هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به بلیز:
در مورد تاپیک تست دوپینگ بازیکنان از نظر من خوبه، بد نیست اگه تاپیکهای نمایشنامه نویسی اونم طنز تو انجمن زده بشه. اگه فقط تو این انجمن در مورد مسابقات صحبت بشه زیاد جالب نخواهد شد.
در مورد تاپیک فیفا: نه من مخالف همچین تاپیکی هستم چون مطمئنا برای نمایشنامه نویسی هست و در نمایشنامه ها ممکنه در مورد خرید بازیکنان هر کسی حرفی بزنه و این اصلا واقعیت نخواهد داشت ولی اگه واقعا بازیکنی قصد داره از تیمی به تیم دیگه بره فکر نکنم لازم به نوشتن باشه با یه اطلاع کوچیک همه متوجه میشن
در مورد تاپیک مسائل حاشله ای:اینو در ادامه بیشتر توضیح میدم
تغییر اسم انجمن: این تاپیک برای کوییدیچ زده شده نه همه ورزشها اگر اسمش عوض بشه مطمئنا تاپیکهای مختلفی هم توش در باره انواع و اقسام ورزشهایه جادویی زده میشه که اصلا تو کتاب نیست.

به هدویگ:
در مورد نود و سه و نیم.. در توضیحات به لردبلویچ بیشتر توضیح میدم
هیئت مبارزه با تخلفات اسم خوبیه فقط من دلم میخواد نمایشنامه باشه و اونم اگه بشه طنز میتونی بزنی دو هفتم برای فعال شدنش بهت فرصت میدم در غیر این صورت پاک میشه
رادیو ورزش:این ایده کاملا تکراریه همون یدونه رادیو محفل از سرمونم زیاده

به لردبلرویچ:
تاپیکهای کوییدیچ حاشیه ای:نود؟ یه اسم تکرایه دیگه.این انجمن تازه زده شده اگه قرار باشه ازهمون اول سیلی از اسامی و تاپیکها و ایده های تکراری توش زده بشه چند وقت دیگه فراتر از ارزشی خواهد شد.این پیشنهاد حاشیه ای در مورد کوییدیچ خیلی خوبه ولی اینم در نظر بگیر که یه چیزی تو مایه های جادوگر تی وی در میاد.کاری که تو اون تاپیک میشه هم همینه فقط این قراره در مورد کوییدیچ باشه اون در مورد همه چی.ولی فکر میکنم به همچین تاپیکی لازمه که زده بشه ولی نه با اسم نود. برنامه نود به این دلیل اسمش نوده هست چون تو نود دقیقه بازی میشه اما کوییدیچ زمانی نداره ممکنه یه ساعت ممکنه چندین ماهه طول بکشه.بنظرمن بهتره اسمش همون مسائل حاشیه ای کوییدیچ یا یه همچین چیزی باشه.میتونی بزنیش ولی اگه جا نیوفتاد با تاپیک جادوگر تی وی ادغام میشه.
کوییدیچیست ها:تو هالی ویزارد یه فیلم به این نام داریم و این یعنی همون کپی ایده های دیگران.البته شاید تو اطلاعی نداشتی ولی در هر صورت تکراریه.ما تاپیک تمرین کوییدیچ ر داریم که فعالم نشده اینم تقریبا همونه دیگه.

لطفا کسی در مورد روزنامه ورزشی کوییدیچ هم درخواست نده چون رد میشه اخبار ورزشی رو در همون تاپیک پیام امروز منتشر کنید.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
سلام.با اجازه از لرد بلرویچ و همکارشون پروفسور بینز و صد البته با اجازه از پروفسور کوییرل می خواستم با این صحبتهایی که درباره ی تاسیس تاپیک کردید مخالفت کنم.
ببینید اگه اون 3 تاپیکی که من پیشنهاد کردم در 1 تاپیک خلاصه بشه مشکلات بزرگی پیش میاد.

1-چون باید به همه ی مسائل لیگ رسیدگی بشه پستهای تاپیک خیلی طولانی می شن و هر کسی حوصله ی خوندنشون رو نداره.

2-اگه موضوعهای این 3 تاپیک با هم در یه جا مطرح بشن مسائل با هم قاطی می شن.تصور کنید که توی یه برنامه هم به تخلفات رسیدگی بشه که کلی جای بحث دارن ، هم به خبرهای مسابقات پرداخته بشه که خیلی زیادن و باید بررسی بشن و هم به شایعه ها پرداختع بشه که واقعا جای بحث دارن.

