هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تدریس خصوصی بازیگری
پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
نام و نام خانوادگی: گیلدروی لاکهارت
2-میزان تحصیلات: به مقدار لازم!
3- تخم مرغ: سه عدد!
4-سابقه فعالیت در رشته های هنری: گرم کردن بیجامه پارتی - بیگودی پیچی - پیوسته نویسی و کلی غیره!
5-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟ بیناموسی

آزمون شماره یک:

1-بزرگترین بازیگر تاریخ کیست؟
هری پاتر... میگی نه نیگاه کن:

نمید: هری، عزیزم، بیا این آشغالا رو بذار دم در...
هری: چشم سرورم... تا مرلین یه پلک بزنه من و آشغالا دو تایی دم دریم!

چند ثانیه بعد... هری داره آشغالارو میذاره توی سطل آشغال که هاگرید از راه میرسه!

هاگرید: چطوری هره؟ میبینم که هر روز زز تر از دیروز!
هری: آ... آهان... نه بابا... چیز خاصی نیست... چند تیکه از بدن نمیده! دیدم با سیم سرور ساکت نمیشه، گفتم یه بار هم چاقو رو که انقدر دوستان تعریفشو میکنن، امتحان کنیم ببینیم چی میشه! نتیجه این شد که الان چند قسمت از بدنش توی سطل آشغاله... بقیشم فعلا گذاشتم تو یخچال!
هاگرید: (سریع چترشو از تو جیبش در میاره و خودشو غیب میکنه!)

هری هم که احساس میکرد این بهترین فیلمی بوده که تو عمرش بازی کرده، برمیگرده بیاد خونه که نمیدو میبینه که وایساده جلوی در!
نمید:
البته من متاسفانه از جزئیات بقیه ماجرا به درستی خبر ندارم ولی مطمئنا بهترین فیلم تاریخ بشر رو هری همینجا بازی کرده که هنوز زنده تشریف داره!

2-اصطلاح بازی زیر پوستی به چه معنا است؟

هوم... تا اونجایی که من میدونم، بازی زیر پوستی یه چیزیه که فقط در یک حالت تراوش میکنه:
وقتی که فکر میکنی همسرت یا دوستانش رفته لواسون و شب هم بر نمیگرده، و برای شب با یه خانوم دیگه قرار گذاشتی ولی موقع فیلم برداری بهت خبر میرسه که خانوم لواسونو بیخیال شده و داره برمیگرده خونه!از لحظه ی شنیدن این خبر، تا تموم شدن فیلم برداری، به صورت ناخودآگاه زیر پوستی بازی میکنی!

3-این جمله از کیست:”بودن یا نبودن مسئله این است”

از آلبوس دومبولی... وقتی که اومد خونه و دید که مگی به طرز مشکوکی خودشو به خواب زده و در کمد هم نیمه بازه!
اول گفت: «من فکر میکنم گیلدی توی کمده، پس هستش!» و بعدش راه افتاد به سمت کمد و توی راه که داشت میومد با خودش میگفت: «[توی کمد] بودن یا نبودن... مسئله این است!»
وقتی که هم که در کمدو باز کرد و دید که من توی کمد نیستم، به شدت تعجب کرد (آخه توی فیلم نامه قرار بود باشم، ولی توی نسخه ی صدا و سیماییش سانسور شده بودم!) و توهم زد و اینو گفت: «اگر چیزی که نیست، هست، پس چیزی هست، که نیست، پس چیزی که نیست، هست! پس آدمی هم که نیست، هست! پس گیلدی توی کمد است!» و به شدت غیرتی شد و از اون روز تا حالا قصد جون منو کرده و دنبالمه و هنوز هم نفهمیده که جهت پاره ای از مسائل اخلاقی توی کمد نبودم!

4-بازیگر کیست/چیست؟

موجودی است ذاتا بیناموس، که غالبا در بیابان های خوش آب و هوای قزوین و یا زیر پل ها و کوچه های بن بست هاوایی می روید و از شیر آن هویج می بافند.

