هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: فروشگاه زونکو
پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

یوان ابرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۹ جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸
از تو جوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
داشتم توی هاگزمید راه می رفتم .که دیدم بالای سر در مغازه ای نو نوشته شده شده است:
فروشگاه زونکو با مدیریت آقای Hengist Woodcraft افتتاح شد.
مردم که برای زودتر داخل شدن به فروشگاه تو سروکله ی هم می زدنند متوجه ی من نشدند که داشتم یواشکی وارد می شدم.وقتی وارد شدم خطاب به شاگرد فروشنده که قدش به پیشخون با بدبختی میرسید گفتم:ریزه معجون تنفر ندارید.
شاگرد:اولا ریزه خودتی دومن هرچی هست تو لیست نوشته شده.
توی لیستو دیدم ولی چنین چیزی موجود نبود.خواستم برم پیش فروشنده که حلال زاده خودش اومد پیشم.
-سلام پسرم به فروشگاه ما خوش امدی .من Hengist Woodcraft هستم.امری داشتید در خدمتیم.
_سلام من هم ابر کرومبی هستم به معجون تنفر احتیاج داشتم شما موجود دارید یا هنوز به بازار نیومده.
Hengist Woodcraft: تا حالا چنین اسمی نشنیده بودم متقاضیان معجون عشق زیادند ولی معجون تنفر حالا نمی دونم برای چی می خواین؟
-اونش دیگه به خودم مربوط می شه!حالا شما که توی کار اختراعات هستید می تونید تهیه کنید؟
-بله حتما با کمال میل شاید در این باره توی کتاب های معجون های غیر مجاز چیزی نوشته باشه من این معجون را در عرض 2 هفته تهیه می کنم البته شاید هم دیر تر در هر صورت با من تماس بگیرید فقط ..
-پولش هر چقدر بشه پرداخت می کنم .راستی من یک بسته کود شیمیایی نیز می خوام .
در این حال Hengist Woodcraft گفت : فلیچ تو را با این وسایل تو هاگوارتز راه می ده.
بعد هر دو زدیم زیر خنده.............................

فکر کنم من دهنمو ببندم بهتر باشه

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
خوب اگه میشه یه کم بیشتر درباره خرید فروش بپست .

وم لطفا از اين پستاي يك خطي نزنيد اگه كاري داريد به شخص مورد نظر پي ام بزنيد دفعه ي ديگه پستتون پاك ميشه.

ویرایش شده توسط سدريك ديگوري(سدي) در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۷ ۱۳:۲۳:۱۷

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

هنجست وود کرافتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۶ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۳۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از Hogsmeade
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
سلام ، سلام
الیور عزیز از متنی که نوشته وبده برای درخواست محصول ، ازت متشکرم . ( عجب جمله بندیی )
تصویر کوچک شدهقشنگ بود و من در اولین فرصت محصول درخواستی رو به پیام شخصی شما می فرستم . در ضمن اگر کسی بخواد می تونه همین جا محصولشو ببینه ( یعنی درخواست و همین جا دریافت کنه ) در ضمن اگه محصولی درست کردید و می خواهید که معرفی کنیند ، عکس اون رو هم بفرستید .
-------------------------------------------------------------------------
ببخشید که مجبور شدم برم ، چون مشتری آمده بود . عجب آدمایی پیدا می شن . با این که از سر درس در می رن ولی نابغه هستن . چون می تونن در برن .
چیه ، چرا این طوری نگا می کنی ، مردشی صبر کن . آهای ............

