13 امتیاز و در عجبم که چرا کاپیتان گردباد به بازیکناش تذکر نمیده.

اکنون بازی وحشیانه و خشونت آمیز شده بود مدافعین هر دو تیم بدون هیچ رحم و انصافی به بازدارنده ها ضربه می زدند برانستون و اوریک با خشونت چماق هایشان را در هوا تکان می دادند و برایشان اهمیتی نداشت که چماق هایشان به بازدارنده برخورد کند یا با سر بازیکنان . گاتریسیا یکراست به طرف دیمیتروف که سرخگون را در دست داشت حمله ور شد و نزدیک بود او را از جارویش پایین بیندازد . طرفداران تیم بلغارستان همچون موج سرخ رنگی به پا خاستند و با هم فریاد زدند : خطا !. داور :خطا!گاتریسیا بایک حمله عمدی میخواست دیمیتروف رو سرنگون کنه .یک پنالتی برای بلغارستان . گزارش گر : بله دیمیتروف پنالتی رو گل میکنه.گل
ویرایش : چرا ناراحتی عزیزم من بازیکنای گردباد رو کنترل میکنم 25 امتیاز برای بلغارستان 5 تا هم برای خطاهای گردباد .

بعد از گل آيت بازيكنان را جمع كرد و گفت: نگران نباشيد.اونا خستشونه.امتياز ما هم خيلي بالاتر از اوناست. پس نگران نباشيد و با روحيه بازيتونو بكنين. دوباره اسپور جو گير شد و فرياد زد: زنده باد گردباد. كه دوباره باعث تماشاچيا اونو فرياد بزنن. اسپور سرخ گونو گرفت و به گاتريسيا پاس داد.گاتريسيا به آيت و آيت به استنيس پاس داد. سرعتشون اون قدر زياد بود كه سريع به پشت محوطه ي دروازه رسيده بودن. استنيس مي خواست يك شوت محكم بزنه ولي با يك كار غافلگير كننده اونو پاس داد به آيت. آيت توپو گرفت و به والكفناك رسيد. والكفناك كه تو اون هواي باروني كسيو نمي ديد گفت: ازت خواهش مي كنم گل نزن.آيت با تمسخر گفت: اوه ، صد در صد گل نمي زنم. و شوت محكمي كرد كه هيچ كس نفهميد چي شد. فقط صداي گزارشگر بود كه مي گفت: گـــل!
ویرایش : بد نبود عزیزم منم صد در صد ازت امتیاز کم نمیکنم – 15

کرام و مگاکان بازیگران جستجو گر تیم با چنان سرعتی ازمیان مهاجمین گذشتند و پایین امدند که به نظر میرسید بدون چتر نجات از هواپیما پایین پریدند ه اند هزاران هزار تماشاگر با نفس صدا داری نفس ها را در سینه حبس کردند . گزارشگر:الان به زمین برخورد میکنن- اما در آخرین لحظات کرام دوباره اوج گرفت و در مسیری مار پیچی بالا رفت اما مگاکان با صدای گرومپی که در تمام ورزشگاه شنیده شد به زمین برخورد کرد . گزارش گر فریاد زد : بله درسته کرام حمله ی دروغین ورانسکی رو انجام داد حالا بازی متوقف شده و پزشکان متخصص وارد زمین شدند تا مگاکان رو معاینه کنن ولی فکر نمی کنم دوباره بتونه به بازی برگرده .
ویرایش : بله دوباره تخصص ویکتور کرام رو پیش کشیدی در ضمن حواست باشه نمیتونی بازیکنی رو حذف کنی در کل 10.