3-توی هر 3 تا تاپیک پتانسیل زیادی نهفته است و می شه توی هر کدوم ایده های زیبایی رو پیاده کرد و می شه گفت تقریبا هر کدوم واسه خودشون یه دنیا ایده ان.بهتر نیست که با ترکیب نکردن این تاپیکا این ایده ها رو در نطفه خفه نکنیم؟

قضاوت رو به عهده ی خودتون می زارم ولی فقط می خوام بگم که من خیلی ایده ها واسه این 3 تاپیک توی سرم دارم.به من اعتماد کنید.

ارادتمند شما.هدویگ

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۴ ۱۳:۲۷:۱۹

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض سلام
با صحبتهای لرد موافقم تایپیک نود خیلی خوبه اگه زده بشه و واقعا باعث هیجان میشه و باعث پیشرفت انجمن میشه در مورد کوئیدیچیست ها هم نظرم مثبته فقط باید توش اجازه داده بشه تا تیمها برای هم کری بخونن اینم خیلی جالب میشه که قبل از مسابقه و بعد از مسابقه تیم ها برای هم کری بخونن فکر کنم همین دو تا تایپیک اگر زده بشه کافیه و تو همین تایپیک ها میشه مسائلی رو که بلیز و هدویگ مطرح کردند رو گنجوند
با تشکر از ملت کوئیدیچ دوست

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۶:۲۳ پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام .

من نظرات اول این تاپیک رو خوندم . ظاهرا پروفسور کوییرل با زدن تاپیک غیر کوییدیچی در اینجا مخالفه . به نظر من هم تا حدی حق با ایشونه . اینجا تنها باید در زمینه کوییدیچ باشه . ولی شاید ایجاد تاپیکهای حاشیه ای کوییدیچ بتونه به پیشرفت این تاپیک کمک کنه . من از پروفسور کوییرل می خوام که اجازه زدن تاپیکهای کوییدیچ حاشیه ای رو در اینجا بده . من خودم هم یه طرح برای تاپیک جدید دارم .
اسم این تاپیک نود است .
تاپیک نود یه جمع بندی از تاپیکهای پیشنهادی بلیز و هدویگ است . در اون اخبار کوییدیچ پخش میشه ، مسائل حاشیه ای کوییدیچ و درگیری ها درش برسی میشه ، به نقل و انتقالات بازیکنان رسیدگی میشه ، مصاحبه هایی با کاپیتانها و بازیکنان تیمها در اون نوشته میشه ، به مسایل دوپینگ رسیدگی میشه ، در مورد ستارگان مسابقات نوشته میشه . در کل این تاپیک کاملا شبیه به برنامه نود خودمونه . من مطمئنم تاثیری که این تاپیک در پیشرفت انجمن کوییدیچ خواهد داشت خیلی زیاده .

در مورد نظراتی که بلیز عزیز بهش اشاره کرد باید بگم ( بلیزجان افتخار دادی اینجا نظر دادی ، تو الان یه آنتی کوییدیچ هستی . ): واقعا ایده های خوبیه و جای کار داره ، ولی در بعضی از موارد که به دور شدن از موضوع کوییدیچ منجر میشه نباید اقدامی کرد . ما در سایت کلی تاپیک رول های غیر کوییدیچی داریم که تقریبا موضوع فعالیتشون شبیه به همه ، ولی کوییدیچ باید متفاوت باشه تا به جایگاه خودش برسه . من خیلی دوست دارم این تاپیک تمام رول پلینگ نباشه و شبیه به یک برنامه ورزشی و کاملا فعال بشه . البته وجود یک تاپیک برای رول پلیینگ نیمه کوییدیچی به نظر من لازمه .

من برای یه تاپیک نیمه کوییدیچی یه پیشنهاد دارم . تاپیک کوییدیچیست ها ( برگرفته شده از فوتبالیستها ) همون طور که گفتم این تاپیک نیمه کوییدچیه ، یعنی یه چیزی تو مایع های فوتبالیستهاست . سوژه های زیادی در این تاپیک می تونه شکل بگیره و طرفداران انجمن کوییدیچ رو زیاد کنه . از ستارگان مسابقات ، شخصیت های داستانی درست بشه ، از ماجراهای قبل و بعد از بازی ها نمایشنامه تهیه بشه . اینجوری انگیزه برای خوب نوشتن و شرکت در مسابقات بالا میره . البته این تاپیک کاملا باید در خدمت کوییدیچ باشه . و خاله بازی درش بوجود نیاد . موضوع این تاپیک هم به نظر من هم میتونه طنز باشه هم جدی .