5-برترین صحنه تاریخ سینمای مشنگ ها از نگاه شما:

تیتراژ پایانی فیلم "دهلی با من است" که معلوم میشه همه بازیگرا و کارگردان و نویسنده و سایر عوامل پشت صحنه، امریکایی بودن و فیلم اصلا هندی نبوده!

6-بزرگترین کارگردان تاریخ سینما:

شون پن!!! (مثلا من نفهمیدم تو کارگردان نیستی و تو هم نفهمیدی این فقط برای چاپلوسی بود! )

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
آزمون شماره یک:

الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
د)وب مستر وقتی میگوید بودجه سایت تمام شده!
ه)سرژ وقتی که برای مرگخوار شدن از حذب جدا می شود!

الف)حسی است که از درون بازیگر به بیرونش تراوش میکند
ب)حسی است که از بیرون بازیگر به درونش تراوش میکند!
ج)حسی است که از هر دو جهت تراوش میکند
د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)حسی که تراوش مضاعف با ریشه گنگ دارد و می توان آن را به صورت کسر تحویل ناپذیر a/b نوشت!

الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه)دختر اصغر آقا بغال سر کوچه

4-بازیگر کیست/چیست؟
الف)یک عدد موجود خالی بند
ب)یک عدد موجود بیکار که از سر کار گذاشتن مردم لذت میبره
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)این سوال رو از آزمون تیزهوشان سال 1376 کپی نکردی؟

الف)شکلک درآوردن های روبرتو بنینی در فیلم زندگی زیباست هنگامی که سرباز آلمانی او را در جلوی پسرش میبرد تا اعدام کند
ب)صحنه سانسور شده و سه نقطه بوق بوق تایتانیک!
ج)هنگامی که آمیتا باچان در جمله ای تاریخی و ماندگار گفت:اون پـــــــــســـــر مــنــه!
د)صحنه ای فیلم سینما پارادیزو که در آن پوشک بر از(...) بچه را به بالکن سینما پرت کردند!
ه)صحنه ای که حاجی پرید جلوی گلوله توپ تا سیدشو نکشن!(در فیلم شهیدان مرده اند ،کارگردان قاسم علی اسلام آبادی!)

الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ج)دختر فرانسیس فورد کاپولا
د)دختر فورد آنجلیای پرنده
ه)با توجه به سوال بالا قاسم علی اسلام آبادی!

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۰ ۱۰:۱۹:۴۶

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۵

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
-نام و نام خانوادگی: پيتر پتي گرو ملقب به دم باريك!
2-میزان تحصیلات: ليسانس جانورشناسي!
3-سابقه فعالیت در رشته های هنری(غیر از گلدوزی و چیدن سفره عقد!): من از بچگي علاقه ي خيلي خاصي به نقاشي داشتم! يه بارم سر كلاس يه نقاشي از پروفسور مك گونگال كشيدم...خيلي قشنگ بودها! ولي نمي دونم چرا سه ماه مجازاتم كرد!
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟(طنز،درام،هندی،آبگوشتی): والا نمي دونم! اون چند سال پيش كه نقش بازي كردم مردم همه قبول كردن! اگه اين پسره پاتر و ويزلي هم نبودن عمرا لو مي رفتم! در نهايت علاقه شديد! دارم فيلماي ترسناك بازي كنم

آزمون شماره یک:

الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
ه)خودم! خداييش كي مي تونست 13-14 سال نقشه مرده رو بازي كنه هيچكي هم نفهمه؟!
د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)
الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه)
4-بازیگر کیست/چیست؟
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)بازيگر شخصي است! كه از قاطي كردن واقعيت و دروغ خوشش مياد!
الف)شکلک درآوردن های روبرتو بنینی در فیلم زندگی زیباست هنگامی که سرباز آلمانی او را در جلوی پسرش میبرد تا اعدام کند
ج)هنگامی که آمیتا باچان در جمله ای تاریخی و ماندگار گفت:اون پـــــــــســـــر مــنــه!
د)صحنه ای فیلم سینما پارادیزو که در آن پوشک بر از(...) بچه را به بالکن سینما پرت کردند!
ه)صحنه ي اول فيلم نجات سرباز رايان!
الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ه)

