هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
با اجازه ی شما پروفسور
درسته که من اجازه ی ایجاد این تاپیکو گرفتم اما قصد ندارم حالا این تاپیکو بزنم .چون امتحانات بیشتر بازیکنان تیمها شروع شده و یا در یکی دو روز آینده شروع خواهد شد و اگر من این تاپیکو بزنم استقبال چندان زیادی ازش نمیشه حتی فعالیت تاپیکهای دیگه رو هم به مشکل میندازه به همین خاطر بهتر دیدم تاپیک یکی دو هفته مونده به مسابقات جام جهانی ایجاد کنم چون اون موقع تب مسابقات همه رو گرفته و این تاپیک بیشتر در اون زمان به درد میخوره .
حالا اگه پروفسور از سخنان من راضی نشدند میتونند اجازه ی ایجاد تاپیکو به ایشون بدن .
اما من حرفی رو که زدم تجربه شو کرده ام نمیخوام باز این اتفاق بیفته.

با تشکر از شما پروفسور

از نظر من اشکالی نداره دو هفته دیگه تاپیک رو بزن.موفق باشی

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۵ ۲۰:۱۸:۵۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۶ ۱۱:۳۶:۳۵

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
کوییرل این تاپیک کل کل رو کی میزنن من مردم . ( مجوز بده دیگه )

یه بار عرض کردم مجوزشو به اتو بگمن دادم خودش درخواست داده پس باید خودشم تاپیک رو بزنه.بهتره براش پیام شخصی بزنی ببینی اگه پشیمون شده خودت بزنی.

نقل قول:
خوب من که نمی تونم نظر سنجی بزارم چون اون تاپیک رو من نزدم و... لطف کنین بعد از مسابقات زحمتشو بکشین .

اگه میخوایید نظر سنجی تو لیگ باشه یه لیست از اسامی بازیکنان با توجه به نظر داوران بدید تا نظر سنجیش گذاشته بشه.
از نظر من بهتره نظر سنجی تو تاپیک کمیته داوران توسط اردبلرویچ زده بشه.ایشون جزو داوران هستند پس میدونن چه بازیکنانی باید در نظر سنجی قرار بگیرند.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
خوب ببخشید پست پشت سر هم زدم ( وقت ویرایش هم تموم شده بود )

کوییرل این تاپیک کل کل رو کی میزنن من مردم . ( مجوز بده دیگه )

خوب من که نمی تونم نظر سنجی بزارم چون اون تاپیک رو من نزدم و... لطف کنین بعد از مسابقات زحمتشو بکشین .

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من یه نظر داشتم می خواستم بگم که اگه میشه بعد از هر مسابقه بهترین بازیکن رو انتخاب کنین . ( به انتخاب داوران )

از نظر من اشکالی نداره میتونید تو همون تاپیک مسابقات نظر سنجی بزارید و یا تاپیک کمیته داوران

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۴ ۱۲:۴۲:۱۶

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
این تاپیک کل کل کوییدیچ بلاخره زده میشه
اگه مجوز بدین من می زنمش .
اسمشم میزارم : بحث های قبل و بعد از بازی کوییدیچ

مجوزشو به اتو بگمن دادم پس خودش باید تاپیک رو بزنه نه هیچکس دیگه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۱ ۱۷:۴۱:۲۱

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
خوب من گفتم این کوییدیچ بهتره یه سازمان داشته باشه ( مثل اداره ) این تاپیک ، یک تاپیک نمایش نامه نویسی هست و یه سازمانی مثل وزارت سحر جادو ولی فقط مخصوص کوییدیچ .

ما الان فدراسیون کوییدیچ رو داریم که شامل همه چیز در کوییدیچ میشه از تمرین گرفته تا خود فدراسیون.این سازمان هم دقیقا مثل اون میشه.بهتره تاپیکهای شبیه به هم زده نشه و اگه نظر منو میخوای بهتره فعلا با همین تاپیکها بسیازید چون زیاد شدن تاپیکها باعت غیر فعال شدن هر چه بیشتر تاپیکها میشه.
نقل قول:
درخواست برای زدن یک تاپیک :نام : ساخت بهترین جارو های کوییدیچ... یه مکان برای ساخت جارو

کجای دنیا دیدی تو زمین بازی یه مغازه بزارن برای ساختن توپ فوتبال یا تولیدی لباس بازیکنان.ما کوچه دیاگون رو داریم.میتونی این درخواستت رو اونجا بدی.

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اتو بگمن:
چون میبینم بیشتر اعضا روی اوردند به چت باکس سایت و اونجا همدیگر رو دعوت به مبارزه و غیره میکنند به همین خاطر دیدیم بهتره یه تاپیکی بزاریم که با رعایت قوانین سایت بازیکنان تیمها به صورت رول پلینگی با هم کل کل کنند .