با تشکر ، بلرویچ .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
سلام.از بلیز زابینی عزیز ممنونم که واقعا ایده هایی داد که فقط اسمشونو می شه ایده های خدا گذاشت.
از پروفسور کوییرل تقاضا دارم با توجه به ایده هایی که بلیز داد اجازه ی باز کردن تاپیکهای زیر رو به من بده.از پسشون بر میام.
1-" نود و سه و نیم..."
این تاپیک برای بررسی به حاشیه ها و آشکار سازی حقایقه .
2- " هیئت مبارزه با تخلفات "

در این تاپیک هم به بررسی تخلفات بازیکنان از قبیل دوپینگ ، شرکت کردن 8 نفر در یک تیم در هنگام مسابقه (!) ، رشوه برای خریدن داور و ... می پردازه و از یه هیئت مجرب (!) تشکیل می شه که با عدالت تمام این موضوعها رو بررسی می کنند.

3- " رادیو ورزش "
در این تاپیک اخبار داغ داغ کوییدیچ و اگر شد دیگر ورزشهای جادویی رو به سمع و نظر شنوندگان می رسونه.

پروفسور.از شما تقاضا دارم که اگه فکر میکنید که نمیتونم هر سه تاپیک رو با هم اداره کنم حداقل مجوز 2 تاشو به من بدید.اون یکی رو هم براش 1 نفر رو پیدا می کنم.

ارادتمند شما.هدویگ

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام . من با کمی فکر سعی کردم که در جهت بهبود وضع این انجمن ایده هایی رو ارائه بدم . البته خودم علاقه ای به این انجمن ندارم ولی به هر حال ....

اولین ایده تنوع تاپیکهاست بهتره که تمام تاپیکهای اینجا صرفا بازیه کوییدیچ نباشه و یکمم به مسائل حاشیه ای بپردازید . خود من در این مورد که فکر کردم چند سوژه نسبتا خوب ( البته از نظر خودم ) پیدا کردم . امیدوارم که مورد پسند شما هم واقع بشه .

مثلا شما میتونید تاپیکی بزنید به اسم :

تست دوپینگ بازیکنان !!!

به نظر من این تاپیک خیلی تاپیک موثری در جهت بهتر شدن هرچه بهتره وضع انجمن هست . همونطور که از اسمش پیداست در اینجا میتونین در مورد اینکه بعضی ها دوپینگ کردند رول بنویسید یا از آنها تست بگیرید یا مجازات کنید یا جریمه و.... همچنین چون که همه روزه در تاپیکهای اینجا پست میخوره شما میتوانید بازیکنان رو نیز به صورت سوژه قرار بدید . مثلا لرد بلرویچ یک رول خیلی قشنگ نوشته شما این موضوع رو سوژه کنید بگید دوپینگ کرده و بیاریید تست بده و اونم بیاد پست بزنه یا کلا یه جوری گیر بدید دیگه .....

سوژه دوم : فکر میکنم بهتره تاپیکی درست کنید به اسم فیفا ( ّFIFA )

به نظر من این تاپیک میتونه هم رول باشه و هم غیر رول که البته خود من بیشتر روی غیر رول بودنش فکر میکنم . کار این تاپیک اینه که موقع مسابقه ها به جای اینکه بقیه بیان و در خود تاپیک ها زمان مسابقات رو بگن در همین جا مطرح کنند و ضمنا خرید و فروش بازیکنان به اضافه قوانین هم در همینجا صورت بگیره .

سوم : به نظرم بهتره یک تاپیک هم داشته باشید با عنوان مسائل حاشیه ای !!

والا خود من که هر موقع تلویزیونو میگیرم ملت دارن برای استقلال و پرسپولیس توی سر و کله هم میزنن . پس قاعدتا بهتره ما چنین مسائلی رو هم وارد کنیم . البته نمیگم ارزشی بازی ولی این تاپیک هم میتونه چندین حالت داشته باشه :

اول اینکه بازیکنان بیان و در اونجا رول بزنن که دیگه کاملا مشخصه .

دوم اینکه در این تاپیک خبر چاپ بشه مثلا :

تیم گریفندور یونایتد میخواد بلرویچ رو بخره !
داور بازی اسلی و گریف از کریچ باج گرفته و به نفع هافل سوت زده !
و...

کلا میشه از این تاپیک هم به عنوان یک تاپیک خبری استفاده کرد و هم یک تاپیک رول که باز انتخابش با شما عزیزان هست . فکر نکنم لازم باشه بیشتر توضیح بدم .

اما در مورد اسم انجمن .

من فکر میکنم که بهتره اسم انجمن رو عوض کنید . چرا که ورزش های جادویی فقط به کوییدیچ ختم نمیشن بلکه باز هم ورزش های دیگری هست که این وسط سرشون بی کلاه مونده .

من فکر میکنم اسم انجمن خودش به گونه ایه که مانع خلق سوژه میشه . چون مگه چندتا تاپیک با مضمون کوییدیچ میشه زد . بالاخره یکجا توقف میکنه .