ویرایش شده توسط هنجست وود کرافت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۷ ۱۵:۴۲:۴۳

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
نام : الیور وود
نام محصول : جعبه ی قاقالی های دودره بازا
آدرس : پی ام کنید

توضیح : جعبه ای پر از شیرنی و شکلات که اگر خورده شوند علایمی چون بالا آوردن ، خون دماغ شدن و... دارد نیمی از این شکلات ها و شیرینی ها به یک رنگ و نیمه ی دیگر آن به یک رنگ دیگر است . که یک نیمه بیماری و نیمه ی دیگر آن پاد زهر آن است .
محل برای استفاده : در کلاس درس برای خارج شدن از کلاس

پیام زده شده در: ۵:۵۹ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۵

هنجست وود کرافتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Hogsmeade
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام ، سلام سرژ عزیز
اول از همه از سرژ عزیز به خاطر پست زیباشون ، تشکر می کنم .
خیلی جذاب و زیبا بود .
تصویر کوچک شده

--------------------------------------------------------------------
سلام ، سلام به همه
خوب شما می تونید علاوه بر پست زدن که هنر خودتونو نشون میدین ، محصولی رو هم ارائه کنید یا سفارش بدین .
( به امید رسیدن هر جادوگر به هزاران گالیون )
-------------------------------------------------------------------
از اون روز حالم گرفته بود . مگه دستم به این غریبه نرسه . دوسته عزیزم برای هیچ و پوچ مرد . اه .... طناب لعنتی . خوب چشم ها را باید شست ... جور دیگر باید دید . اشکالی نداره ، این رفت ، کی دیگه . خوب برم یه سری به مغازه بزنم ، لیست سفارشا رو بررسی کنم . خوب پس این جوراابم کوش.......... . ولش کن .
( خارج از خونه ) عجب هواییه ، چقدر صافه . اوه دوباره داره ازون بارونای مورد علاقه غریبه میاد . آخیش بالاخره رسیدم به مغازه . بوم ........ چی شد ؟ آهان چیزی نیست ، طفلک سرش ترکید . دیوار و سیل دست به دست هم بدن چی میشه . هاهاها
خوب ، چقدر این مغازه گرمه ، اصلا حال نکردم . خوب کولرم که خرابه ، هنوز سرویس نشده . بی خیال ، اینم از لیست ، خوب ببینم چی سفارش دادن :
جان پیچ اسباب بازی
عروسک لرد ولدومورت
اژدهای شاخدم مجارستانی
و ......
قبول دارم توقع مشتریام کمه ، ولی تا ننویسن برای چی می خوان نمی تونم براشون تهیه کنم . یکی آومد برم ببینم چیکار داره . خوب فعلا ....
--------------------------------------------------------------------
با تشکر از حضور پرشور و فعال شما عزیزان در این تاپیک . ( لااقل یک سلام پست کنید تا من گریم نگیره و عقده ای بار نیام . )

ویرایش شده توسط Hengist Woodcraft در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۳ ۱۶:۲۸:۲۳

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
هوا خيلي گرم بود.
قدم زدن در هاگزميد شايد ميتوانست كمي حالش را جا بياورد ، ناگهان مغازه اي از اسمان ، از لاي ابر هاي سياه ، مستقيم سقوط كرد و بين دو مغازه خودش را جا داد «فروشگاه زونکو»!!
به اين فكر افتاد كه براي تنوع هم شده وارد اين مغازه بشه تا از شر يكسان بودن و حس كسلي شديدي كه وقتي وارد مكان هاي بي تنوع شهر ميوشد در بيايد!!

سرژ وارد ميشه و وقتي در رو ميبنده ابر سياه شروع به باريدن ميكنه و ناگهان سيل مياد و جمعيتي كه در خيابون بودند رو به در ديورا ميكوبونه و ميكشه!!

سرژ:بوقيدن تو اين شانس!! اي كاش بيرون بودم...

Hengist Woodcraft: سلام آقا...به مغازه من خوش اومديد ، اينجا فروشگاهيه كه ميتونيد همه چيز تو...