موافقم میتونی بزنی.فقط در مورد اسمش بیشتر فکر کن و یه اسم بهتر بزار یه چیزی که به کوییدیچ نزدیکتر باشه.میتونی از بازیکنان هم کمک بگیری.فقط اگه ببینم پستهای کوتاه و خلاف عرف توش زده میشه بدون اخطار پاک میشه.
نقل قول:
مونتاگ:
من در اینجا همایت خودم رو با تاپیک کل کل اعلام میدارم

دوست عزیز اینجا دفتر نظارت انجمنه و به درخواست ها و پیشنهادات پاسخ داده میشه نه دفتر *حمایت کنندگان از تیمها.لطفا دیگه از این نوع پستها اینجا زده نشه
نقل قول:
خوب اینم کار خوبی حتما به کاپیتان تیم میگم اگه میشه شما هم این مو ضوع رو تو کنفدراسیون بگین تا قاطی پاتی نشه .

این وظیفه مسئول و یا داور کوییدیچه.از لرد بخواید برای هر تیم یه رنگ در نظر بگیره مثل رنگ لباس تیمها که برای هر تیم مشخصه.البته خودتون هم میتونید انتخاب کنید.میتونه تک رنگ:
تمرین کوییدیچ تیم گردباد
و یا چند رنگ باشه:
تمرین کوییدیچ تیم گردباد

*ترجیحا فونتها یکی باشه و رنگها برای هر تیم متفاوت.زیادم رنگ تو رنگ نشه حداکثر از ترکیب سه رنگ استفاده بشه.

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
با عرض سلا م خدمت پروفسور
پروفسور میخواستم تاپیکی به نام مکان کل کل تیمها ایجاد کنم اگه اجازشو بدید.
چون میبینم بیشتر اعضا روی اوردند به چت باکس سایت و اونجا همدیگر رو دعوت به مبارزه و غیره میکنند به همین خاطر دیدیم بهتره یه تاپیکی بزاریم که با رعایت قوانین سایت بازیکنان تیمها به صورت رول پلینگی با هم کل کل کنند .
البته نه اون کل کل هایی مرحوم سوسک با بقیه ی اعضا میکرد. فقط برای بال بردن رول نویسی بازیکنان
البته فکر نکنم قبول کنید اما خوب بهتره دیدم که اینو بگم.

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به لرد بلرویچ:
تاپیک تمرین کوییدیچ به فدراسیون کوییدیچ تغیر نام داد.

به الیور:
ایور عزیز اگه به شکا مجوز زدن یه همچین تاپیکی رو بدم مجبورم به بقیه تیمها هم بدم و این باعث شلوغی تاپیک خواهد شد.
شما میتونید در همین تاپیک تمرین کوییدیچ که اسمش به فدراسیون تغییر کرده پست بزنید.بنظر من بهتره هر تیم برای مشخص شدن پستهاش و جدا شدن از تمرینهای تمهای دیگه یه متن رنگی مختص به تیم خودش درست کنه و اونو بالای پستش بزنه تا پست هر تیم مشخص بشه.مثلا:

تمرین کوییدیچ تیم گردباد

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام پروفسور کوییرل .
اول از همه به این اشاره کنم که تصمیم گرفتم با اجازه شما زمان برگزاری جام جهانی رو با نظر بازیکنان تیمها تعین کنم . به احتمال زیاد اکثر بازیکنان زمان امتحاناتشون رسیده و اگر مایل باشند بعد از امتحانات مسابقات برگزار بشه . یا اینکه در آخر همین هفته بازیها شروع بشه . دوستان عزیز می تونن ضمن درخواست عضویت در مورد زمان برگزاری جام جهانی نظر بدن .

مورد بعدی در مورد تغییر نام تاپیک تمرین کوییدیچ است . به نظر من در انجمن باید تاپیکی برای زدن پستهای داستانی در ارتباط با مسائل خارج از مسابقات وجود داشته باشه . بهتره ، هم تمرینات کوییدیچ و هم سوژه ها و مسائل بعد و قبل از مسابقات در یک تاپیک باشه . موضوع این تاپیک در مورد کمپیه که ، فدراسیون کوییدیچ ، چند زمین تمرین و محل استقرار بازیکنان کوییدیچ در اونجاست . اسمش به نظر من اگر به فدراسیون کوییدیچ تغیر نام بده خوبه . در هر صورت میل شماست اگر هم خواستید تاپیک تمرین کوییدیچ باقی بمونه و تاپیک دیگه ای با نام فدراسیون کوییدیچ ایجاد بشه تا بازیکنان و مسئولین مسابقات بتونن در اونجا نمایشنامه در ارتباط با قبل و بعد از مسابقات کویدیچ بزنن و در تاپیک تمرین تنها به تمرین پستهای مسابقات بپردازند .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.