پزشكان وارد زمين مسابقه ميشن تا به مگاكان رسيدگي كنن در اين حال كرام مورد تشويق تماشاچي ها قرار ميگيره او در بالاي ورزشگاه مي ايسته و همه جارو زير نظر داره تا بتونه اسنيچ رو پيدا كنه مهاجمان گرد باد به سوي زوگراف بلوجري رو پرتاب ميكنن اما او به خوبي از پسش بر مياد حالا نوبت بازيكنان بلغارستان هست كه به دروازه ي گرد باد هجوم ميارن مدافعان گرد باد سعي ميكنن از گل خوردن جلوگيري كنن اما بازيكنان حريفشون خيلي عالي بازي ميكنن
كوافل در دست دميتروف قرار داره اون با حركت هايي ماهرانه مدافعان گردباد رو پشت سر ميذاره حالا پاس ميده به ايوانوا كه روبروش قرار داره ايوانوا ميره جلو ...............عجب بازيكنيه .................عجب سرعتي داره ايوانوا رو نميشه با چشم ديد حالا ميره جلوتر تك به تك با دروازه بان و صداي گزارشگر مياد كه ميگه:
گل گل براي بلغارستان
ورزشگاه شور عجيبي داره
تماشاچيان بلغارستان تيمشون رو تشويق ميكنن و از ايوانوا به خاطر گلي رو كه به ثمر رسوند تشكر ميكنن بلغاري ها بار ديگر روحيشون عوض ميشه و حس قهرماني رو به خودشون ميگيرن
حالا نوبت گردبادي هاست كه خودشون رو نشون بدن كوافل رو در دست ميگيرن و به سمت دروازه ي حريف پيش ميرن
زوگراف خودشو جمع و جور ميكنه تا گلي رو كه تيمش به ثمر رسونده رو از دست ندن مهاجمان به سمتش ميان
گزارشگر : واي زوگراف داره چي كار ميكنه ؟؟؟
زوگراف داره مهاجمان رو دور ميزنه بله داره گيجشون ميكنه مهاجمان كاملا گيج شدن
اما......................
ویرایش : بله خوب بود 20 امتیاز رو میگیره و 3 امتیاز هم برای تعداد سطرها کم میشه – 17

ناگهان مدافعین تیم بلغارستان یه بلاجر تند و تیز میفرستن و به شدت به مهاجمان گرد باد برخورد میکنه !!!!گزارش گر : نه این بلاجر باور نکردنی عمل میکنه ... این بلاجر به هر سه مهاجم تیم گرد بادبرخورد میکند و انها را از جارو هایشان به پایین پرتاب میکند .اکنون سرخ گون در دست دیمیتروف است بله یک حرکت زیبا از مدافعین تیم بلغارستان اونا دارن یه باز دارنده رو با هم پاس کاری میکنن و دیمیتروف هم پشت سرشون در حال حرکته هیچ کس جرئت نداره به طرف دیمیتروف بره . گزارشگر : حالا دیمیتروف نزدیک در وازه میرسه و مدافعین هم در جلوی انها . بله زوگراف بازدارنده رو به دروازه بان تیم گرد باد میکوبه و زوگراف هم سرخ گون را . گزارشگر : گل ...گل
ویرایش : امتیاز گل رو میگیری و 5 امتیاز هم برای این خالی بندی کم میشه اگر فرانکی هم میزد حداکثر دو نفرو میزد این چی بود – 15

حالا مهاجمان گردباد برگشتن به بازی و خیلی عصبانی هستن پاسکاری رو شروع میکنن آیت به گاتریسیا و به زمین بلغارستان میرسن یه پاس زیبا به استنیس .
گزارشگر : بازهم استنیس تک به تکه با والکف استنیس دیگه بلده چه جوری بهش بزنه یه پرتاب عالی و حالا یه گل دیگه برای گردباد
والکف بسیار عصبانیه و دائم به مدافعینش اعتراض میکنه ودائم با اونا درگیری داره
طرفدارن گردباد سر از پا نمیشناسن
ویرایش : گل جالبی نبود پس 4 امتیاز کم میشه – 16