به نظر من بهتره که اسم انجمن رو از زمین کوییدیچ به تاپیک ورزش های جادویی !!! تغییر دهید . اینجوری به نظر من دست زننده تاپیک و ایده دهنده بازتر میشه چون دیگه این انجمن فقط به کوییدیچ ختم نمیشه و میشه ایده های بیشتر و متنوع تری رو در آن پیاده کرد و البته نظارتشم سخت تر میشه به هر حال ....

چند نکته رو بگم :

اول اینکه میدونم که این لینک بالا برای چند لحظه حسابی فکرتونو مشغول کرد

دوم اینکه فکر کردم این نکته رو تذکر بدم که در صورت اینکه این ایده تاپیک هامو قبول کردید خودتون این تاپیک ها رو بزنید . یا خودتون یا هم اینکه به یکی از اعضای داوطلب بگید این کار رو کنه . هدف من تنها کمک به این انجمن بود ولی خودم علاقه چندانی به این انجمن ندارم

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
پروفسور کوییرل ناظر محترم این انجمن از شما درخواست دارم مجوز تاپیکی را خواستارم که در آن برای انتخاب بازیکنان بصورت پست نظر بگیریم و بهترین بازیکن کلی و بهترین بازیکن هر تیم رو انتخاب کنیم .

میشه فارسی صحبت کنی من یه کلمه هم متوجه نشدم.یعنی یه تاپیک بزنی که بیان نظر بدن بازیکن انتخاب بشه؟پس عضویت برای چیه؟
در مورد نظر سنجی برای انتخاب بازیکن نمونه و یا پست برتر باید در همون تاپیک مسابقات نظرسنجی توسط کسی که تاپیک رو زده صورت بگیره.من مجوز برای نظرات بازیکنان نسبت به پست همدیگه نمیدم چون هیچ هدفی نداره.
اگه توضیجم اشتباه بود یا منظور شما رو بد متوجه شدم دوباره توضیح بده.موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نظر من اینه که یکم باید با مدیریت دقیق تر و هدف دارتر با این انجمن برخورد کرد چون ایده خوبی برای رول های ورزشی هست.

این انجمن فعلا در حد آزمایش زده شده و اگه ببینم نمیتونه ادامه پیدا کنه و یا به اون چیزی که قرار بود برسه نرسیده حذف میشه.هدف این انجمن کاملا مشخصه کوییدیچ و قرار نیست سر از چیزه دیگه ای هم در بیاره.من فعلا اجازه دادم اونایی که درخواست این انجمن رو دادن خودشون فعالش کن و هیچ دخالتی تا زمانی که لازم بدونم توش نمیکنم.
الان فضای اینجا یکم خشکه،اینو قبول دارم ولی خب این انجمن دوهفته هم نیست زده شده پس باید بهش فرصت داد تا جابیفته
نقل قول:
بهتره به عنوان مثال تاپیکی با نام چگونه رول ورزشی بنویسیم و رول ورزشی خود را چگونه بهتر کنیم در این انجمن باز شه و همچنین پستها و رول های مسابقه نقد بشه.

نه من مخالف این پیشنهادم نمیشه پستهای ورزشی اونم کوییدیچ رو نقد کرد چون خیلی کم میشه توش توصیفی کار کرد این جور تاپیکها باید تحرک داشته باشه و صرفا لزومی نمیبینم که فکر شده نوشته بشه.کسی که برای این تاپیک ها نمایشنامه مینویشه بهتره در اون لحظه هر چی به ذهنش میاد رو بنویسه عین اینکه درست تو زمین کوییدیچ داره بازی میکنه.
نمیدونم شما پستهایی که تو مسابفات کوییدیچ زده شد رو خوندید یا نه ولی بیشترین این حس رو القا میکردند و کشش خیلی خوبی هم داشتن درست مانند یه نمایشنامه تصویری بود. من میخوام این انجمن هم همینطور پیش بره.ممنون از پیشنهات

دفتر رئیس فدراسیون کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

در این تاپیک ، میتونید مسائل مربوط به انجمن مانند : درخواست مجوز برای تاپیک جدید ، پیشنهاد و انتقاد از تاپیک ها و سایر مواردی که صرفا مربوط به انجمن و برای بهبود اون هست رو مطرح کنید .

در صورتی که در رابطه با مسابقات و بازیکنان سوالی دارید ، در تاپیک مشکلات بازیکنان همین انجمن مطرح کنید .

با تشکر ناظر انجمن زمین بازی کوییدیچ

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۳ ۱۰:۵۷:۳۹
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ ۱۱:۵۵:۰۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.