هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغير شكل
پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین

تصحیح تکالیف بلاتریکس لسترنج

1.حرکت چوبدستی شما کاملا باید عادی باشه چون همان طور که گفتم این یک ورد ساده ای است!

2.بانو بلا ضد طلسم این ورد هم خیلی ساده است...فکر می کردم که شما اونو بتونید تشخیص بدید...همانطور که می بینید این ورد از کویلوو = کوییل = قلم پر و همچنین آیرنو = آهن یا همون کلید آهنی تشکیل شده بنابراین اگه جای این دو را عوض کنید یک ورد دیگری تشکیل میشه که کلید آهنی را به قلم پر تبدیل می کنه...آیرنو کوییلو!

3.جواب شما کاملا درسته...فقط کسی در کلاس من از لفظ گند زاده استفاده نمی کنه...مشنگ زاده بله ولی گند زده نه!

من 10 امتیاز به اسلیترین برای این تکلیف می دم.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۳

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
1.باید چوب دستی در ابتدا حرکتی اروم داشته باشه و بعد محکم به طرف پر نشونه بریم...تو ذهنمون هم یه تصویر از کلید اهنی داشته باشیم..

2. ضد طلسم این ورد " پائولو فدریو" هست..و برای شما وقتی می خاید برید مثلا بیرون لازم نیس هم کلید ببرید هم قلم پر..یکیش کافیه! شایدم شما بخواید کسی ندونه که کلید رو کجا کذاشتید...می تونید اونو به قلم پر تبدیل کنید تا کسی نفهمه!

3. خوب می تونیم توی قفل امتحان کنیم..یا اگه قفل نداریم..می تونید دندونه های کلید رو ببینیم و با کلیده دیگه ای مقایسه کنیم..و ببینیم اصلا شبیه هس یا نه؟
می تونیم پیش یه کلید ساز گندزاده ببریم..بهش بگیم ببینه درسته یا نه!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
جلسه اول

روز به خیر

به کلاس ترنسفیگوریشن یا همان تغییر شکل خوش آمدید.اسم من مینروا مک گونگال هست ولی شما من را باید پروفسور مک گونگال خطاب کنید.من در کلاسم از هیچ گونه بی نظمی خوشم نمی آید و هر گونه بی انضباطی باعث کسر شدن امتیاز از شما می شه.اگر تکالیفی رو که من به شما می دهم هم انجام ندهید از گروه شما امتیاز کم می کنم.اما اگر دانش آموز فعالی باشید و تمام تکالیف خود را به طور کامل انجام بدید به گروه شما امتیاز تعلق می گیرد.

وقتی من در حال صحبت کردن هستم کسی حق صحبت کردن ندارد بنابراین حواستون رو خیلی جمع کنید.

برای این ترم شما به یک نسخه از کتاب «تغییر شکل برای مبتداین» نوشته امریک سویچ ، چند عدد قلم پر و مرکب و تعدادی کاغذ پوستی نیاز دارید.دانش آموزانی که دیر به کلاس من می آیند تا آخر جلسه وارد کلاس نمی شوند پس بهتره همه تون سر موقع حاضر بشید.مگر اینکه دلتون می خواهد من شما را به یه ساعت یا نقشه تبدیل کنم!!!

خب پس بهتره که بریم سر درس...

ترنسفیگوریشن یا تغییر شکل یکی از شاخه های مهم جادویی می باشد.در این جادو شما یاد می گیرید که چگونه اشیا را به اشیا دیگر تغییر بدهید و در قسمت پیشرفته افراد را به افراد یا افراد را به اشیا تغییر دهید.همچنین این جادو در زندگی روزمره و حتی در کارهای تخصصی هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.ولی با همه ی ا ینها این دلیل نمی شه که تغییر شکل دادن اشیا یا افراد کار آسونی باشه.جادو فقط این نیست که چوبدستی تان را بردارید و چند تا طلسم بگویید! این شاخه از جادو بسیار پیچیده تر از آنچه تصور می کنید هست.شما به تمرکز حواس فوق العاده ای نیازمند هستید.

خب حالا یکی به من بگه که آیا کسی رو دیدید که بتونه یک شی را به یه شی دیگه تغییر بده؟! اگر دیدید خودتون امتحان کردید که اون کار رو بکنید؟!

تق تق تق
من: بله...
دانش آموز: ببخشید پروفسور...چناب مدیر با شما کار دارن!

من: باشه شما بروید من الان میام...خب بچه ها سر و صدا نکنید تا من برگردم...جواب هاتون رو هم آماده کنید
-----------------------------------------------------------------
خب...دانش آموزان
از قرار معلوم برای من یه کاری پیش اومده که باید هر چه سریع تر به آن رسیدگی کنم...بنابراین من یک راست می رم سراغ درس امروز

در این جلسه چگونگی تبدیل قلم پر را به یه کلید آهنی تدریس خواهم کرد.لطفا همه میز های خود را از اشیا اضافه خالی کنند و فقط یک قلم پر را روی میز قرار دهید.وردی که مورد استفاده قرار می گیره عبارت است از «کویلوو آیرنو»
همه پشت سر من تکرار کنید «کویلوو آیرنو»...

چوبدستی هایتان را در بیارید و انتهای قلم پر را نشانه بگیرید و این ورد را بگویید.همچنین باید در ذهنتون تصویر یک کلید آهنی را مجسم کنید.با این که این ورد بسیار آسان هست ولی من انتظار ندارم که کسی بتونه اولین بار موفق بشه ولی به هر تا آخر جلسه تمرین کنید تا بتوانید ورد را کنترل کنید.اگر مشکلی داشتید به من مراجعه کنید.
مشغول باشید!

تکلیف:
1.چگونه باید این ورد را اجرا کرد؟

2.ضد طلسم این ورد چیست(وردی که بتواند کلید آهنی را به قلم پر تبدیل کند)؟فواید این ورد چیست؟

3.چگونه مطمئن شویم که کلید آهنی ما کار می کند؟

دانش آموزان می توانند از کتاب خود برای پاسخ گویی استفاده کنند.به دانش آموزانی که به طور کامل تکالیفشان را انجام دهند امتیاز تعلق می گیرد.

ويرايش شد!
آلبوس دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۱ ۲:۵۲:۳۰

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۳

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کلاس تغییر شکل با تدریس پروفسور مک گونگال - دوشنبه ها

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۳:۰۰:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.