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۵

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
از ناظرین محترم خیلی معذرت میخوام که دوتا پست پشت سر هم شد،چون امکان ویرایش بر روی پست قبلی نبود.
*جلسه اول*
مبانی بازیگری و تعریف آن:
در اینجا لازم به توضیح میدانم که شرح دهم بازیگری چیست و بازیگر کیست.برای بازیگر تعاریف گوناگونی وجود دارد اما یکی از آنها بیشتر از بقیه به واقعیت نزدیک است.بازیگری در واقع نوعی دروغ گفتن است و بازیگر نیز یک دروغگو.یک بازیگر خوب در اصل دروغگویی است که میتواند چیزی را که اصلاً وجود خارجی ندارد را طوری به ببیننده ارائه دهد که او در درک بین واقعیت و خیال عاجز بماند.
بازیگرها دروغگوهای خوبی هستند اما همیشه بر عکس این معادله برقرار نیست.
بشر از دیرباز با هنر بازیگری اشنا بوده و تئاترهای معروف یونانیان مشنگ دوره باستان معرف این امر بوده است.اما قدمت هنر بازیگری در جامعه جادوگری با آنکه انتظار نمیرود کمتر از قئمت مشنگی آن است.جادوگران در حدود چهارصد سال قبل توسط جادوگریونانی به نام اوراکپیوس با فنون بازیگری آشنا شدند و به طرز خلاقانه ای آن را با هنر اصیل جادوگری ترکیب کردند.
بازیگری که اوراکپیوس در آن زمان برای جامعه جادوگری به ارمغان آورد با چیزی که جادوگران امروز از بازیگری میدادند و با آن آشنا هستند بسیار متفاوت است.این هنر در طی سال ها دچار تغییرات و تحولات عظیمی شده و اوج این تحوالات تاسیس رقیب جادویی هالیوود و بالیوود و چالیوود یعنی هالی ویزارد است.
استدیوهای مختلفی در هالی ویزارد هم اکنون مشغول به ساخت فیلم در انواع سبک ها هستند و سالانه حدود 30 فیلم توسط آنان به جامعه هنری عرضه میگردد. آنچه در بازیگری باید مورد توجه قرار بگیرد آن است که برای ایفای نقش هیچگاه نباید نقش بازی کرد.
یک نقش زمانی برای بیینده باور میشود که شما خود را درون نقشتان حل کرده باشید!بازیگری موفق است که قبل از آنکه فیلم ساخته شود آنچنان در نقش خود فرو رفته باشد که برای اطرافیانش تشخیص آنکه او هم اکنون در حال نقش بازی کردن است یا شخصیت واقعی خود را دارد غیر ممکن باشد.
یک ببیننده زمانی نقشی را باور میکند که قبل از آن خود بازیگر آن را باور کرده باشد.
بیشتر امور مربوط به این هنر به خود شخص بستگی دارد.یعنی بایداین استعداد ذاتی در وجود او باشد و بعد از آن به تمرین استعداد بپردازد تا بتواند آن را رشد دهد.اگر این استعداد در کسی وجود نداشته باشد هیچ کلاس و تمرینی برای تبدیل او به یک بازیگر حتی معمولی وجود ندارد.
فعلاً برای جلسه اول زیاد سختگیری نمیکنم و درس را در همین جا به پایان میرسانم اما برای جلسه بعد یعنی هفته دیگر همین روز باید به آزمونی که در پایین قرار میدهم جواب داده و آن را قبل از شروع کلاس به من تحویل دهید. تعداد جلسات کلاس هم فعلاً یک روز در هفته است که اگر بعداً لازم شد به دو روز در هفته نیز افزایش میابد.
اگر کسی هم خواست که در کلاس ثبت نام کند علاوه بر فرم معرفی باید به آزمون نیز جواب بدهد.
آزمون شماره یک:

الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
ه)
د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)
الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه)
4-بازیگر کیست/چیست؟
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)
ه)
الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ه)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ به سوالات:
سرژ عزیز مکان که داریم!همین ساختمان نیمه ویرانی که الان میبینید رو تا آخر همین روز تبدیل میکنم به کلاس درسی!(کمبود امکانات بوده دیگه!)در مورد شروع کلاس ها هم حق باز هم با شماست و باید توضیح بدم.چون اون موقع ها اجازه تدریسم رو توی هاگوارتز باطل کردن کلاس رو همین جا توی هاگزمید به صورت خصوصی برگذار میکنیم.
کلاس ها از پس فردا شروع به کار میکنه چون یه دعوت نامه برای آل پاچینو و مارلون براندو نوشتیم که یه کم طول میکشه از آمریکا و اون دنیا با جارو برسن هاگزمید!
در مورد چالیوود هم باید بگم که به خاطر اشتباه یه کوچیک از قلم افتاد! چون خودم هم وقتی خیلی جوون بودم توی فیلمی به نام : "گیدورا وارد میشود" نقش بابای گودزیلا رو بازی کرده بودم!
تعداد هنرجوها هم فرقی نمیکنه،ما کلاس ها رو از پس فردا شروع میکنیم و تمامی هنرجویان عزیز موظف به شرکت در کلاس ها هستند و به عنوان تکلیف به آزمونی که در انتهای زمان کلاس بهشون داده میشه برای جلسه بعد پاسخ میدهند.
سرژ،سوسک و هدویگ عزیز تا اینجا به عنوان هنرجویان آموزشگاه تایید شدند.ورودتون رو به دنیای هنر تبریک میگم!
اگه باز هم مشکلی بود در خدمتم!

ویرایش شده توسط شون پن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۱۱:۰۰:۴۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
و این است که علاقه و استعداد جغد ها در بازیگری شکوفا می شود!
1-نام و نام خانوادگی:هدویگ
2-میزان تحصیلات:بنده همونطور که قبل هم بارها ذکریده ام! دکترای ارزشی نویسی از دانشگاه جادوگران دارم...هووووم...ولی فکر نکنم این به دردتون بخوره...پس اونیکی رو رو می کنم!واقعا فکر می کنید چی باشه؟دکترا؟پی اچ دی؟دبلیو سی جی؟ان او سی؟نه داداش من!اونیکی مدرک من دکترای ارزشی نویسی از جادوگرانه!واقعا فکر کردی انقدر بیکارم برم 7 سال اضافه درس بخونم؟
(این تیکه در جواب حرکات ضایع کننده سوسک در هالی ویزارد بود!گفتم یه حرکت سر کاری هم من برم ابراز وجود کنم )
3-سابقه فعالیت در رشته های هنری(غیر از گلدوزی و چیدن سفره عقد!):بنده استعداد خاصی در پر چینی دارم...عرض شود که بنده پرهای بدن جغدها رو به مدلهای مختلف از جمله افشان ، فرفری ، گلد ، پریشون ، افرو و ... می چینم!
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟(طنز،درام،هندی،آبگوشتی):اینجا یه خورده کار سخت می شه!من کلا طنز خیلی بازی می کنم!تا مرحله آخرش هم رفتم ولی غول آخرشو نتونستم بکشم!!!
به ترتیب در زمینه های زیر هم فعالم:
هندی ، آبگوشتی ، درام
نتیجه کلی:بنده همه فن حریفم اساسی!