آنها طوری شادمانی می کردند که ورزشگاه به لرزه در می آمد . آنها جشن قهرمانی را ، از هم اکنون آغاز کرده بودند .
- هوادارای گردباد سر از پا نمی شناسن . ورزشگاه داره می لرزه .
گزارشگر مسابقه دیگر به گلها و خطاهای بازی توجهی نداشت . او مجذوب هیاهوی هواداران گردباد شده بود
- نگاشون کنین . دارن ورزشگاهو خراب می کنن . حالا بر می گردیم به بازی . آیت سرخگونو در دست داره . خودش جلو میره . پاس میده به استینـس و اونم با مهارت یه گل دیگه میزنه ... بله گل برای گردباد . اونا واقـ...
گزارشگر جمله اش را نیمه تمام گزاشته بود . دلیل این کار او تعقیب اسنیچ توسط جوینده های دو تیم بود . آنها به یکدیگر تنه می زدند و در تعقیب اسنیچ بودند ....
ویرایش : بد نبود بازم طمع کاری در کل 19.

گزارش گر مسابقه فریاد میزنه : نمی دونم چرا طرفداران تیم گرد باد جشنن قهرمانی گرفتن تاکنون که تیم گرد باد 50 امتیاز کم تر از تیم بلغارستان داره و جستجو گرشونم که دیگه نمی تونه بازی رو ادامه بده !! در همین هنگام دیمیتروف ، ایوانوا و والکفنات به سرعت با یک دیگر پاس کاری می کردند . گزارش گر : والکفنات...نه ...دیمیتروف معلوم نیست که سرخ گون در دست کدام یک از بازیکنان تیم بلغارستان است اونا با سرعت بالایی با هم دیگه پاس کاری میکنن و بازیکنان تیم گرد باد هم گیج شدند ...بله اونا باید هم گیج بشن چون تیم بلغارستان انها را بسیار خسته کرد ه. حالا دیمیتروف با دروازه بان تک به تک میشه وگل ، گل برای بلغاری ها اونا اختلاف امتیازشون رو به 60 میرسونن .
ویرایش : نه عزیزم کی گفته اون مسابقه رو تموم کرد اون وضعیت جستجو گر ها رو گفت در کل 16

گزارش گر : دیمیتروف به سرعت پیش میره ...حالا یه پاس عالی به ایوانوا دوباره پاس به دیمیتروف ...نه ... حالا تیم گردباد صاحب سرخ گونه ،ایت با سرخ گون جلو میره اون مثل یه عقاب پرواز میکنه والانه که گل...نه،نه یک حرکت زیبا از دروازه بان مانع به سمر رسیدن گل میشه وحالا توپ به دست بلغارستان میفته ...این والکفنات، مهاجم دیگر تیم بلغارستانه ...یه شیرجه ی عالی ...حالا ایت رو جا میزاره و اوج میگیره ...وای...احتمالا اسیب دید...چون از پشت سر یکی از بازدارنده ها به سرش برخورد کردن ...نه مثل اینکه چیزیش نشد .حالا تیم گردباد صاحب سرخ گونه این استنیسه که به سمت دروازه ی تیم بلغارستان میره
ویرایش : رول جالبی بود پس 10 امتیاز رو میگیره.

...ولی یکی از بازدارنده ها اونو متوقف میکنن ... بله لوسکی اونو فرستاده ،مدافعین تیم بلغارستان خوب بازی میکنن ...دیمیتروف دوباره صاحب سرخ گون میشه ... زمین خالی در مقابلشه حال جلو میره ...پروازش عالیه ...یه توپ بازدارنده داره به طرفش میره ...ولی اون به موقع سرشو پایین میاره ...حالا ...حلقه ها در مقابلشه ...اسپور دروازه بان تیم گردباد شیرجه میره و توپ از کنار دستش میگذره و...گل....گل برای بلغارستان .