سرژ:دار..طناب دار...داري؟ طناب دار داري؟

Hengist: نه ندارم...شما...
سرژ:ميتوني بسازي؟
Hengist : تونستن كه ميتونم ولي خب...مسئوليت داره و خرج داره..
سرژ:چند ميفروشي؟
Hengist : سيزده گاليون
سرژ از جيب دروني رداش چيزي شبيه به طناب دار بيرون مياره
سرژ:پس به همين قيمت هم بايد بخري ازم طناب اين دار از روده گژدم مجارستاي درست شده و يك بار هم هري پاتر بهش دست زدهو اين خودش قيمتش رو دو برابر ميكنه ، در ضمن ميگن «پاتوس» يكي از بهترين جادوگر هاي قرن هفتم با اين خودش رو دار زده ...و البته تا الان زندست

Hengist : نمرده؟

سرژ: مهم ترين ويژگي اين طناب دار اينه كه هر كي با اين خودكشي كنه نه تنها نميميره بلكه امر جاويدان ميگيره...

مغازه دار از شدت شگفتي در حال كندن موژه هاي خود بود

Hengist : خب اينو كه...اين كه عمر جاويدان ميده رو كه نبايد با ...چرا اينو بهم من با سيزده گاليون ميفروشي؟ اينو كه اسمشو نبر اگر ببينه ديگه تمومه...چرا اينقدر ارزون ميفروشي؟

سرژ:چون كه ميخوام از شرش خلاص بشم
مغازه دار: باشه بيا اصلا اين چهارده گاليون...نوش جونت...برو زودتر...خوش اومدي...

در خيابان هازگيمد_سر با خودش: ايول يه تيكه طناب رو 14 گاليون فروختم..چقدر من زرنگ

داخل مغازه ، مغازه دار تصميم داره براي اولين امتحان اين طناب از دوستش استفاده كنه!!

تيتر صفحه اول پيام امروز -فردا

خودكشي تام روليف با طناب داري پوسيده

فروشگاه زونکو
پیام زده شده در: ۷:۵۵ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۵

هنجست وود کرافتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Hogsmeade
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام ، سلام
فروشگاه زونکو برای رشد اقتصادی جادوگران جوان تاسیس شد . شما می توانید لوازمی را که ساخته اید و دارید برای ما ارسال کنید تا در معرض فروش قرار بگیر . همچنین می تونید وسایل مورد نیاز خود را بخرید ، اگر در لیست وجود نداشت ، سفارش دهید .
( لطفا وسایلی را که می خواهید بخرید یا برای فروش بگذارید ، یک متن نه چندان طولانی ، معمولی در بارش بنویسید . ) . همچنین با خرید از این فروشگاه اشانتیون دریافت کنید . در هر ماه بهترین معرف محصول و بهترین خریدار انتخاب شده و به رسم یادبود آرمی به آن ها داده می شود .
نکته : اگر وسیله ای می خواهید و یا می فرستید ، نکات زیر را رعایت کنید .
نام خودتان :
نام محصول :
آدرس :
شرح در باره محصولی که ( می خواهید یا عرضه می کنید )
----------------------------------------------------------------------
این فروشگاه برای خرید همه اجناس قانونی و غیر قانونی و عرضه آن ها ، برای کسانی که نمی توانند از دیاگون تهیه ، یا در هاگزمید و هاگوارتز زندگی می کنند یا اصلا حوصله خرید ندارند و سفارش می دهند ، سودمند است .

===================================

ارائه محصول

فهرستی از محصولات موجود که بیشترین فروش را دارند :
1- شربت زندگی فلاکت بار
معجون خواب آور قوی
2- باتلاق قابل حمل
4- خون تک شاخ
5- نقشه مکان ها : اعم از هاگوارتز ، برج ها گریفندور ( دختران و پسران ) و ... ، هاگزمید ، دیاگون و .....
6- شنل نامرئی در انواع سایز ها
7- دمپایی جادویی
8- کتاب های درسی
9- کتاب های داستان
10- آرم ها و علامت ها ( می توانید در خواست بدهید .)
و ....
برای خرید وسیله مورد نیاز خود را همراه با نام خود و دلیل نیازتان ، سفارش دهید و ما برای شما می فرستیم .

ویرایش ناظر:تاپیک اضافه پاک شد و دو پست یکی شد.پست پشت سر هم ممنوع!

ویرایش شده توسط توماس جانسون در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱ ۱۶:۰۸:۰۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.