امیدوارم من ، این جغد پر طلا رو برای کلاستون از دست ندین!ضرر می کنین!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
1- نام و نام خانوادگی: سوسك بي همتا
2- میزان تحصیلات: سوم پيش دبستاني
3- سابقه فعالیت در رشته های هنري: هفت هشت سالي قهرمان مسابقات كل كل بودم!
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟ طنز، آبگوشتي، هندي، درام، تگزاسي
كلا من همه فن حريفم!
5- اسم آبجي: خودت برادر و پدر نداري!
6- اسم همسر: سوسم!
7- اسم غضنفر: هوشنگ
بقيه ي موارد رو هم حال نداشتم جواب بدم ديگه!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پیام زده شده در: ۹:۴۲ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
به نا او...كي؟

1-نام و نام خانوادگی: سرژ تانكيان
2-میزان تحصیلات :اون زماني كه رنك تحصيلي بود من كلاس سوم بودم ولي تا الان دكترامم در زمينه هنجره شناسي گرفتم
3-سابقه فعالیت در رشته های هنری(غیر از گلدوزی و چیدن سفره عقد!): افزايش تواناي هنجره ، خواندن با صداي بلند روي يك انگشت ، كشتن دارون و شيو و جان...عبور از مقابل گيلدروي و برادر حميد بدون آسيب!! قبول شدن در درس گسسته!!
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟ درام و آبگوشتي و ميتونيد براي موسيقي فيلم روي من حساب كنيد

جناب شون پن ، نكات زير منو در بر گرفته:

نقل قول:
2-آزمون های مرتب و دوره ای با پاسخ تشریحی و توجیه در محل!

در كدوم محل؟ شما خودتون مكان دارين يا ما بايد مكان پيدا كنيم براي آموزش؟ يه توضيحي در مورد مكان برگذاري اين كلاس بديد

نقل قول:
4-فارغ التحصیلان این کلاس ها مستقیماً به مراکز سینمایی ممتاز جهان از جمله: هالی ویزارد،هالیوود و بالیوود معرفی میشوند!

چاليوود رو جا گذاشتين..سينما چين و ژاپن...شخصا چند بار در فيلم «جكي با من است» و « من ، اوشين ، 15 سال دارم» با صداي خودم آهنگ غمگين خواندم و جايزه «غمگين سال» را بردم!!

كي شروع به كار ميكنيم؟چطور شروع به كار ميكنيم؟

تدریس خصوصی بازیگری
پیام زده شده در: ۸:۵۷ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شون آرام از میان انبوه خرت و پرت هایی که کف اتاق پخش و پلا بودن رد شد و سعی کرد خودش را به در بیرون اتاق برسد.از وقتی که شغلش را در هاگوارتز از او گرفته بودند نتوانسته بود کار دیگری پیدا کند.تا اینکه تصمیم گرفته بود کلاس درسی اش این بار نه درون هاگوارتز بلکه به صورت تدریس خصوصی در هاگزمید برگذار کند.
اعلامیه ای را که آماده کرده بود با وردی ساده به بالای در ساختمان نصب کرد و دوباره به درون ساختمان برگشت تا کمی آنجا را مرتب کند.به طوری که حداقل بشود اسم کلاس را رویش گذاشت!!!

آموزشگاه خصوصی بازیگری شون پن و رفقا هنر جو میپذیرد!!
این آموزشگاه برای ترم تابستانی خود(حالا یه کم زودتر چه فرقی میکنه؟!)هنر جو میپذیرد.علاقه مندان به فراگیری بازیگری میتوانند در اساس فرم زیر در همین مکان ثبت نام کنند.
کالبد شکافی هر دوره!:
1-آموزش فنون بازیگری(زیر پوستی،رو پوستی،پوسته پوسته و...) توسط اساتید مجرب و اسکار گرفته!
2-آزمون های مرتب و دوره ای با پاسخ تشریحی و توجیه در محل!
3-پرورش انواع استعدادها در زمینه های طنز،درام،هندی،آبگوشتی و...!
4-فارغ التحصیلان این کلاس ها مستقیماً به مراکز سینمایی ممتاز جهان از جمله: هالی ویزارد،هالیوود و بالیوود معرفی میشوند!

نحوه ثبت نام برای شرکت در کلاس ها:
1-نام و نام خانوادگی
2-میزان تحصیلات
3-سابقه فعالیت در رشته های هنری(غیر از گلدوزی و چیدن سفره عقد!)
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟(طنز،درام،هندی،آبگوشتی)

ویرایش شده توسط شون پن در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۹:۱۳:۵۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.