ویرایش : 4 امتیاز از گلت کم میشه – 16

گزارشگر : بله مثل اینکه مگاکان دوباره به بازی برگشته و لی با سری باند پیچی شده ...حالا دوباره به طرف کرام میره و پشت سر او به حرکت کردن می پردازه .
مثل اینکه زوگراف متوجه ی مگاکان شده ...بله او یه بلاجر تند و سریع از پشت به سوی مگاکان میفرسته درهمین هنگام کرام دور میزنه و سریع اوج میگره ولی همین که مگاکان بر میگرده بلاجر با دماغش برخورد میکند .
گزارش گر : بله فکر کنم علاوه بر اینکه سر و یک دست مگاکان شکسته بود دماغشم شکست .
پزشکان متخصص تیم گرد باد به زمین میان تا مگاکان رو معالجه کنن ولی داور بازی رو متوقف نکرده و تیم بلغارستان سرخ گون رو در اختیار داره . گزارش گر : بله بازهم دیمیتروف گل میزنه ...عجب بازی کنیه این دیمیتروف.
ویرایش : الیور عزیز لرد گفته بود که قبلا مگاکان برگشته پس حالا برای چی تو دوباره گفتی در کل 15.

برانستون عصبانیه و سر بازیکنان فریاد میکشه و دوباره میگه حمله سه وجهی
گزارشگر : وای یاز حمله سه وجهی مهاجمان گردباد یه مثلث تشکیل میدن گاتریسیا پاس میده به استنیس حالا دوباره پاس به آیت دوباره پاس به استنیس دیگه خود من هم گیج شدم سرخگون دسته کیه وای حالا استنیس با والکف تک به تکه و یه پرتای عالی و باز هم گل برای گردباد عجب گل زنیه این استنیسبازم به من آب بدید تشنم شد کاشکی اسم این مهاجم آسون تر بود دهنه منو خشک نمیکرد
ویرایش : زیاد جالب نبود در کل 8.

خوب! ديگه تيم بلغارستان چيزي به باختش نمونده. والكف كه ديگه اميدي به بازي نداره توپو آروم پاس مي ده به والكفنات.اما اون قدر سرعتش كم بود كه به والكفنات نرسيد و به سمت زمين سقوط كرد..گزارشگر: عجب كار مزخرفى!! اما استنيس از بالا موج مي گيره به زير و توپو به چنگ مياره. حالا مياد بالا و روبروي والكف قرار مي گيره. توپو محكم شوت مي كنه. والكف بدون اين كه حركتي انجام بده مي ذاره توپ از كنارش رد شه. حالا توپ نزديك به حلقه است ولي نه!!!! گزارشگر: عجب بدشانسي اورد. توپش خورد به تيرك حلقه و برگشت. ولي اوه. اين كه آيته. با سرعت از كنار والكف رد ميشه و توپ در حال برگشتو مي گيره و شوت مي كنه. گــــــل!!!!! چه مي كنه اين آيت. نا اميدي تو چشاي بلغاريا موج مي زنه
ویرایش : خداییش خیلی خالی بندی بود در کل 14.

پرسی الیور وود چرا پشت سر خودش پست زد ؟؟!! اگه این کار قانونیه بگو من تنهایی تاپیکو پر کنم .
---------------------------------------
بازیکنان دو تیم خسته شده بودند . جوینگان هنوز موفق به گرفتن اسنیچ نشده بودند . گزارشگر مسابقه ادامه داد :
- این مسابقه واقعا طولانی شده . من نمی دونم این جستجوگرها دارن چیکار می کنن ... هی کرام ، از تو بعیده ... تو دیگه چرا ؟! ... اوه ببخشید حواسم پرت شد ... استینس یه گل دیگه زد . بازیکنای گردباد ، بازم خوشحالی تیمی زیباشونو به نمایش می زارن ...
بازیکنان گردباد بطور هماهنگ بر روی جاروهایشان ایستاده بودند و این کارشان باعث بوجود آمدن هیاهوی تماشاگران شد .
ویرایش : ببین الیور هماهنگ کرده بود در ضمن وقتی توی ده خط نشد میتونه پشت سره هم بزنه و 16 امتیاز میگیری.

حالا باز مهاجمان بلغارستان روحیشونو از دست دادن و تکروی میکنن دیمیتروف میره داخل زمین گردباد
گزارشگر : وای خدای من این برانستون چیکار کرد با این دیمیتروف صورتش داغون شده
بازدارنده برانستون میخوره به دیمیتروف و اونو داغون میکنه حالا سرخگونو آیت میگیره و با گاتریسیا یک و دو میکنه حالا یه پاس بلند به استنیس میده
گزارشگر : این استنیسه کسی که معنای نامش مترادف با گله .... گل برای گرد باد
ویرایش : خوب بود در کل 12.

كوافل در دست بچه هاي بلغارستان ميفته در همين حال زوگراف يه بلوجر به سمت بازيكنان گرد باد ميزنه با اين كار باعث ميشه يكي از مهاجم هاشون به شدت به روي زمين ميفته هواداران بلغارستان زوگراف را تشويق ميكنن حالا كوافل در دست ايوانوا هست حالا پاس ميده به دميتروف كه داره جلو ميره بله اون مدافعان گردباد رو پشت سر ميذاره و با يه حركت زيبا دروازه بان رو سر كار ميذا ره و
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل براي بلغارستان
ویرایش : خوبه در کل 18.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
بازی در این دقایق به اوج هیجان خودش رسیده بود . مهاجمین بلغارستان هم بالاخره گل زده بودند .

- بچه های گردباد بازی رو شروع می کنن . شمارش گلها از دستم در رفته . ولی بچه های گردباد با اختلاف جلو اند ... استینس دو نفرو جا میزاره ... به حلقه بلغارستان رسیده ... می خواد شوت کنه ... اوه ... اون پاس داد به گاتریسیا و اونم بلا فاصله شوت کرد . گل برای گردباد . گردبادی ها لحظه به لحظه اختلافشونو با بلغارستان زیاد می کنن . دیمیتروف بلافاصله بازی رو شروع میکنه . اونا مصمم شدن که بازی رو ببرن ولی اختلافشون با گردباد خیلی زیاده ... اوووو ... نگاه کنین ... آیت سرخگونو توی دست دیمیتروف قاپید . اون بسرعت پاس میده به استینس ... عجب ضدحمله ای ... یه گل دیگه برای گردباد .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

نيلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۳ دی ۱۳۸۸
از تالار اصلي اسليترين كنار پنجره ي غم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
كوافل در دست بچه هاي بلغارستان ميفته در همين حال زوگراف يه بلوجر به سمت بازيكنان گرد باد ميزنه با اين كار باعث ميشه يكي از مهاجم هاشون به شدت به روي زمين ميفته هواداران بلغارستان زوگراف را تشويق ميكنن حالا كوافل در دست ايوانوا هست حالا پاس ميده به دميتروف كه داره جلو ميره بله اون مدافعان گردباد رو پشت سر ميذاره و با يه حركت زيبا دروازه بان رو سر كار ميذا ره و
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل براي بلغارستان

be chashmanat biamooz ke har kas arzeshe didan nadarad

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
حالا باز مهاجمان بلغارستان روحیشونو از دست دادن و تکروی میکنن دیمیتروف میره داخل زمین گردباد
گزارشگر : وای خدای من این برانستون چیکار کرد با این دیمیتروف صورتش داغون شده
بازدارنده برانستون میخوره به دیمیتروف و اونو داغون میکنه حالا سرخگونو آیت میگیره و با گاتریسیا یک و دو میکنه حالا یه پاس بلند به استنیس میده
گزارشگر : این استنیسه کسی که معنای نامش مترادف با گله .... گل برای گرد باد

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.